Автор Тема: На Кубе вспыхнули антиправительственные протесты  (Прочитано 2273 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46503
  • Never give in!
Жерти лободу, сподіваюсь не доведеться.
Але й для більшості молоді в Україні перспектив життя й розвитку практично не існує.

Для більшості молоді в світі на нинішній час переспектив теж не існує.
Навіть у нас тут вже економісти кажуть, що вперше в американській історії молоде покоління буде жити гірше ніж його батьки.
If you are going through hell, keep going.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Хоча б не говори дурниць про кількість населення в сучасній Україні. Не 41 млн., а навіть 31 не набереться, без ордло і Криму.
Як науковець я опираюсь на дані статистики. В даному випадку Держстату. На що опираєшся ти, окрім тарганів в своїй голові, я не знаю.

А як живе Україна то я вже тобі казав, - проїдься по селах, містечках, райцентрах і побачив як та живуть, хто там живе і куди вони їздять на заробітки.
А тоді будеш розповідати про всеукраїнське народне щастя.
Я постійно їзджу. І навіть зараз знаходжусь в райцентрі. У тих хто хоче і може працювати - гідні зарплати і достойне життя. А лузери та скиглії будуть навіть в раю.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8083
  • Стать: Чоловіча
От дай вгадаю. До заводів ти і при совку не мав відношення. Бо задвигати таку хрінь може тільки людина далека від виробнитцва. Особливо сучасного. Яка не розуміє що оброблювальний центр з ЧПУ заміняє цілий цех універсалок. Не кажучи вже про точність, відсутність браку, і незалежність від запоїв дяді Міті "фрезерувальника від Бога, коли тверезий". І тому вся та хрінь, на допотопних ДіПах (станок так називався - "Догоним и Перегоним" - погана копія штатівського станка закупленого при колективізації, яка випускалась до 70х років) або 50-річних трофейних німецьких станках, могла існувати лише в совку. В відсутності конкуренції з зовнішнім світом, який уже давно був автоматизований, роботизований і діджиталізований. І як тільки совкова хрінь стикнулась з конкуренцією, вона одразу і розвалилась. Бо була відсталою, енергонеефективною, малоточною. І якщо ти думаєш, що ті кого ти називаєш олігархами до цих пір користуються совковими надбаннями, то ти дуже сильно помиляєшся. Більшість совкого хламу була годна лише на порізку на металобрухт. Як і більшість ментальних совків. От тільки хлам порізали, а ментальні совки до цих пір з нами.
Промислова совєцька спадщина  була нижчого рангу і якості ніж закордонна. Але все рівно, вона існувала і якусь необхідну пром.продукцію вона виробляла. І це була власна продукція. Вона давала необхідні вироби для наявних галузей промисловості.
В Україні вже не залишилось майже нічого.
В Києві був колись завод верстатів-автоматів біля метро Нивки. Зараз вже територію забудовано житлом. Недалеко був колись екскаваторний завод. Вже знищений Екскаватори не такі як закордонні, але прийнятні і свої. І робочі місця для своїх людей.
Ті два заводи могли б спокійно випускати не військову продукцію, та й випускали цілком потрібну продукцію для вже незалежної України
Ще поруч-авіазавод, де випускалися АНи. Зараз - він на ладан лише.
Тепер про олігархів і їх активи. Макіївський  меткомбінат, два комбінати в Маріуполі, їх що Ахметов сам будував? Да, він там дещо модернізував. Але ж основні фонди залишились совєцької  Але скільки підприємств в Донбасі ним же розкурочені були? Бо вони йому не потрібні були. Закривались шахти багато людей залишались безробітними. А там нема іншої роботи. Ахметов - прихватизував собі найкращі шахти. А дотаційні, глибокі - державі.
Що, Ахметов всі ті шахти сам будував?
А Фірташ? Він що, газопроводи будував за власні гроші ?
Після 1991 року всіми цими питаннями мала займатись молода українська держава, а не майбутні олігархи.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8083
  • Стать: Чоловіча
Як науковець я опираюсь на дані статистики. В даному випадку Держстату. На що опираєшся ти, окрім тарганів в своїй голові, я не знаю.
Я постійно їзджу. І навіть зараз знаходжусь в райцентрі. У тих хто хоче і може працювати - гідні зарплати і достойне життя. А лузери та скиглії будуть навіть в раю.
Давно в нас не було перепису і це не випадково.
Статистичні дані завжди можна знайти в інтернеті, по кожному населеному пункту.
Формально вони не є секрет.
Але не відображають реальної картини. Багато людей залишались не припиняючи реєстрації, просто по довгу живуть і працюють за кордоном. Формально вони є, а фактично їх в Україні нема.
.......
Знову кажу тобі, не розповідай мені казок, що в Україні майже будь де, енергійна й трудолюбива людина завжди знайде своє місце в житті з високою зарплатою.
В Україні навіть лікарі й медсестри не хочуть працювати, масово їдуть за кордон.

А проїдься по селах то вони майже вимирають.
Ти живеш в райцентрі, але мабуть не в Україні.
Так що не розповідай мені казок.
..........
Лузерів в Україні серед працездатного
населення - % 70.
Але молодь не хоче бути лузерами, тому просто їде за кордон і часто - назавжди.

« Останнє редагування: Липня 13, 2021, 11:22:25 23:22 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8083
  • Стать: Чоловіча
Для більшості молоді в світі на нинішній час переспектив теж не існує.
Навіть у нас тут вже економісти кажуть, що вперше в американській історії молоде покоління буде жити гірше ніж його батьки.
А що буде далі? Прогнози роблять? Чи навіть не ризикують?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46503
  • Never give in!
А що буде далі? Прогнози роблять? Чи навіть не ризикують?

Наразі ситуація непердбачувана навіть на рік-два.
Китай практично здійснив світову диверсію з метою посилення свого впливу. Західні корумповані і забюрократизовані правлячі угруповання виявилися нездатними на адекватну відповідь на цю загрозу.

Надія на людей типу Трампа і ДеСантіса

https://twitter.com/i/status/1415046001195421699
If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8083
  • Стать: Чоловіча
Наразі ситуація непердбачувана навіть на рік-два.
Китай практично здійснив світову диверсію з метою посилення свого впливу. Західні корумповані і забюрократизовані правлячі угруповання виявилися нездатними на адекватну відповідь на цю загрозу.

Надія на людей типу Трампа і ДеСантіса

https://twitter.com/i/status/1415046001195421699
:fp2
Хоч я сам, останнім часом досить критично ставлюсь до США, але якщо США не вистоять, то дуже хреново буде всім. І не тільки тому, що доллар перестане бути першою світовою валютою.