Автор Тема: Kinder, Küche, Kirche  (Прочитано 14904 раз)

0 Користувачів і 15 Гостей дивляться цю тему.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4797
  • Стать: Чоловіча
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #300 : Жовтня 22, 2021, 06:02:06 18:02 »
А що?
нічого. відчуття таке.
то я хотів полаятися трохи, але запал пройшов. може згодом.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17537
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #301 : Жовтня 22, 2021, 06:08:45 18:08 »
В Норвегії не був, але служив в СА у Німеччині. В маленькому містечку.
Навкруги фермери.
Багато разів бачив як німці тягають лантухи з пшоном і мукою.
Я не знаю, скільки вони важать, але точно не 25, і навіть думаю що більше ніж 50. Бо вони величезні.

ПиСи.

Жодної жінки з лантухом не бачив.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #302 : Жовтня 22, 2021, 06:38:06 18:38 »
В Норвегії не був, але служив в СА у Німеччині. В маленькому містечку.
Навкруги фермери.
Багато разів бачив як німці тягають лантухи з пшоном і мукою.
Я не знаю, скільки вони важать, але точно не 25, і навіть думаю що більше ніж 50. Бо вони величезні.

ПиСи.

Жодної жінки з лантухом не бачив.
Та не тягають жінки лантухахи з зерном. То Комашки не знають, що воно таке, тому й вільно теоретизують. Якби їй надвір газон зерна б висипали, хоч би відрами сама б перетягала, то тоді б по іншому балакала.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #303 : Жовтня 22, 2021, 06:54:40 18:54 »
по-перше, канада не цікавить, хіба лише в культурно-історичному плані.

по-друге, вище наведено статтю закону, який останній раз змінювався у 2021р, причому ця стаття змінам не підлягала.

по-третє, порушення статей цього закону роботодавцем тягне за собою як адміністративну, так і кримінальну відповідальність. цей закон не обмежує, а захищає здоров'я жінок, та надає їм переваги з урахуванням фізіологічних потреб.

вчетверте, маєте змогу самостійно перечитати історію суфражисток і феміністичного руху, але застережу лише від одної помилки:
не ставте знак рівняння між соціальною, політичною й економічною рівністю та вірою в те, що один гендер чимось зобов'язаний іншому, крім призначеного природою.

Звичайно, що ви не цікавитесь канадою,це ж одна з топ країн по рівноправ'ю жінок і чоловіків.
Через таких як ви Україні ще до неї далеко, так як ви любите користуватись радянським законодавством, головне щоб зміни до нього в 2021 році внесли.

Перечитав історію суфражтсток, щось не знайшов там вимог про заборону піднімати мішки з цементом. Якраз навпаки - вимагали права голосувати через те що вони працюють

Повторюйте далі мантру про "не обмежує а захищає", тільки не забудьте прочитати рекомендацію від міжнародних організацій про дискримінаційну політику в законодавстві України, а що та Канада знає про фізіологію жінок де тривалість життя доходить 85, на відміну від України з її 72, зате мішки з цементом жінкам не дозволяємо носити.

Прочитав статтю про охорону праці жінок в підручник з правознавства України.
Так там така сама архаїчна єресь яку ви несете :захищаєм бо фізіологія і взагалі жінки працюють дома багато. Так це не для захисту радянська влада придумала, а для того щоб родили більше, а то солдатів на боротьбу з капіталізмом не хватало


Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #304 : Жовтня 22, 2021, 07:05:41 19:05 »
Закон
https://www.arbeidstilsynet.no/regelverk/lover/arbeidsmiljoloven/4/4-4/
Одна з інструкцій
https://www.arbeidstilsynet.no/tema/ergonomi/manuelt-arbeid/tungt-arbeid/
Знаю що ви вмієте перекладати, але для тих хто не дуже - в розділі четвертому параграфі четвертому йдеться, що фізичні умови праці мають повністю запобігати будь-якій можливій шкоді для здоров'я працівника, а у інструкції наводиться тлумачення та рекомендації деяких конкретних норм.
Якщо такі рекомендації порушуються, то работодавець сплачує нереальний штраф (я тут доводити нічого не планую, але якщо кому цікаво як це працює на практиці, то можу розказати без проблем)
Так за другим посиланням рекомендації( ви й самі про це пишете), а не норми підзаконного акту. Це щось типу плакатів: "Палити і пити шкідливо, користуйтеся презервативами." Нібито і правильно, а відповідальності - нуль. Відповідальність настає за порушення норми. За першим посиланням нічого цінного не знайшов.
 За  другим посиланням ще ось таке надибав, по моєму дана інфа дещо спростовує вашу думку:
Risiko ved manuelt arbeid
Vi kan venne oss til tyngre arbeid ved at kroppen blir sterkere og ved at vi utfører arbeidet mer hensiktsmessig, men vi kan ikke kan trene oss til å tåle feilbelastninger. Ved for eksempel ensformig gjentakelsesarbeid, som tidligere ble betraktet som «lett» arbeid, har ikke muskelstyrken betydning for risiko for å utvikle helseskade.
 А ось як вигляда інструкція:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0124-15#Text


Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #305 : Жовтня 22, 2021, 07:11:13 19:11 »
Звичайно, що ви не цікавитесь канадою,це ж одна з топ країн по рівноправ'ю жінок і чоловіків.
Через таких як ви Україні ще до неї далеко, так як ви любите користуватись радянським законодавством, головне щоб зміни до нього в 2021 році внесли.

Перечитав історію суфражтсток, щось не знайшов там вимог про заборону піднімати мішки з цементом. Якраз навпаки - вимагали права голосувати через те що вони працюють

Повторюйте далі мантру про "не обмежує а захищає", тільки не забудьте прочитати рекомендацію від міжнародних організацій про дискримінаційну політику в законодавстві України, а що та Канада знає про фізіологію жінок де тривалість життя доходить 85, на відміну від України з її 72, зате мішки з цементом жінкам не дозволяємо носити.

Прочитав статтю про охорону праці жінок в підручник з правознавства України.
Так там така сама архаїчна єресь яку ви несете :захищаєм бо фізіологія і взагалі жінки працюють дома багато. Так це не для захисту радянська влада придумала, а для того щоб родили більше, а то солдатів на боротьбу з капіталізмом не хватало
Я ще можу зрозуміти, чому Комашки так відстоюють свою точку зору, а чому ви ахінею несете - хтозна. Важка фізична праця чи у важких умовах надто тяжко впливає як на здоров'я загалом, так і на репродуктивну функцію зокрема. Можливо, вам здається, що викидні чи безпліддя у жінок - це норма але щось я не бачив жінок , які б так само б вважали.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #306 : Жовтня 22, 2021, 07:12:46 19:12 »
нічого. відчуття таке.
то я хотів полаятися трохи, але запал пройшов. може згодом.
А хоч з якого приводу?

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #307 : Жовтня 22, 2021, 08:37:25 20:37 »
Я ще можу зрозуміти, чому Комашки так відстоюють свою точку зору, а чому ви ахінею несете - хтозна. Важка фізична праця чи у важких умовах надто тяжко впливає як на здоров'я загалом, так і на репродуктивну функцію зокрема. Можливо, вам здається, що викидні чи безпліддя у жінок - це норма але щось я не бачив жінок , які б так само б вважали.
Я відстоюю рівні права, а не вирішую кому вагітніти а кому ні. Якщо якась жінка вирішить що вона ок з такими умовами то чого їй забороняти тільки по причині бо вона жінка. Охорона праці має бути для всіх а не ділитись на жіночу і чоловічу чим сприяти дискримінації. Для вагітних є обмеження, але це ж не означає що всі жінки тільки то й роблять що вагітніють, хоча можливо у вашому багатогранному досвіді так і є


Мій перший допис в цій темі був про квоти в політику та топ менеджмент, це там де я вважаю, стать має цінність також.
І я одразу сказав, що в інших галузях, я обов'язкових квот не зустрічав.
А ви все далі тягнете ті мішки з цементом і тягнете.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4797
  • Стать: Чоловіча
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #308 : Жовтня 22, 2021, 08:41:10 20:41 »
А хоч з якого приводу?
тю. то вже не смішно буде.
я потім щось вигадаю й почубимось.   :smiley15:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #309 : Жовтня 22, 2021, 08:57:55 20:57 »
Я відстоюю рівні права, а не вирішую кому вагітніти а кому ні. Якщо якась жінка вирішить що вона ок з такими умовами то чого їй забороняти тільки по причині бо вона жінка. Охорона праці має бути для всіх а не ділитись на жіночу і чоловічу чим сприяти дискримінації .. Для вагітних є обмеження, але це ж не означає що всі жінки тільки то й роблять що вагітніють, хоча можливо у вашому багатогранному досвіді так і є


Мій перший допис в цій темі був про квоти в політику та топ менеджмент, це там де я вважаю, стать має цінність також.
І я одразу сказав, що в інших галузях, я обов'язкових квот не зустрічав.
А ви все далі тягнете ті мішки з цементом і тягнете.
А чого це ви вагітних дискримінуєте?

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #310 : Жовтня 22, 2021, 09:56:53 21:56 »
А чого це ви вагітних дискримінуєте?
Вагітних ніхто не дескримінює їм надають додаткові переваги на час вагітності, а потім повертають як було.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #311 : Жовтня 22, 2021, 10:11:59 22:11 »
Вагітних ніхто не дескримінює їм надають додаткові переваги на час вагітності, а потім повертають як було.
Так і не вагітним надають додаткові переваги, а потім не повертають як було.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #312 : Жовтня 22, 2021, 10:29:49 22:29 »
Так і не вагітним надають додаткові переваги, а потім не повертають як було.
Незрозуміло що ви тим хотіли сказати?
Що всім жінкам надають постійні переваги?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #313 : Жовтня 22, 2021, 10:35:13 22:35 »
Незрозуміло що ви тим хотіли сказати?
Що всім жінкам надають постійні переваги?
Я маю на увазі, що охорона праці ділить людей на жінок і чоловіків.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #314 : Жовтня 22, 2021, 10:43:33 22:43 »
Я маю на увазі, що охорона праці ділить людей на жінок і чоловіків.
Ну так деякі міжнародні організації вважають що така охорона праці більше дискримінує ніж захищає

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #315 : Жовтня 23, 2021, 02:51:10 02:51 »
Ну так деякі міжнародні організації вважають що така охорона праці більше дискримінує ніж захищає

Тобто дарма в совку на кухнях іржали із словосполучення "жєнщіна с атбойним малатком"? Тре було радіти і пишатися?  :smilie8: А лєсоповал! От де равноправіє було!  :hot:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #316 : Жовтня 23, 2021, 07:44:17 07:44 »
Тобто дарма в совку на кухнях іржали із словосполучення "жєнщіна с атбойним малатком"? Тре було радіти і пишатися?  :smilie8: А лєсоповал! От де равноправіє було!  :hot:
А  як на чоловічі зони жінок і дітей і підлітків кидали за ГУЛАГу - от тут абсолютне рівноправ'я. Комашки, мабуть, від такого рівноправ'я  підстрибували б в бурхливих, непреривних, затятих оплесках партії і її керманичу товаріщу Сталіну.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #317 : Жовтня 23, 2021, 10:24:00 10:24 »
А  як на чоловічі зони жінок і дітей і підлітків кидали за ГУЛАГу - от тут абсолютне рівноправ'я. Комашки, мабуть, від такого рівноправ'я  підстрибували б в бурхливих, непреривних, затятих оплесках партії і її керманичу товаріщу Сталіну.

Тобто дарма в совку на кухнях іржали із словосполучення "жєнщіна с атбойним малатком"? Тре було радіти і пишатися?  :smilie8: А лєсоповал! От де равноправіє було!  :hot:

Ви і далі живете по законам радянського союзу і так за них переживаєте, тому не розказуйте кому тут ковбаса по 2.20 сниться.
І дякую що розказали яке у вас викривлене уявлення про рівноправ'я

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #318 : Жовтня 23, 2021, 01:21:14 13:21 »
Ви і далі живете по законам радянського союзу і так за них переживаєте, тому не розказуйте кому тут ковбаса по 2.20 сниться.
І дякую що розказали яке у вас викривлене уявлення про рівноправ'я
Наше переживання існує тільки у вашій викривленій реальності.
 До вашого відома, комуністи з самого початку верещали про рівноправ'я, тобто, про те, що ви нам тут доводите.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #319 : Жовтня 23, 2021, 02:12:58 14:12 »
Ветку не читала , но догадываюсь , о чем речь.
Так вот.
Женская работа на дому - чистая эксплуатация женщины мужчиной.
Мужчина сильнее физически, поэтому он, по праву сильного , эксплуатирует женщину.
Вся так называемая женская работа на дому - это тяжелый, грязный , неблагодарный и незаметный труд  женщины на семью.
Меня бесят мужчины, которые делят семейные обязанности на мужские и женские.
Это - ленивые и хитрожопые мужчины.
Надеюсь, в семейной жизни они несчастливы.
Так им и надо !

 :smilie1:

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4797
  • Стать: Чоловіча
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #320 : Жовтня 23, 2021, 02:16:22 14:16 »
да-да, видно що пані не читала.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17537
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #321 : Жовтня 23, 2021, 03:00:35 15:00 »
Ветку не читала , но догадываюсь , о чем речь.
Так вот.
Женская работа на дому - чистая эксплуатация женщины мужчиной.
Мужчина сильнее физически, поэтому он, по праву сильного , эксплуатирует женщину.
Вся так называемая женская работа на дому - это тяжелый, грязный , неблагодарный и незаметный труд  женщины на семью.
Меня бесят мужчины, которые делят семейные обязанности на мужские и женские.
Это - ленивые и хитрожопые мужчины.
Надеюсь, в семейной жизни они несчастливы.
Так им и надо !

 :smilie1:

Ото непощастило! (ленивые и хитрожопые мужчины)
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17537
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #322 : Жовтня 23, 2021, 03:01:10 15:01 »
да-да, видно що пані не читала.

І навіть не думала!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #323 : Жовтня 23, 2021, 03:27:21 15:27 »
Ветку не читала , но догадываюсь , о чем речь.
Так вот.
Женская работа на дому - чистая эксплуатация женщины мужчиной.
Мужчина сильнее физически, поэтому он, по праву сильного , эксплуатирует женщину.
Вся так называемая женская работа на дому - это тяжелый, грязный , неблагодарный и незаметный труд  женщины на семью.
Меня бесят мужчины, которые делят семейные обязанности на мужские и женские.
Это - ленивые и хитрожопые мужчины.
Надеюсь, в семейной жизни они несчастливы.
Так им и надо !

 :smilie1:
Златочка, не дивно , що ви одиначка.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9457
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #324 : Жовтня 23, 2021, 03:56:05 15:56 »
Златочка, не дивно , що ви одиначка.

Юрась, здається, що ти помиляєшся. :smilie1:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #325 : Жовтня 23, 2021, 04:32:10 16:32 »
Наше переживання існує тільки у вашій викривленій реальності.
 До вашого відома, комуністи з самого початку верещали про рівноправ'я, тобто, про те, що ви нам тут доводите.

Я й бачу що ви комуністам вірите, коли використовуєте їхні аргументи в спробах оправдання дискримінаційного законодавства.

Вони також говорили, що всі народи в союзі живуть вільно, ви також в це вірите?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #326 : Жовтня 23, 2021, 04:57:32 16:57 »
Юрась, здається, що ти помиляєшся. :smilie1:

 Ню - ню:


Женская работа на дому - чистая эксплуатация женщины мужчиной.
Мужчина сильнее физически, поэтому он, по праву сильного , эксплуатирует женщину.
Вся так называемая женская работа на дому - это тяжелый, грязный , неблагодарный и незаметный труд  женщины на семью.
Меня бесят мужчины, которые делят семейные обязанности на мужские и женские.
Это - ленивые и хитрожопые мужчины.
Надеюсь, в семейной жизни они несчастливы.
Так им и надо !

 :smilie1:


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #327 : Жовтня 23, 2021, 11:35:40 23:35 »
Ви і далі живете по законам радянського союзу і так за них переживаєте, тому не розказуйте кому тут ковбаса по 2.20 сниться.
І дякую що розказали яке у вас викривлене уявлення про рівноправ'я

Оце так запиздячив у перпендикулярному напрямку.  :smilie8: А по темі, виходить, ніхуя аргументів немає.  :smiley16:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #328 : Жовтня 24, 2021, 06:52:50 06:52 »
Я й бачу що ви комуністам вірите, коли використовуєте їхні аргументи в спробах оправдання дискримінаційного законодавства.

Вони також говорили, що всі народи в союзі живуть вільно, ви також в це вірите?
У що вірю? Що ГУЛАГ існував? Існував, я це знаю, а не вірю. А ви про Гулаг не знаєте? Не вірите в нього? Бува, перпендикулярний напрямок мислення.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17537
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #329 : Жовтня 24, 2021, 07:25:45 07:25 »
Оце так запиздячив у перпендикулярному напрямку.  :smilie8: А по темі, виходить, ніхуя аргументів немає.  :smiley16:

Бо тупий і впертий як віслюк!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: