Автор Тема: недопрезидент зиленский  (Прочитано 2301 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20863
недопрезидент зиленский
« : Листопада 25, 2021, 01:20:28 13:20 »
ну чо холопы, в какой ветке будете мычать?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20863
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #1 : Листопада 25, 2021, 01:24:19 13:24 »
2 млн просмотров



Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20863
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #2 : Листопада 25, 2021, 01:25:38 13:25 »
Юрій Бутусов:
Президент Зеленский и глава офиса Андрей Ермак отказались прийти по приглашению Общественного телевидения на Первый национальный телеканал, чтобы объяснить обвинения в предательстве и наличии российских "кротов" в офисе президента, озвученные в их адрес экс-начальником ГУР МО Василием Бурбой

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14501
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #3 : Листопада 25, 2021, 01:25:40 13:25 »
залупоглазку підколюєш? :smilie5:
Mocsia delenda est

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20863
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #4 : Листопада 25, 2021, 01:33:07 13:33 »
Хороші новини від зеленського :fp2

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #5 : Листопада 25, 2021, 03:44:35 15:44 »
ну чо холопы, в какой ветке будете мычать?
:Vedy_sebe:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5448
  • Стать: Чоловіча
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #6 : Листопада 25, 2021, 05:32:31 17:32 »
Зеленський не хоче, щоб канали перестали бути олігархічними. Він хоче повернутися у "теплу ванну", - Загребельська
https://censor.net/ua/n3301413

Президент та його команда останні два роки відвідували здебільшого олігархічні канали. Вони не прагнуть змінити правила гри на телевізійному ринку - вони хочуть знизити "плату" за "олігархічну любов".

Про це пише у фейсбуці колишня державна уповноважена Антимонопольного комітету України (2015-2019) Агія Загребельська, передає Цензор.НЕТ.

Вона нагадала, що інтереси олігархів відстоюють не лише телеканали "Україна 24" та "ТРК України", які вирішили бойкотувати "слуги народу", а й інші телеканали Коломойського, Фірташа та Пінчука. І телевізійний ринок вони, за словами Загребельської, контролюють завдяки "узгодженій ринковій поведінці, що має всі ознаки порушення антимонопольного законодавства". "І саме керівництво АМКУ, призначене президентом та монобільшістю, не просто ігнорує ці порушення, а й прямо зараз доводить в суді своє право їх не розслідувати", - додала Загребельська.

На її думку, заяви "слуг народу" про бойкот телеканалів Ахметова не мають на меті змінити ситуацію.

"Їх ціль проста - повернути "теплу ванну". Без зміни правил. Без зміни укладу. Без розвитку конкуренції, як на телеринку, так і на інших важливих для України ринках. Просто, щоб все було як раніше, хіба що "плата" за "олігархічну любов" знизилася. А за їх повальну некомпетентність розраховувалися не вони, а ті самі олігархи, інші бізнесмени та населення. І, щоб, не доведи Господи, з телеекранів ніхто цим не обурювався", - пише Загребельська.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5448
  • Стать: Чоловіча
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #7 : Листопада 25, 2021, 08:07:56 20:07 »
Як керівництво країни зірвало спецоперацію зі звільнення українців | ПРЯМИМ ТЕКСТОМ з Ю. Луценком

початок о 20:20 за київським часом (через 12 хвилин)


Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9457
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #8 : Листопада 25, 2021, 09:52:35 21:52 »
ну чо холопы, в какой ветке будете мычать?

Ну,слава Богу, дійшло на третій день.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5448
  • Стать: Чоловіча
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #9 : Листопада 25, 2021, 09:58:58 21:58 »
Журналісти, яких не запросили на пресмарафон Зеленського, протестуватимуть проти цензури

 https://censor.net/ua/n3301638

Працівники ЗМІ, які не отримали запрошення на пресмарафон, прийдуть на місце його проведення, щоб показати, як їх багато.

Цю пропозицію озвучила у фейсбуці журналістка-розслідувачка Тетяна Козирєва, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Колеги із непровідних ЗМІ, є пропозиція прийти під стіни "пресконференції", щоб продемонструвати - скільки журналістів хотіли і не змогли поставити запитання президенту Зеленському. Час - 12:00. Місце - (рестора. - Ред.) Автостанція піцца на Подолі", - написала вона.

Підтримати пропозицію Козирєвої колег закликала журналістка Катерина Сергацькова.

"Завтра журналісти, редактори, працівники ЗМІ прийдуть під місце проведення так званої прес-конференції президента Володимира Зеленського, щоб озвучити протест проти гібридної цензури. Журналісти мають мати рівні можливості у доступу до інформації і вправі поставити запитання, відповідей на які потребує суспільство, тоді як Офіс президента хоче спілкуватися тільки з обраними, створюючи лояльну бульбашку преси. Ні, не вийде", - написала вона.

Піцерія "Автостанція" розташована за адресою Нижній Вал, 15а.

ОНОВЛЕНО

Пізніше видання "Бабель" повідомило, що пресмарафон відбудеться у коворкінгу Creative State Arsenal на метро "Арсенальна". "Співвласник локації - консультант Великого будівництва Юрій Голик", - пише "Бабель".

Адреса Creative State Arsenal - вул. Московська, 8.

Нагадаємо, раніше Офіс Президента повідомив, що 26 листопада відбудеться тригодинний пресмарафон Зеленського. "До участі в цьогорічному заході запрошені журналісти з 30 провідних всеукраїнських і міжнародних ЗМІ", - повідомили в ОП, зазначивши, що такі обмеження пов'язані з епідситуацією.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5448
  • Стать: Чоловіча
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #10 : Листопада 25, 2021, 10:05:55 22:05 »
Автор книги "Американська клептократія" Кейсі Мішель про схеми відмивання коштів олігархом Ігорем Коломойським та його зв'язки з президентом України Володимиром Зеленським вважає, що олігарх найближчим часом не залишить межі України, що ускладнить його екстрадицію до США.

https://censor.net/ua/n3301644

Про це він повідомив під час презентації своєї книги в ефірі американського дослідницького центру Atlantic Council, інформує Цензор.НЕТ.

"Очевидно, якщо Коломойський найме кваліфікованих юристів, вони навряд чи рекомендують йому летіти до Відня найближчим часом", - заявив Кейсі Мішель на питання про можливість видачі олігарха в США.

Він також прокоментував в інтерв'ю Atlantic Council причини вибору Коломойського та частково президента України як об'єкта свого розслідування.

За словами автора, Коломойський є найбільшим власником нерухомості в Клівленді штат Огайо, що дуже нетиповий вибір місця інвестування для "сумнівного капіталу" з пострадянських країн.

Як повідомлялося, 23 жовтня до США надійшла у продаж книга "Американська клептократія", присвячена схемам відмивання коштів Ігорем Коломойським та його зв'язкам із президентом Володимиром Зеленським.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #11 : Листопада 26, 2021, 01:23:58 01:23 »
О чем в принципе можно спрашивать этого криворогого дегенерата?  Кому нужен этот клоунский балаган маломерной ЧМОшной  мерзости?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14501
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #12 : Листопада 26, 2021, 08:20:45 20:20 »
Mocsia delenda est

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5448
  • Стать: Чоловіча
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #13 : Листопада 26, 2021, 09:25:10 21:25 »
О чем в принципе можно спрашивать этого криворогого дегенерата?  Кому нужен этот клоунский балаган маломерной ЧМОшной  мерзости?

Нагадує янелох42:

Цитувати
Цитувати
Зеленський звернувся до Бутусова: "Ви зараз говорите з президентом України, припиніть, будь ласка, цю риторику. Ви розмовляєте з президентом України, законно обраним президентом України" https://censor.net/ua/v3301815

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9457
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #14 : Листопада 26, 2021, 10:05:43 22:05 »
Нагадує янелох42:

Незрозумілий посил про президента. Поясніть хтось цьому блаженному, що він президент, а не господь Бог. І те, що його вибрали - аж нічого не значить в плані відповідальності.
І журналісти можуть ставити любі запитання - на те вони і журналісти.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5448
  • Стать: Чоловіча
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #15 : Листопада 26, 2021, 10:13:41 22:13 »
Незрозумілий посил про президента


Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20863
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #16 : Листопада 26, 2021, 11:18:48 23:18 »
админ отредактируй мой первый пост плз
тут для приличных людей ветка
холопы тут не появятся :upa

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14501
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #17 : Листопада 26, 2021, 11:32:13 23:32 »
админ отредактируй мой первый пост плз
тут для приличных людей ветка
холопы тут не появятся :upa

да, залупоглазка не балує тебе увагою :smilie5:
Mocsia delenda est

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5448
  • Стать: Чоловіча
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #18 : Листопада 26, 2021, 11:39:03 23:39 »
заруба:

Бутусов - Зеленському: "Керівництво країною під час війни - це не "Квартал". ВIДЕО

Зеленський вважає, що заступник секретаря РНБО Руслан Демченко не здавав Крим росіянам.

https://censor.net/ua/n3301801

Під час пресмарафону головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов запитав Зеленського: Пане Верховний головнокомандувач, 16 червня 2020 року ви призначили на нову посаду начальника комітету з розвідки, тобто керівника комітету з усієї розвідки, Руслана Демченка. Це колишній заступник міністра закордонних справ часів Януковича, співавтор ганебних "Харківських угод", які віддали Крим росіянам, це людина, яку ви призначили всупереч закону про люстрацію і незаконно викреслили зі списку люстрованих. Після його призначення 1 липня була одразу провалена спецоперація з постачання клістронів в Україну, 8 липня провалена спецоперація щодо захоплення тюрми "Ізоляція", була розкрита наша група ГУР МО і вже 29 липня була провалена спецоперація щодо "вагнерівців". Вже після звільнення пана Бурби, в тому ж 2020 році було провалено ще кілька спецоперацій ГУР МО, вже без Бурби. Щодо Білорусі.

- Тобто, до цього всі провали, про які йдеться, чи правильно я розумію запитання, за ці провали відповідав Бурба? Правильно я розумію? - перебив глава держави Бутусова.

- Ви мені не дали поставити запитання, пане президенте, - заперечив журналіст.

- Їх дуже багато, - відказав Зеленський.

 - Послухайте, я Вам ще ніякого запитання не поставив. Я вам просто викладаю факти, які ви мали б, як головнокомандувач, знати.

- Я - Верховний головнокомандувач, - апелював Зеленський.

 - Так, дуже важливо, я можу закінчити?

- Просто це різні речі - головнокомандувач і Верховний головнокомандувач.

- Я радий, що ви вже вивчили це. Це дуже добре. Я закінчу. Так ось, вже після звільнення Бурби було провалено ще кілька операцій ГУР МО. 4 грудня на кордоні України та РФ потрапив в засідку і загинув від рук росіян співробітник ГУР МО Євген Голубєв. Його тіло тривалий час не могли забрати з Росії. Ці провали носять системний характер.  Жодного розслідування цих провалів не було, жодних висновків нема. Я хотів би вас запитати, після цих випадків, після цих провалів, без всяких розслідувань було звільнено 5 керівників ГУР МО, 7 співробітників ГУР МО затримано, серед них є люди, які вивезли сюди, в Україну, Цемаха, завдяки чому ви змогли зробити обмін, люди, які знищували Захарченка, Моторолу, Гіві. В мене таке питання: чи не соромно Вам, Верховному головнокомандувачу, що ви тут, в прямому ефірі використовуєте свій статус, щоб зганьбити військовослужбовців, щоб щось сказати людям, які не можуть вам тут відповісти. В прямому ефірі. Замість того покриваєте таких людей, які не воювали, свою відповідальність покриваєте, нічого про себе не говорите, не говорите про відповідальність Єрмака. І про Руслана Демченка, відвертого зрадника України, який працює на росіян і повязаний з ними, якого ви незаконно призначили на посаду під час війни.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5448
  • Стать: Чоловіча
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #19 : Листопада 26, 2021, 11:39:25 23:39 »
"Щодо Харківських угод... я на засіданні РНБО підняв це питання... Щодо Руслана Демченка... Коли я став Президентом України, у людини, яку ви постійно підтримуєте, товариша Порошенка, у цієї людини Руслан Демченко працював в Адміністрації Президента... Саме з ним він робив ті чи інші розмови нормандських зустрічей і ті чи інші Мінські угоди, щоб ви знали, на посаді заступника міністра закордонних справ. Він не підписував ніякі Харківські угоди. Але є правоохоронні органи, хай вони розслідують, а він дає свідчення про це...", - зазначив Зеленський, відповідаючи на запитання головного редактора Цензор.НЕТ Юрія Бутусова.

