Автор Тема: Ваш форум зійшов на пси  (Прочитано 5381 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #30 : Липня 09, 2021, 08:07:32 20:07 »
LMAO  :laugh:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17592
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #31 : Липня 09, 2021, 08:07:43 20:07 »
ЛОЛ! Тоді б залишилися одні "комуністи", а хіба Гео не виступав проти них?  :super: правда, у нього чомусь комуністи - це кіт і я (хоча ми абсолютно на протилежному кінці політичного спектру як респоконсерватори)  :weep:



Бо саме ви тут навішуєте ярлики.
Сходи на початок гілки, і сама себе почитай. :smilie7:

І ще. Ти ж вчора знову обіцяла піти.
Що трапилося???
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27065
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #32 : Липня 09, 2021, 08:10:09 20:10 »
А що Ви не читали наш дискурсик нещодавно? він там написав, що поміняв профіль і пароль на рандомний і що вже більше сюди не прийде.

Не, не читал. Я "американские" ветки вообще не читаю за очень редким исключением

За його словами, він пішов, бо тут читати більше нічого, про Україну не пишуть і одні любителі БЛМ вс. реднеки.

С этим его утверждением согласен на 90%. Форум больше американский напоминает. Более того. если запостить какуюто новость по Украине она практически не будет обсуждаться. А "американская" ветка превращается в многостраничный срач.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #33 : Липня 09, 2021, 08:12:25 20:12 »
Ділиться чиїмось думками....... як можна обговорювати чиїсь думки без присутності цієї особи?
Крім того поки хтось намагається згенерувати текст, який би криативно представив якусь ідею чи думку - інший автоматом копіпастить з десяток перепостів........
В результаті весь аутентичний контент забивається цими перепостами ...........

Юкі, що Ви пишете?? якої присутності особи? якщо особа написала твіт, будь-хто у світі може обговорити той твіт абсолютно без присутності тієї людини  :fp2 весь інтернет на цьому стоїть!

Кіт, як мільйони інших, бере новину із інтернет-джерел і намагається або її обговорити як таку, або використати як ілюстративний матеріал до своєї тези.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #34 : Липня 09, 2021, 08:14:20 20:14 »
Бо саме ви тут навішуєте ярлики.
Сходи на початок гілки, і сама себе почитай. :smilie7:

І ще. Ти ж вчора знову обіцяла піти.
Що трапилося???

А трапилося те, що ти, потворний кацап, облив болотом українську діаспору у темі про церкви. А я сидіти і спокійно спостерігати не буду, як на цьому форумі ведеться антиукраїнська і прокомуністична пропаганда і відбілювання марксистів-підпалювачів  :smilie9:

Тому і кажу, що таких, як ти, треба у вічний бан  :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17592
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #35 : Липня 09, 2021, 08:15:28 20:15 »

С этим его утверждением согласен на 90%. Форум больше американский напоминает. Более того. если запостить какуюто новость по Украине она практически не будет обсуждаться. А "американская" ветка превращается в многостраничный срач.

Тому що цей срач навмисно роздмухується.Блохастим, Астральною і примкнувшим до них Алі. Лише три негідника намагаються своїм засраним Трампом зіпсувати форум.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10255
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #36 : Липня 09, 2021, 08:17:18 20:17 »
Юкі, що Ви пишете?? якої присутності особи? якщо особа написала твіт, будь-хто у світі може обговорити той твіт абсолютно без присутності тієї людини  :fp2 весь інтернет на цьому стоїть!

Якби мені цікаво було "обговорювати" у такому форматі, то я пішов би у твітер....... Але я тут, і я не бажаю перетворювати цей форум у недотвіттер........


Кіт, як мільйони інших, бере новину із інтернет-джерел і намагається або її обговорити як таку, або використати як ілюстративний матеріал до своєї тези.

Якби це було так, то кожен його ретвіт супроводжувався б цікавим креативним поясненням що саме він хоче обговорити......... However it is not the case....... Натомість іде постійне невпинне бомбування форуму однобокими ретвітами............

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #37 : Липня 09, 2021, 08:18:18 20:18 »
Не, не читал. Я "американские" ветки вообще не читаю за очень редким исключением

С этим его утверждением согласен на 90%. Форум больше американский напоминает. Более того. если запостить какуюто новость по Украине она практически не будет обсуждаться. А "американская" ветка превращается в многостраничный срач.

Ну то візьміть і проаналізуйте. За Вашими ж словами, не подобається - не читай і не пиши. Якщо РГ у свій час і при відсутності кота і астри повідкривав 10500 тем про Трампа, це винні ми? чи просто РГ більш цікаво писати і читати і обговорювати Трампа?

Хіба хтось комусь не дає створювати теми про Україну? от Гео відкрив тему свою, де перепощував (ало, Юкі) новини з твітеру та інших джерел про кацапстан. Тема чомусь була не така популярна, як теми про Трампа. Це лише говорить про одне - для тієї умовної п"ятірки дописувачів, що ще пишуть тут, американські новини цікавіші, ніж українські.  І у цих темах регулярно дописує той же ЮАР та РГ, а не лише Кіт.

Тому, як я вже сказала - якщо хочете більший спектр тем, треба більше дописувачів із різними інтересами. А вони сюди не хочуть йти.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17592
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #38 : Липня 09, 2021, 08:19:15 20:19 »
А трапилося те, що ти, потворний кацап, облив болотом українську діаспору у темі про церкви. А я сидіти і спокійно спостерігати не буду, як на цьому форумі ведеться антиукраїнська і прокомуністична пропаганда і відбілювання марксистів-підпалювачів  :smilie9:


Ти брешеш, шльондра!
Ти вище сама написала що не маєш відношення до діаспори.
А з приводу церков, так це Блохастий збрехав, що палять Українські церкви.
Я лише виправив, уточнивши що палять католицькі, а не Українські.

Коротше йди в дупу!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #39 : Липня 09, 2021, 08:19:57 20:19 »
Пропоную... або перенести гiлку в Адм. обговорення або.. стерти та припинити срач, шукаючi привiд тих, хто прийшов та пiшов...
Сiм рокiв тому тут було багато цiкавих тем, але з часом... хтось уходить, змiнюються Модератори, але СУП... як був та i лишився...
Я знаю та бачу, що дехто з Модерiв не потягнув роботу - багато думок, ще бiльше емоцiй та образ  - хто не с нами - тот против нас.
Тому зараз, як я бачу, модерацiя... бiльш лояльна, анiж у попередникiв...
Тим паче, у кожного учасника СУПа... е власнi мотиви та бажання - тому не дивно, що однi...лишаються, iншi - уходять...
Головне, аби не було срачу та стосункiв та лишився майданчiк для iнфи та думок...
 :smilie7:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #40 : Липня 09, 2021, 08:20:18 20:20 »
Якби мені цікаво було "обговорювати" у такому форматі, то я пішов би у твітер....... Але я тут, і я не бажаю перетворювати цей форум у недотвіттер........

Якби це було так, то кожен його ретвіт супроводжувався б цікавим креативним поясненням що саме він хоче обговорити......... However it is not the case....... Натомість іде постійне невпинне бомбування форуму однобокими ретвітами............

Не у такому форматі, а у форматі новин. У нього є тема, де він пише про сучасні тенденції політичного та соціального життя США. Ніж писати про хор геїв, що хочуть охмурити дітей, своїми словами, простіше дати твіт, де зразу і коментар, і власне, саме відео, що набагато краще, бо це є першоджерело. А потім або самому коментувати, або обговорювати з іншими, якщо хтось хоче.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #41 : Липня 09, 2021, 08:24:31 20:24 »
Ти брешеш, шльондра!
Ти вище сама написала що не маєш відношення до діаспори.
А з приводу церков, так це Блохастий збрехав, що палять Українські церкви.
Я лише виправив, уточнивши що палять католицькі, а не Українські.

Коротше йди в дупу!


Шльондра - то ти, кацап. А я порядна жінка. Я написала, що не беру участь у роботі діаспори, але дефакто я є частиною діаспори, бо є імігранткою у першому поколінні. І я можу не відвідувати ті церкви, що твої брати-комуністи попалили в Канаді, але мені це пече, бо у цих церквах, збудованих за останнє колишніми емігрантами, бували покоління українців.

А ти, кацапська тварина, обілюєш ці злочини. Це все одно що самому запалити ту церкву.

І так, у Канаді купа греко-католицьких українських церков і саме ці церкви і були спалені. У моєму місті була осквернена саме українська греко-католицька церква.
 

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27065
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #42 : Липня 09, 2021, 08:25:27 20:25 »
Ну то візьміть і проаналізуйте. За Вашими ж словами, не подобається - не читай і не пиши. Якщо РГ у свій час і при відсутності кота і астри повідкривав 10500 тем про Трампа, це винні ми? чи просто РГ більш цікаво писати і читати і обговорювати Трампа?

Я ему еще тогда про это писал. Но открывал темы про то что хотел, а не тулил Трампа в любую тему где появлялся. Типа. Открывают тему "В Боярке (условной) мэр украл деньги выделенные на...". Туда заходит Ферал и пишет чтото типа "А вот Трамп никогда такого бы не позволил" К чему это бля?!! Какой содержательный потенциал это го поста? Да нулевой и направлен он исключительно на провокацию срача

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33625
  • Стать: Чоловіча
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #43 : Липня 09, 2021, 08:26:40 20:26 »
Кіт скидує сюди всякі перепости за п'ятьох......... Інші ж намагаються креативно подавати якісь новини, тому інтенсивність їх подачі набагато нижча чим у кота......

Якби Кота було забанено назавжди то Гео залишився б якщо вірити наведеній цитаті........ бо обговорень америки тоді було б набагато меньше.........

Ну ти як маленький   :fp2

Вже 100500 разів писали, що таваріщь тут тупо пропагандонить.

Ти просто прикинь, що людина, яка хоча б мінімально чимось в житті зайнята, не буде постити тут стільки цієї специфічної хуйні.

А ось якщо ковбасити пости згідно  централізованої розсилки 'істочніков' - то це робиться запросто. 

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10255
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #44 : Липня 09, 2021, 08:26:46 20:26 »
Не у такому форматі, а у форматі новин. У нього є тема, де він пише про сучасні тенденції політичного та соціального життя США. Ніж писати про хор геїв, що хочуть охмурити дітей, своїми словами, простіше дати твіт, де зразу і коментар, і власне, саме відео, що набагато краще, бо це є першоджерело. А потім або самому коментувати, або обговорювати з іншими, якщо хтось хоче.

Ну от і в результаті цього "простіше" форум і перетворюєтья на смітник всякої нікому тут нецікавої американської внутрішньополітичної хуйні....... і якраз це створює ту ситуацію, яку ти описала в своєму баченні причин самобану Гео............

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #45 : Липня 09, 2021, 08:27:09 20:27 »
Я ему еще тогда про это писал. Но открывал темы про то что хотел, а не тулил Трампа в любую тему где появлялся. Типа. Открывают тему "В Боярке (условной) мэр украл деньги выделенные на...". Туда заходит Ферал и пишет чтото типа "А вот Трамп никогда такого бы не позволил" К чему это бля?!! Какой содержательный потенциал это го поста? Да нулевой и направлен он исключительно на провокацию срача

Я такого за ним не помічала, хіба що як виправити чийсь попередній коментар про кацапського агента.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #46 : Липня 09, 2021, 08:30:10 20:30 »
Ну от і в результаті цього "простіше" форум і перетворюєтья на смітник всякої нікому тут нецікавої американської внутрішньополітичної хуйні....... і якраз це створює ту ситуацію, яку ти описала в своєму баченні причин самобану Гео............

Ок, ще раз. 1) Коли Кіт пише у своїй чи у темах РГ про Трампа, це ніяк не має відношення до того, що на форумі мало тем про Україну. Тому що якщо ви випиляєте Кота з його дописами, про Трампа будуть писати РГ і ЮАР. Вони не будуть писати про Україну - вони все одно будуть писати про Трампа.

2) А якби було більше дописувачів, яким чхати на Трампа та Америку, але дуже пече зеббіл чи там Кіра Рудик, вони будуть писати про це.

Проблема не у присутності 1), а у відсутності 2). Контент однобокий, тому що дописувачів мало, а тим, хто тут є, цікавіше про Америку (умовно).

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #47 : Липня 09, 2021, 08:32:15 20:32 »
Ну ти як маленький   :fp2

Вже 100500 разів писали, що таваріщь тут тупо пропагандонить.

Ти просто прикинь, що людина, яка хоча б мінімально чимось в житті зайнята, не буде постити тут стільки цієї специфічної хуйні.

