Автор Тема: Як зліпити країну  (Прочитано 10546 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Як зліпити країну
« Reply #120 : Квітня 27, 2014, 03:44:28 03:44 »
нет ничего плохого в сокращении поголовья ватников с украинскими паспортами, которые здесь живут, жрут украинский хлеб и срут на Украину, ее культуру и язык. чем меньше таких - тем лучше. чем больше перебьют этого быдла - тем лучше.

а нормальные жители восточных областей, которые идентифицируют себя украинцами, не пойдут с оружием в руках захватывать админздания или стоять под ними живым щитом, защищая бандитов и террористов. и не надо списывать это на политические или идеологические убеждения. они быдло, недолюди, выблядки, пособники террористов и бандитов, которые вспарывают гражданским животы и бросают в реку.

дарт на 100% має раціо. ті виблядки, що жорстоко вбивають українців, захоплюють заручників, будівлі - вони є ТЕРОРИСТИ. терористи не мають національності. вони підлягають знищенню. ті ж американці взагалі не ведуть з ними перемовин. тільки страта.

нормальні люди на донбасі сидять вдома перелякані. ніхто з них не допомогає іноземним диверсантам чи місцевим терористам і сепаратистам.

так, ті - виблядки. але нехуй гнать на усіх.

Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Як зліпити країну
« Reply #121 : Квітня 27, 2014, 03:45:28 03:45 »
Херню ти пишеш. 'Дєди' були просто гарматним м'ясом, яке мобілізували, дали копняка і погнали на передову, а ззаду підганяв комісар кулями в потилицю. Ні про який фашизм вони не думали, тому що ще 21.06.41 Німеччина була другом Савєцкага Саюза на чолі з 'вєлікім руковадітелєм нємєцкого народа' Гітлером.
во-во. ближе к объективной реальности  :smiley24:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Як зліпити країну
« Reply #122 : Квітня 27, 2014, 03:46:13 03:46 »
так, ті - виблядки. але нехуй гнать на усіх.
а кто гонит на всех? ты читай внимательно.
моя бабуля на Донбассе ваще русская, родом из Рашки. каноничная, можно сказать. я же на нее не гоню.
потому что она эти все события воспринимает через призму пережитой ВОВки. и даже она более-менее внятную позицию занимает. хотя бы нейтральную, потому что и старая уже, не вникает в политику. просто против любого вторжения. даже вторжения таких же каноничных русских, как она.

а вот на остальных, кто за Януковича и прочую пид*р*сню Бомбасса, которая поддерживает террористов хотя бы словом и желает ввода "миротворцев", я гоню и гнать буду. даже если это мои родные. и плакаться за ними, если и сгинут за "свободу Бомбасса", не буду.
« Останнє редагування: Квітня 27, 2014, 03:53:41 03:53 від Darth Vader »
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Як зліпити країну
« Reply #123 : Квітня 27, 2014, 03:47:20 03:47 »
В мого діда брата призвали з ЗУ в 1941-попав в полон під Харковом(односельчанин що був з ним розказав)-десь там і помер-чи гордиться наша родина-НІ.але ми завжди його поминаємо і молимося за його душу.Ці всі ряжені на 9 травня викликають в мене рвотний рефлекс і бажання дати копняка
Комуно здохни

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Як зліпити країну
« Reply #124 : Квітня 27, 2014, 03:54:49 03:54 »
В мого діда брата призвали з ЗУ в 1941-попав в полон під Харковом(односельчанин що був з ним розказав)-десь там і помер-чи гордиться наша родина-НІ.але ми завжди його поминаємо і молимося за його душу.Ці всі ряжені на 9 травня викликають в мене рвотний рефлекс і бажання дати копняка

це ти даремно. але ця гілка не про дєдиваєвалі,  а про Україну. за неї вже є нові Герої.

а на 9 Травня тут я уявляю яки й срач буде.
« Останнє редагування: Квітня 27, 2014, 04:05:34 04:05 від Блакитний Апельсин »
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Як зліпити країну
« Reply #125 : Квітня 27, 2014, 04:03:00 04:03 »
В мого діда брата призвали з ЗУ в 1941-попав в полон під Харковом(односельчанин що був з ним розказав)-десь там і помер-чи гордиться наша родина-НІ.але ми завжди його поминаємо і молимося за його душу.
в том то и дело.

в некоторых местах сражений, где трупы солдат РККА легли в несколько слоев, а таких мест было достаточно, мертвечиной воняло вплоть до начала 50-х годов, настолько много было трупов и так долго они сгнивали. при чем это было рядом с населенными пунктами, автомагистралями, железными дорогами. и тогдашняя СССРань не озаботилась об увековечивании памяти своих погибших солдат. потому что для "сауетской родины" они были рабами и строительным мусором истории, а не героями.

да и не были они героями. жертвами - да. героями - нет

Цитувати
Ці всі ряжені на 9 травня викликають в мене рвотний рефлекс і бажання дати копняка
то же самое :smiley24:
« Останнє редагування: Квітня 27, 2014, 04:04:43 04:04 від Darth Vader »
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Re: Як зліпити країну
« Reply #126 : Квітня 27, 2014, 08:57:54 08:57 »
Пора уже модерам обратить внимание на этот пидарский апельсин. Он тут нас, нормальных адекватных людей уговаривает полюбить быдло, которое нам 10 лет выбирало бандюков. Он уговаривает свободных людей прислушиваться к мнению добровольных рабов. И клянет всех, кто с такой его постановкой вопроса не согласен. Ему в башку не приходит, что может это эти недоделанные должны наконец полюбить нас и слушать, что им говорят нормальные люди. Забаньте этого урода уже, надоел. Конструктива от него ноль. Один всепрощенческий маразм и сопли.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Як зліпити країну
« Reply #127 : Квітня 27, 2014, 09:10:49 09:10 »
пан націоналіст. поміркований. але дуже не любить, коли убивають українців. навіть якщо вони сатанисти.

пан не націоналіст, пан поміркований клоун
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Як зліпити країну
« Reply #128 : Квітня 27, 2014, 09:15:01 09:15 »
Та не впадайте в крайности - чуть что не понравилось сразу банить. Он нас клянет - да мне пох проклятья даже самых каноничных кацапов, а тут свой типа пацифист.
И по теме - апельсин,  лучше всего склеивается страна кровью своих врагов - доказано тысячелетиями.
Батя, мы стараемся ...

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Як зліпити країну
« Reply #129 : Квітня 27, 2014, 09:16:16 09:16 »
пан націоналіст. поміркований. але дуже не любить, коли убивають українців. навіть якщо вони сатанисти.

пан не націоналіст, пан поміркований клоун

І сміх і гріх...людина на повному серьйозі закликає обійнятися з сатанистами, бо паспорт у нас однаковий. 

Offline ivan ukrainets1

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 127
Re: Як зліпити країну
« Reply #130 : Квітня 27, 2014, 10:17:53 10:17 »
Факт №1. Україна не єдина в своїх прагненнях. Дєдиваєвали складає десь 30-40 відсотків населення. І доречі дєди таки воювали, і заслужили всі почесті.
Факт №2. Майбутні фашисти зватимуться антифашистами (с). Черчіль.
Факт №3. Люди, що гинуть останні 4 місяці є українцями.
Факт №4. Війна йде. Це війна не з Московією. Це - громадянська війна.
Факт №5. Крим НЕ наш. І ніколи не був.

Питання. Што? (с)

якісь факти такі цікаві - звідки статистика про 30-40% відсотків? і що це означає? ця група однорідна в своїх прагненнях?

стосовно факту 4 - це таки війна з Московією бо Московія є головним чинником протистояння

стосовно Криму - то ментально та духовно він українським у вузькому сенсі не був , але кількість ресурсів та зусиль потраченних на нього Україною роблять його "майже" українським

до того ж татари мали набагато більше спільної історії з Україною та Туреччиною ніж з Росією

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Як зліпити країну
« Reply #131 : Квітня 27, 2014, 01:00:40 13:00 »
Пора уже модерам обратить внимание на этот пидарский апельсин. Он тут нас, нормальных адекватных людей уговаривает полюбить быдло, которое нам 10 лет выбирало бандюков. Он уговаривает свободных людей прислушиваться к мнению добровольных рабов. И клянет всех, кто с такой его постановкой вопроса не согласен. Ему в башку не приходит, что может это эти недоделанные должны наконец полюбить нас и слушать, что им говорят нормальные люди. Забаньте этого урода уже, надоел. Конструктива от него ноль. Один всепрощенческий маразм и сопли.

себе забань, придурок.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Як зліпити країну
« Reply #132 : Квітня 27, 2014, 01:09:18 13:09 »
пан націоналіст. поміркований. але дуже не любить, коли убивають українців. навіть якщо вони сатанисти.


пан не націоналіст, пан поміркований клоун

І сміх і гріх...людина на повному серьйозі закликає обійнятися з сатанистами, бо паспорт у нас однаковий. 

господи, та не закликаю я з ними обніматися. просто намагаюся зрозуміти, як нам далі жити в одній країні.

я бачу всі такі войовничі, шопісєц, але коли війна постукає у самісінькі двері, будуть тікати і кричати "а нас за што?"
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33496
  • Стать: Чоловіча
Re: Як зліпити країну
« Reply #133 : Квітня 27, 2014, 01:31:12 13:31 »
Та не впадайте в крайности - чуть что не понравилось сразу банить. Он нас клянет - да мне пох проклятья даже самых каноничных кацапов, а тут свой типа пацифист.
И по теме - апельсин,  лучше всего склеивается страна кровью своих врагов - доказано тысячелетиями.

 :smiley24:

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Як зліпити країну
« Reply #134 : Квітня 27, 2014, 02:04:57 14:04 »
Та не впадайте в крайности - чуть что не понравилось сразу банить. Он нас клянет - да мне пох проклятья даже самых каноничных кацапов, а тут свой типа пацифист.
И по теме - апельсин,  лучше всего склеивается страна кровью своих врагов - доказано тысячелетиями.

значить так тому і бути, якщо іншого способу нема.

але дуже не хочеться.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Як зліпити країну
« Reply #135 : Квітня 27, 2014, 02:29:28 14:29 »
пан націоналіст. поміркований. але дуже не любить, коли убивають українців. навіть якщо вони сатанисти.


пан не націоналіст, пан поміркований клоун

І сміх і гріх...людина на повному серьйозі закликає обійнятися з сатанистами, бо паспорт у нас однаковий. 

господи, та не закликаю я з ними обніматися. просто намагаюся зрозуміти, як нам далі жити в одній країні.

я бачу всі такі войовничі, шопісєц, але коли війна постукає у самісінькі двері, будуть тікати і кричати "а нас за што?"
Пане Апельсин, мені теж до болю шкода обдурених, оббріханих, знедолених донбасців (як і решту українців, але в цій темі мова про донбасців).
Але я ніяк не второпаю, що я такого поганого вчинив, що вони почали останнім часом мене ненавидіти. Що я в них за останній рік, 5 років, 20 років забрав. Язик я їхній не брав, їхній голос на виборах - чув.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Як зліпити країну
« Reply #136 : Квітня 27, 2014, 02:41:29 14:41 »
Не розумію про що мова. Донбасу Україна потрібна набагато більше, ніж Україні Донбас.
То чого ми їх маємо слухати і виконувати якісь їх забаганки? Потрібно навпаки виставити список вимог до донбаських областей щоб залишити їх в складі України.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Як зліпити країну
« Reply #137 : Квітня 27, 2014, 04:27:39 16:27 »
пан націоналіст. поміркований. але дуже не любить, коли убивають українців. навіть якщо вони сатанисти.


пан не націоналіст, пан поміркований клоун

І сміх і гріх...людина на повному серьйозі закликає обійнятися з сатанистами, бо паспорт у нас однаковий. 

господи, та не закликаю я з ними обніматися. просто намагаюся зрозуміти, як нам далі жити в одній країні.

я бачу всі такі войовничі, шопісєц, але коли війна постукає у самісінькі двері, будуть тікати і кричати "а нас за што?"

ніяк, нормально жити з ними нереально .

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: Як зліпити країну
« Reply #138 : Квітня 27, 2014, 07:04:45 19:04 »
ми всі - українці. так - є серед нас русськіє. моя дружина, наприклад. але бЕндерівка ще та. варто зрозумти , що Донбас - то таки особливий регіон. Ну давайте дамо їм  руссій єзик, нарешті. в межах Луг-Дон.

давайте без "давайте", бо я не брав у них того язика, чого б мені його їм давати
Язик вони взяли самi  д-а-в-н-и-м -  давно.
Насправдi Анi хатят ВСьОOOOOO!!!