Автор Тема: В Киеве антивакСЕРИ вышли на марш - акцию уже поддержала Савченко  (Прочитано 2862 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Згоден. Але якщо вже це свідомий вибір, то у разі захворювання лікуйся сам як можеш, у лікарні ліжко під апаратом займати не маєш права.

То вже й податки не беріть із них, гуманісти...  :smilie7:

Яка ж ви все-таки гниль...  :smiley23:
If you are going through hell, keep going.

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20830
писдец какие еще сказки эта кацапская соска тут расскаже т про свое житие

котяра а ну расскажи откуда твой прадед

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4797
  • Стать: Чоловіча
Ви лише підтвердили те, що я сказав.
За вашою підленькою логікою лікуватися в лікарнях мають право лише правильні люди, а неправильним там не місце. І звісно ж ви записуєте себе до правильних. Тоді вже й податків від невакцинованих не вимагайте.

А потім ви дивуєтеся, що у вас президентом теж покидьок...  :smilie8:
та йди вже нахуй, миролюбець. бачили ми і в криму таких, і на донбасі й луганщині.
так і народилися "народи" кримів, белеемів та інших чорних пантер зеленого коліру.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
То вже й податки не беріть із них, гуманісти...  :smilie7:

Яка ж ви все-таки гниль...  :smiley23:

Ага, тобто ти свідомо не зробив вакцину, зневажив усіми попередженнями, зусиллями держави тебе убезпечити від тяжкої хвороби, плюнув на суспільство, але якщо захворів, то ой рятуйте мене рятуйте. Та з якого хєра. Свобода - то відповідальність.

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20830
Ага, тобто ти свідомо не зробив вакцину, зневажив усіми попередженнями, зусиллями держави тебе убезпечити від тяжкої хвороби, плюнув на суспільство, але якщо захворів, то ой рятуйте мене рятуйте. Та з якого хєра. Свобода - то відповідальність.

да бот он кацапский
ну никто кроме них не разгонет антивакс тему в сетях
наши местные те кто не вакцинируются просто помалкивают

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Тобто, хто не вступає до колгоспу, то у нього треба забрати все, і хай здихає з голоду.
Я іншого і не чекав.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33458
  • Стать: Чоловіча
Твої предки були саме серед тих, хто розкуркулював мого прадіда, а потім відбирали останній хліб у голодуючих українських селян. Ти ж увесь на поверхні. Навіть не криєшся.
...

Ага, 'расстрєлялі мєня, внучєк, расстрєлялі' (c)  :weep:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Тобто, хто не вступає до колгоспу, то у нього треба забрати все, і хай здихає з голоду.
Я іншого і не чекав.

Якщо ти не вступив до колгоспу, а потім твоя коняка здохне від голоду, коли у колгоспі є силос - то так. При цьому коняку в тебе не відібрали, ти сам обіцяв що будеш її годувати.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Якщо ти не вступив до колгоспу, а потім твоя коняка здохне від голоду, коли у колгоспі є силос - то так. При цьому коняку в тебе не відібрали, ти сам обіцяв що будеш її годувати.

У тебе з логікою негаразд
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
У тебе з логікою негаразд

А я думаю в тебе.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
А я думаю в тебе.

Отже ти вакцинувався. Це твоє особиста справа. І мені абсолютно до сраки твоє рішення.
Ти так само можеш підчепити вірус, так само можеш захворіти вже будучи вакцинованим, так само можеш передати заразу іншій особі (вакцинованій чи невакцинованій), так само можеш потрапити до шпиталю, і так само можеш сконати від вірусу.

То чому тобі так дуже хочеться, щоб усі інші були вакциновані як і ти?
Тебе дратує те, що ти вакцинувався, а хтось ні?
Якщо так, то тобі треба до психіатра.  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Отже ти вакцинувався. Це твоє особиста справа. І мені абсолютно до сраки твоє рішення.
Ти так само можеш підчепити вірус, так само можеш захворіти вже будучи вакцинованим, так само можеш передати заразу іншій особі (вакцинованій чи невакцинованій), так само можеш потрапити до шпиталю, і так само можеш сконати від вірусу.

То чому тобі так дуже хочеться, щоб усі інші були вакциновані як і ти?
Тебе дратує те, що ти вакцинувався, а хтось ні?
Якщо так, то тобі треба до психіатра.  :smilie7:

Я і захворів, і також міг когось заразити.

Про що мова, не-бро?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Я і захворів, і також міг когось заразити.

Про що мова, не-бро?

Мова про те, чому ти вважаєш, що невакциновані твої співгромадяни мають бути позбавлені більшости прав?
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Мова про те, чому ти вважаєш, що невакциновані твої співгромадяни мають бути позбавлені більшости прав?

Я так не вважаю, я такого не казав, не треба мені приписувати того чого я не казав.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Я так не вважаю, я такого не казав, не треба мені приписувати того чого я не казав.

Тобто ти вважаєш, що справа вакцинації - добровільна? І що невакциновані і вакцинованоні громадяни мають мати однакові права в усіх сферах?
If you are going through hell, keep going.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5445
  • Стать: Чоловіча
"Москва, Питер - низкий вам поклон. Спасибо за поддержку. Мы - единый народ", - учасниця мітингу антивакцинаторів біля ВР подякувала Росії за гроші. ВIДЕО

https://censor.net/ua/v3297395

Одна з учасниць акції протесту антивакцинаторів біля Верховної Ради заявила про фінансову підтримку з Росії.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі опублікованому в соцмережах, молода жінка дякує за цю допомогу і каже наративи кремлівських пропагандистів - "єдиний народ", "Росія не воює з Україною".

