Автор Тема: как вербуют в штатах колбасников  (Прочитано 3462 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6639
Re: как вербуют в штатах колбасников
« Reply #90 : Грудня 05, 2021, 11:38:50 23:38 »
у нас слушают гордонов
Й кацапів-кдбшників  :shuffle:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20902
Re: как вербуют в штатах колбасников
« Reply #91 : Грудня 05, 2021, 11:58:49 23:58 »
Й кацапів-кдбшників  :shuffle:

если б украинцы слушали швеца, который давно работает на штаты,зиленский никогда не был президентом
прав был таки Скоропадский на счет украинцев
1000 раз прав
рагули которые не учили читали Шевченко

ксиати Шевченко жил в Питере
в курсе?

Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 343
Re: как вербуют в штатах колбасников
« Reply #92 : Грудня 06, 2021, 09:53:49 09:53 »
Й кацапів-кдбшників  :shuffle:

Швець-кдбшник народився в Херсоні, а де Медведчук-кдбшник не знаю.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6639
Re: как вербуют в штатах колбасников
« Reply #93 : Грудня 06, 2021, 09:59:51 09:59 »
если б украинцы слушали швеца, который давно работает на штаты,зиленский никогда не был президентом
прав был таки Скоропадский на счет украинцев
1000 раз прав
рагули которые не учили читали Шевченко

ксиати Шевченко жил в Питере
в курсе?
Якщо б українці слухали заморських кацапів, й кацпаську взагалі так, як слухають угорців та угорську взагалі - то теж багато хто президентом ніколи не став би :)
Щодо Шевченка - ні, не в курсі, й взагалі не знаю хто це. Ну, звідки б. Пропоную відразу виводити бесіду на рівень ковідної гілки, й розмовляти посиланнями на вікі  :smiley16:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20902
Re: как вербуют в штатах колбасников
« Reply #94 : Грудня 06, 2021, 12:20:35 12:20 »
Якщо б українці слухали заморських кацапів, й кацпаську взагалі так, як слухають угорців та угорську взагалі - то теж багато хто президентом ніколи не став би :)
Щодо Шевченка - ні, не в курсі, й взагалі не знаю хто це. Ну, звідки б. Пропоную відразу виводити бесіду на рівень ковідної гілки, й розмовляти посиланнями на вікі  :smiley16:
лучше же слушать медведчукаб киву и мера полтавы - правда?   или читать людасов и мирось правда?

рагули всегда найдут причину не послушать умных ! 

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20902
Re: как вербуют в штатах колбасников
« Reply #95 : Грудня 06, 2021, 12:26:56 12:26 »
Швець-кдбшник народився в Херсоні, а де Медведчук-кдбшник не знаю.

то что не кацап 100%
кстати Чекалкин учился еще в более крутом гебешном вузе

но чего уж там - чего его слушать
будем читать научные работы Кивы :fp2

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6639
Re: как вербуют в штатах колбасников
« Reply #96 : Грудня 06, 2021, 12:29:21 12:29 »
лучше же слушать медведчукаб киву и мера полтавы - правда?   или читать людасов и мирось правда?

рагули всегда найдут причину не послушать умных !
Ну тобто варіант не споживати як смачненьке кацапське, так й таке саме, але викладене українською, не розглядається в принципі? :) Правда?
Дуже-дуже треба когось ходити та слухати?
Як на вашу думку, от якби українці просто постійно й послідовно використовували в своїх судженнях так званий common sense, а не збиралися б інфантильними групками біля тєліка аби послухати вумних людьов з приводу як жити далі - став би зеленський президентом? :)

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20902
Re: как вербуют в штатах колбасников
« Reply #97 : Грудня 06, 2021, 12:47:23 12:47 »
Ну тобто варіант не споживати як смачненьке кацапське, так й таке саме, але викладене українською, не розглядається в принципі? :) Правда?
Дуже-дуже треба когось ходити та слухати?
Як на вашу думку, от якби українці просто постійно й послідовно використовували в своїх судженнях так званий common sense, а не збиралися б інфантильними групками біля тєліка аби послухати вумних людьов з приводу як жити далі - став би зеленський президентом? :)

да неслухайте никого кроме 95 квартала :fp2



Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6639
Re: как вербуют в штатах колбасников
« Reply #98 : Грудня 06, 2021, 12:50:11 12:50 »
да неслухайте никого кроме 95 квартала :fp2
Ну тобто не споживати мотлох - то й справді не варіант. Тяжке то життя, мабуть - постійно так от обирати  :gigi:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20902
Re: как вербуют в штатах колбасников
« Reply #99 : Грудня 06, 2021, 01:11:52 13:11 »
Ну тобто не споживати мотлох - то й справді не варіант. Тяжке то життя, мабуть - постійно так от обирати  :gigi:

лучше с умным потерять
чем с дураком найти

больщая проблема укаринцев это как раз  - використовували в своїх судженнях так званий common sense
невигалси которые рассуждают своими двумя извилинами

люди хуторянского мышления для которых за пределами хутора ничего не существует - сторонники плоской земли по украински

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6639
Re: как вербуют в штатах колбасников
« Reply #100 : Грудня 06, 2021, 02:05:57 14:05 »
лучше с умным потерять
чем с дураком найти

больщая проблема укаринцев это как раз  - використовували в своїх судженнях так званий common sense
невигалси которые рассуждают своими двумя извилинами

люди хуторянского мышления для которых за пределами хутора ничего не существует - сторонники плоской земли по украински
Тим не менш, кожного разу коли вони це робили - ставалися такі події, як майдан або обрання Порошенка.
А от коли починалося складне життя, аналізи, споживання смачненького кацапського, вумних людєй й оце усе з кварталом як альтернативою - то ставалося все інше  :laugh:
Для того, щоб адекватно себе вести та бити що до чого, абсолютно необов'язково шукати мудрості в кварталі, гордоні, швєце й так далі. Інша справа, що мудрий нарід таким чином розважається - ну а тут вже нічого не поробиш, нажаль.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20902
Re: как вербуют в штатах колбасников
« Reply #101 : Грудня 06, 2021, 03:14:27 15:14 »
Тим не менш, кожного разу коли вони це робили - ставалися такі події, як майдан або обрання Порошенка.
А от коли починалося складне життя, аналізи, споживання смачненького кацапського, вумних людєй й оце усе з кварталом як альтернативою - то ставалося все інше  :laugh:
Для того, щоб адекватно себе вести та бити що до чого, абсолютно необов'язково шукати мудрості в кварталі, гордоні, швєце й так далі. Інша справа, що мудрий нарід таким чином розважається - ну а тут вже нічого не поробиш, нажаль.


а если бы не жили по стандартам плоской земли давно была бы ну если не вторая франция
то вторая польша

а шевченко подчеркивал
чужому навчайтесь
свого не цурайтесь

а у нас рагули и первое и второе похерили
это же надо дойти до необходимости НАТО после того как вжарил петух в задницу
а литовцы еще в 90х это решили когда еще Ельцин с Клинтоном в засос целовались

но шо нам те литовцы
мы сами себе рагули  :fp2

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6639
Re: как вербуют в штатах колбасников
« Reply #102 : Грудня 06, 2021, 03:50:37 15:50 »

а если бы не жили по стандартам плоской земли давно была бы ну если не вторая франция
то вторая польша

а шевченко подчеркивал
чужому навчайтесь
свого не цурайтесь

а у нас рагули и первое и второе похерили
это же надо дойти до необходимости НАТО после того как вжарил петух в задницу
а литовцы еще в 90х это решили когда еще Ельцин с Клинтоном в засос целовались

но шо нам те литовцы
мы сами себе рагули  :fp2
О так, необхідність вступу до НАТО то якраз яскравий приклад, де з коммон сенсом ну ніяк. Треба мудрити-пітніти-кацапів слухати, тільки так можна дійти до таких складних складнощів. Два вищіх, кандидатська, а без цього ніяк.

Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 343
Re: как вербуют в штатах колбасников
« Reply #103 : Грудня 06, 2021, 04:03:02 16:03 »
О так, необхідність вступу до НАТО то якраз яскравий приклад, де з коммон сенсом ну ніяк. Треба мудрити-пітніти-кацапів слухати, тільки так можна дійти до таких складних складнощів. Два вищіх, кандидатська, а без цього ніяк.
може Ви справжній українець, були заморожені минулі сто років ?
а ми не мали змоги знати, бо народились у радянській тюрмі, у батькіів що народились у тюрмі 
я Швеця слухаю, мені цікаво.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6639
Re: как вербуют в штатах колбасников
« Reply #104 : Грудня 06, 2021, 04:19:48 16:19 »
може Ви справжній українець, були заморожені минулі сто років ?
а ми не мали змоги знати, бо народились у радянській тюрмі, у батькіів що народились у тюрмі 
я Швеця слухаю, мені цікаво.
Якщо вам кортить перейти на особистості - можемо для цікавості й подивитися, звідки походять бази, які ми використовуємо для суджень. Але щось мені підказує, що почнуться образи та емоції (якщо не вже почалися).
А загалом - все як я й кажу. Розваги.

Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 343
Re: как вербуют в штатах колбасников
« Reply #105 : Грудня 06, 2021, 04:40:05 16:40 »
Якщо вам кортить перейти на особистості - можемо для цікавості й подивитися, звідки походять бази, які ми використовуємо для суджень. Але щось мені підказує, що почнуться образи та емоції (якщо не вже почалися).
А загалом - все як я й кажу. Розваги.
де Ви вгледіли перехід на особистості?
я не розумію з чим Ви воюєте. Ви слухали і не згодні чи *не читав, но осуждаю*

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6639
Re: как вербуют в штатах колбасников
« Reply #106 : Грудня 06, 2021, 10:25:01 22:25 »
де Ви вгледіли перехід на особистості?
Десь отут.
Цитувати
може Ви справжній українець, були заморожені минулі сто років ?
Щодо того, з чим я "воюю" - ні з чим, але мушу наголошувати на тому, що споживання будь-якого контенту від колішніх русскіх, хороших русскії, не таких русскіх, й будь-яких ще русскіх - це шкідлива й недобра річ.
Я при цьому не вважаю що будь-яка людина, що споживає, автоматично стає підкацапником на сто відсотків й просто завтра. Але на бадьорі заклики подивитися якусь кацапську стрічку, послухати русскій репчік, читнути книжку, глянути дуже розумного руссково експєрта - просто маю якось реагувати. Що там людина далі робить - то її справа, але моя пасивність буде моїм маленьким злочином проти України.
Тому й псую, буває, людям настрій  :shuffle:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20902
Re: как вербуют в штатах колбасников
« Reply #107 : Грудня 06, 2021, 10:30:02 22:30 »
Десь отут.Щодо того, з чим я "воюю" - ні з чим, але мушу наголошувати на тому, що споживання будь-якого контенту від колішніх русскіх, хороших русскії, не таких русскіх, й будь-яких ще русскіх - це шкідлива й недобра річ.
Я при цьому не вважаю що будь-яка людина, що споживає, автоматично стає підкацапником на сто відсотків й просто завтра. Але на бадьорі заклики подивитися якусь кацапську стрічку, послухати русскій репчік, читнути книжку, глянути дуже розумного руссково експєрта - просто маю якось реагувати. Що там людина далі робить - то її справа, але моя пасивність буде моїм маленьким злочином проти України.
Тому й псую, буває, людям настрій  :shuffle:

вы бы реально послушали профи - он расписал всю схему работы фсб с колбасниками

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33580
  • Стать: Чоловіча
Re: как вербуют в штатах колбасников
« Reply #108 : Грудня 06, 2021, 10:51:40 22:51 »
Десь отут.Щодо того, з чим я "воюю" - ні з чим, але мушу наголошувати на тому, що споживання будь-якого контенту від колішніх русскіх, хороших русскії, не таких русскіх, й будь-яких ще русскіх - це шкідлива й недобра річ.
Я при цьому не вважаю що будь-яка людина, що споживає, автоматично стає підкацапником на сто відсотків й просто завтра. Але на бадьорі заклики подивитися якусь кацапську стрічку, послухати русскій репчік, читнути книжку, глянути дуже розумного руссково експєрта - просто маю якось реагувати. Що там людина далі робить - то її справа, але моя пасивність буде моїм маленьким злочином проти України.
Тому й псую, буває, людям настрій  :shuffle:

Незрозуміла якась стерильність, інакше не назвеш.

Буль-який кацап, що з тих чи інших причин зайшов в контри з Кацапстаном, як державою, повинен представляти для нас інтерес. Не з точки зору якихось там його поглядів  (це все насправді абсолютно до жопи), а саме через його здатність нанести певний демедж цьому йобаному утворенню на карті світу  :smilie7:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20902
Re: как вербуют в штатах колбасников
« Reply #109 : Грудня 06, 2021, 11:02:05 23:02 »
Незрозуміла якась стерильність, інакше не назвеш.

Буль-який кацап, що з тих чи інших причин зайшов в контри з Кацапстаном, як державою, повинен представляти для нас інтерес. Не з точки зору якихось там його поглядів  (це все насправді абсолютно до жопи), а саме через його здатність нанести певний демедж цьому йобаному утворенню на карті світу  :smilie7:

Швец сам с Херсона
но скорее всего еврей ( и фамилия и отчество)
может полукровка

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33580
  • Стать: Чоловіча
Re: как вербуют в штатах колбасников
« Reply #110 : Грудня 07, 2021, 08:05:01 08:05 »
Швец сам с Херсона
но скорее всего еврей ( и фамилия и отчество)
может полукровка

Якщо на гебню раніше працював, то швидше ні, там їх фільтрували.

Але нехай він по менталітету швидше кацап, ніж українець, то все одно корисна людина.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14503
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: как вербуют в штатах колбасников
« Reply #111 : Грудня 07, 2021, 08:31:56 08:31 »
Швец сам с Херсона
но скорее всего еврей ( и фамилия и отчество)
может полукровка

какіє глубокіє познанія у етой жєнсчіни :weep:
це ж який конспект  спісак хвамілій з мінєтів обрізаним
Mocsia delenda est

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6639
Re: как вербуют в штатах колбасников
« Reply #112 : Грудня 07, 2021, 10:33:29 10:33 »
Незрозуміла якась стерильність, інакше не назвеш.

Буль-який кацап, що з тих чи інших причин зайшов в контри з Кацапстаном, як державою, повинен представляти для нас інтерес. Не з точки зору якихось там його поглядів  (це все насправді абсолютно до жопи), а саме через його здатність нанести певний демедж цьому йобаному утворенню на карті світу  :smilie7:
Поясніть щодо нашого інтересу, будь-ласка.
Ну є кацап, ну давайте припустимо, що він своєю діяльністю наносить шкоду, а не робить яку-ніяку рекламу.
Згідно вашої тези, його погляди "насправді абсолютно до жопи".
В чому тут має полягати наша цікавість? Хай живе та наносить певний демедж, з повним ігноруванням з нашого боку. Що не так?
Може все-таки не в мене незрозуміла стерильність - а в когось зрозуміла, після років примусового затягування до медіапростору РФ, тяга до кацапського?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6639
Re: как вербуют в штатах колбасников
« Reply #113 : Грудня 07, 2021, 10:49:14 10:49 »
вы бы реально послушали профи - он расписал всю схему работы фсб с колбасниками
Навіщо?  :weep:
Ну от просто на хвилиночку: припустимо що найкращий кацап з всіх кацапів розповідає, правдиво як на сповіді МП ФСБ, яка схема роботи ФСБ з мігрантами.
Що саме з цього може винести допогосподарка, пенсіонер, офісний клєрк, кріптомайнер, програміст та інженер-електронщик?
Що ФСБ може завербувати мігранта? Оце так новина.
Конкретну схему роботи? Дик єдине що від цього залишиться в голові - це відчуття того, що оце у кацапів ПРОФІ, оце там СХЕМИ, оце СИСТЕМА. Ну тобто трохи не таке враження, котре складається після наочного випадку з профі, котрі ходили дивитися шпілі Лондону по штампованих в ряд паспортах.
Будемо відверті, відповідь - нічого. Просто розважульки, котрі роблять людей ближчими до кацапів.

Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 343
Re: как вербуют в штатах колбасников
« Reply #114 : Грудня 07, 2021, 11:18:31 11:18 »
Навіщо?  :weep:
Щоб спасти нас від хитрого кацапа.
Розкажете, де він маніпулює щоб влізти в нашу довіру.  :smilie7:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6639
Re: как вербуют в штатах колбасников
« Reply #115 : Грудня 07, 2021, 11:33:32 11:33 »
Щоб спасти нас від хитрого кацапа.
Розкажете, де він маніпулює щоб влізти в нашу довіру.  :smilie7:
Хто я, щоб вас від чогось рятувати. Якщо ви не розумієте, що сам факт активного чи пасивного спілкування з кацапом вже сам по собі означає ваш дозвіл щось закинути у вашу голову - це одне. Якщо розумієте, але вважаєте себе здатним залізобетонно всьому цьому протистояти, то не розумієте  :gigi: то може воно й так, але в таких випадках трохи незрозумілий сенс махохізму.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20902
Re: как вербуют в штатах колбасников
« Reply #116 : Грудня 07, 2021, 01:30:54 13:30 »
Якщо на гебню раніше працював, то швидше ні, там їх фільтрували.

Але нехай він по менталітету швидше кацап, ніж українець, то все одно корисна людина.

очень многие все топовые работники тасс (кгб) были жидочами

примаков
андропов

или вот Зорин :laugh:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20902
Re: как вербуют в штатах колбасников
« Reply #117 : Грудня 07, 2021, 01:32:16 13:32 »
какіє глубокіє познанія у етой жєнсчіни :weep:
це ж який конспект  спісак хвамілій з мінєтів обрізаним
:fp2
какой убогий меньетопедик

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20902
Re: как вербуют в штатах колбасников
« Reply #118 : Грудня 07, 2021, 01:33:45 13:33 »
Валенти́н Серге́евич Зо́рин (9 февраля 1925, Москва — 27 апреля 2016, там же) — советский и российский политолог, историк-американист, телеведущий, журналист, политический обозреватель Центрального телевидения и Всесоюзного радио. Доктор исторических наук (1963). С 2014 года — политический обозреватель Международного информационного агентства «Россия сегодня». Заслуженный работник культуры РСФСР (1973). Лауреат Государственной премии СССР (1976).


Биография
Отец — Зорин Сергей Максимович (1897 г. р.), мать — Зорина Юдифь Борисовна (1905 г. р., юрист). Еврей.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Re: как вербуют в штатах колбасников
« Reply #119 : Грудня 07, 2021, 10:30:46 22:30 »
Й кацапів-кдбшників  :shuffle:

:  в чем завидую кацапам так это в наличие  большого количество реальных и опытных экспертов по разным странам

 :gigi: