Автор Тема: Нова пропозиція  (Прочитано 1623 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Нова пропозиція
« : Серпня 29, 2021, 05:01:48 05:01 »
Кожен може створити свою власну персональну гілку, де буде постити абсолютно що, ну в межах прілічія, в якщо хтось напише пост, який автор гілки вважає неприпустимим, то модери будуть цей пост видаляти.

Такого ше не було ніде, а може й було, але у нас буде.

Наприклад, Ферал може писати свої агліцькі теми, і хай там що пише, або РГ, ну або я чи Укі, чи ЮАР свої човни може постити як завгодно.

Можемо для цього створити підфорум. Це буде цікаво.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16158
Re: Нова пропозиція
« Reply #1 : Серпня 29, 2021, 05:53:58 05:53 »
 Та можна не підфорум, а гілки іменними зробити аби було простіше. Дрейк колись робила лоток для Кота, от щось типу такого.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Нова пропозиція
« Reply #2 : Серпня 29, 2021, 05:58:12 05:58 »
Та можна не підфорум, а гілки іменними зробити аби було простіше. Дрейк колись робила лоток для Кота, от щось типу такого.

То була сегрегація, а я пропонує дещо інше.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16158
Re: Нова пропозиція
« Reply #3 : Серпня 29, 2021, 06:06:10 06:06 »
То була сегрегація, а я пропонує дещо інше.
Справа в тому, що пишуть зазвичай для інших, не у всіх, не завжди є що сказати, тому на головну сторінку то всі будуть заходити, а на підфорум вряди-годи.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Нова пропозиція
« Reply #4 : Серпня 29, 2021, 06:22:07 06:22 »
Справа в тому, що пишуть зазвичай для інших, не у всіх, не завжди є що сказати, тому на головну сторінку то всі будуть заходити, а на підфорум вряди-годи.

Це спадщина ФУПу, це мабуть єдиний форум де таке було, є головний розділ і більше ніфіга. Ну ми так жиємо, але можна давати посилання на головному на свою тему.

От ти б хотів нам чогось сказати? Так щоб якісь там гамериканські коти тобі не заважали? Щоб була твоя персональна гілка, і ніхто там не гавкав.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Нова пропозиція
« Reply #5 : Серпня 29, 2021, 06:27:44 06:27 »
Це цікава пропозиція, але тоді краще дати авторам можливість редагувати власні теми. Тому що поки до модератора достукаєшся ...

От як я в темі про удмуртських хом"ячків дописувала ВИКЛЮЧНО по темі і не порушуючи ніяких правил, але місцеві male menopause sufferers наклали купу місогінічного лайна, яка до цього часу не прибрана.

То хто буде писати в таких умовах??

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16158
Re: Нова пропозиція
« Reply #6 : Серпня 29, 2021, 06:39:19 06:39 »
Це спадщина ФУПу, це мабуть єдиний форум де таке було, є головний розділ і більше ніфіга. Ну ми так жиємо, але можна давати посилання на головному на свою тему.

От ти б хотів нам чогось сказати? Так щоб якісь там гамериканські коти тобі не заважали? Щоб була твоя персональна гілка, і ніхто там не гавкав.
Хотів би але кожному слову своє місце, час і аудиторія. Мені не цікаво просто висловити свою думку (тут і без мене таких вистача), мені цікаво відшліфувати її, почути однодумців, таких, як ти сам, або просто почути розумних людей, а от з цим нездоланні проблеми. Хоча, з вашою пропозицією розумних стане почути легше.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18452
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Нова пропозиція
« Reply #7 : Серпня 29, 2021, 07:01:16 07:01 »

То хто буде писати в таких умовах??

Правильно Валюха, ти не пиши! :cs:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Нова пропозиція
« Reply #8 : Серпня 29, 2021, 07:10:28 07:10 »
Правильно Валюха, ти не пиши! :cs:

Моя тема буде мати топову кількість відвідувань, діду. Хоча б подивись, скільки проглянуло мою темочку про суп зійшов на пси. Більше тисячі - ТИСЯЧІ! проглядів.

А яка статистика у темі про удмуртських хом"ячків ... лише за той час, що я дописувала.

Мене читатимуть особі як мінімум чотирьох форумів укрнету.

Якщо я, звичайно, захочу щось тут писати. А я поки не захотіла  :rotate:.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Нова пропозиція
« Reply #9 : Серпня 29, 2021, 07:14:12 07:14 »
Це цікава пропозиція, але тоді краще дати авторам можливість редагувати власні теми. Тому що поки до модератора достукаєшся ...

От як я в темі про удмуртських хом"ячків дописувала ВИКЛЮЧНО по темі і не порушуючи ніяких правил, але місцеві male menopause sufferers наклали купу місогінічного лайна, яка до цього часу не прибрана.

То хто буде писати в таких умовах??

Кожен з нас відповідає за свої теми сам. Я от інколи пишу таке лайно за яке стає іноді соромно, але у мне є Кнопка. Нащо тобі редагувати свої теми? Те що написано пером, як кажуть москалі, не вирубити й топором. "Рукопісі не горять."

PS. А слова "місогінічного" я не знаю, що це таке?

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10362
Re: Нова пропозиція
« Reply #10 : Серпня 29, 2021, 07:16:53 07:16 »
От як я в темі про удмуртських хом"ячків дописувала ВИКЛЮЧНО по темі і не порушуючи ніяких правил, але місцеві male menopause sufferers наклали купу місогінічного лайна, яка до цього часу не прибрана.

То хто буде писати в таких умовах??

Якщо повідомлення по темі то модератор не повинен знищувати його, яким би паскудним воно не було...... Це називається свобода слова......

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Нова пропозиція
« Reply #11 : Серпня 29, 2021, 07:17:50 07:17 »
Якщо я, звичайно, захочу щось тут писати. А я поки не захотіла  :rotate:.

Астра, а от вийобуватися тут непотрібно. Не хочеш - не пиши. Хочеш - пиши. А от вийобуватися тут непотрібно.

Я пропоную абсолютно пряму річ - кожен буде мати свою гілку, ну я такого принаймні в укр. просторі не знаю. Я даю вам таку унікальну можливість.
« Останнє редагування: Серпня 29, 2021, 07:21:09 07:21 від svit »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Нова пропозиція
« Reply #12 : Серпня 29, 2021, 08:16:13 08:16 »
Нащо тобі редагувати свої теми?

PS. А слова "місогінічного" я не знаю, що це таке?

Тому що модератор не видаляє лайно, а якщо і видаляє, то це займає довгий час. Наприклад, я двічі просила Юкі видалити жахливу фотку Сергія і інших, які притаскав мєдвєдка. Ніякої реакції, хоча Юкі був на форумі всі ці дні. Потім просила світа. Нарешті, сьогодні вже побачила, що видалили.

Матюки і образи у мою сторону (не по темі) у темі про удмурстьких хом"ячків до цього часу не видалено.

Визначення місогінії читати тут.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Нова пропозиція
« Reply #13 : Серпня 29, 2021, 08:17:44 08:17 »
Якщо повідомлення по темі то модератор не повинен знищувати його, яким би паскудним воно не було...... Це називається свобода слова......

Ну якщо тебе називають хвойдою, бегемотом, шмарою і чомусь постійно намагаються затягнути у якийсь збочено-сексуальний контекст, це свобода слова чи особисті образи, які є порушенням правил?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Нова пропозиція
« Reply #14 : Серпня 29, 2021, 08:18:58 08:18 »
Тому що модератор не видаляє лайно, а якщо і видаляє, то це займає довгий час. Наприклад, я двічі просила Юкі видалити жахливу фотку Сергія і інших, які притаскав мєдвєдка. Ніякої реакції, хоча Юкі був на форумі всі ці дні. Потім просила світа. Нарешті, сьогодні вже побачила, що видалили.

Хто такий Сергій?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Нова пропозиція
« Reply #15 : Серпня 29, 2021, 08:20:01 08:20 »
Астра, а от вийобуватися тут непотрібно. Не хочеш - не пиши. Хочеш - пиши. А от вийобуватися тут непотрібно.

Я пропоную абсолютно пряму річ - кожен буде мати свою гілку, ну я такого принаймні в укр. просторі не знаю. Я даю вам таку унікальну можливість.

Я не можу існувати і креативно розквітати у бруді, бо не вмію і не БАЖАЮ відповідати тим же. А оскільки нема гарантій, що бруд у моїх темах буде видалятися і вчасно, то нащо писати? Єдина умова, при якій я би розглянула цей варіант, це самомодерація, бо тоді я б мала стовідсотковий контроль над своїм контентом.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2555
Re: Нова пропозиція
« Reply #16 : Серпня 29, 2021, 08:26:30 08:26 »
нема гарантій, що бруд у моїх темах буде видалятися і вчасно

Є така абсолютна гарантія. Це моя ідея, і я її тобі гарантую.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Нова пропозиція
« Reply #17 : Серпня 29, 2021, 08:29:39 08:29 »
Є така абсолютна гарантія. Це моя ідея, і я її тобі гарантую.

Ну ок тоді. Cпробуємо з коалою  :smilie5: Робіть підрозділ, I will give it a shot  :smiley15:.

А поки спатки  :rotate:.
« Останнє редагування: Серпня 29, 2021, 08:34:02 08:34 від Ad Astra »

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2555
Re: Нова пропозиція
« Reply #18 : Серпня 29, 2021, 08:46:03 08:46 »
Дайте пропозіції по назві нового підрозділу.

Ад Астра, та ще грошей дайте, щоб я продовжив дію домену хоча б на 3 роки, це десь 36 доларів.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Нова пропозиція
« Reply #19 : Серпня 29, 2021, 09:16:12 09:16 »
Дайте пропозіції по назві нового підрозділу.

Ад Астра, та ще грошей дайте, щоб я продовжив дію домену хоча б на 3 роки, це десь 36 доларів.

Я вже намагалася оплатити, але картка не проходить. Або зробіть можливість заплатити напряму, де ви домен реєстрували, або я можу переслати комусь із американських чи канадських юзерів, якщо вони здатні оплатити своєю карткою. Я можу хоч на 30 років домен оплатити  :smilie5:.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Нова пропозиція
« Reply #20 : Серпня 29, 2021, 09:21:38 09:21 »
Я вже намагалася оплатити, але картка не проходить. Або зробіть можливість заплатити напряму, де ви домен реєстрували, або я можу переслати комусь із американських чи канадських юзерів, якщо вони здатні оплатити своєю карткою. Я можу хоч на 30 років домен оплатити  :smilie5:.

Send me to private your # of card

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нова пропозиція
« Reply #21 : Серпня 29, 2021, 09:22:59 09:22 »
Дайте пропозіції по назві нового підрозділу.
Ад Астра, та ще грошей дайте, щоб я продовжив дію домену хоча б на 3 роки, це десь 36 доларів.
Менi б не важко було б навiть... 50 дол. дати - з рук в руки - Приват 24 - не пускае - треба валютну карту вiдкривати...
Одна умова - зробiть нормальний плагiн для фото - щось воно... якесь хворе - дае лише мiнiатюру та й лiнки не пускае...
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Нова пропозиція
« Reply #22 : Серпня 29, 2021, 09:26:59 09:26 »
Менi б не важко було б навiть... 50 дол. дати - з рук в руки - Приват 24 - не пускае - треба валютну карту вiдкривати...
Одна умова - зробiть нормальний плагiн для фото - щось воно... якесь хворе - дае лише мiнiатюру та й лiнки не пускае...
 :smilie7:

Умови тут ставити буду я  :laugh:

Ви ще пошукайте такий демократичний форум на просторах інету.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16158
Re: Нова пропозиція
« Reply #23 : Серпня 29, 2021, 09:27:14 09:27 »
Дайте пропозіції по назві нового підрозділу.

Ад Астра, та ще грошей дайте, щоб я продовжив дію домену хоча б на 3 роки, це десь 36 доларів.
Через кнопку Donate?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Нова пропозиція
« Reply #24 : Серпня 29, 2021, 09:28:50 09:28 »
Через кнопку Donate?

Не працює більше та кнопка, Приват ввів обмеження - тільки для продавців там чогось, а ми нічого не продаємо.

Наразі для форуму грошей не потрібно, маю роботу та якісь там доходи, але халепа трапилась - приват взяв с мати моєї дитини 1000 гривень за борг по кредитній картці, а я хотів купити їй велосипеда, та вийшло так що всі гроші перевів їй в погашення боргу перед приватом.
« Останнє редагування: Серпня 29, 2021, 09:32:34 09:32 від svit »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нова пропозиція
« Reply #25 : Серпня 29, 2021, 09:46:55 09:46 »
Умови тут ставити буду я  :laugh:
Ви ще пошукайте такий демократичний форум на просторах інету.
Все зрозумiло...
 :smilie7:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34406
  • Стать: Чоловіча
Re: Нова пропозиція
« Reply #26 : Серпня 29, 2021, 11:16:10 11:16 »
Моя тема буде мати топову кількість відвідувань, діду. Хоча б подивись, скільки проглянуло мою темочку про суп зійшов на пси. Більше тисячі - ТИСЯЧІ! проглядів.

А яка статистика у темі про удмуртських хом"ячків ... лише за той час, що я дописувала.

Мене читатимуть особі як мінімум чотирьох форумів укрнету.

Якщо я, звичайно, захочу щось тут писати. А я поки не захотіла  :rotate:.

Тєрєшкова, піздєц ти йобнута  :fp2

Виходячи з твердження Леся, що людей найбільше цікавлять 'казні, питки і уроди', подумай до якої з цих категорій ти можеш віднести себе  :smilie7: 

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1633
Re: Нова пропозиція
« Reply #27 : Серпня 29, 2021, 11:25:32 11:25 »
Це буде не форум, а блогосфера

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Нова пропозиція
« Reply #28 : Серпня 29, 2021, 11:29:21 11:29 »
'казні, питки і уроди', подумай до якої з цих категорій ти можеш віднести себе  :smilie7:

жизненно.

я якось натрапив у гуглі на казні в Йемені, це щось таке що нашому розумі не зрозіміти, так, на перших секундах.

ти ба, знайшов і відео.


Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4868
  • Стать: Чоловіча
Re: Нова пропозиція
« Reply #29 : Серпня 29, 2021, 12:03:37 12:03 »
не морочіть голови, або пишіть до твітера, та роздавайте посилання, якщо кому тре.
це не блогосфера, а форум. різна мета.

їсти борщ виделкою мона, але незручно.