А ось якщо ковбасити пости згідно  централізованої розсилки 'істочніков' - то це робиться запросто.

Піпець  :fp2 Якої централізованої розсилки?? Та зайди на блог типу Гейтвей Пандіт і там все зразу сконцентровано без ніякої "розсилки"  :weep:

Знаєш, хто пропагандонить? ті, що таскають солоденьку ***ню від Ігарьошки Лєніна Айзенберга, Пономаря, Афєлії, Солов"я, Швеця, що ось-ось бідон так грізно путьку роздушить, покарає, здушить анакондою і т.д. і т.п. І що Трамп кацапський агент. У той час як бідон просто приторговує життями українців і відсмоктує на колінах у свого великого друга пуйла.

Це і є класичний кюанон. Таке вже було в історії України, коли ось-ось мали підійти війська Антанти, і т.д. І поки тупорилі українці багатіли думкою, прийшли комуняки і всіх зжерли.

Ось і ви багатієте думкою, і кожен - я підкреслюю, КОЖЕН - хто чи бездумно, чи як частину своєї роботи за шекелі притягнув чи сюди, чи на фуп, чи деінде цю по суті антиамериканську і антиукраїнську пропаганду, імпліцитно бере участь у розвалі української державності.

Так що всі ці РГ, ЮАРи, лайкмуві, а на фупі Гервасій, Пресс, Татусь і інші мерзотники імпліцитно працюють на Рашку і проти України. І хоча вони можуть цього не розуміти, це не виправдання.
« Останнє редагування: Липня 09, 2021, 08:37:46 20:37 від Ad Astra »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33625
  • Стать: Чоловіча
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #48 : Липня 09, 2021, 08:43:32 20:43 »
Піпець  :fp2 Якої централізованої розсилки?? Та зайди на блог типу Гейтвей Пандіт і там все зразу сконцентровано без ніякої "розсилки"  :weep:

Мені нахер не потрібен блог ГетвейПундіт і я не хочу, щоб його тут тулили пропагандони.

Якісь посилання зі значущою чи просто цікавою інфою з поважних видань та коментарями, чому це важливо - абсолютно нормальна для форуму річ. А постійне дрочиво бидланських сектантів по ку-анонівських бложиках нахер не потрібно  :at

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #49 : Липня 09, 2021, 08:48:36 20:48 »
Мені нахер не потрібен блог ГетвейПундіт і я не хочу, щоб його тут тулили пропагандони.

Якісь посилання зі значущою чи просто цікавою інфою з поважних видань та коментарями, чому це важливо - абсолютно нормальна для форуму річ. А постійне дрочиво бидланських сектантів по ку-анонівських бложиках нахер не потрібно  :at

Ти навіть не зрозумів мій посил, а ще скачеш тут. "Розсилок" як таких не існує, бо є джерела, де все це дається сукупно.

Нема різниці між твоїми постиками і "дрочевом". Просто семантичні викрутаси.

ПС. Куанон - це спецоперація спецслужб США, направлена якраз проти Трампа. Замість того, щоб трампісти об"єднувалися і займалися організованою діяльністю в реалі, їм вішали на вуха солоденьку фігню, що їм хтось особливий все пофіксить і не треба напрягатися. До речі, навіть і тут американські комі позичили цінний досвід російських комуняк. Читай про операцію "Трест":  https://www.qwant.com/?q=operation+trust&client=brz-brave&t=web

Як ото вам вішають лапшу на вуха соросячо-комівські пропагандони. Поки бідон разом з єврогеями зливають Україну кацапам  :smilie9:
« Останнє редагування: Липня 09, 2021, 08:53:15 20:53 від Ad Astra »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #50 : Липня 09, 2021, 08:54:59 20:54 »
А мені цікаво читати Ваші пости. Тому що у Вас незаангажований погляд, говорите неприємні для багатьох, але в приципі правильні речі і маєте власну думку, а не шпарите по чужих talking points, як багато інших.

 Дякую, Ad Astra !

Було б в нас більше вільного часу, ми б тут навели б "духовний порядок" на форумі.  :smilie5:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10255
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #51 : Липня 09, 2021, 08:56:13 20:56 »
Ок, ще раз. 1) Коли Кіт пише у своїй чи у темах РГ про Трампа, це ніяк не має відношення до того, що на форумі мало тем про Україну. Тому що якщо ви випиляєте Кота з його дописами, про Трампа будуть писати РГ і ЮАР.

