Автор Тема: ВОРОГ БІЛЯ ВОРІТ НАВІЩО ПУТІН ЗНОВУ ЗІБРАВ ВІЙСЬКА НА КОРДОНІ З УКРАЇНОЮ  (Прочитано 31851 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
 Тепер би відмобілізуватися і на обстріли кацапів відповідати утичі більше, а Бубочку краще на ніч у Польщу ховати

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Тепер би відмобілізуватися і на обстріли кацапів відповідати утичі більше, а Бубочку краще на ніч у Польщу ховати
Якщо Украiна, як Держава... розривае нiкому не потрiбний Мiнськ... - ми можемо спокiйно... перейти межу та почати наступ на власнi територiii, не зважаючi не те, скiльки там оркiв та па-рашних вояк...
Мiнськ був мертворолженим проектом, на якi взагалi не було сподiвань - вuсiм рокiв окопноi вiйни...
Вже е зброя, вишкiл, Патрiоти ладнi стати в чергу на оборони... але наш Главком - мiроносець, вiд остраху все ще сере в памперси...
 :smilie7:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9293
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Жоржович, я тобі в 100-ий і останній раз кажу - "...в моєм присутствії попрошу не виражаться", підеш в бан за матюки. І ім"я Трампуші не згадуй тут всує, бо воно точно раша агент, не кажучи про те, що бреше з приводу цін на нафту, які він сам запустив у ріст. :smilie9:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19079
Жоржович, я тобі в 100-ий і останній раз кажу - "...в моєм присутствії попрошу не виражаться", підеш в бан за матюки. І ім"я Трампуші не згадуй тут всує, бо воно точно раша агент, не кажучи про те, що бреше з приводу цін на нафту, які він сам запустив у ріст. :smilie9:

Агент, звичайно. І запустив, звичайно. Аж до 30ки дотягнув, якщо я правильно пам'ятаю.  :smilie8:  Але наступний агент її до сотки запустив та ще й імпорт нафти і нафтопродуктів з хуйлостану підняв з 0 до 700,000 барелів на день.  :smilie10: Так що серед агентів рашки явно йде зростання кваліхвікації.  :idea:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46469
  • Never give in!
Агент, звичайно. І запустив, звичайно. Аж до 30ки дотягнув, якщо я правильно пам'ятаю.  :smilie8:  Але наступний агент її до сотки запустив та ще й імпорт нафти і нафтопродуктів з хуйлостану підняв з 0 до 700,000 барелів на день.  :smilie10: Так що серед агентів рашки явно йде зростання кваліхвікації.  :idea:

Амінь!  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
 Ахметов заявив, що у зв'язку з загостренням ситуації наперед сплачує мільчрд гривень податків. Інфа для роздумів.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Ахметов заявив, що у зв'язку з загостренням ситуації наперед сплачує мільчрд гривень податків. Інфа для роздумів.

Він дуже сильно вклався в Маріупольські активи, в тому числі і в енергоефективність.
Він натякає, що за Марік він буде воювати

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Він дуже сильно вклався в Маріупольські активи, в тому числі і в енергоефективність.
Він натякає, що за Марік він буде воювати
Що є добре, бо показує іншим донбасянам напрям руху, поєднує донбасян з іншими частинами країни.