Автор Тема: И снова про огнестрел. Практика  (Прочитано 1000 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26984
Re: И снова про огнестрел. Практика
« Reply #30 : Травня 05, 2021, 08:33:43 20:33 »
Я за легализацию огнестрела. Я хоть раз говорил, что НЕ НУЖНО менять КПК про "перевищення самозахисту"?

Может кто-то еще, кроме меня, кто ЗА легализацию огнестрела хоть раз говорил, что В КПК НЕ НУЖНО ничего менять, а просто тупо разрешить короткоствол?

Ась?

Правильно, не говорил, и никто не говорит. Вообще по этой теме н кто ничего не говорит, а эта тема важнее двадцати легализаций потому как она поможет даже без легализации, а легализации без нее не изменит ровным счетом ничего.

И я не вижу никакого закошмаривания, заголовок абсолютно нейтрален и не содержит эмоциональной нагрузки.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: И снова про огнестрел. Практика
« Reply #31 : Травня 05, 2021, 08:42:29 20:42 »
Правильно, не говорил, и никто не говорит. Вообще по этой теме н кто ничего не говорит, а эта тема важнее двадцати легализаций потому как она поможет даже без легализации, а легализации без нее не изменит ровным счетом ничего.

И я не вижу никакого закошмаривания, заголовок абсолютно нейтрален и не содержит эмоциональной нагрузки.

OMG  :fp2

По этой теме говорили и выговорились ВСЕ. ТУТ На СУПе. Тема была страниц на 10, если не больше.

1. Тема заголовка не соответствует содержанию статьи.

2. Молдавская ССР ничем не отличается от Украинской ССР ПО МЕНТАЛИТЕТУ.

Это я про "короткоствол".
Это я про "ай-яй-яй...что будет! Ай-яй-яй, это ж как надо поработать над Законодательством. Ого!"
Это я про "Боже, это что же начнется потом"!


1. Да можно это довольно быстро поменять, спросите у молдаван.
2. Да ничего не будет, кроме резкого сокращения статистики количества тяжких преступлений.

3. Отсутствие Закона о Короткостволе нужно только одной категории граждан. ВЛАСТИ.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15875
Re: И снова про огнестрел. Практика
« Reply #32 : Травня 05, 2021, 08:44:48 20:44 »
Кто еще опять процитирует автора, то, что я уже прочел?


А я поясню свою мыслю, (ГДЕ Я МОГУ ОШИБАТЬСЯ, кстати). Но! Например.

Автор - яркий противник "короткоствольного огнестрела". Поэтому он "подводочкой" сделал НАЗВАНИЕ темы про ОГНЕСТРЕЛ, а рядом "Воин АТО, защищая мать, ранил одного из шести напавших на его дом. Теперь мужику инкриминируют "превышение самообороны"

Из чего прямо следует, что мужик стрелял и одного убил.


(хотя он его пырнул ножом. Вполне вероятно КУХОННЫМ) Ку-хон-ным.


Т.к. у нас хер кто читает по ссылке, все прочли заголовок и задумались: а нахера нам огнестрелы, если такой ужас творится? Хорошо, хоть шестерых не убил!

Yuras Yuras, ты опять за div-a ответишь?  :smilie8:
Ну, якщо так ...
 

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15875
Re: И снова про огнестрел. Практика
« Reply #33 : Травня 05, 2021, 08:58:17 20:58 »
OMG  :fp2

По этой теме говорили и выговорились ВСЕ. ТУТ На СУПе. Тема была страниц на 10, если не больше.

1. Тема заголовка не соответствует содержанию статьи.

2. Молдавская ССР ничем не отличается от Украинской ССР ПО МЕНТАЛИТЕТУ.

Это я про "короткоствол".
Это я про "ай-яй-яй...что будет! Ай-яй-яй, это ж как надо поработать над Законодательством. Ого!"
Это я про "Боже, это что же начнется потом"!


1. Да можно это довольно быстро поменять, спросите у молдаван.
2. Да ничего не будет, кроме резкого сокращения статистики количества тяжких преступлений.

3. Отсутствие Закона о Короткостволе нужно только одной категории граждан. ВЛАСТИ.
У принципі, Гео правий.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: И снова про огнестрел. Практика
« Reply #34 : Травня 05, 2021, 08:59:51 20:59 »
Я просто ГРУБО в паре слов:

1. ОТКРЫТОЕ ношение короткоствола. (это очень важно)
2. Залезли к тебе в дом - имеешь НА ТЕРРИТОРИИ ТВОЕГО ПРОЖИВАНИЯ право стрелять на поражение в любом случае.

Улица:
1. Открыто носишь.
2. В любой "суперечке-драке"...если ты выхватил ствол первым и угрожаешь человеку БЕЗ ствола (!!) в тебя имеют право (!!) открыть огонь окружающие, ради своей безопасности.

Суды:

1. ЧЕТКО и недвусмысленно прописаны статьи о "Самообороне" ТАК, что их НЕЛЬЗЯ ДВОЯКО трактовать. Просто. Тупо. По пунктам. (Юристы знают ПРИ ЖЕЛАНИИ, как это делается "без "мулек")
2. Увеличиваются СРОКИ. 15 лет, пожизненное....- "улетаешь в тюрягу ласточкой". В штатах вообще, где разрешены стволы - смертная казнь и пожизненное.


Обязательные ТИРЫ, огневая и психологическая подготовка для владельцев.

И будет тишь, гладь и Божья благодать.

Ибо ВСЕ (бандиты, депутаты, пьяные менты, бухая прокуратура, крутэлыки, отморозки) бояться быть расстрелянными на месте ПО ЗАКОНУ.

Где-то, приблизительно так.

Но не с нашим счастьем.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15875
Re: И снова про огнестрел. Практика
« Reply #35 : Травня 05, 2021, 09:14:37 21:14 »
 На руках купа зброї, з цим доведеться щось робити, коли вистрілить.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: И снова про огнестрел. Практика
« Reply #36 : Травня 05, 2021, 09:23:55 21:23 »
На руках купа зброї, з цим доведеться щось робити, коли вистрілить.

Саме тому ВЖЕ ЗАРАЗ потрібен "Закон про зброю". Не "мисливська зброя для полювання"...а Закон про Зброю і її Використання.

Но Влада (будь яка)...СУКА...тягне і тягне...Бо вони хочуть САМІ СТРІЛЯТИ (штоб у нас всьо било, і за ето нічєво нє било). А ось бути підстреленими ці "беспрєлєльщікі" з корочками, або просто бандво...ДУЖЕ СЦЯТЬ. Бо буде Закон про самозахист громадян, де будь який мордоворот Кива з тітухами...вже буде поводитись ДУЖЕ ЧЕМНО навіть з будь яким сухоньким пєнсіонєром 70 років, якщо БИКАНЕ. Не кажучи вже про розбійні напади.

І ось саме тоді в країні все буде: "проходьте, шановний, проходьте. Боже упасі, тільки після Вас, пане! Ой, дякую! І я Вам. Та за що? Та просто так!" І у обох револьвери на боці.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15875
Re: И снова про огнестрел. Практика
« Reply #37 : Травня 05, 2021, 10:09:09 22:09 »
Саме тому ВЖЕ ЗАРАЗ потрібен "Закон про зброю". Не "мисливська зброя для полювання"...а Закон про Зброю і її Використання.

Но Влада (будь яка)...СУКА...тягне і тягне...Бо вони хочуть САМІ СТРІЛЯТИ (штоб у нас всьо било, і за ето нічєво нє било). А ось бути підстреленими ці "беспрєлєльщікі" з корочками, або просто бандво...ДУЖЕ СЦЯТЬ. Бо буде Закон про самозахист громадян, де будь який мордоворот Кива з тітухами...вже буде поводитись ДУЖЕ ЧЕМНО навіть з будь яким сухоньким пєнсіонєром 70 років, якщо БИКАНЕ. Не кажучи вже про розбійні напади.

