Автор Тема: упячка давай давсиданье  (Прочитано 17411 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #330 : Серпня 12, 2021, 11:27:52 23:27 »
Люди почали задавати про напрямки роботи УП після смерті Гонгадзе. Вона мочила всих жорстко хто навіть натякав на це........... 
Копирсання всяких тарганів типу вуда, турча, хорвата та інших мене взагалі не цікавлять........

Виділене взагалі окрема тема. УП зараз взагалі у власності Фіали.

А ми про життя фупівської ком"юніті.

До речі, Бандерівець, спитай у Кароффки, що вона мала на увазі під "три червоні картки" у темі про оргазм? попередження від модера чи адміністрації?

Значить, на фупі є чи буде модерація, раз такі попередження пішли.

Побачим по Турчу. Якщо після повернення з Греції він перестане займатися булінгом і почне поводити себе краще, значить, модерація прийшла.

Бо дехто інший дещо притримує риторику.
« Останнє редагування: Серпня 12, 2021, 11:34:02 23:34 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #331 : Серпня 12, 2021, 11:30:37 23:30 »
скажу что вуд несмотря на тараканов вполне себе достойный американец
в последнее время проявлял себя с лучшей стороны как человек


сравнивать с  хорватом рука не подымается

З виділеним погоджуюсь.

А що Хорват? він нічого нікому поганого не зробив. Справа в тому, що він своїм зовнішнім виглядом заставляв комплексувати Турча, Фіму і Бульку (а може, і медведку), ось вони до нього і вчепилися. Ну і ще він мав розбірки з Асті, з якою вони колись були друзями, а потім вона перша вчепилася до його пасинка якогось милого, і пішло-поїхало.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #332 : Серпня 12, 2021, 11:32:45 23:32 »
и кто же те лохи которые на это повелись
не сторонники ли быдлана? :fp2

Так, багато американців повелося на кюанон, про що попереджало багато пандітів. Але у чомусь їх можна зрозуміти, бо кому не хочеться, щоб у уряді були герої, які боряться з несправедливістю?

Що, з одного боку, говорить про критичні процеси в американському суспільстві, а з другого, що кюанон був дуже ефективною антитрампівською зброєю, бо відвернув цих людей від реалій і більш дієвих методів боротьби за правду і справедливість.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #333 : Серпня 12, 2021, 11:42:42 23:42 »
Виділене взагалі окрема тема. УП зараз взагалі у власності Фіали.

А ми про життя фупівської ком"юніті.

До речі, Бандерівець, спитай у Кароффки, що вона мала на увазі під "три червоні картки" у темі про оргазм? попередження від модера чи адміністрації?

Значить, на фупі є чи буде модерація, раз такі попередження пішли.

Побачим по Турчу. Якщо після повернення з Греції він перестане займатися булінгом і почне поводити себе краще, значить, модерація прийшла.

Бо дехто інший дещо притримує риторику.

Продати це не значить змінити..... Часто купляють виключно для активу.......  Але заключають контракт з колишнім володарем щоб тримав справи як раніше.......

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #334 : Серпня 12, 2021, 11:44:08 23:44 »
Продати це не значить змінити..... Часто купляють виключно для активу.......  Але заключають контракт з колишнім володарем щоб тримав справи як раніше.......

Ну, офіційна заява так і каже, що хоча ресурс викуплено Фіалою, політика не зміниться.

А за словами растича і хакера Нетурей Карта, Притула все ще має контроль над фупом і банхамер з іншими відповідними привілегіями.

До речі, цей Нетурей офігенний юзер. Я почерпнула для себе надзвичайно багато цікавого з його постів.

Є три групи професій, від яких я балдію. Це хірурги, військові льотчики і хакери  :rotate:

« Останнє редагування: Серпня 12, 2021, 11:48:59 23:48 від Ad Astra »

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #335 : Серпня 12, 2021, 11:45:57 23:45 »
скажу что вуд несмотря на тараканов вполне себе достойный американец
в последнее время проявлял себя с лучшей стороны как человек

сравнивать с  хорватом рука не подымается

Та копирсайтесь скільки завгодно, якщо вам це цікаво........ я ж не проти.....

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #336 : Серпня 12, 2021, 11:52:38 23:52 »
Це хірурги, військові льотчики і хакери  :rotate:

Дивує лише шо принців на білих жеребцях не згадала  :fp2

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #337 : Серпня 13, 2021, 12:08:03 00:08 »
Дивує лише шо принців на білих жеребцях не згадала  :fp2

Ну то вже деталі. Льотчик буде на F-15EX, хірург - на Порше, а хакер ... тут можуть бути варіанти  :rotate: ... може і на арабському білому скакуні, ЛОЛ!

