Автор Тема: Степанов ВСЬО..  (Прочитано 138 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8217
Степанов ВСЬО..
« : Травня 15, 2021, 07:51:57 19:51 »
Відставка Степанова: Арахамія назвав кандидата на посаду очільника МОЗ
15 ТРАВНЯ 2021, 19:42 Ф
Голова парламентської фракції “Слуги народу” Давид Арахамія заявив, що найімовірнішим кандидатом у міністри охорони здоров’я у разі відставки Максима Степанова є головний санлікар Віктор Ляшко Про це Арахамія сказав у ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”, пише Еспресо. “Я думаю, найбільш ймовірним кандидатом є пан Ляшко”, – сказав Арахамія. Лідер фракці “слуг” також висловив думку, що у Раді набереться достатньо голосів для звільнення Степанова. “По ньому буде фракція у понеділок і буде розглядатися це питання. Мені відомі настрої у фракції, з великою імовірністю він буде звільнений. Тому буде голосування в Раді, а там – як вирішить зал”, – сказав Арахамія. Як повідомляє УП, головний санітарний лікар Віктор Ляшко відмовився коментувати інформацію про своє можливе призначення на посаду міністра охорони здоров‘я. “Дивіться, я на посаді заступника вже при третьому міністрі. І кожен раз при зміні хтось комусь щось пропонує і обговорює, тому питання… Некоректно зараз з мого боку коментувати якісь певні речі”, – сказав Ляшко. Він також максимально уникав уточнювальних запитань щодо свого призначення. Ляшко працював заступником міністрів Зоряни Скалецької, Іллі Ємця та Максима Степанова.

Дивись.info - https://dyvys.info/2021/05/15/vidstavka-stepanova-arahamiya-nazvav-kandydata-na-posadu-ochilnyka-moz/
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Степанов ВСЬО..
« Reply #1 : Травня 15, 2021, 07:56:11 19:56 »
Дано було вiдомо, хто буде замiсть Степанова...
 :smilie7:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17209
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Степанов ВСЬО..
« Reply #2 : Травня 15, 2021, 09:19:22 21:19 »
Перкелє! Одні жиди! (с. Довлатов)
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: