Автор Тема: Альфред Кох: Путин спятил  (Прочитано 1138 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8620
Альфред Кох: Путин спятил
« : Лютого 15, 2022, 09:16:33 21:16 »
 15.02.2022, 20:53 14,400

Он даже не видит, насколько смешон на этих фотках с Шойгу и Лавровым.

Посмотрел я на эти фотографии [Путина с Шойгу и Лавровым], и знаете, что я вам скажу...

Я забираю назад все свои прогнозы относительно того, что Путин не нападет на Украину.

Мне кажется, он спятил. Если он сам не видит, насколько он смешон на этих фотках, и разрешает их публиковать, то он реально не в себе.


В этих обстоятельствах невозможно понять, что ему завтра (или даже через час) взбредет в голову. Думаю, даже он сам не знает, чего он на самом деле хочет и что он собирается делать.

Все может быть. "Сумасшедший с бритвой в руке".



"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Re: Альфред Кох: Путин спятил
« Reply #1 : Лютого 15, 2022, 09:23:31 21:23 »
Він реально рехнувся. В медичному сенсі.

Путін - клінічний псих. Його просто треба ліквідувати, як "невмєняємого" маньячеллу.

Тобто велика війна все одно буде. Не зараз, так трохи пізніше.

З цим біснуватим добра не буде. Або він нас. Або ми його. Третього вже не дано.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Альфред Кох: Путин спятил
« Reply #2 : Лютого 15, 2022, 09:58:34 21:58 »
15.02.2022, 20:53 14,400


Все может быть. "Сумасшедший с бритвой в руке".


Не..... Обезьяна с гранатой.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Альфред Кох: Путин спятил
« Reply #3 : Лютого 15, 2022, 10:07:08 22:07 »
 Або косплеїть Ніксона.  :smilie8:

Цитувати
Я називаю це теорією божевільного, Бобе. Я хочу, щоб північнов’єтнамці повірили, що я досяг точки, коли можу зробити все, щоб зупинити війну. Ми просто скажемо їм, що «заради Бога, ви знаєте, Ніксон одержимий комунізмом. Ми не можемо стримати його, коли він злий — і він тримає ядерну кнопку», і сам Хо Ши Мін буде через два дні у Парижі, благаючи миру.


Цитувати
I call it the Madman Theory, Bob. I want the North Vietnamese to believe I've reached the point where I might do anything to stop the war. We'll just slip the word to them that, "for God's sake, you know Nixon is obsessed about communism. We can't restrain him when he's angry—and he has his hand on the nuclear button" and Ho Chi Minh himself will be in Paris in two days begging for peace.

джерело

PS. А Кох допомагає досягати потрібного ефекту.  :idea:
« Останнє редагування: Лютого 15, 2022, 10:10:56 22:10 від Адам Жоржович »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34339
  • Стать: Чоловіча
Re: Альфред Кох: Путин спятил
« Reply #4 : Лютого 15, 2022, 10:52:04 22:52 »
Хуйло демонструє типу він в стані 'дєржитє мєня сємєро'  :smilie7:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Re: Альфред Кох: Путин спятил
« Reply #5 : Лютого 15, 2022, 10:56:37 22:56 »
Хуйло демонструє типу він в стані 'дєржитє мєня сємєро'  :smilie7:

На фотки з Шойгу і Лавровим подивись...Це не "дєржитє мєня сємєро"...ВІН РЕАЛЬНО *БАНУВСЯ.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Альфред Кох: Путин спятил
« Reply #6 : Лютого 15, 2022, 11:05:10 23:05 »
На фотки з Шойгу і Лавровим подивись...Це не "дєржитє мєня сємєро"...ВІН РЕАЛЬНО *БАНУВСЯ.
Iбанутим вiн був, коли валiзи Собчаку носив...
Тодi й почався розлад психiки...
Зараз це вже... розвязка сюжету - може воно саме здохне, хоча... психи довго живуть - вони ж iснують у власному акварiумi...
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34339
  • Стать: Чоловіча
Re: Альфред Кох: Путин спятил
« Reply #7 : Лютого 15, 2022, 11:13:20 23:13 »
На фотки з Шойгу і Лавровим подивись...Це не "дєржитє мєня сємєро"...ВІН РЕАЛЬНО *БАНУВСЯ.