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #338 : Серпня 13, 2021, 12:20:24 00:20 »
Вроді і доросла жінка ........ А все в якихось дитячих хвантазіях ...........
Мабуть період такий в житті........ буває.............

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #339 : Серпня 13, 2021, 12:37:04 00:37 »
Вроді і доросла жінка ........ А все в якихось дитячих хвантазіях ...........
Мабуть період такий в житті........ буває.............

В те6е взагалі є почуття гумору?  :fp2

Я вже сто років замужем, і мій "принц" не відноситься ні до однієї з цих трьох категорій. А на "скакуна" я цілком саменька заробила своєю сірою речовиною  :rotate:.

Speaking of ...

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #340 : Серпня 13, 2021, 01:01:55 01:01 »
В те6е взагалі є почуття гумору?  :fp2

Я вже сто років замужем, і мій "принц" не відноситься ні до однієї з цих трьох категорій. А на "скакуна" я цілком саменька заробила своєю сірою речовиною  :rotate:.

Speaking of ...

Ну коли почуття гумору в постійному поверненні до якихось старих фантазій та спробах прикладання їх до сучасності, то тут я пасс..... мені такий "гумор" несмішний та нецікавий........ вибачаюсь......

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #341 : Серпня 13, 2021, 01:11:40 01:11 »
Ну коли почуття гумору в постійному поверненні до якихось старих фантазій та спробах прикладання їх до сучасності, то тут я пасс..... мені такий "гумор" несмішний та нецікавий........ вибачаюсь......

 :smilie10: :smilie10: :smilie10:

Це не фантазії і не прикладання до сучасності, а захоплення професіями, в яких потрібні high intelligence, самоконтроль і мужність. Декому подобаються пожежники чи поліцейські чи актори як клас - це не означає, що хтось намагається імплементувати це захоплення у реальність.

Ти коли дивишся на статую Венери Милоської у музеї, то будуєш практичні плани, як її т***ти? а коли книжки читаєш, серіали дивишся, теж хочеш героїв охомутати?

Як для програмера, у тебе дуже прямолінійне мислення.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #342 : Серпня 13, 2021, 03:13:58 03:13 »
Інтелідженс - не так вже і багато треба...... в світі вже купа пристроїв та інструментів існує для хакерства....... Просто треба знайти де купити
Самоконтроль та мужність....... :fp2 Воно навіть не усвідомлює що в любий момент за ним можуть прийти, і єдине чому це не роблять - бо полюють за більш важливою рибою.........

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #343 : Серпня 13, 2021, 03:35:06 03:35 »
Я вже сто років замужем, і мій "принц" не відноситься ні до однієї з цих трьох категорій.

Я впевнений він не меньш інтеліджент за хакерів...... просто зробив свій вибір використовувати свій розум для розвитку, а не руйнування.......

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #344 : Серпня 13, 2021, 03:37:33 03:37 »
Ти коли дивишся на статую Венери Милоської у музеї, то будуєш практичні плани, як її т***ти?


Звичайно будую...... просто я не втілюю їх......... бо вважаю це ідіотизмом та тупістю..............

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #345 : Серпня 13, 2021, 03:41:46 03:41 »
Я впевнений він не меньш інтеліджент за хакерів...... просто зробив свій вибір використовувати свій розум для розвитку, а не руйнування.......

ЛОЛ, до чого тут мій чоловік?? звичайно, що він не менш розумний - у нього два Master's degrees  :fp2

Ти розумієш, що я говорю в принципі і концептуально, а не конкретно, тим більше що серед цих трьох когорт можуть бути непривабливі люди зокрема??

І до чого руйнування ... Хакери різні бувають. Той же Нетурей, впевнена, нічого не руйнує.


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #346 : Серпня 13, 2021, 03:43:15 03:43 »
Звичайно будую...... просто я не втілюю їх......... бо вважаю це ідіотизмом та тупістю..............

Ти будуєш план покохати Венеру Мілоську - статую у музеї?  :smilie10: :smilie10: :smilie10:

А ти затєйнік, однако  :smilie5:

Мені таке в принципі не спадає на думку  :rotate:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #347 : Серпня 13, 2021, 03:47:26 03:47 »
Але це оффтоп. Між тим, на фупі зрадонька - Мішиганушку адмін забанив по айпі на 24 години, бо той пащекував до нього.

Всі офігіли - та яке ти мав право, ще і коцап до того ж.

Oh well.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #348 : Серпня 13, 2021, 03:47:29 03:47 »
І до чого руйнування ... Хакери різні бувають. Той же Нетурей, впевнена, нічого не руйнує.

Головне вірити в людей.......  :weep:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #349 : Серпня 13, 2021, 03:50:29 03:50 »
Ти будуєш план покохати Венеру Мілоську - статую у музеї?  :smilie10: :smilie10: :smilie10:

А ти затєйнік, однако  :smilie5:

Мені таке в принципі не спадає на думку  :rotate:

Не покохати, а спиздити....... Як це хакери роблять...... Я завжди думаю як тікати де ховатись... де б я не був..... така моя натура.... не можу інакше...... Просто я не користуюсь цим щоб завдавати шкоди іншим........ усвідомленно..........

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #350 : Серпня 13, 2021, 03:50:50 03:50 »
Головне вірити в людей.......  :weep:

Я б хотіла бути хакером. Але в мене для цього недостатньо мізків. Ну і вже кагбе пізно.

Тому я аm fascinated by them, як і хірургами та льотчиками. Частково також тому, що займалася деякою з цим пов"язаною проблематикою у своєму попередньому професійному житті.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #351 : Серпня 13, 2021, 03:51:44 03:51 »
Не покохати, а спиздити....... Як це хакери роблять...... Я завжди думаю як тікати де ховатись... де б я не був..... така моя натура.... не можу інакше...... Просто я не користуюсь цим щоб завдавати шкоди іншим........ усвідомленно..........

Білі хакери працюють на позитив. Хакерів наймають навіть перевірити комп"ютерні системи на безпеку. Деяка малолітня талановита малишня заробляє непогане бабло.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #352 : Серпня 13, 2021, 03:55:14 03:55 »
Я б хотіла бути хакером. Але в мене для цього недостатньо мізків. Ну і вже кагбе пізно.

Тому я аm fascinated by them, як і хірургами та льотчиками. Частково також тому, що займалася деякою з цим пов"язаною проблематикою у своєму попередньому професійному житті.

Тю, ну от задай собі мету....... Слідкувати за поштою чи чатами чоловіка............. А потім полізь зроби серйозне дослідження як це можна зробити......

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #353 : Серпня 13, 2021, 03:56:25 03:56 »
Білі хакери працюють на позитив.

 :lol:
Мабуть любиш наш галівудський кінематограф......



Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #354 : Серпня 13, 2021, 04:04:25 04:04 »
Тю, ну от задай собі мету....... Слідкувати за поштою чи чатами чоловіка............. А потім полізь зроби серйозне дослідження як це можна зробити......

Нащо? я і так знаю, що у нього там нічого нема. За що, а за такі речі я абсолютно не переживаю  :rotate: І потім, я вважаю це ницим - він теж має право на прайвасі.

А от зайти на деякі сервери і побути мушкою на стіні у деяких конференціях було б цікаво ...

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #355 : Серпня 13, 2021, 04:21:16 04:21 »
Нащо? я і так знаю, що у нього там нічого нема. За що, а за такі речі я абсолютно не переживаю  :rotate: І потім, я вважаю це ницим - він теж має право на прайвасі.


I hope you've got the point

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #356 : Серпня 13, 2021, 04:26:28 04:26 »
I hope you've got the point

I've got the point, але в мене навіть при бажанні на таке не буде часу. Так що залишається тільки захопюплюватися скілсами інших і перечитувати пости Нетурей Карти  :smilie5:.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #357 : Серпня 13, 2021, 04:31:27 04:31 »
I've got the point, але в мене навіть при бажанні на таке не буде часу. Так що залишається тільки захопюплюватися скілсами інших і перечитувати пости Нетурей Карти  :smilie5:.

Ну а у якогось гіпотетичного натурей карта  є і час і натхнення.  В цьому ваша відмінність,  а не в intelligence  та іншому блабла. 

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #358 : Серпня 13, 2021, 05:16:18 05:16 »
Ну а у якогось гіпотетичного натурей карта  є і час і натхнення.  В цьому ваша відмінність,  а не в intelligence  та іншому блабла.

Ну він професіонал, а я абсолютний нуль у цих питаннях. І потім, хоча я досить логічна людина, на певні речі у мене не вистачає мізків.

Наприклад, у мене є Object-Oriented Programming Certificate, але ще навіть не довчившись на тій програмі, я вже знала, що ні секунди професійно програмувати не буду  :fp2.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #359 : Серпня 13, 2021, 05:52:18 05:52 »
Ну він професіонал, а я абсолютний нуль у цих питаннях. І потім, хоча я досить логічна людина, на певні речі у мене не вистачає мізків.

Наприклад, у мене є Object-Oriented Programming Certificate, але ще навіть не довчившись на тій програмі, я вже знала, що ні секунди професійно програмувати не буду  :fp2.

Я впевнений що 70 відсотків хакерів не розуміють нічого в Обєктно Орієнтованому чи в Аспектно Орієнтованому програмуванні........ Адже зламувати сейфи це одне, а проектувати хмарочоси та мости - то є зовсім інше........  Зламувач сейфів хоч і розумний, але не настільки розумний щоб проектувати хмарочоси чи мости.......