Автор Тема: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами  (Прочитано 2802 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #30 : Січня 20, 2022, 07:08:37 19:08 »
Бля...
Откуда у тебя данные про неэффективность и побочные эффекты, из интернета? И каким боком к вакцинации психоз, это одно из осложнений?
Но хоть наличие пандемии уже не отрицается, и то хлеб  :gigi:

Вакцина не впливає на поширення вірусу. Вакциновані люди так замо заражають інших - вакцинованих і невакцинованих. Так само хворіють, так само вмирають.
Пандемія не вщухає через те, що масова вакцинація породила нові і нові мутації.
Вакцина неефективна  і ма- багато поганих побічних ефектів. Зокрема осц. цей:

Myocarditis is an inflammation of the heart muscle (myocardium). The inflammation can reduce the heart's ability to pump and cause rapid or irregular heart rhythms (arrhythmias). Infection with a virus usually causes myocarditis. Sometimes myocarditis can result from a reaction to a drug or be part of a more general inflammatory condition.
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #31 : Січня 20, 2022, 07:11:58 19:11 »
Вакцина не впливає на поширення вірусу. Вакциновані люди так замо заражають інших - вакцинованих і невакцинованих. Так само хворіють, так само вмирають.

Жодного посту без брехні, так тримати.

По статистиці в Україні, зараз 95% тих хто потрапляє з важкою формою ковіду до лікарні - невакциновані. Вакциновані звісно також хворіють, але гарантія що не потрапиш під кисень - майже 100%

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27023
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #32 : Січня 20, 2022, 07:19:16 19:19 »
Вакцина не впливає на поширення вірусу. Вакциновані люди так замо заражають інших - вакцинованих і невакцинованих. Так само хворіють, так само вмирають.
Пандемія не вщухає через те, що масова вакцинація породила нові і нові мутації.
Вакцина неефективна  і ма- багато поганих побічних ефектів. Зокрема осц. цей:

Ты вообще замечаешь что не отвечаешь на поставленный вопрос?
Я спросил "откуда данные", а ты описываешь свои фантазии.

Ну хорошо, спрошу еще - КАК вакцинация вызывает "новые мутации вируса"? Механизм можешь объяснить?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #33 : Січня 20, 2022, 07:21:05 19:21 »
Жодного посту без брехні, так тримати.

По статистиці в Україні, зараз 95% тих хто потрапляє з важкою формою ковіду до лікарні - невакциновані. Вакциновані звісно також хворіють, але гарантія що не потрапиш під кисень - майже 100%

Метою вакцинації було спинити епідемію.  Мети не може бути досягнено в принципі.
Натомість кретинами-політиками і їм підвладними медія та  переляканими вівцями було створено масовий психоз, яки призвів до абсолютно ідіотських заборон та обмежень, і відповідно до економічних потрясінь.

Але лемінги і вівці цього збагнути не здатні.
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #34 : Січня 20, 2022, 07:21:45 19:21 »
Ну хорошо, спрошу еще - КАК вакцинация вызывает "новые мутации вируса"? Механизм можешь объяснить?

 popcorn1

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #35 : Січня 20, 2022, 07:24:22 19:24 »
"ніхто не має права прирікати людину на смерть" - вот где основа совка.

"Я Знаю Что Будет Лучше Для Других. Другие не имеют права решать, Я Имею Такое Право."

Это в корне не верно и противоречит личным свобода.

Человек должен иметь право решать сам что ему делать... Это кстати основа построения западной цивилизации

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #36 : Січня 20, 2022, 07:25:50 19:25 »
Человек должен иметь право решать сам что ему делать... Это кстати основа построения западной цивилизации

Алі, не розчаровуй мене, я саме це тобі і сказав, чи чукча не чітатель?

Особисто роби для себе як хочеш

Але закликати інших до самогубства - то є безумовний злочин.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #37 : Січня 20, 2022, 07:26:44 19:26 »
Ты вообще замечаешь что не отвечаешь на поставленный вопрос?
Я спросил "откуда данные", а ты описываешь свои фантазии.

Ну хорошо, спрошу еще - КАК вакцинация вызывает "новые мутации вируса"? Механизм можешь объяснить?

Nobel Prize Winner Warns Vaccines Facilitate Development of Deadlier COVID Variants, Urges Public to Reject Jabs
https://christianresearchnetwork.org/2021/05/21/nobel-prize-winner-warns-vaccines-facilitate-development-of-deadlier-covid-variants-urges-public-to-reject-jabs/

Vaccines Could Drive The Evolution Of More COVID-19 Mutants

https://www.npr.org/2021/02/09/965703047/vaccines-could-drive-the-evolution-of-more-covid-19-mutants

The Leaky Vaccine Breakthrough Variant Is Here
https://www.citizensjournal.us/the-leaky-vaccine-breakthrough-variant-is-here/

What Is Causing All These New Coronavirus Variants? Is It the COVID–19 Vaccines? 
https://scitechdaily.com/what-is-causing-all-these-new-coronavirus-variants-is-it-the-covid-19-vaccines/



If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #38 : Січня 20, 2022, 07:28:43 19:28 »
Здається, Консультант обісрався.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #39 : Січня 20, 2022, 07:29:44 19:29 »
Але, не розчаровуй мене, я саме це тобі і сказав, чи чукча не чітатель?

то есть ты считаешь что любые вопросы по вакцинам - это доведения до самоубийства? так я и пишу о вашем таком поведении, что именно этим вы нагибаете всех вокруг.
террор смертями..

давай ебать Рошен? потому что он доводит до диабета. У меня,кстати родственник умер от диабета. у тебя никто от диабета не умирал?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17470
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #40 : Січня 20, 2022, 07:31:18 19:31 »
У віці 57 років померла солістка відомого чеського фольк-гурту Asonance Гана Горка. За словами близьких, жінка заразилася коронавірусом навмисне. Син співачки Ян Рек звинуватив у її смерті антивакцинаторів.

«Так, я перехворіла на коронавірус та поборола «Дельту». Тепер я зможу піти в театр, сауну чи на концерт», – написала 14 січня у фейсбуці чеська співачка Гана Горка. Однак через декілька днів після цієї публікації померла.

Син вокалістки гурту, який розпочав своє існування в далекому 1976 році, сказав, його мати не була антивакцинаторкою, проте не хотіла вакцинуватися, посилаючись саме на думку антивакцинаторів. Горка дотримувалася думки, що краще перехворіти і виробити природний імунітет, аніж робити щеплення проти коронавірусу.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #41 : Січня 20, 2022, 07:32:41 19:32 »
то есть ты считаешь что любые вопросы по вакцинам - это доведения до самоубийства? так я и пишу о вашем таком поведении, что именно этим вы нагибаете всех вокруг.
террор смертями..

давай ебать Рошен? потому что он доводит до диабета. У меня,кстати родственник умер от диабета. у тебя никто от диабета не умирал?

Я ж тебе не змушую жерти канхвєти Рошен, а ти закликаєш людей не вакцинуватися, бач різницю чи ні?

Ти називаєш вакцинаторів фашистами, Алі, я завжди охуєвав коли зустрічав програмера-ватника, це несумісні речі, в ідеалі, але у житті на жаль таке буває.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #42 : Січня 20, 2022, 07:33:45 19:33 »
У віці 57 років померла солістка відомого чеського фольк-гурту Asonance Гана Горка. За словами близьких, жінка заразилася коронавірусом навмисне. Син співачки Ян Рек звинуватив у її смерті антивакцинаторів.

«Так, я перехворіла на коронавірус та поборола «Дельту». Тепер я зможу піти в театр, сауну чи на концерт», – написала 14 січня у фейсбуці чеська співачка Гана Горка. Однак через декілька днів після цієї публікації померла.

Син вокалістки гурту, який розпочав своє існування в далекому 1976 році, сказав, його мати не була антивакцинаторкою, проте не хотіла вакцинуватися, посилаючись саме на думку антивакцинаторів. Горка дотримувалася думки, що краще перехворіти і виробити природний імунітет, аніж робити щеплення проти коронавірусу.

А що спричинило раптову смерть?
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #43 : Січня 20, 2022, 07:34:49 19:34 »
А що спричинило раптову смерть?

Сатурація впала до 75 відсотків, у лікарню не зверталася.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #44 : Січня 20, 2022, 07:34:52 19:34 »
Я ж тебе не змушую жерти канхвєти Рошен, а ти закликаєш людей не вакцинуватися, бач різницю чи ні?

Ти нразиваєш вакцинаторів фашистами, Алі, я завжди охуєвав коли зустрічас програмера-ватника, це несумісні речі, в ідеалі, але у житті на жаль таке буває.

Де ти бачив, щоб Алі закликав когось не вакцинуватися?
Якщо ти вакцинувався, то чому ти вимагаєш, щоб вакцинувалися інші?
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #45 : Січня 20, 2022, 07:36:51 19:36 »
Де ти бачив, щоб Алі закликав когось не вакцинуватися?
Якщо ти вакцинувався, то чому ти вимагаєш, щоб вакцинувалися інші?

Ти остаточно з глузду з'їхав? Де я закликаю когось вакцинуватися, хоч одне повідомлення знайди.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #46 : Січня 20, 2022, 07:38:15 19:38 »
Укі, на біса ти викинув мій пост із лінками про вакцини та мутації.  :Sho_za: :lol:
 Я ж там навіть NPR процитував. То все наукова інформація із посиланнями на наукові джерела.  :smilie5: :smilie5: :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #47 : Січня 20, 2022, 07:38:27 19:38 »
Я ж тебе не змушую жерти канхвєти Рошен, а ти закликаєш людей не вакцинуватися, бач різницю чи ні?

Ти називаєш вакцинаторів фашистами, Алі, я завжди охуєвав коли зустрічав програмера-ватника, це несумісні речі, в ідеалі, але у житті на жаль таке буває.
где я "заклыкав" не вакцинироватся? а ты призываешь стрелять всех кто жрёт конфеты,  потому что их надо зашшытыт от смерти, от самоубийства.

на тех кто пьёт и курит ты тоже кидаешься?

з.ы. и по поводу ваты - забери свои слова назад. ты не прав.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33476
  • Стать: Чоловіча
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #48 : Січня 20, 2022, 07:39:27 19:39 »
...
а інша половина вакцінована  :fp2
...

Бу-га-га, ото ти тупорилий  :weep:

Рахуємо - рівень вакцинації по Канаді складає приблизно 85%.

Відповідно, кількість невакцинованих, що захворіли на ковід, який вимагає стаціонарного лікування, більша в 85/15=5,5 разів від таких же хворих, що вакциновані  :smilie7:

Різниця не на якихось 5,5%, і навіть не на 55%, а на всі 550% !

Абслютна підстава вважати антиваксів кінченими мудаками  :fp2


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #49 : Січня 20, 2022, 07:40:30 19:40 »
Ти остаточно з глузду з'їхав? Де я закликаю когось вакцинуватися, хоч одне повідомлення знайди.

Ти цілу гілку відкрив про боротьсбу з антивакцерами.  :gigi: :gigi:
Я також не закликаю нікого ні до чого.

Бо вважаю, що ніхто не має права примушувати мене штрикатися якоюсь незрозумілою хернею з модифікації генів.
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #50 : Січня 20, 2022, 07:41:45 19:41 »
где я "заклыкав" не вакцинироватся? а ты призываешь стрелять всех кто жрёт конфеты,  потому что их надо зашшытыт от смерти, от самоубийства.

на тех кто пьёт и курит ты тоже кидаешься?

з.ы. и по поводу ваты - забери свои слова назад. ты не прав.

Ти називаєш вакцинаторів фашистами, тобто клеїш їм якесь негативне тавро, тим самим створюючи негативний імідж, це і є заклик не вакцинуватися. А слова заберу коли ти будеш більш точно підходити до формулювань.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6569
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #51 : Січня 20, 2022, 07:45:27 19:45 »
Чого тільки не вигадають, аби не вводити нормальний обовʼязок.
P.S.
От би мені можливість не платити податки взамін на заборону купівлі цигарок та алкоголю  :gigi:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #52 : Січня 20, 2022, 07:48:07 19:48 »
Ти називаєш вакцинаторів фашистами, тобто клеїш їм якесь негативне тавро, тим самим створюючи негативний імідж, це і є заклик не вакцинуватися. А слова заберу коли ти будеш більш точно підходити до формулювань.
вот видишь разницу - если бы призывали вакцинироватся без принуждения- как то - невакцинированным запретили доступ в рестораны и кафе - ебать тупых пидорасов, ЕЕЕЕЕ! Или - запретили невакцинированным продавать травку и бухло- ебать пусть все сдохнут нахуй их не жалко!

конечно я буду называть вас фашистами. подобными действиями их не переубедить, и вакцинироватся они НЕ ХОТЯТ. понимаешь?

у них свои убеждения, и даже убив их - для их же безопасности - их не переубедить.

« Останнє редагування: Січня 20, 2022, 07:55:34 19:55 від Ali(UA) »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27023
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #53 : Січня 20, 2022, 07:50:34 19:50 »
Nobel Prize Winner Warns Vaccines Facilitate Development of Deadlier COVID Variants, Urges Public to Reject Jabs
https://christianresearchnetwork.org/2021/05/21/nobel-prize-winner-warns-vaccines-facilitate-development-of-deadlier-covid-variants-urges-public-to-reject-jabs/

Vaccines Could Drive The Evolution Of More COVID-19 Mutants

https://www.npr.org/2021/02/09/965703047/vaccines-could-drive-the-evolution-of-more-covid-19-mutants

The Leaky Vaccine Breakthrough Variant Is Here
https://www.citizensjournal.us/the-leaky-vaccine-breakthrough-variant-is-here/

What Is Causing All These New Coronavirus Variants? Is It the COVID–19 Vaccines? 
https://scitechdaily.com/what-is-causing-all-these-new-coronavirus-variants-is-it-the-covid-19-vaccines/

Первые три даже смотреть не буду. То что раньше называлось желтой прессой. Сhristianresearchnetwork вообще жесть.
Последнюю ссылку посмотрел.
Ты сам читал что там написано? Ты ж вроде лучше меня английский знать должен, не?
Там целая подглавка есть - Vaccines stop new variants
Где в частности написано
Цитувати
Even though vaccinated people can still get infected with the delta variant, they tend to experience shorter, milder infections than unvaccinated individuals. This greatly reduces the chances of any mutated virus – either one that makes the virus more transmissible or one that could allow it to get past immunity from vaccines – from jumping from one person to another.
...
{После того как написано что иммунитет как таковой, а не обязательно после вакцинации, отбирает вирусы к нему нечувствительные написано}
For now, it is unlikely that vaccine-induced immunity will be the major player in variant emergence because there are lots of new infections occurring. It’s simply a numbers game. The modest benefit the virus would get from vaccine evasion is dwarfed by the vast opportunities to infect unvaccinated people.
....
{И наконец резюмируется}
The best way to stop new variants is to stop their spread, and the answer to that is vaccination.



Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #54 : Січня 20, 2022, 07:55:55 19:55 »
Я тобі подав різні джерела - за і проти.
Як на мене то ось цей сайт є найбільш солідним у питанні вакцин:

https://childrenshealthdefense.org/

А це - безпосередньо стосовно КОВІД вакцин

https://www.rwmalonemd.com/
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33476
  • Стать: Чоловіча
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #55 : Січня 20, 2022, 07:56:19 19:56 »
Первые три даже смотреть не буду. То что раньше называлось желтой прессой. Сhristianresearchnetwork вообще жесть.
Последнюю ссылку посмотрел.
Ты сам читал что там написано? Ты ж вроде лучше меня английский знать должен, не?
Там целая подглавка есть - Vaccines stop new variants
Где в частности написано
...

Укладач методички лоханувся  :laugh:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27023
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #56 : Січня 20, 2022, 08:11:42 20:11 »
Я тобі подав різні джерела - за і проти.
Як на мене то ось цей сайт є найбільш солідним у питанні вакцин:

https://childrenshealthdefense.org/

А це - безпосередньо стосовно КОВІД вакцин

https://www.rwmalonemd.com/

Первое какая то общественная организация. По вакцинированию нашел только то что они разработали какуюто методички типа "основы вакцинации для неспециалистов"

Второе - мужик не против вакцинации и даже не против ее обязательности. Он просто считает что вакцины еще экспериментальные и нуждаются в дополнительных проверках. Тут может он и прав. С этим спорить не буду. История полна примеров использования непроверенных препаратов с плачевными последствиями. Самое известное наверное талидомид.
Правда непонятно как ему, такому специалисту, явилось новостью то что фармацевты гонятся за прибылью

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #57 : Січня 20, 2022, 08:15:53 20:15 »
Самое известное наверное талидомид.

Читав про це років 20 тому, страшна річ. Але так то і не вакцина, то хто захотів той купив щоб спати краще.

Діти без рук-ніг народжувалися, не хочу картинки шукати.


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19233
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #58 : Січня 20, 2022, 09:26:00 21:26 »

Ну хорошо, спрошу еще - КАК вакцинация вызывает "новые мутации вируса"? Механизм можешь объяснить?

Будь ласочка, читайте: https://journals.plos.org/plosbiology/article?id=10.1371/journal.pbio.1002198

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #59 : Січня 20, 2022, 10:32:59 22:32 »
Ось тут про боротьбу священну із “антиваксерами“ у світі узагальнено:
 :weep: :weep:
https://twitter.com/i/status/1484261300737826820
If you are going through hell, keep going.