Не пише, а копіпастить та втавляє твіти з відосиками...... А от ті дописувачі що постять та обговорюють проблеми України якраз в основному пишуть...............
Якби Кіт також намагався ПИСАТИ, а не перепошувати то все б більш меньш збалансувалось.....
Якраз в цьому і відмінність РГ та ЮАР від кота...... Адже вони саме ПИШУТЬ..... Якби вони діяли як кіт то ми б тут бачили купи всякого сміття від всяких воуків та прогресивістів  :fp2

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #52 : Липня 09, 2021, 08:57:16 20:57 »
Дякую, Ad Astra !

Було б в нас більше вільного часу, ми б тут навели б "духовний порядок" на форумі.  :smilie5:

ЛОЛ! Дивлячись хто модератор  :rotate: Юкі у нас ліберал (тут я маю на увазі в хорошому розумінні), а от у Гео розмова була коротка  :weep:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #53 : Липня 09, 2021, 08:58:05 20:58 »
Не пише, а копіпастить та втавляє твіти з відосиками...... А от ті дописувачі що постять та обговорюють проблеми України якраз в основному пишуть...............
Якби Кіт також намагався ПИСАТИ, а не перепошувати то все б більш меньш збалансувалось.....
Якраз в цьому і відмінність РГ та ЮАР від кота...... Адже вони саме ПИШУТЬ..... Якби вони діяли як кіт то ми б тут бачили купи всякого сміття від всяких воуків та прогресивістів  :fp2

Копіпастити і є писати - це значить цитувати оригінал  :gigi:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10255
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #54 : Липня 09, 2021, 09:03:51 21:03 »
Копіпастити і є писати - це значить цитувати оригінал  :gigi:

це абсолютно різні речі...... Написати - це означає
1. Зрозуміти матеріал який коментуєш
2. Подумати над ним та визначитись зі своєю позицією стосовно цього матеріалу
3. Подумати як ефективніше представити цю позицію для конкретної публіки
4. Сформулювати це словами
5. Надрукувати на компютері

Копі пастити це
1. Ctrl-C
2. Ctrl-V

Поки одна людина напише, інша 20 разів скопіпастить.......

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #55 : Липня 09, 2021, 09:04:26 21:04 »
ЛОЛ! Дивлячись хто модератор  :rotate: Юкі у нас ліберал (тут я маю на увазі в хорошому розумінні), а от у Гео розмова була коротка 
:weep:
Звiсно - хто не з нами - той проти нас...
Скiльки нервiв, емоцiй, кожний пост - мат-перемат, я вас... блядей, всiх забаню!!!
Це нормально?.
UKI... все правильно робить - не можна за кожне слово... банити - лище там де срач...
 :smilie7:


Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #56 : Липня 09, 2021, 09:11:51 21:11 »
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #57 : Липня 09, 2021, 09:15:58 21:15 »
А якщо не хочемо, то що?
Боюсь це нічого не змінить.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46877
  • Never give in!
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #58 : Липня 09, 2021, 09:20:03 21:20 »
Юкі, що Ви пишете?? якої присутності особи? якщо особа написала твіт, будь-хто у світі може обговорити той твіт абсолютно без присутності тієї людини  :fp2 весь інтернет на цьому стоїть!

Кіт, як мільйони інших, бере новину із інтернет-джерел і намагається або її обговорити як таку, або використати як ілюстративний матеріал до своєї тези.

Товаріщі або не розуміють, або вдають, що не розуміють.

Взагалі рівень непоінформованості більшости місцевих завсєґатаєфф про західний світ настільки шокуючий...  :smilie2:
Десь нарівні із їхньою агресивною тупісцю, як каже Жоржович.  :weep:
If you are going through hell, keep going.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #59 : Липня 09, 2021, 11:33:03 23:33 »
http://ukrpravda.net/index.php?topic=63366.30

І добу не протрималась.  :gigi:

Тому що я слабка жінка і ЮАР мене трігернув своїм наїздом на канадську діаспору і відбілюванням БЛМ та інших марксистів  :smilie5:

Зате як тут все різко оживилось з моїм приходом  :smilie5:

Але не переживайте - я тут таки тимчасово  :rotate: