Автор Тема: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad  (Прочитано 20112 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17209
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #600 : Вересня 24, 2021, 03:39:43 15:39 »
https://www.foxnews.com/us/minnesota-public-schools-role-play-gay-trans-sex-education

либеральная Миннесота. детей по школьной программе заставляют играть в ролевые педо игры и примерять на себя роли активных и пассивных пидорасов.

А може бути що у вас теж є їбануті жуналісти.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #601 : Вересня 24, 2021, 03:57:47 15:57 »
А може бути що у вас теж є їбануті жуналісти.
може бути. я жовту пресу не привожу, більш меньше достовірні джерела

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #602 : Вересня 24, 2021, 06:05:50 18:05 »
може бути. я жовту пресу не привожу, більш меньше достовірні джерела
То чого ти приводиш Фокс?

Fox News has been described by academics, media figures, political figures, and watchdog groups as being biased in favor of the Republican Party in its news coverage, as perpetuating conservative bias, and as misleading their audience in relation to science, notably climate change

Але саме цей випадок може бути правдою, але піднесена для тупуватих батьків, які ніколи не цікавились як проводиться навчання в школі і що таке sex education, role play на уроках, роль вчителя в додаванні матеріалу і тд

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #603 : Вересня 24, 2021, 06:14:36 18:14 »
То чого ти приводиш Фокс?

Fox News has been described by academics, media figures, political figures, and watchdog groups as being biased in favor of the Republican Party in its news coverage, as perpetuating conservative bias, and as misleading their audience in relation to science, notably climate change

Але саме цей випадок може бути правдою, але піднесена для тупуватих батьків, які ніколи не цікавились як проводиться навчання в школі і що таке sex education, role play на уроках, роль вчителя в додаванні матеріалу і тд
чого я приводу фокс? а що саме я маю приводити? у штатах нема незалежних медіа, всі під контролем однієї чи іншої сторони.
хіба шо якісь сугубо наукові джерела... але такі теми там не обгоаорюються.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #604 : Вересня 24, 2021, 06:35:33 18:35 »
чого я приводу фокс? а що саме я маю приводити? у штатах нема незалежних медіа, всі під контролем однієї чи іншої сторони.
хіба шо якісь сугубо наукові джерела... але такі теми там не обгоаорюються.
Частково погоджуюсь, але це означає, що "їбануті" журналісти можу бути всюди, і для когось Фокс жовта преса а для когось Вашингтон пост жовта

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #605 : Вересня 24, 2021, 06:51:06 18:51 »
Частково погоджуюсь, але це означає, що "їбануті" журналісти можу бути всюди, і для когось Фокс жовта преса а для когось Вашингтон пост жовта

Вашингтон пост напряму належить Амазону... тому назвати цю пресу об'єктивною то моветон...

взагалі я вважаю фокс більш поміркованими, вони признали бідона президентом не постять явну жовтизну.

хоча погоджусь що там є респівська орієнтація

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #606 : Вересня 24, 2021, 07:40:54 19:40 »
https://www.foxnews.com/us/minnesota-public-schools-role-play-gay-trans-sex-education

либеральная Миннесота. детей по школьной программе заставляют играть в ролевые педо игры и примерять на себя роли активных и пассивных пидорасов.

Так от звідки мокали пишуть свої новини про Штати.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #607 : Листопада 07, 2021, 02:02:31 02:02 »
Він також вибачився перед двома жертвами і заявив, що не знав про їхні відчуття.  :weep:


Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6214
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #608 : Листопада 07, 2021, 10:39:20 10:39 »
Він також вибачився перед двома жертвами і заявив, що не знав про їхні відчуття.  :weep:
Та, дурний. Треба було сказати що вони просто спровокували його поведінкою та формою одягу  :lol:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #610 : Листопада 07, 2021, 03:28:27 15:28 »
Він також вибачився перед двома жертвами і заявив, що не знав про їхні відчуття.  :weep:


От кляті гомофоби!
Не сподобалося їм бач!
Він до них зі щирим коханням (кінчив же ж), а вони так упереджено, так нетолерантно!
В буцегарню гомофобів, за дискримінацію геїв!!! :bx: