Автор Тема: Мля, ну не вже не зрозумло що ніяких виборів не буде!  (Прочитано 3806 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733

Ну, будет признано, что на участках Лугандонии не представляется возможным установить результаты... Ну, и...?

Ну что, маскальским фанатам инструкций на этот счет не поступало?
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
А як там за конституцією?
Якою має бути явка від загальної кількості виборців?
Чи достатньо буде Центру та Заходу, щоб обрати президента?

Нет никаких норм. 50%+1 голос от принявших участие в голосовании...
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline ФанатФУПа

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 215
Действительно , зачем выборы , когда бахиня пролетает?

Та задовбали ви вже з тією бахінею. Вона давно вже ніхто і звати її ніяк. Це вже ясно навіть найостанньому йолопу.

А от до речі, і підтвердження моїх попередніх тез не забарилося -

"Президентские выборы 25 мая могут считаться легитимными только в том случае, если они будут проведены на территории всех регионов Украины, считает депутат Верховной Рады Владимир Олейник."

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Ну, будет признано, что на участках Лугандонии не представляется возможным установить результаты... Ну, и...?

формально вибори відбудуться.

але чи ви мені щось хочете довести? Путіну пробуйте довести. Чи терористам. Чи Кісєльову який звісно, про це буде верещати.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
А слабо взяти прапор України і пройтися якоюсь вуличкою якогось донбасівського містечка? Цікаво скільки метрів ви пройдете.

А какое это имеет отношение к проведению выборов? Ну, устраивает кремлевский недомерок провокации, но выборы этим он не сорвет. Так зачем кричать, что выборов не будет?

Тому що в.о. Турчинов щиро не розуміє навіщо потрібні вибори.

Offline ФанатФУПа

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 215
Альтернатива виборам це розстріл Тимошенко, Турчинова, Яценюка, Авакова і далі за списком з нинішньої правлячої верхівки. Я особисто за розстріл, але дав би цим ублюдкам останній шанс поводитися пристойно. Часу у них мало, у деяких з них часу просто не залишилося.

Ну розстріл, не розстріл, але якось відсторонити їх від влади буде необхідно. І це станеться незалежно від навіть наших бажань. Вони просто давно вже не відповідають сьогоденню. Тому просто будуть зметені подіями, які відбуватимуться. 

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
Какое ЧП или ВП. Все идет по плану. Кролик спрятался в Ватикане. Пастор  молится. В Донецке захватили телевышку и восстановили трансялцию рос. каналов. Никто никому не мешает.

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
формально вибори відбудуться.

але чи ви мені щось хочете довести? Путіну пробуйте довести.

Путин идет -----------------> и не просто идет, а идет не оглядываясь...
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline ФанатФУПа

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 215
...Я маю на увазі, що виборів все одно вже не буде. Хочете ви цього, чи не хочете. Бо зараз все вирішує ніяка не Юлька. А таваріщ Путін. А він не допустить виборів, чого б це йому не коштувало.

замкнуте коло виходить...ця влада неспроможна провести зачистку під вибори, а щоб цю владу помінят, потрбіно зачистити ЛуганДонію і провести вибори.

ІМХО вибори треба провести за будь-яку ціну. Хай навіть вони не будть 100% легітимні (Крим то ясно що всьо, а в ЛуганДонії х.з. як їх провести), але все ж щоб хоча би був Президент більшою мірою легітимний ніж в.о.

ПОтім основне вибори ВРади!!!

І який тоді смисл в тих виборах? Путін не визнає навіть абсолютно законну владу ВР, яка є зараз. То Ви сподіваєтесь, що він визнаватиме президента, обраного без участі Донбасу?




Та він його в будь-якому випадку не визнаватиме, кого взагалі гребе його визнання?

А мені якраз здається, що ВСЕ що зараз робиться, все робиться тільки для Путіна.

1. АТО не проводиться активно, щоб Путін не ввів війська.
2. Вибори понад усе - щоби показати Путіну, що нас є легітімний президент.
3. Захід робить якісь санкції, щоби якось достукатися ло Путіна.

Путін, Путін, Путін... Все для нього.  :weep:

Offline Blokh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Стать: Чоловіча
О, юлькобыдло даже на выходных срет в карму.

========================

Так ми зараз виправимо! :smilie3:

Плюсанув! :smiley15:
Тримаймося! :upa  :Prapor2:
За Родину, за  Путина, бля!  (ц)     сказав один колорад

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Так ми зараз виправимо! :smilie3:

Плюсанув! :smiley15:
Тримаймося! :upa  :Prapor2:
Счаззз Блоху как нагадю. :smilie8:
sine ira et studio

Offline veterokkk

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 120
  • Стать: Жіноча
Действительно , зачем выборы , когда бахиня пролетает?
я не фанат бахини и голосовать буду за Яроша  :smilie7:

Offline ФанатФУПа

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 215
Действительно , зачем выборы , когда бахиня пролетает?
я не фанат бахини и голосовать буду за Яроша  :smilie7:

veterokkk, Я Вас люблю. Я теж.  :love:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Альтернатива виборам це розстріл Тимошенко, Турчинова, Яценюка, Авакова і далі за списком з нинішньої правлячої верхівки. Я особисто за розстріл, але дав би цим ублюдкам останній шанс поводитися пристойно. Часу у них мало, у деяких з них часу просто не залишилося.

Ну розстріл, не розстріл, але якось відсторонити їх від влади буде необхідно. І це станеться незалежно від навіть наших бажань. Вони просто давно вже не відповідають сьогоденню. Тому просто будуть зметені подіями, які відбуватимуться.

Ну так я ж і кажу. Можуть бути зметені цивілізівано на виборах і зберегти обличчя, а можуть чіплятися за владу до останнього - себто до розстрілів. Знаючи цю публіку певен що саме чіплятимуться.