Автор Тема: Kinder, Küche, Kirche  (Прочитано 15030 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17557
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #180 : Жовтня 21, 2021, 09:11:16 09:11 »
Слухай, я не хотів ображати, но бачу що ти йолоп!
При чому тут програмісти!
Давай про шахтарів поговоримо.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17557
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #181 : Жовтня 21, 2021, 09:12:02 09:12 »
 :pooh_go:
До вечора.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6660
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #182 : Жовтня 21, 2021, 09:37:13 09:37 »
Вцілому погоджуюся. Але для будь-якої системи, яка рухається в часі на зразок маятника, тут головне проминувши точки рівноваги, не так далеко залетіти в інші крайнощі. Це стосується і фемінізму, і прав ЛГБТ, і БЛМ і багато чого іншого.
Насправді якраз з фемінізмом або ЛГБТ я не бачу жодного ризику. Причини дві.
По-перше, злам традицій і робиться проминаючи точки рівноваги. Поточні квоти є за визначенням мірою, яка шляхом нерівних прав має наблизити до більш рівноправної ситуації в майбутньому.
По-друге, і це головне - ані жінки, ані гомогеї сили, щоб нахиляти всіх інших, ніколи не мали й не матимуть. Сила, яка робить їм рівні права, квоти, тощо, складається переважно з "білих цисгендерних чоловіків" (с).
Тобто якщо БЛМ ще може у містах та країнах компактного проживання накопити сил, та робити реверсну хрінь, то матріархат не світить від слова взагалі - принаймі до тих пір, поки У-хромосома остаточно не деградує, а це справа десятків тисяч років :)

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #183 : Жовтня 21, 2021, 09:39:18 09:39 »
Слухай, я не хотів ображати, но бачу що ти йолоп!
При чому тут програмісти!
Давай про шахтарів поговоримо.
Бо ми говоримо про любу професію в якій є перекоси.
Чого говорити про шахтарів - вимираюча професія, яку мають автоматизувати і понапихувати туди роботів.
Надибав статистику в Японії на початку минулого століття в вугільних шахтах працювали 25% жінок. Тому ваша спроба приписати шахтарям чоловічої професії невдала

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6660
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #184 : Жовтня 21, 2021, 09:50:46 09:50 »
У дописі вище не розписано, чому я повинен брати малокваліфіковану, неініціативну робочу силу за ознакою статі. У дописі не розписано, як, наприклад, ви заміните вантажника (ви ж за рівність?) і розвантажите самі хоч би таку дрібницю як 1,5 тонни цементу або щебнюі і в чому тут сенс..
Я ж не можу вам кожну очевидну річ розписувати. Треба принаймі намагатися докладати трохи зусиль для того, щоб зрозуміти про що кажуть співбесідники, а не хизуватися своїм нерозумінням.
Як жінка працює вантажником у нормальній країні - так само як чоловік, тільки прутня не чухає за кермом свого вантажного електрокару. Подруга тут на складі https://oda.com саме це і робить.
Як жінка працювала вантажником в такій самій країні до електрокарів - теж так само як чоловік, тільки центнера на біцуху не брала щоб продемонструвати іншим хто тут альфа, а керівник робіт не змушував розвантажити ті 1,5 тонни за півгодини, бо ж треба встигнути зносити себе вщент до 60 років та померти.
Чому повинні брати - у дописі розписано, якщо не доходить - таке бува.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #185 : Жовтня 21, 2021, 09:59:29 09:59 »
А професія програміста існує менше ста років, школу дівчата та хлопці з знаннями по математиці та наукам закінчують приблизно однаково, ніяких причин чому дівчата не можуть бути програмістами не найшли, тому так я вважаю що причина в нас: в викладачах, які кажуть що дівчатам математика не потрібна, в викладачах, які кажуть, чого ви поступили на ту спеціальність вона не жіноча, в батьках які кажуть своїм дочкам ну ти ж дівчинка йди на бухгалтера і т д

враховуючи ТОТАЛЬНИЙ дефіцит програмістів зараз коли гребуть усе що дише і має дві руки і дві ноги тим не меньше дівчат дуже мало у порівнянні з хлопцями. просто разюча різниця.

знову таки Хлопці - програмери, архітектори, директори(топ менеджмент),
Дівчата QA, Скрам мастери, Engagement менеджери, продукт овнери(мідл менеджмент).

якийсь такий поділ.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6660
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #186 : Жовтня 21, 2021, 10:13:52 10:13 »
Ви тут згадали як позитив, про загальний військовий обов'язок, а ви хоч би одну жінку з силових органів особисто знаєте чи тільки в телевізорі бачили?
:lol:

З 2016 року Норвегія включила жінок до загального армійського призову, власне це означає що всі дівчини призовного віку яких я знаю або вже служили, або ще будуть.
Щоб от так прямо особисто - ну я з дівчатами з поліції в залі тренуюся, штангу там підстрахувати та потриндіти на кардіо.
Ви щось заради посперечатися зовсім дивні речі пишете, немов ви дядя з кішлак-ішак, а не з України, яка не супердалеко від Норвегії стоїть взагалі-то. Тим більш, що як націоналіст який в курсі військових питань, ви абсолютно точно в курсі існування Ізраїлю та їхнього підхіду до військової справи. Але дивні питання про жінок з телевізору чомусь продовжуєте ліпити.
Норвегія, до речі, це зовсім не приклад суспільства повних рівних прав жінок та чоловіків - це просто суспільство яке щось з цим робити намагається не коли півень дзьобне, як під час другої світової, а заздалегідь.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #187 : Жовтня 21, 2021, 10:18:44 10:18 »
враховуючи ТОТАЛЬНИЙ дефіцит програмістів зараз коли гребуть усе що дише і має дві руки і дві ноги тим не меньше дівчат дуже мало у порівнянні з хлопцями. просто разюча різниця.

знову таки Хлопці - програмери, архітектори, директори(топ менеджмент),
Дівчата QA, Скрам мастери, Engagement менеджери, продукт овнери(мідл менеджмент).

якийсь такий поділ.
Думаю десь так як ви і описали і є ситуація насправді.
А чого так стається у вас є пояснення?

Offline esk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 832
  • Стать: Чоловіча
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #188 : Жовтня 21, 2021, 10:20:38 10:20 »
Ви вважаєте, що автонавантажувач приїде слідом за вантажним автомобілем і завезе вам цемент у будинок на восьмий поверх? Або , припустимо, вантажний автомобіль буде з автонавантажувачем, то він вам у вікно той цемент позакидає?

Russia delenda est.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #189 : Жовтня 21, 2021, 10:24:11 10:24 »
Ви тут згадали як позитив, про загальний військовий обов'язок, а ви хоч би одну жінку з силових органів особисто знаєте чи тільки в телевізорі бачили?
Ну похвалюсь трохи тоді (на жаль не своїми здобутками чи чеснотами). Ось наприклад моя родичка -
. Її рідна сестра також в "силових органах".
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6660
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #190 : Жовтня 21, 2021, 10:25:23 10:25 »
Ну так это не уровень отдельной конторы. Стратегическое планирование может это учитывать, но никак не способствовать. Ну может только в каких то глобальных организациях типа БП или Самсунга

Это НЕ квоты. Это ликвидация запрета на профессии. И я это поддерживаю
Це взагалі не рівень контори, це рівень держави. Власне тому квотні приколи від держави йдуть - а вже пряником чи батогом, та з якою ефективністю - то від конкретно взятого суспільства залежить. Афганістан он як приклад найдебільнішого та безвідповідального запровадження.
Ну й ліквідація заборони - це глобально з тієї ж опери. Так, це не квоти - це просто одна з мір, яка в майбутньому дозволить позбавитися дурні типу "та як ото так жінка, та вантаж, та на восьмий поверх занесе... в неї ж шпілька підламається й бігуді повипадають, це ж смішно, шановні лорди". Щодо квот я просто так й не можу поки допетрати вашого ставлення. Ну, можна сказати що квоти зло по тому ж принципу, що злом є демократія. Просто що альтернатив нема.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #191 : Жовтня 21, 2021, 10:28:55 10:28 »
Думаю десь так як ви і описали і є ситуація насправді.
А чого так стається у вас є пояснення?
програміст це специфічна професія де треба приміняти логіку, творчий підхід. приймати рішення на кожному кроці.
у дівчат з логікою паганенько, у більшості, у них більша усидчівість, їм легше виконувати монотонну ритмічну роботу (тести). мідл менеджмент знову особливих рішень не приймає - виконує чиюсь волю, сидять на комунікаціях, організовують мітинги, тусують талони, слілкують за процесом   ...

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6660
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #192 : Жовтня 21, 2021, 10:37:01 10:37 »
Але ж Комашки наполягають, що жінки не тільки можуть, а й повинні працювати на рівних з чоловіками. До того ж, наскільки я зрозумів з її слів і слів іншого опонента, на Заході цей принцип зреалізований, отже, я роблю висновок, що не тільки гастери, як Комашки, а й автохтони залюбки носитимуть цемент. Чи може гастери не люди? У автохтонів шкіра біліша? Як на мене, мої висновки цілком логічні.
 Не потрапить нація в капкан, бо такими дурницями  як оце ми тут, ніхто не займатиметься.
Я з цементом не працюю, але в останній переїзд речі мені переносили жінки (зазвичай-то ми самі це робимо, але рік тому закінчилися в нас спортзали, та почалися лікарі). Тут є такий бізнес - пані мають вантажівки, права на керування, й вантажать-звантажують.
Я можу помилятися - заздалегідь прошу пробачення - але здається ви працю вантажника уявляєте так. Ви вантажник, вам дають три мішки цементу - там 20кг здається кожен - й ви ішачите на восьмий поверх, а там дають копняка, щоб ви литіли вниз та ще несли, бо то всьо за півгодинки та на інший об'єкт, й вам за це 120 грн.
Насправді цьому є альтернативи. Є норми, скільки людина має брати за один підхід, яка вага та габарити. Якщо вага та габарити переважають кількість вантажників, то до дідька йдуть не вантажники, а замовник. Кожному вантажнику замовник платить такі самі гроші, які б заплатив програмісту за такий самий час - ну, з тією різницею що програмер кави б дьорнув та на форумі подописував би  :gigi: в той час як вантажник роботу робить. Таким чином що є прутень, що нема прутня - аби було бажання заробляти такою працею. Ніяких надпотужностей та втрати здоров'я вона в собі не несе та не має.
Тому ваша наполегливість виглядає досить дивно.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6660
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #193 : Жовтня 21, 2021, 10:38:44 10:38 »
у дівчат з логікою паганенько, у більшості
:smiley24: оце наш ІТшник  :smiley15:

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6660
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #194 : Жовтня 21, 2021, 10:42:48 10:42 »
  :smiley24: а комашки помиляються настільки ж, наскільки чоловіки фізіологічно відрізняються від жінок.  :laugh:
Та ви не тікайте, розгорніть думку. :) Хто в чому помиляється, хто на що здатен чи ні.
Будемо тут збирати паранжа-ішак бінго  :laugh: здається, поки що для бінго не вистачає аксіоми, що жінка не може керувати автівкою.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6660
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #195 : Жовтня 21, 2021, 10:57:54 10:57 »
А професія програміста існує менше ста років, школу дівчата та хлопці з знаннями по математиці та наукам закінчують приблизно однаково, ніяких причин чому дівчата не можуть бути програмістами не найшли, тому так я вважаю що причина в нас: в викладачах, які кажуть що дівчатам математика не потрібна, в викладачах, які кажуть, чого ви поступили на ту спеціальність вона не жіноча, в батьках які кажуть своїм дочкам ну ти ж дівчинка йди на бухгалтера і т д
Грубо кажучи - в традиції. Оця хрінь - що російська мова велика й могутня, що хуйло то бог, що у дівчат в голові немає логічного сопроцесору але є бісексуальний - люди з тим не народжуються, людей тому вчать, а вони це потім розносять та вчать інших, в нескінченому колі. Так само не вимирають совки, бо то теж традиція.
Таке тільки ламати, ну або не перейматися та цементуватися в модерновий ішако-совок, чим власне зайняті росіяни, з медіапростору яких - за моєю підозрою  :shuffle: половина дописувачів підживлює тези без зеленого усвідомлення процесу.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15919
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #196 : Жовтня 21, 2021, 01:11:03 13:11 »
Отакої спочатку приплели  наукові дослідження до Зеленського, потім виявилось що ніяких досліджень немає і тепер то аналогія.

Ось супер давнє "Men and women as managers: A significant case of no significant difference" від M.Donnell
У вас щось теж з логікою туговато, мабуть, прогулювали.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15919
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #197 : Жовтня 21, 2021, 02:02:21 14:02 »

Ні не протилежні, тому що ефективність я не вимірюю рейтингом підтримки, чи ви вважаєте Зеленського ефективним бо в нього рейтинг підтримки великий?
О, тепер ви самі вимірюєте. А як же наукові дослідження,  виборки? Як я посилаюся на свій багаторічний безпосередній досвід, то ви опонуєте згадуючи наукові дослідження, а для підтвердження власної думки про наукові дослідження забуваєте, а опонуєте вимірювачем власного виготрвлення.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15919
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #198 : Жовтня 21, 2021, 02:05:51 14:05 »
І на які види робіт впливають ці фізіологічні відмінності?
Почекайте, давайте все ж таки розберемося чи відрізняться жінки та чоловіки. Я стверджую, що відрізняються. А ваша яка думка?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15919
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #199 : Жовтня 21, 2021, 02:10:35 14:10 »
Брехня бо ви не бачили в свому житті? Ну шкода, що ви обмежені.
Я вчився в класі з сином начальника гаї тому не розповідайте мені про що страждають батьки хлопців.

Заскучили за валюхою?
Я не бачив безлічі таких прикладів. Ви ж вжили слово "безліч", так?
 І що, що ви вчилися з сином начальника ДАЇ, як це підтверджує "безліч"? Чи у вас повен клас був синів начальника ДАЇ?
 Не скучив, вас вистача.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15919
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #200 : Жовтня 21, 2021, 02:19:26 14:19 »
Я ж не можу вам кожну очевидну річ розписувати. Треба принаймі намагатися докладати трохи зусиль для того, щоб зрозуміти про що кажуть співбесідники, а не хизуватися своїм нерозумінням.
Як жінка працює вантажником у нормальній країні - так само як чоловік, тільки прутня не чухає за кермом свого вантажного електрокару. Подруга тут на складі https://oda.com саме це і робить.
Як жінка працювала вантажником в такій самій країні до електрокарів - теж так само як чоловік, тільки центнера на біцуху не брала щоб продемонструвати іншим хто тут альфа, а керівник робіт не змушував розвантажити ті 1,5 тонни за півгодини, бо ж треба встигнути зносити себе вщент до 60 років та померти.
Чому повинні брати - у дописі розписано, якщо не доходить - таке бува.
Як жінка-вантажник на автокарі занеса/заїде/залетить на восьмий поверх з 1,5 тоннами цементу? І до відома: оператор автокара не є вантажником, так само, як кранівник є кранівником, а не вантажником. Тому тема, як особисто ви згідно своїх принципів розвантажите руцями півтори тонни не розкрита.
 Не розкрита тема, чому я повинен брати некваліфіковану робочу силу за ознакою статі .

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15919
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #201 : Жовтня 21, 2021, 02:26:07 14:26 »
:lol:

З 2016 року Норвегія включила жінок до загального армійського призову, власне це означає що всі дівчини призовного віку яких я знаю або вже служили, або ще будуть.
Щоб от так прямо особисто - ну я з дівчатами з поліції в залі тренуюся, штангу там підстрахувати та потриндіти на кардіо.
Ви щось заради посперечатися зовсім дивні речі пишете, немов ви дядя з кішлак-ішак, а не з України, яка не супердалеко від Норвегії стоїть взагалі-то. Тим більш, що як націоналіст який в курсі військових питань, ви абсолютно точно в курсі існування Ізраїлю та їхнього підхіду до військової справи. Але дивні питання про жінок з телевізору чомусь продовжуєте ліпити.
Норвегія, до речі, це зовсім не приклад суспільства повних рівних прав жінок та чоловіків - це просто суспільство яке щось з цим робити намагається не коли півень дзьобне, як під час другої світової, а заздалегідь.
А чим відрізняється жінка з телевізору від жінки в спортзалі навіть зі штангою? Ви зовсім дивні речі пишете, нібито не розумієте, що телевізор зі спорт. залом це одне, а служба прямо протилежне. 
 Навіщо мені Норвегія з Ізраїлем, якщо я можу все власними очима побачити? Це ви тільки в телевізорі і в спорт. залі з ними спілкуєтеся, а я й на місці їхньої служби їх бачу,  про що власне вам і кажеться.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4797
  • Стать: Чоловіча
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #202 : Жовтня 21, 2021, 02:35:54 14:35 »
Та ви не тікайте, розгорніть думку. :) Хто в чому помиляється, хто на що здатен чи ні.
Будемо тут збирати паранжа-ішак бінго  :laugh: здається, поки що для бінго не вистачає аксіоми, що жінка не може керувати автівкою.
а шо там розгортати?
за 40 років праці не зустрів жодної дами сантехніка, цехового електрика, або кіповця. як тільки по пояс у багнюці - жодної нема. оператори котелень - запросто, але як засувку міняти, то ставимо на зміну дядька. так розставляє акценти життя. шопоробиш.

про роботів не треба, бо знадобиться десять чоловік, яким доведеться запихувати його до колодязя і окремо - начальника, коли тре буде його витягувати назад.
тобто, емпірично я для себе висновки зробив давно, що й пропоную іншим.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17557
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #203 : Жовтня 21, 2021, 04:20:18 16:20 »
Бо ми говоримо про любу професію в якій є перекоси.
Чого говорити про шахтарів - вимираюча професія, яку мають автоматизувати і понапихувати туди роботів.
Надибав статистику в Японії на початку минулого століття в вугільних шахтах працювали 25% жінок. Тому ваша спроба приписати шахтарям чоловічої професії невдала

Японії на початку минулого століття сепуку робили і пересувалися на рікшах, а у нас ні того ні іншого не робили. А програмістів в Японії взагалі не було. І Телевізорів.
Програмування теж намагаються автоматизувати.

Ще раз - є жіночі і є чоловічі спеціальності, і так буде ще 100 років (далі не знаю). Перелік я наводив, можеш оскаржувати аргументовано.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27059
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #204 : Жовтня 21, 2021, 06:16:11 18:16 »
:lol:

З 2016 року Норвегія включила жінок до загального армійського призову, власне це означає що всі дівчини призовного віку яких я знаю або вже служили, або ще будуть.
Щоб от так прямо особисто - ну я з дівчатами з поліції в залі тренуюся, штангу там підстрахувати та потриндіти на кардіо.
Ви щось заради посперечатися зовсім дивні речі пишете, немов ви дядя з кішлак-ішак, а не з України, яка не супердалеко від Норвегії стоїть взагалі-то. Тим більш, що як націоналіст який в курсі військових питань, ви абсолютно точно в курсі існування Ізраїлю та їхнього підхіду до військової справи. Але дивні питання про жінок з телевізору чомусь продовжуєте ліпити.
Норвегія, до речі, це зовсім не приклад суспільства повних рівних прав жінок та чоловіків - це просто суспільство яке щось з цим робити намагається не коли півень дзьобне, як під час другої світової, а заздалегідь.

Как раз в Израиле с дамским призывом большие проблемы. Здесь на форуме приводилась обширная еврейская статья на эту тему и обсуждалась. Так что пример не совсем в дыдочку. Но на мой взгляд они больше как раз связаны с обязательной призывной службой. В нашем случае, армия контрактная служба добровольная, подавляющая часть этих проблем попросту отсутствует

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #205 : Жовтня 21, 2021, 06:25:20 18:25 »
програміст це специфічна професія де треба приміняти логіку, творчий підхід. приймати рішення на кожному кроці.
у дівчат з логікою паганенько, у більшості, у них більша усидчівість, їм легше виконувати монотонну ритмічну роботу (тести). мідл менеджмент знову особливих рішень не приймає - виконує чиюсь волю, сидять на комунікаціях, організовують мітинги, тусують талони, слілкують за процесом   ...
Як ви виміряли поганеньку логіку у дівчат?
Зробивши не логічний висновок?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15919
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #206 : Жовтня 21, 2021, 06:28:09 18:28 »

Чи правильно я розумію, що ви думаєте, що у коробці 50 кг і противага у цього дива 100 кг?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17557
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #207 : Жовтня 21, 2021, 06:36:23 18:36 »
В Ізраїлі величезна кількість дівчат, яких призвали в армію, не в Бофорі з автоматом бігають, а працюють на громадських посадах, санітарами, покоївками в домах для літніх людей, ...
Моя знайома працювала психологом з хворими діточками.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17557
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #208 : Жовтня 21, 2021, 06:41:18 18:41 »
Як ви виміряли поганеньку логіку у дівчат?
Зробивши не логічний висновок?

Я не знаю як це поміряв Алі, але я тобі писав - я з людьми працював більше 40 років.
Коли ти стільки часу проведеш серед людей, то навчишся розуміти у кого яка логіка, і у кого її нема.

Але пишучи програми, ти людей бачиш в дуже обмеженій кількості. Може і час не допомогти.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #209 : Жовтня 21, 2021, 06:42:43 18:42 »
У вас щось теж з логікою туговато, мабуть, прогулювали.

Давайте розберем вашу логіку:

Цитувати
Ага, не вір очам своїм, а увіруй в дослідження якихось баранів. У нас так Зелю обрали.

На запитання про яке відношення Зеленський має до наукових досліджень, ви відповіли:

Цитувати
Прямий: замість вірити власним очам і вухам повірили в телевізійного персонажа/"науковим дослідженням"

І коли я попросив конкретизувати про які дослідження ви говорите, ви написали:

Цитувати
а у моїй відповіді використана аналогія

Тобто ви вважаєте, що комедійний серіал має таке ж саме значення, що й наукові дослідження.
Я не думаю що вам взагалі відомо, що таке логіка.