Автор Тема: Цікаво знати, чи хворіли, вакцинувались, відсиділись?…  (Прочитано 1932 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14556
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
шабаш девіантів і на супчик проліз :weep:
Mocsia delenda est

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10352
До чого тут антиваксерство?

Як це дочого  :smilie10:
"Ширнутих незрозумілою жижею" - це відверте антиваксерство на рівні невігласа

Ти тупо пишеш маяню про саму вакцину, яка б вона не була


А ну давай, перерахуй "маячню" яку я запостив

Ще раз рекомендую почитати, яких типів э вакцини проти корони... і не тільки корони.
Хоча до чого це я?
Любий натяк людині щось почитати, та сприймає фк фразу "Ти тупай"

І знову з'їзд...... я тебе в тупі не записував, а висловив свою аргументацію, а от ти мене записав в якісь "непідготовлені"
Я згоден, може бути недовіра до якихось нвітніх технологій....
Але оце агресивне антиваксертство - то є не просто недовіра, а брехня та маніпуляції з метою применьшити загрози ковіду та прибільшити зігрози від "шмурдяку"........ тупе заперечення багаторічної роботи дослідників та науковців біологів та хіміків...... якщо у вас є якісь аргументовані заперечення - то публікуйте їх у наукових виданнях, щоб ті дослідники могли обговорити їх з вами
Ще раз, панове антиваксери, слідкуйте за тим що постите. якщо немає якихось нових серйозних результатів досліджень або публікацій, а лише тупа агітація та спроби нонейм представників від науки чи медицини стати популярними, то краще утримуйтесь від того щоб зливати її сюди....

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Чи може людина, яка має всі обов‘язкові щеплення і всі діти якої щеплені без затримок і в повному обсязі ще з роддому, вважатись антиваксером?
Думаю, що ні.
Вішати ярлики при зовсім адекватних запитань, щодо незрозумілих дій вооз, можливо не варто?
Я взагалі не зустрічав людей, які проти щеплень, зустрічав тільки тих хто не довіряє саме цій кампанії.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10352
Чи може людина, яка має всі обов‘язкові щеплення і всі діти якої щеплені без затримок і в повному обсязі ще з роддому, вважатись антиваксером?
Думаю, що ні.
Вішати ярлики при зовсім адекватних запитань, щодо незрозумілих дій вооз, можливо не варто?
Я взагалі не зустрічав людей, які проти щеплень, зустрічав тільки тих хто не довіряє саме цій кампанії.

Я згоден що вішати ярлики не треба, тому завжди даю шанс людині продемонструвати що то лише навішений ярлик і припинити антиваксерську пропаганду.....

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Я згоден що вішати ярлики не треба, тому завжди даю шанс людині продемонструвати що то лише навішений ярлик і припинити антиваксерську пропаганду.....
як все запущено…
 Тут ще й манічка величі…

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10352
як все запущено…
 Тут ще й манічка величі…

Ваш злив також зараховано...... сподіваюсь і ви більше тут не будете антиваксерство розводити......