Автор Тема: Хто із СУПу зробив щеплення від коронав. ?  (Прочитано 9731 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9495
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Хто із СУПу зробив щеплення від коронав. ?
« Reply #180 : Серпня 28, 2021, 09:41:05 21:41 »
Нагадую шановній спільноті що він цю вакцину фактично виготовив. так що ви всі колетесь Трампівською вакцинкою. Хоч би подякували  :weep:

Угу...Трампуша сидів й ламав голову над формулами і власноруч виготовляв ту вакцину. Ку-ку?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Хто із СУПу зробив щеплення від коронав. ?
« Reply #181 : Серпня 28, 2021, 09:44:40 21:44 »
Угу...Трампуша сидів й ламав голову над формулами і власноруч виготовляв ту вакцину. Ку-ку?
ні він її проталкував у рекордні строки на нагинав усіх кого можна щоб її виготовили і провели через бюрократію. нагадаю файзер заявив про першу дозу у останній день перед виборами.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33634
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто із СУПу зробив щеплення від коронав. ?
« Reply #182 : Серпня 28, 2021, 09:46:17 21:46 »
Ви не розумієте позиції респів вони не проти вакцини а за свободу волі - хто хоче колеться хто не хоче не колеться. без примусу.

А якщо хтось хоче ходити по вулиці без штанів та трусів, теж можна ? Свобода волі дає таку можливість ?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Хто із СУПу зробив щеплення від коронав. ?
« Reply #183 : Серпня 28, 2021, 09:48:32 21:48 »
А якщо хтось хоче ходити по вулиці без штанів та трусів, теж можна ? Свобода волі дає таку можливість ?
не знаю чи це заборонено законом...

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Хто із СУПу зробив щеплення від коронав. ?
« Reply #184 : Серпня 28, 2021, 09:49:59 21:49 »
Угу...Трампуша сидів й ламав голову над формулами і власноруч виготовляв ту вакцину. Ку-ку?

Ліночко почитайте про операцію Ворп Спід, якщо буде час та натхнення. також даю підказку користуватися гугл перекладачем якщо є проблємки з англійською.

https://www.cbc.ca/news/health/operation-warp-speed-trump-pfizer-moderna-vaccine-1.5806820


Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9495
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Хто із СУПу зробив щеплення від коронав. ?
« Reply #185 : Серпня 28, 2021, 09:53:42 21:53 »
Ліночко почитайте про операцію Ворп Спід, якщо буде час та натхнення. також даю підказку користуватися гугл перекладачем якщо є проблємки з англійською.

https://www.cbc.ca/news/health/operation-warp-speed-trump-pfizer-moderna-vaccine-1.5806820

Дякую, проблемок не маю, читати не хочу, знаю тільки одне - якби спеціалісти і виробники не змогли би винайти й випустити вакцину, то Трампуша міг би хоч би гопки скакати, все одно ніякої вакцини би не було.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Хто із СУПу зробив щеплення від коронав. ?
« Reply #186 : Серпня 28, 2021, 09:57:11 21:57 »
Дякую, проблемок не маю, читати не хочу, знаю тільки одне - якби спеціалісти і виробники не змогли би винайти й випустити вакцину, то Трампуша міг би хоч би гопки скакати, все одно ніякої вакцини би не було.
Ви погано розумієте логіку роботи прибуткових фарма компаній ) вони виробляють все що приносить прибуток . єдина проблєма для них то закони, бюрократія та час. щоб щось проштовхнути на ринок у такий рекордний срок неможливо без підтримки уряду.

ви розумієте що наше ФДА доси не проапрувило те?

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9495
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Хто із СУПу зробив щеплення від коронав. ?
« Reply #187 : Серпня 28, 2021, 10:06:45 22:06 »
Ви погано розумієте логіку роботи прибуткових фарма компаній ) вони виробляють все що приносить прибуток . єдина проблєма для них то закони, бюрократія та час. щоб щось проштовхнути на ринок у такий рекордний срок неможливо без підтримки уряду.

ви розумієте що наше ФДА доси не проапрувило те?

Відкрию всім страшну таємницю - в керівництві таких компаній сидять зовсім не дурні люди.  :by:
Тут і до ворожки не ходи, стає зрозумілим, що під час епідемії така вакцина принесе величезні прибутки.
Тож не треба ліпити з Трампуші героя боротьби за правильну вакцину. Тим більше, що він  в боротьбі з епідеміями нічого не смислить. А для свого ж  іміджу таки мав зображати бурхливу діяльність.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Хто із СУПу зробив щеплення від коронав. ?
« Reply #188 : Серпня 28, 2021, 10:17:12 22:17 »
Відкрию всім страшну таємницю - в керівництві таких компаній сидять зовсім не дурні люди.  :by:
Тут і до ворожки не ходи, стає зрозумілим, що під час епідемії така вакцина принесе величезні прибутки.
Тож не треба ліпити з Трампуші героя боротьби за правильну вакцину. Тим більше, що він  в боротьбі з епідеміями нічого не смислить. А для свого ж  іміджу таки мав зображати бурхливу діяльність.
Вибачте але ви не читаєте те що я пишу. НЕМОЖЛИВО щось проштовхнути на ринок у такий рекордний срок без підтримки уряду. так що дякуйте Трампу за укол ))

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9495
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Хто із СУПу зробив щеплення від коронав. ?
« Reply #189 : Серпня 28, 2021, 10:27:50 22:27 »
Вибачте але ви не читаєте те що я пишу. НЕМОЖЛИВО щось проштовхнути на ринок у такий рекордний срок без підтримки уряду. так що дякуйте Трампу за укол ))

Ну да, ну да. Взагалі тут ситуація була зовсім не в ринкова, а в епідемічна.  Скажімо так - надзвичайна. І дивно було би, якби Трампуша не діяв.
А так - то Трампуша взагалі звізда, сонце ясне типу Кім Чен Ина. :smilie8:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Хто із СУПу зробив щеплення від коронав. ?
« Reply #190 : Серпня 29, 2021, 12:42:06 00:42 »
Ну да, ну да. Взагалі тут ситуація була зовсім не в ринкова, а в епідемічна.  Скажімо так - надзвичайна. І дивно було би, якби Трампуша не діяв.
А так - то Трампуша взагалі звізда, сонце ясне типу Кім Чен Ина. :smilie8:
ну тут дві ситуації або Гітлер або Ким Чен Ін :) це як подивитися

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20977
Re: Хто із СУПу зробив щеплення від коронав. ?
« Reply #191 : Серпня 29, 2021, 12:46:19 00:46 »
каким боком к вакцине быдлан, если оно заявляло что все рассосется к пасхе :fp2

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20977
Re: Хто із СУПу зробив щеплення від коронав. ?
« Reply #192 : Серпня 29, 2021, 12:48:37 00:48 »
А якщо хтось хоче ходити по вулиці без штанів та трусів, теж можна ? Свобода волі дає таку можливість ?
интересно что трампоновцы как бы за традиционные ценности, а в реале  оголтелые леваки

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Хто із СУПу зробив щеплення від коронав. ?
« Reply #193 : Серпня 29, 2021, 04:56:01 04:56 »
интересно что трампоновцы как бы за традиционные ценности, а в реале  оголтелые леваки

Абсолютно точно!

Ліві маскуються під правих, про це ще Черчиль казав. Їбануті бідолашні, їм нікуди подітися в цьому світі, от вони і примиряють на себе чи одну чи другу маску, щоб хоч комусь сподобатися. Але все одно роги стирчать, їх не приховати.

Це як анекдот, ну откуда ви знаєте шо я русский? Так ти ложечку из чая винімай.

Новый русский приходит в ресторан за границей, заказывает себе чай, ну сидит пьёт бац к нему официант подскакивает и говорит, а вы русский.
нр: откуда узнал?
оф: а вы русские когда чай пьёте ложечку не вытаскиваете и глаз прищуриваете от этого.
Ну новый русский подумал, пошёл к своему корешу, грамотный чувак, 2 года на зоне отсидел, ну обьяснил ему ситуацию. Приходит друг нового русского в ресторан, заказывает чай, ложечку вынул сидит, пьёт. Бац офицмант подскакивает и говорит, а вы русский. Первй НР подскакивает и говорит откуда узнал. Официант говорит: а он ложечку вынул, а глаз всё-равно щурит.
Ну ладно позвал НР в ресторан профессора-интелегента, сказал ему перед этим, чтобы ложечку вынул, и глаз не щурил, а то вечером домой не придёт.
Ну сидит прфессор, пьёт чай. Официант подскакивает и говорит ему, вы русский.
НР(подбегая к столику): откуда узнал?
Оф: А он ложечку из чая вынул и в карман положил.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Хто із СУПу зробив щеплення від коронав. ?
« Reply #194 : Серпня 29, 2021, 06:50:03 06:50 »
интересно что трампоновцы как бы за традиционные ценности, а в реале  оголтелые леваки

Дівчинка маждесті, напевно, наразі має ПМС, бо істерить вже тиждень та пише всіляку фігню.

Як носійка піськи і не тільки, мусиш знати фразу my body, my choice? коли люди відмовляються надавати своє тіло для вакцинації, бо держава так хоче, це якраз вияв індивідуалізму та боротьби за свої права, бо права особи перевищують права держави. А комуняки типу тебе вимагають, щоб всі ходили строєм, як в Китаї чи Північній Кореї.

Не кажучи вже про те, що останні наукові дані вказують на те, що вакцина не тільки не працює, а що вакциновані лише розносять заразу, сприяють поширенню вірусу і його мутуванню у більш серйозну форму.

Я особисто якщо і буду вакцинуватися, то новітніми вакцинами типу Valneva. Хоча в ідеалі було б добре мати ковід у легкій формі для природнього імунітету, який найкращий та найдовший.


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Хто із СУПу зробив щеплення від коронав. ?
« Reply #195 : Серпня 29, 2021, 06:56:23 06:56 »
А щодо Трампа і вакцин, то це його слабке місце. Як пояснив юрист Барнс, його накрутили, що люди будуть звинувачувати його через ковід, але хвалити, якщо вакцину випустить. В результаті його змішали з лайном anyway, а його електорат не "купує" ідею вакцинації нетестованими експериментальними вакцинами. На останньому ралі, де Трамп зібрав величезний натовп прихильників (як завжди), коли він почав говорити про вакцинацію і хвалитися, що ось він зробив вакцини так швидко, народ почав протестувати і кричати boo - ця тема не пішла від слова взагалі.

Барнс пояснив, що якщо на початку каденції Бідона проти вакцинації було десь біля 5 відсотків населення, то зараз за даними опитувань, частина противників вакцинації дуже збільшилася і становить біля 25 відсотків населення.


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто із СУПу зробив щеплення від коронав. ?
« Reply #196 : Серпня 29, 2021, 08:41:13 08:41 »
Зараз сперечаються, треба робити третю дозу чi не треба...
 :smilie7:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17596
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Хто із СУПу зробив щеплення від коронав. ?
« Reply #197 : Серпня 29, 2021, 08:52:09 08:52 »
(вкрав у Притулятнику)

Шанувачі Трампа і просто тупі кацапські колі були уражені новою шизою:
Вживають ліки якими виводять глистів у конів

Федеральна агенція по лікам США навіть випустила попередження:
Ви не коні, і не корови, не їжте ці лики 
В лікарнях пішов потік народу з ускладненнями від використання цих ліків
 :smilie7:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Хто із СУПу зробив щеплення від коронав. ?
« Reply #198 : Серпня 29, 2021, 08:56:09 08:56 »
Дівчинка маждесті, напевно, наразі має ПМС, бо істерить вже тиждень та пише всіляку фігню.

Це неправильно.

Як носійка піськи і не тільки, мусиш знати фразу my body, my choice? коли люди відмовляються надавати своє тіло для вакцинації, бо держава так хоче,

Це також. У світі вмерло понад 4 мільйони людей. У мене на роботі перехворіли всі, жоден не помер, слава Богу, але один дядька, йому понад 60, ледве-ледве вичухався, був в реанімації. Я зробив щеплення, китайский CoronaVac, у мене дружина перхворіла, тяжко, але без лікарні, дитина також заразиласая у школі, тому всім хто ходить без масок і не вакцінується я показую великий фак.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто із СУПу зробив щеплення від коронав. ?
« Reply #199 : Серпня 29, 2021, 09:05:26 09:05 »
(вкрав у Притулятнику)
Шанувачі Трампа і просто тупі кацапські колі були уражені новою шизою:
Вживають ліки якими виводять глистів у конів

Федеральна агенція по лікам США навіть випустила попередження:
Ви не коні, і не корови, не їжте ці лики 
В лікарнях пішов потік народу з ускладненнями від використання цих ліків
 :smilie7:
Вони ще б конськiй возбудiтель пили - були такi пiгулки, аби у коня х... стояв...
Або шпанська мушка - теж "лiки"... вiд iмпотенцii...
 :gb:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Хто із СУПу зробив щеплення від коронав. ?
« Reply #200 : Серпня 29, 2021, 09:24:19 09:24 »
Це неправильно.

Це також. У світі вмерло понад 4 мільйони людей. У мене на роботі перехворіли всі, жоден не помер, слава Богу, але один дядька, йому понад 60, ледве-ледве вичухався, був в реанімації. Я зробив щеплення, китайский CoronaVac, у мене дружина перхворіла, тяжко, але без лікарні, дитина також заразиласая у школі, тому всім хто ходить без масок і не вакцінується я показую великий фак.

Це все зрозуміло, вірус реальний, дехто важко хворіє або вмирає. Я навіть зараз без маски нікуди не виходжу. Але ми говоримо про інше. Навіщо нав"язувати вакцинацію всім і робити з уже перехворілих ворогів народу, якщо у них вже є потрібний захист? Ось найновіші дослідження, які показують, що природний імунітет сильніший, ніж тригерований вакцинацією:

https://ussanews.com/News1/2021/08/28/israeli-study-natural-immunity-is-13x-stronger-than-pfizer-covid-shots/

A new pre-print Israeli study has found that people with natural immunity to COVID-19 could be 13 times less likely to contract the respiratory virus than those who were solely vaccinated against the disease.

The analysis also found that solely vaccinated individuals “were also at a greater risk for COVID-19-related-hospitalizations compared to those that were previously infected.”

Якщо вас вакцинували, то у вас у 13 разів вище заразитися, ніж у тих, хто має природній імунітет, і також потрапити у лікарню.

Якщо це так, то чому уряди змушують вакцинуватися навіть тих, хто уже хворів??





Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Хто із СУПу зробив щеплення від коронав. ?
« Reply #201 : Серпня 29, 2021, 09:30:42 09:30 »
(вкрав у Притулятнику)

Шанувачі Трампа і просто тупі кацапські колі були уражені новою шизою:
Вживають ліки якими виводять глистів у конів

Федеральна агенція по лікам США навіть випустила попередження:
Ви не коні, і не корови, не їжте ці лики 
В лікарнях пішов потік народу з ускладненнями від використання цих ліків
 :smilie7:

Чули дзвін, але не знають, де він. На ці ліки є дозвіл від FDA для людського використання:

https://www.covid19treatmentguidelines.nih.gov/therapies/antiviral-therapy/ivermectin/

Ivermectin is a Food and Drug Administration (FDA)-approved antiparasitic drug that is used to treat several neglected tropical diseases, including onchocerciasis, helminthiases, and scabies. It is also being evaluated for its potential to reduce the rate of malaria transmission by killing mosquitoes that feed on treated humans and livestock. For these indications, ivermectin has been widely used and is generally well tolerated.


Давно і ефективно використовується для лікування людей як антипаразитарний агент, легко переноситься.

Є дослідження, що показують його ефективність, якщо приймати на початку захворювання:

Some clinical studies showed no benefits or worsening of disease after ivermectin use, whereas others reported shorter time to resolution of disease manifestations that were attributed to COVID-19,25-27 greater reduction in inflammatory marker levels,26 shorter time to viral clearance,or lower mortality rates in patients who received ivermectin than in patients who received comparator drugs or placebo.

Нагадую, що у Флориді початковий ковід дуже успішно лікують з допомогою моноклональних антитіл, це лікування безплатне із чудовими результатами. Сподіваюсь, у нас в Альберті теж таке буде.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Хто із СУПу зробив щеплення від коронав. ?
« Reply #202 : Серпня 29, 2021, 09:39:13 09:39 »
Навіщо нав"язувати вакцинацію всім і робити з уже перехворілих ворогів народу, якщо у них вже є потрібний захист? Ось найновіші дослідження, які показують, що природний імунітет сильніший, ніж тригерований вакцинацією:

Якщо вас вакцинували, то у вас у 13 разів вище заразитися, ніж у тих, хто має природній імунітет, і також потрапити у лікарню.

Якщо це так, то чому уряди змушують вакцинуватися навіть тих, хто уже хворів??

Яке ж ти все таки дурне, Астро.

По-перше, вакцина не гарантує тобі що ти не захворієш. Вона гарантує лише що ти не помреш, бо перебіг хвороби буде у рази легший. По-друге, вас ніхто не змушує вакцінуватися, ну не знаю як там в канадах та америках, а у нас ні, ніхто не змушує.
І по-третє, антитіла від ковіду знаходяться в організмі десь пів року, а далі, якщо ти або перехворів, або вакцінувався, все одно треба робити вакцінацію.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Хто із СУПу зробив щеплення від коронав. ?
« Reply #203 : Серпня 29, 2021, 09:44:26 09:44 »
Яке ж ти все таки дурне, Астро.

По-перше, вакцина не гарантує тобі що ти не захворієш. Вона гарантує лише що ти не помреш, бо перебіг хвороби буде у рази легший. По-друге, вас ніхто не змушує вакцінуватися, ну не знаю як там в канадах та америках, а у нас ні, ніхто не змушує.
І по-третє, антитіла від ковіду знаходяться в організмі десь пів року, а далі, якщо ти або перехворів, або вакцінувався, все одно треба робити вакцінацію.

Виділене - брехня. Можу накидати купу прикладів, коли померли не тільки повністю вакциновані, а і дуже молоді люди без відомих проблем із здоров"ям. Причому навіть не від побічних проблем, а саме від Ковіду.

Не гарантує вакцина нічого.

Імунітет від ковіду не визначається антитілами. Він визначається Т-клітинами і іншими чинниками. Ці клітини пам"ятають попередню інфекцію і розпізнають нову, а антитіла - до одного місця, вони нічого не означають.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто із СУПу зробив щеплення від коронав. ?
« Reply #204 : Серпня 29, 2021, 09:48:59 09:48 »
По-перше, вакцина не гарантує тобі що ти не захворієш.
Вона гарантує лише що ти не помреш, бо перебіг хвороби буде у рази легший.
По-друге, вас ніхто не змушує вакцінуватися, ну не знаю як там в канадах та америках, а у нас ні, ніхто не змушує.
І по-третє, антитіла від ковіду знаходяться в організмі десь пів року, а далі, якщо ти або перехворів, або вакцінувався, все одно треба робити вакцінацію.
:smiley24:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Хто із СУПу зробив щеплення від коронав. ?
« Reply #205 : Серпня 29, 2021, 09:52:00 09:52 »
Виділене - брехня. Можу накидати купу прикладів, коли померли не тільки повністю вакциновані, а і дуже молоді люди без відомих проблем із здоров"ям. Причому навіть не від побічних проблем, а саме від Ковіду.

Не гарантує вакцина нічого.

Імунітет від ковіду не визначається антитілами. Він визначається Т-клітинами і іншими чинниками. Ці клітини пам"ятають попередню інфекцію і розпізнають нову, а антитіла - до одного місця, вони нічого не означають.

Он воно як... а між тим Т-клітини воно і є імунітет, я досконало цього механізму не знаю, спитай у діва, він або має біологічну освіту, або медичну.

А вакцина все ж гарантує. Бо твій організм, отримуючи білок вірусу, вже знає як з ним боротися. А коли не знає, то твої легені вмруть. Бо Т-лімфоцити, вони ж кілери, не мають інформації про генетичний код вірусу.
« Останнє редагування: Серпня 29, 2021, 09:55:25 09:55 від svit »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто із СУПу зробив щеплення від коронав. ?
« Reply #206 : Серпня 29, 2021, 09:57:49 09:57 »
Пора вже вiд грипу щеплення робити... - початок вересня - саме чай йти до сiмейного лiкаря...
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Хто із СУПу зробив щеплення від коронав. ?
« Reply #207 : Серпня 29, 2021, 10:00:37 10:00 »
Пора вже вiд грипу щеплення робити... - початок вересня - саме чай йти до сiмейного лiкаря...
 :smilie7:

Від грипу захисту нема, він мутує щорічно, це дуже розумний вірус. Єдиний захист, як би то не було, це маска. Я навіть маю підозру, що ковід виник щоб навчити слов'ян і західний світ носити маски, адже корейці японці і китайці ходять в масках майже круглий рік.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто із СУПу зробив щеплення від коронав. ?
« Reply #208 : Серпня 29, 2021, 03:41:52 15:41 »
Від грипу захисту нема, він мутує щорічно, це дуже розумний вірус.
Єдиний захист, як би то не було, це маска.
Я навіть маю підозру, що ковід виник щоб навчити слов'ян і західний світ носити маски, адже корейці японці і китайці ходять в масках майже круглий рік.
Я всюди, крiм дома - де сам собi господар - в масцi.
На вулицi, сусiди, дiти, друзi... всi БЕЗ масок...
 :smilie7:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Хто із СУПу зробив щеплення від коронав. ?
« Reply #209 : Серпня 29, 2021, 04:07:25 16:07 »
Від грипу захисту нема, він мутує щорічно, це дуже розумний вірус. Єдиний захист, як би то не було, це маска. Я навіть маю підозру, що ковід виник щоб навчити слов'ян і західний світ носити маски, адже корейці японці і китайці ходять в масках майже круглий рік.

"корейці японці і китайці ходять в масках майже круглий рік"

1. був у Китаї багато років тому - жодної маски.
2. Японія передивояюся ролики про ресторани  - масок не бачу.

тобто або це щось нове, або виняткове що було раніше у японців які подорожували.

насправді маски це нездорово, ви дихаеєте своїм вуглецем, гіпер вентиляція легенів бактеріями та в принципі ріст криміналу та асоціальної поведінки.

тому масочна пропаганда то є якась манєчка. хочете вакцинку вколоть- вперед..