І ось саме тоді в країні все буде: "проходьте, шановний, проходьте. Боже упасі, тільки після Вас, пане! Ой, дякую! І я Вам. Та за що? Та просто так!" І у обох револьвери на боці.
Ще рано, вона повинна вистрілить. Як Майдан.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: И снова про огнестрел. Практика
« Reply #38 : Травня 06, 2021, 04:47:31 16:47 »
Пойдем по пятому кругу?

Срач :bch:
Mocsia delenda est

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: И снова про огнестрел. Практика
« Reply #39 : Травня 06, 2021, 06:09:30 18:09 »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15875
Re: И снова про огнестрел. Практика
« Reply #40 : Травня 06, 2021, 06:49:42 18:49 »
Вбити першим». Чому нова справа про самооборону викликала гучний суспільний резонанс
Олександр Михельсон
Сьогодні, 18:30  glavcom.ua



Кримінальна подія сталася у Великдень на Тернопільщині



Суспільний резонанс сильніший за закон. Або, коли хочете, саме резонанс здатен змусити закон працювати, хоча той мав би працювати «сам». Такі висновки напрошуються на другий день обговорення у соцмережах і масмедіа побутового конфлікту на Тернопільщині, що завершився смертю одного з учасників і викликав персональну увагу самого міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Про інцидент, який стався ще близько опівночі 2 травня, аж 5 травня повідомила пресслужба Тернопільського обласного управління Національної поліції. Згідно з цим повідомленням, 24-річний мешканець села Глещава на дискотеці «зробив зауваження» компанії з кількох «однолітків», що прибули туди з сусіднього села Іванівка.


«Це не сподобалося хлопцям і вони вирішили розібратися з місцевим жителем. Останній, аби уникнути бійки, втік додому та закрився», - йдеться в новині на офіційному поліцейському сайті з посиланням на начальника сільського відділку Андрія Купчака.

Шестеро «ображених», однак, з'явилися на подвір'я хати, де мешкає хлопець (як з'ясував «Главком», його ім'я - Андрій Пекельний), і почали виламувати двері. Тоді той потелефонував до поліції і вийшов назустріч агресорам, прихопивши із собою ніж. В результаті - один загиблий з числа нападників. Андрієві вручили підозру за ст. 118 Кримінального кодексу - убивство при перевищенні меж необхідної самооборони і обрали запобіжний захід - цілодобовий домашній арешт.

Привертає увагу на диво компліментарний по відношенню до підозрюваного тон публікації. Поліцейські не лише наголошують на агресії з боку приїжджих, але й детально інформують, що вдома разом з Андрієм перебувала його мати, за яку він злякався, що сам він, на відміну від нападників, був тверезим, що самостійно повідомив про те, що відбулося, правоохоронцям.

Поліцейське повідомлення навіть акцентує увагу на тому, що фатального удару ножем Андрій завдав «випадково» - у «штовханині», яку зчинив невідомо хто. І що загиблий помер не на місці, а «від втрати крові», тобто напрошується думка, що наміру вбити підозрюваний не мав.

Місцева преса теж оперативно пролила на ситуацію певне світло, хоч часом і в іншій колірній гамі. Наприклад, «Нова тернопільська газета», зазначаючи, що про Андрія місцеві мешканці «відгукуються добре», стверджує, що бійка як така почалася ще на тій самій дискотеці. Під час цієї бійки травми від Андрія Пекельного нібито отримав 23-річний мешканець Іванівки Володимир Воробей: «...розбили ніс і губу, тож він разом із друзями пішов з'ясовувати, за що так з ними повівся місцевий молодик».

Саме Воробей і стане врешті-решт жертвою «розборки». Причому з п'ятьох його друзів четверо втечуть, як тільки побачать рішучість Андрія Пекельного, і тільки один залишиться та спробує надати допомогу.

Про загиблого газета пише, що він був приватним підприємцем (як з'ясував «Главком», володів чи то співволодів місцевою логістичною компанією «Делівері»), а також балотувався на останніх місцевих виборах у депутати до Іванівської сільської ради і подавав надії як спортсмен (грав у місцевій футбольній команді «Факел»).

Тим часом, вже 5 травня поліцейська інформація про подію стала резонансною. Поштовхом став допис на Facebook Сергія Стерненка - відомого активіста, чия власна історія з «перевищенням меж необхідної самооборони» та висуненням нових обвинувачень набула всеукраїнського розголосу і стала приводом для гучної акції протесту під офісом президента. На відміну від випадку Стерненка, «кейс» Пекельного явно не має політичного характеру, проте завдяки хвилі в соцмережах теж став предметом уваги масмедіа.

І вже вранці 6 травня в справу втрутився особисто голова МВС. Як повідомила пресслужба відомства, Арсен Аваков вважає пред'явлення підозри Андрієві Пекельному «передчасним та необґрунтованим». Міністр пообіцяв, що надалі справу розслідуватиме Головне управління Нацполіції, і що слідчі клопотатимуть у суді про зміну запобіжного заходу на особисте зобов'язання.


Будинок ветерана АТО Андрія Пекельного
Як з'ясував «Главком» у пресслужбі Тернопільського облуправління НПУ, на цей час слідчі зі столиці вже працювали на місці події. Цікаво, що співробітник пресслужби, на чий мобільний вдалося додзвонитися заради цієї інформації, відмовився представитись (хоча його ім'я і прізвище все одно нам відоме). Складається враження, що через скандал у медіа та висловлювання міністра місцеві правоохоронці побоюються сказати зайве слово. Звичайно, важко судити, який із цих двох чинників тут відіграв головну роль.

Також зі джерел у Тернопільській обласній прокуратурі стало відомо про порушення справи за фактом спроби проникнення в житло, тобто, за діями тих самих громадян, з якими у Андрія Пекельного виник конфлікт на дискотеці. Хоча тут на час написання цього матеріалу конкретних підозрюваних ще не було. Цікаво, до речі, що в офіційному повідомленні поліції, яке цитувалося вище, ідеться про шістьох людей, а в заяві міністра Авакова - про п'ятьох (в обох випадках - з урахуванням загиблого).

Хай там як, ця подія вкотре підіймає питання про те, як в Україні застосовуються норми права щодо меж необхідної самооборони. Ст. 36 Кримінального кодексу висловлюється цілком однозначно: «Не є перевищенням меж необхідної оборони і не має наслідком кримінальну відповідальність застосування зброї або будь-яких інших засобів чи предметів для захисту від нападу озброєної особи або нападу групи осіб, а також для відвернення протиправного насильницького вторгнення у житло чи інше приміщення, незалежно від тяжкості шкоди, яку заподіяно тому, хто посягає». А постанова Верховного суду від 26.04.2018 у справі № 342/538/14-к вказує, що у випадку нападу озброєної особи або групи осіб жертва має право захищатися будь-якими засобами, причому - увага – «шкода, заподіяна особі, яка посягає, не обмежена ніякими межами, аж до позбавлення посягаючого життя». Спеціальне роз'яснення на цю тему, засноване саме на даному рішенні ВС, розміщене навіть на сайті Мінюсту.

Втім, як повідомила «Главкому» адвокат Ірена Ван, яка
(click to show/hide)

Олександр Михельсон, для «Главкома Повний текст читайте тут: https://m.glavcom.ua/country/criminal/vbiti-pershim-chomu-nova-sprava-pro-samooboronu-viklikala-guchniy-suspilniy-rezonans-754573.html