Автор Тема: посоветуйте приложение совершенствать инглиш  (Прочитано 1371 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Apple запланировала инвестировать $430 млрд в экономику США за пять лет

Хочет построить кампус, создать 20 тысяч рабочих мест и инвестировать в инфраструктуру и разработку.

Как сообщила компания, эти деньги включают инвестиции в закупку компонентов у американских поставщиков, центры обработки данных, развитие 5G-технологий и другие проекты. Apple также планирует создать ещё 20 тысяч рабочих мест в США, в дополнение к 20 тысячам, о которых компания объявила в 2018-м.
Ещё одна цель Apple — построить кампус и инженерный центр Северной Каролине. Инвестиции в этот проект составят более $1 млрд, заявила компания. Это позволит создать более 3000 рабочих мест в сферах машинного обучения, искусственного интеллекта, разработки ПО и других областях.
Apple также планирует направить $110 млн на инфраструктурные проекты в Северной Каролине, в том числе на развитие широкополосной связи, строительство школ, дорог и так далее.
Bloomberg отмечает, что компания сделала заявление после объявления Джо Байдена. В апреле президент США объявил о планах повысить налоги на зарубежную прибыль, чтобы собрать деньги на инфраструктурные проекты. ИТ-компании — главная цель этого предложения, писало агентство.
На фоне новости акции Apple выросли меньше чем на 1%. На 20:23 мск её бумаги торгуются по $134,51 за штуку.

430 - це деперсивне гето. Все з тобою зрозуміло.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33422
  • Стать: Чоловіча
Кацапські пропагагндони працюють в поті чола  :smilie1:


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46729
  • Never give in!
Чупсе, багато років тому в Одесі я знав одного гарного хлопця. Він як і ти був дуже непоганим програмістом і так само як і ти був дуже невлаштованою людиною. Він ставився до мене з повагою і я платив йому тим же.

Одного дня на роботі перед обідом він вискочив із вікна багатоповерхового будинку...
If you are going through hell, keep going.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17396
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Ой, дурак! :fp2
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20775
Чупсе, багато років тому в Одесі я знав одного гарного хлопця. Він як і ти був дуже непоганим програмістом і так само як і ти був дуже невлаштованою людиною. Він ставився до мене з повагою і я платив йому тим же.

Одного дня на роботі перед обідом він вискочив із вікна багатоповерхового будинку...

он ждет тебя :weep:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Дивно що поки ти туди не поїхав, Америка не була депресивним гетто. Може справа у тобі? Може сходиш до Тіма Кука і спитаєш про це? 450 мільярдів Еппл вкладає в бюджет США... ви реально єбануті.
а амазон напроти донується з бюджету. я не кажу про америку як депресивний гетто. воно тут відокремлене.

в Україні гетто розмазано по всій країні.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Чупсе, багато років тому в Одесі я знав одного гарного хлопця. Він як і ти був дуже непоганим програмістом і так само як і ти був дуже невлаштованою людиною. Він ставився до мене з повагою і я платив йому тим же.

Одного дня на роботі перед обідом він вискочив із вікна багатоповерхового будинку...

Ферал, не знаю для чого ти це сказав, але от зараз у мене такий настрій, що твої слова для тебе обернулися фатальною помилкою. Ми тебе тут більше ніколи не почуємо.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
я не совсем понимаю к чему тут пост про єппл? я не єппл. еще раз посмотри сколько амазон налогов платит

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46729
  • Never give in!
Apple найме як завжди рабів із Індії, Пакистану, та Китаю.
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
я не совсем понимаю к чему тут пост про єппл? я не єппл. еще раз посмотри сколько амазон налогов платит

Алі, мій пост про те що ти не айтишник, в тебе нема культури технологічного розуміння людства, ти або тупий совок, або граєшься з цією темою.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46729
  • Never give in!
Ферал, не знаю для чого ти це сказав, але от зараз у мене такий настрій, що твої слова для тебе обернулися фатальною помилкою. Ми тебе тут більше ніколи не почуємо.

Слова до того, щоб ти беріг себе. І не думав про людей погано.
Депресняк - небезпечна річ. І багато комп“ютерників страждають на неї.

Кажу просто щиро. Бо мені тебе трохи шкода.
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Слова до того, щоб ти беріг себе. І не думав про людей погано.
Депресняк - небезпечна річ.

Ферал, одно з джерел мого депресняка - це ти. І зараз я позбудуся цього. Я не хочу казати тобі прощавай, але - до побачення.

Останньго шанса тобі відповісти не даю.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Ферал, Адмін передумав. Але бажання перманентне. Молісь, сука, що я етично-інтуітивний екстраверт.

Я, як етично-інтуітивний екстраверт буду банити тебе періодично, на місяць-два, сподіваюся що до свого чергового розбану ти не дожиєш. Ну або я.
« Останнє редагування: Квітня 29, 2021, 09:54:48 21:54 від admin »

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Чупсе, багато років тому в Одесі я знав одного гарного хлопця. Він як і ти був дуже непоганим програмістом і так само як і ти був дуже невлаштованою людиною. Він ставився до мене з повагою і я платив йому тим же.

Одного дня на роботі перед обідом він вискочив із вікна багатоповерхового будинку...
це занадто імхо , ферале.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Алі, мій пост про те що ти не айтишник, в тебе нема культури технологічного розуміння людства, ти або тупий совок, або граєшься з цією темою.
що ти мелеш? я не айтішнік? 20 років в айті. хто ти такий щоб судити інших.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
це занадто імхо , ферале.

Я, моя зверхносте, його пробачив.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Я, моя зверхносте, його пробачив.
Адмін Великодушний  :gigi:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
саме зараз сижу вже другий час роблю ревю кода з командою вже другий час я не айтішнік бляяяч :fp2

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Адмін Великодушний  :gigi:

30 днів, то такий мій жарт. через 30 днів ми його тут побачимо.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
саме зараз сижу вже другий час роблю ревю кода з командою вже другий час я не айтішнік бляяяч :fp2

ревью кода - це саме те що нам айтишникам часто не вистачає.

коли одна людина хуярить код там виникає багато помилок, а ревью ми часто недооцінюємо.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
переглядаємо всі core libraries upon migration to the new version.  cleaning up the dead wood...

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
sprint planning is a bitch...