"Я вважаю, що нічого страшного, вони виконували свою роботу, але не ставили підписи під Харківськими угодами. Мало того, Демченко навіть не доповідав це Верховній Раді України", - зазначив Зеленський, додавши, що наразі є багато політиків, які свого часу голосували за Харківські угоди і які зараз ходять по телеканалах.

"...Порошенко ховав людей: Бурбу - в розвідку, Демченка - в АПУ...Щодо питання втрати Криму, давайте чесно. Пан Турчинов, я його не звинувачую, але це один з тих людей, які втратили Крим, а пан Порошенко - з тих людей, що втратили Донбас. От і все. Це моя думка і думка більшості людей. Це я вам відповідаю щодо того питання, що Крим росіянам віддав Демченко", - зазначив Зеленський, 


"Розповсюдження інформації було Бурбою, коли він працював в розвідці. Ви цю інформацію отримали і виклали. Це правда? Скажіть правду один раз. Можна", - звернувся Зеленський до Бутусова.

- Дуже дякую Вам за запитання. Я вам зараз докладно розповім. Так от, Ви маєте знати, бо ви дуже багато не знаєте і багато брехні про зрив спецоперації розповсюджується. Я вам хочу сказати, що все, що ви тут розповіли - брехня. Ви це говорите для того, щоб не відповідати за себе, за Єрмака, за Демченка, де Ви порушили закон про люстрацію і призначили російського агента. Тому, ваша тактика така - оббрехати людей, які про щось пишуть, видати купу балачок. І, оскільки Ви користуєтесь таким коротким форматом, просто собі весело піти знову придумувати новий жарт 95-го кварталу. Так от, я Вам хочу сказати - Ваша брехня всім вже дуже добре видна. Я Вам хочу сказати, на відміну від Вас, від Єрмака, від Демченка, від інших людей, які були присутні і мають відповідати за провал спецоперації та інших операцій ГУР МО, я одразу дав покази, ще у вересні 2020 року в ДБР. Тому я дуже прошу, щоб всі-всі ваші фантазії, які ви тут розповсюджуєте, Ви хоча б один раз прибули на допит до слідчого і припинили цю брехню, бо керівництво державою під час війни - це не "Квартал". Вам треба це вивчити нарешті. Дуже соромно, вам про ваш сором сказати нема чого", - сказав Бутусов.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5448
  • Стать: Чоловіча
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #20 : Листопада 26, 2021, 11:50:39 23:50 »
«Я змушений». Колишній керівник ГУР Бурба пообіцяв подати до суду на Зеленського
Колишній керівник Головного управління розвідки Василь Бурба пообіцяв подати на Зеленського до суду за нібито наклеп.
https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/burba-podaye-do-sudu-na-zelenskogo-eksglava-gur-virishiv-podati-do-sudu-na-prezidenta-ukrajini-50198625.html

Журналіст Юрій Бутусов заявив, що подасть до суду на Зеленського
https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/superechka-zelenskogo-i-butusova-zhurnalist-zayaviv-shcho-podast-do-sudu-50198605.html

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5448
  • Стать: Чоловіча
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #21 : Листопада 26, 2021, 11:53:02 23:53 »
Лерос готовий подати до суду на Зеленського, який назвав його корупціонером
https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/pres-konferenciya-zelenskogo-prezident-nazvav-lerosa-korupcionerom-novini-ukrajini-50198517.html

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5448
  • Стать: Чоловіча
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #22 : Листопада 27, 2021, 12:03:41 00:03 »
Зеленcький: тріумф неадекватності | Віталій Портников
Зустріч Володимира Зеленського із журналістами вкотре довела, що очільник держави знаходиться у вигаданому світі й не усвідомлює ані викликів, які стоять перед країною, ані власної відповідальності.




Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5448
  • Стать: Чоловіча
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #23 : Листопада 27, 2021, 12:25:11 00:25 »
Пресмарафон Зеленського: що це було?

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33548
  • Стать: Чоловіча
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #24 : Листопада 27, 2021, 11:34:37 11:34 »
 :at


Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5448
  • Стать: Чоловіча
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #25 : Листопада 27, 2021, 05:28:14 17:28 »
"Зеленський марить замахами та переворотами. В 2019-му він казав, що переворот планує Порошенко, потім – що владу хоче захопити Аваков, а зараз прийшла черга Ахметова", - заявив Данилюк.
https://censor.net/ua/v3301989

За його словами, президент Зеленський є людиною, яка легко піддається впливу.

"В 2019 році я мав нагоду у цьому пересвідчитись, коли він за кілька хвилин до початку Всесвітнього конгресу євреїв подзвонив та сказав, що не піде туди, бо "там 40 чеченців, які можуть його вбити". На заході, який охороняли найкращі спецслужби світу. Жодних сумнівів у тому, що ним хтось ним маніпулював у той момент. Очевидно, хтось це робить і зараз", -підкреслив Данилюк.   

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33548
  • Стать: Чоловіча
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #26 : Листопада 27, 2021, 11:08:23 23:08 »
 :weep:


Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #27 : Листопада 28, 2021, 01:03:39 01:03 »
давайте чесно. Пан Турчинов, я його не звинувачую, але це один з тих людей, які втратили Крим, а пан Порошенко - з тих людей, що втратили Донбас. От і все.

Нет не все. Осталось тебе сказать чем ты "стратег" занимался в это время и рассказать как ты гнида совершенно на ровном месте сдавала врагу территорию Украины отводя наши войска со своей земли.

Offline а баба галамага

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #28 : Листопада 28, 2021, 09:31:22 09:31 »
Незрозумілий посил про президента. Поясніть хтось цьому блаженному, що він президент, а не господь Бог. І те, що його вибрали - аж нічого не значить в плані відповідальності.
І журналісти можуть ставити любі запитання - на те вони і журналісти.

Це - тупорила маріонетка і клоун. Пояснити йому нічого не вдасться, бо воно не зрозуміє.
І його ніхто не вибирав. Голосування було „протестним“ - „проти бариги“. Це такий недолік демократії. І, до речі, головним винуватцем того „обрання“ Зе-чма був таки Порошенко, бо він свідомо допустив те чмо до влади, з метою в майбутньому легко перемогти слабкого супротивника.
Допустив, бо боровся не за Україну, а за власного себе.
Тому хитрожопий Порошенко є таким же зрадником і колаборантом як і Зе-чмо.
Може, нарешті, українці це зрозуміють і наступним президентом виберуть когось достойного?

Offline а баба галамага

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #29 : Листопада 28, 2021, 09:38:49 09:38 »
«Я змушений». Колишній керівник ГУР Бурба пообіцяв подати до суду на Зеленського
Колишній керівник Головного управління розвідки Василь Бурба пообіцяв подати на Зеленського до суду за нібито наклеп.
https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/burba-podaye-do-sudu-na-zelenskogo-eksglava-gur-virishiv-podati-do-sudu-na-prezidenta-ukrajini-50198625.html

Яке право мав цей „керівник“ доповідати про секретну операцію агенту ворога Єрмаку?
Бурба має сидіти за державну зраду, як і решта клоунів.