Та просто боїться, щоб подєльнікі не пшикнули на нього якимось Новічком з близької відстані  :smilie7:


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Альфред Кох: Путин спятил
« Reply #8 : Лютого 15, 2022, 11:16:39 23:16 »
Та просто боїться, щоб подєльнікі не пшикнули на нього якимось Новічком з близької відстані  :smilie7:
Хуйло, як iстiнний ГБiст повинен всього боятися...
Тому й сидить... як треба... при хворобах та епiдемiях...
Дiстанцiровался...
 :smilie7:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5477
  • Стать: Чоловіча
Re: Альфред Кох: Путин спятил
« Reply #9 : Лютого 15, 2022, 11:24:27 23:24 »
Він реально рехнувся. В медичному сенсі.

Путін - клінічний псих. Його просто треба ліквідувати, як "невмєняємого" маньячеллу

Навіщо "ліквідувати"? В лікарню його, офіційно - лікувати, якщо він "невмєняємий маньячелло", а там - лікувати по-московські... новічком. :smilie7:

Тобто велика війна все одно буде. Не зараз, так трохи пізніше

Я вже десь казав... бозна-коли...
але виття та верещання на СУПі піднялося...
дехто почав мене порівнювати з піськовим  :smilie5:
казав, ще коли вони
почали великий рух
зі сходу Московії - до України,
що вони хочуть залякати...

Це - московити,
вони не змінюються століттями...
Треба трохи справжню історію їхню знати...
або мати чудову... назвемо її - інтуіціїя...

Велика війна, на мою думку, якщо буде, то НЕ зараз...
а потім... та й то, якщо їм вдасться накопичити сили. :smilie7:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Альфред Кох: Путин спятил
« Reply #10 : Лютого 15, 2022, 11:44:29 23:44 »
Хуйло демонструє типу він в стані 'дєржитє мєня сємєро'  :smilie7:

+1

Косить під неадеквата.

Але насправді він гедоніст та флюгер, який звик балансувати та петляти.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9816
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Альфред Кох: Путин спятил
« Reply #11 : Лютого 15, 2022, 11:47:49 23:47 »
Та вони там всі з глузду з"їхали. Москва в силу природних обставин погано впливає на розумові здібності людей. Це погане місце, і Москву потрібно просто знищити. Інакше з нею будуть постійні проблеми.
Альфреду Коху здорово повезло, коли він вирвався з того міста до Калінінграду. Там його мозок очистився і прийшов до норми.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Альфред Кох: Путин спятил
« Reply #12 : Лютого 15, 2022, 11:49:40 23:49 »
На фотки з Шойгу і Лавровим подивись...Це не "дєржитє мєня сємєро"...ВІН РЕАЛЬНО *БАНУВСЯ.

Я дивився відео. З ним все гаразд.

Але медійно з нього ліплять образ втаємниченого та непрогнозованого напів-маніяка. Це розпочалося задля вподобання кацапським плебсом, але пізніше західні медія також запали на це, бо цей імідж генерує лайки та перегляди.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9816
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Альфред Кох: Путин спятил
« Reply #13 : Лютого 16, 2022, 12:00:06 00:00 »
Я дивився відео. З ним все гаразд.

Але медійно з нього ліплять образ втаємниченого та непрогнозованого напів-маніяка. Це розпочалося задля вподобання кацапським плебсом, але пізніше західні медія також запали на це, бо цей імідж генерує лайки та перегляди.

Я вибачаюсь, а чи пан психіатр? Як можна чисто зовнішньо сказати хвора душевно людина чи ні? Окрім випадків явної ненормальності?
Психіатри зазвичай визначають стан людини після тривалого з нею спілкуванням. В останні часи ще й якісь аналізи назначають.
« Останнє редагування: Лютого 16, 2022, 12:05:09 00:05 від Lina »

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Альфред Кох: Путин спятил
« Reply #14 : Лютого 16, 2022, 12:06:01 00:06 »
Я вибачаюсь, а чи пан психіатр? Як можна чисто зовнішньо сказати хвора душевно людина чи ні? Окрім випадків явної ненормальності?
Психіатри зазвичай визначають стан людини після тривалого з ним спілкування. В останні часи ще й якісь аналізи назначають.

Докази психічної неадекватності повинні наводити ті, хто про неї говорить...

Я їх не бачу. В іншому дописі я вже зазначав, що ви помилково фокусуєте гнів на фігурі самого Путіна, в той час як ворогом України є весь кацапський політичний етнос, і саме він є носієм масової психо-патології.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Альфред Кох: Путин спятил
« Reply #15 : Лютого 16, 2022, 05:32:08 05:32 »
Я вибачаюсь, а чи пан психіатр? Як можна чисто зовнішньо сказати хвора душевно людина чи ні? Окрім випадків явної ненормальності?
Психіатри зазвичай визначають стан людини після тривалого з нею спілкуванням. В останні часи ще й якісь аналізи назначають.
Коли розкрива рота не по сценарію, імпровізує, то можна. І чисто зовнішньо в деяких випадказ теж можна. Коли що, то я не психіатр але довелося з психами тягатися.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7119
Re: Альфред Кох: Путин спятил
« Reply #16 : Лютого 16, 2022, 10:52:50 10:52 »
Це, між іншим, прояв нашого підсвідомого нерозуміння одного простого факту. Котрий ми, до речі, свідомістю-то розуміємо, принаймі більшість з присутніх.
Коли ми дивимося на Матумбу Луісовіча або шейха Ходжу ібн Шай-Хулуда, а вони носять європейські костюми та ведуть себе чемно, то ми такі - окєй.
Коли вони починають волати "зі мною духі прєдков", "я з'їм твою печінку", "аллах всіх бабах", то ми такі - теж окєй, це для них природньо, на відміну від нас.
Але от Хуйло. Починає стрибати, верещати, плюватися, й ми такі - о, він поїхав дахом.
А він просто кацап :)
Це якби українець так себе поводив, отоді так. Можна було б ставити діагноз. Й справа в тому, що саме так ми кацапйо підсвідомо й сприймаємо. Вбилося нам в підкорку, ніби на відміну від середньостатистичного мешканця кішлаку, середньостатистичного кацапа ми знаємо та розуміємо, бо він +- як ми.
З цим нічого не поробиш, тільки кожного разу собі свідомо нагадувати про те, на що ми дивимось на картинці з підписом "кацап".

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9816
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Альфред Кох: Путин спятил
« Reply #17 : Лютого 16, 2022, 11:00:38 23:00 »
Докази психічної неадекватності повинні наводити ті, хто про неї говорить...

Я їх не бачу. В іншому дописі я вже зазначав, що ви помилково фокусуєте гнів на фігурі самого Путіна, в той час як ворогом України є весь кацапський політичний етнос, і саме він є носієм масової психо-патології.

Запросто. Вирішити, що він спаситель СРСР через 30 років після його розвалу й зміни форми власноті - де тут розум? Китайський лідер Сі мабуть дивиться на нього й дивується. З одного боку Китай з його соціалізмом й ідеями праці на благо великого Китаю, а з іншого рашка з напівбандитським суспільством, що годує своїх олігархів,які грабують крану - і де тут х..ло хоче отримати підтримку й розуміння? Китайці тримають х..ла тут за того, за кого тримають. Використовують на свою користь - ось і весь союз.
Окрім того, послухайте, що воно несе на офіційних зустрічах. Він не перший рік в політиці, тому прекрасно має знати стиль і мову офіційних прийомів й стиль розмови з офіційними особами. Тим не менш він розмовляє як шпана з підворотні. У всіх німа сцена від його промов. Але така поведінка характерна саме для божевільних, коли людина раптом перестає нормально спілкуватись й переходить на мову плебса й несе якусь ахінею.
Тепер, у кого із лідерів та навіть диктаторів є такий бункер, який побудував собі оцей х...ло?Так, впевнена, що є державні капітальні бомбосховища, є якісь сховища, можливо, в маєтках, а отаку споруду ніхто в світі собі не побудував. Що наводить на думку, що він страшенно боїться якогось апокаліпсису - можливо, ядерної війни. Й вирішив, що саме за його правління це станеться.  Виходить, що ніхто особливо того апокаліпсису не боїться, й живе нормальним життям зі впевненістю в завтрашньому дні, а він заліз в бункер й чекає там чогось страшного. Так, бункери були у Гітлера, знаменитий Вервольф в тому числі, але він був в зоні війни, й його побудували задля безпеки.
І останні витівки з цими столами - ну, дійсно - ще одна німа сцена. Під час візиту до Пекіну х...ло стояв поруч із Сі, й нічого ніби не боявся. І раптом під час офіційних візитів Макрона і Шольца - якісь величезні столи. А ще під час зустрічі з Лавровим і Шойгу. Так і хочеться запитати - що це мамо? Боязнь ковіду? Так для безпеки під час ковіду нормальна дистанція вже 2 метри, тим більш, що там ніхто не кричить й не бризкає слиною, й не кашляє. Та й після візитів кімната мабуть була прокварцована, тобто вбиті всі бактерії. Можливо, це страх замаху на його персону, але де підгрунтя для такого страху? Окрім хворої фантазії?