"Москва, Питер... Хочу передать братьям-славянам привет. Мне прислали деньги даже с России. Низкий вам поклон за то, что вы нас поддерживаете и понимаете, что мы единый народ, что нас разделили... Все эти года нас стравливали и разделяли специально и навязали нам искуственную войну, которой на самом деле нет...", - заявила жінка.

Крім того, в соцмережах опубліковано дані жінки на ім'я Олена Фаіст, яка дуже схожа на жінку-учасницю мітингу.


Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Тобто ти вважаєш, що справа вакцинації - добровільна? І що невакциновані і вакцинованоні громадяни мають мати однакові права в усіх сферах?

Звичайно, так має бути. Права рівні для всіх. Те що у нас коїться то повна дурня, як можна перевіряти сертіфікати?

Але якщо ти не вакцінувався, то будь ласка не забирай життя у тих хто вакцінувався.


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Звичайно, так має бути. Права рівні для всіх. Те що у нас коїться то повна дурня, як можна перевіряти сертіфікати?

Але якщо ти не вакцінувався, то будь ласка не забирай життя у тих хто вакцінувався.

Мій особистий статус не має значення. І я не збираюся його нікому розкривати.

Тепер поясни мені, яким чином невакцинована людина може забрати у тебе життя?
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Мій особистий статус не має значення. І я не збираюся його нікому розкривати.

Тепер поясни мені, яким чином невакцинована людина може забрати у тебе життя?

Я вже про це казав, дивись в темі.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Я вже про це казав, дивись в темі.

Ти нічого не сказав крім того, що невакциновані люди мають бути обмежені в отриманні медичної допомоги.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
та йди вже нахуй, миролюбець. бачили ми і в криму таких, і на донбасі й луганщині.
так і народилися "народи" кримів, белеемів та інших чорних пантер зеленого коліру.

У тебе явний когнитивний дисонанс...
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Ти нічого не сказав крім того, що невакциновані люди мають бути обмежені в отриманні медичної допомоги.

Звичайно. Якщо вони відмовляються на першому ступіні допомоги, а саме від вакцини, то на яких підставах вони мають претендувати на апарат штучного дихання? Вони відмовилися від того щоби жити, а право на самогубство це ж святе право. Не хочеш жити - не жий.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5445
  • Стать: Чоловіча
Антивакцинатори зібралися на протест у Чернівцях: Говорять про "чіпування" та "літаки, що розпорошують коронавірус" :fp2 Джерело: https://censor.net/ua/p3297430 

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Звичайно. Якщо вони відмовляються на першому ступіні допомоги, а саме від вакцини, то на яких підставах вони мають претендувати на апарат штучного дихання? Вони відмовилися від того щоби жити, а право на самогубство це ж святе право. Не хочеш жити - не жий.

Звідки в тебе переконаність, що вакцинація - це право на життя, а невацинаованість - це відмова від життя?

Якщо все так просто, то чому ваш парламент не прийме відповідний закон, яким проголосить право державних і приватних медичних установ не надавати медичну допомогу невакцинованим людям? Бо навіть в СССР приймали закон на кшталт “закону п“яти колосків.“
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Звідки в тебе переконаність, що вакцинація - це право на життя, а невацинаованість - це відмова від життя?

Якщо все так просто, то чому ваш парламент не прийме відповідний закон, яким проголосить право державних і приватних медичних установ не надавати медичну допомогу невакцинованим людям? Бо навіть в СССР приймали закон на кшталт “закону п“яти колосків.“

Вакцина дає можливість просто примітивно не здохнути. Чому закону нема - а де такий закон є?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Вакцина дає можливість просто примітивно не здохнути. Чому закону нема - а де такий закон є?

Вакциновані теж на жаль мруть. Хоч і в меншій кількості, але невідомо як ті вацкцини відіграються на них пізніше.

А як ти думаєш, чому нема такого закону ні у вас, ні у нас’?
If you are going through hell, keep going.

Online Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8107
  • Стать: Чоловіча
Згоден. Але якщо вже це свідомий вибір, то у разі захворювання лікуйся сам як можеш, у лікарні ліжко під апаратом займати не маєш права.

Якщо так - то тоді обов"язковість вакціонування від КОВІД-19 повинна бути введена в Конституцію України. І це, відповідно, потягне за собою й зміни до законодавства про норми оподаткування Тоді й будуть різні категорії громадян: вакциновані чи не вакциновані.

Невакциновані платять менше податків ( яких і скільки - це має вирішувати ВР) і у випадку захворювання КОВІД-19 не матимуть права на користування апаратом ШВЛ в державній лікарні.

Якось так.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Вакциновані теж на жаль мруть. Хоч і в меншій кількості, але невідомо як ті вацкцини відіграються на них пізніше.

А як ти думаєш, чому нема такого закону ні у вас, ні у нас’?


Тому що рішення треба приймати швидко, ця ситуація екстраординарна.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!

Тому що рішення треба приймати швидко, ця ситуація екстраординарна.

Та невже? У вас і у нас закон можуть за місяць штампанути, а тут вже майше два роки...  :lol:
Напевно інша причина, чи не так?  :smilie3: :smilie3:
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Та невже? У вас і у нас закон можуть за місяць штампанути, а тут вже майше два роки...  :lol:
Напевно інша причина, чи не так?  :smilie3: :smilie3:

Штампуйте, в цьому проблема?