Автор Тема: Війна  (Прочитано 171934 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #2220 : Травня 24, 2023, 07:08:16 07:08 »
поки що всі при своєму. майбутнє покаже, хоча це й не завжди так буває, але маю надію.
джерелом і акумулятором версій поки лишається цей канал твіт
« Останнє редагування: Травня 24, 2023, 07:17:46 07:17 від irpin »

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #2221 : Травня 24, 2023, 07:28:41 07:28 »
Це як? З цифрами наших втрат до останнього пораненого у мізинець, з геолокацією всієї лінії розмежування з точністю до метра, з детальною розблюдовкою скільки диверсантів зайшли у БНР, скільки вийшли і скільки залишилися далі тихцем робити свою справу?  :gigi:
ні, малося ну увазі типу того, про що говорить лапін. його коментар хороша ілюстрація зробити висновки при майже повній відсутності інформації. твіт
« Останнє редагування: Травня 24, 2023, 08:19:26 08:19 від irpin »

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
Re: Війна
« Reply #2222 : Травня 24, 2023, 07:34:45 07:34 »
поки що всі при своєму. майбутнє покаже, хоча це й не завжди так буває, але маю надію.
джерелом і акумулятором версій поки лишається цей канал твіт

Канал цитує кацапів і показує кацапські картинки. Отой Хамві-пікап без кузова - нахуя така машина, в котру поміщається тільки два рила, могла знадобитися у рейді? Це явно щось підібране кацапами на полі боя десь інде і притаскане для фоточки.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #2223 : Травня 24, 2023, 08:01:17 08:01 »
Канал цитує кацапів і показує кацапські картинки. Отой Хамві-пікап без кузова - нахуя така машина, в котру поміщається тільки два рила, могла знадобитися у рейді? Це явно щось підібране кацапами на полі боя десь інде і притаскане для фоточки.
в гілці канал цитує те, що є на тему. обговорення версій побаченого присутні, що там суміш зі знайденого, - поза сумнівом, присутні як критика, так і геоприв'язки.
до миттєвого написання сценарію кацапами, побудову декорацій і розповсюдження кіна відношуся скептично, тому що у них на це була максимум доба, а то й менше.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
Re: Війна
« Reply #2224 : Травня 24, 2023, 09:21:03 09:21 »
в гілці канал цитує те, що є на тему. обговорення версій побаченого присутні, що там суміш зі знайденого, - поза сумнівом, присутні як критика, так і геоприв'язки.
до миттєвого написання сценарію кацапами, побудову декорацій і розповсюдження кіна відношуся скептично, тому що у них на це була максимум доба, а то й менше.

"Все, що є" разом з кацапською пропагандою це як діжка меду із ложкою лайна у ній.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
Re: Війна
« Reply #2225 : Травня 24, 2023, 09:37:37 09:37 »
ні, малося ну увазі типу того, про що говорить лапін. його коментар хороша ілюстрація зробити висновки при майже повній відсутності інформації. твіт

Лапін їбонувся. Вся ця хуйня з "обожємой, західна техніка на теріторії хуйлостану протирічить міжнародному праву і цивілізованим методам ведення війни" - це неймовіра мєдвєдєвська маячня і кацапський мислевірус. Нічому воно не протирічить і за міжнародним правом будь-яка техніка може перти аж до самої хуйви.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #2226 : Травня 24, 2023, 10:27:40 10:27 »
Лапін їбонувся. Вся ця хуйня з "обожємой, західна техніка на теріторії хуйлостану протирічить міжнародному праву і цивілізованим методам ведення війни" - це неймовіра мєдвєдєвська маячня і кацапський мислевірус. Нічому воно не протирічить і за міжнародним правом будь-яка техніка може перти аж до самої хуйви.
за тою ж логікою, жоржич, можна повторювати путінську маячню, коли він стверджував, що танки в криму належать не кацапам, а силам самооборони, які їх десь купили. типу, купили, значить то вже їхнє, а не русняве.
ніякої різниці, хто маячню створює: подоляк, буданов чи хуйло. питання в іншому - чи не втрачене військове єдиноначаліє  і чи не грається хтось приватними солдатиками? чи не спроба це гундоса здобути окремих перемог?
я згоден почекати інфи про ціну бахмуту, але я проти дезорганізації в питанні, якщо уклоніст вже шиє собі мундир генералісимуса.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #2227 : Травня 24, 2023, 10:37:49 10:37 »
є цікаві осінт-досліди, вони можуть бути полемічними, але це не пояснює, чому інформаційна політика в державі настільки хєрова, що навіть в одне єдине телебачення немає що сказати. бо можна було б так, наприклад:
твіт

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6159
Re: Війна
« Reply #2228 : Травня 24, 2023, 11:46:18 11:46 »
бо можна було б так, наприклад:
Звісно. Треба довго-довго-довго з документально підкріпленими доказами спростовувати кацапську хрінь, котра генерується отак (шчолк пальцями, з'являється центнер інфолайна), й котру нарід буде бігати смакувати, бо ж інформаційна інформація для аналітичного аналізу дужо потрібна.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #2229 : Травня 24, 2023, 12:00:39 12:00 »
Звісно. Треба довго-довго-довго з документально підкріпленими доказами спростовувати кацапську хрінь, котра генерується отак (шчолк пальцями, з'являється центнер інфолайна), й котру нарід буде бігати смакувати, бо ж інформаційна інформація для аналітичного аналізу дужо потрібна.
слушно. але інформаційна політика може вестися різними способами: а) реагувати на вкид і фейк. б) випереджати створення вкиду.
поки що ми бачимо перше. мало того, коментарі "речників" через засоби інформації першу добу були або неузгоджені, або просто ніякі.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6159
Re: Війна
« Reply #2230 : Травня 24, 2023, 02:21:46 14:21 »
слушно. але інформаційна політика може вестися різними способами: а) реагувати на вкид і фейк. б) випереджати створення вкиду.
поки що ми бачимо перше. мало того, коментарі "речників" через засоби інформації першу добу були або неузгоджені, або просто ніякі.
Ну, як сказати. Взагалі інформаційна політика ведеться одним чином. Генерується власний "положняк" на внутрішньому інформаційному полі, обмежується здатність зовнішніх акторів вкидати щось на внутрішнє поле, й нарід виховано так, що жере він здебільшого з внутрішнього поля.
Виділене є тим, що наріду, тобто нам, доведеться виробляти в себе самим, й чим раніше тим краще. Це ніякими фейкореакціями та випередженням не робиться, нарід має перестати їсти вороже лайно. Влада б звісно могла поробити якісь пропагандистські роліки, але взагалі-то я не знаю, який ролік може перевершити все те, що кацапи в реалі наробили за останній рік.
Жоден пересічний кацапський син лайна не піде читати українські новини, бо "читати хахольскій нахрюк це пазор".
Пересічний українець, при цьому, не вередує піти почитати кацапські ізвєстія: раніше це взагалі робилося ніби так і треба, зараз в пересічного заготовлені виправдання, але будемо відверті - то є просто пиздець, чисто концептуально. Читання кацапскіх новин має бути дуже маргінальною звичкою, типу читання китайських чи угорських новин, типу от є три з половиною дивака котрі це роблять. В нас це роблять мільйони, і це біда.
Ігри Зеленського, марафон, вкусниє русскіє нєвзорови та інше - це окремі проблемні теми. Які, звісно, заслуговують уваги. Але окремі.
P.S.
До речі, чесно кажучи, Зеленському особливо й не треба гратися якимось солдатиками, бо на думку його виборців він й зараз "батя", а Залужний - це типу такий пацан, хороший, наш, один з команди Зеленського. За аналогією, Миколаїв Кім захистив, й в кращому випадку там був якийсь, як там його звати, коротше військовий якийсь. З команди Кіма.
Я навіть не гіперболізую нічого, навмисно сиджу в одному чятіку з міллєніаламі  :gigi: аби бачити, чим нарід дихає.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Війна
« Reply #2231 : Травня 24, 2023, 03:25:08 15:25 »
за тою ж логікою, жоржич, можна повторювати путінську маячню, коли він стверджував, що танки в криму належать не кацапам, а силам самооборони, які їх десь купили. типу, купили, значить то вже їхнє, а не русняве.
ніякої різниці, хто маячню створює: подоляк, буданов чи хуйло. питання в іншому - чи не втрачене військове єдиноначаліє  і чи не грається хтось приватними солдатиками? чи не спроба це гундоса здобути окремих перемог?
я згоден почекати інфи про ціну бахмуту, але я проти дезорганізації в питанні, якщо уклоніст вже шиє собі мундир генералісимуса.

Ирпинь
Не надо уподобляться идиотам жаловавшимся на то что что их подробно не проинформировали про секретную спецоперацию со "смертью Бабченко"
Война она такая что тебе и мне и прочим сторонним надо знать только то что надо знать. И то что нам надо знать определяем не мы. Отак
Это первое.
Второе то что я говорил давно и уже не раз - КАЦАПЫ ВРУТ ДАЖЕ ТОГДА КОГДА ОНИ ГОВОРЯТ ПРАВДУ
Поэтому совершенно неважно что как и насколько полно что то освещает Буданов или ГШ.
Читать кацапов это треш угар и содомия.
Например те картинки что ты притащил уже раздолбали сегодня с утра - чистая постановка

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6159
Re: Війна
« Reply #2232 : Травня 24, 2023, 04:14:42 16:14 »
Та взагалі, якщо на хвилинку. Згідно з кацапською інформацією:
1) Донєцк русскій город насільонний русскімі (відповідно, я кацапьордало) котрий вісім років обстрілювався ЗСУ.
2) Хєрсон був освобождьон та єдиноголосно проголосував за приєднання до расії.
3) Буча та Ірпінь це постанова хахляцкой самодєятєльності.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #2233 : Травня 24, 2023, 07:06:19 19:06 »
...
Например те картинки что ты притащил уже раздолбали сегодня с утра - чистая постановка
ти не уважно читав, бо серед посилань останнім я навів те джерело, на якому пізніше гоцали всі кому не ліньки. це стосовно "чистая постановка". спасати від кацопропаганди мене не треба.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Війна
« Reply #2234 : Травня 24, 2023, 07:14:26 19:14 »
ти не уважно читав, бо серед посилань останнім я навів те джерело, на якому пізніше гоцали всі кому не ліньки. це стосовно "чистая постановка". спасати від кацопропаганди мене не треба.

Хорошо
Скажи. Зачем ты читаешь/слушаешь кацапские источники или источники основанные на кацапских?

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #2235 : Травня 24, 2023, 07:23:23 19:23 »
Та взагалі, якщо на хвилинку. Згідно з кацапською інформацією:
1) Донєцк русскій город насільонний русскімі (відповідно, я кацапьордало) котрий вісім років обстрілювався ЗСУ.
2) Хєрсон був освобождьон та єдиноголосно проголосував за приєднання до расії.
3) Буча та Ірпінь це постанова хахляцкой самодєятєльності.
насрать якось, на ту кацапську інформацію і те, що вони вважають.
та нажаль, зе-постановками зараз полюбляють займатися на місціях, що в бучі, що в ірпені, що в бородянці. і це не до дій кацапії, це стосується навмисних гальм у відновленні. дуже полюбляють возить гостей на горіле шоу поряд з києвом.  :smiley23: шмигаль мав робить свій рекламний ролик юнайтед-24 у нашому дворі, то йому не сподобалося, що ми своїм рахунком відновили дах і стіні - поїхав на інше згарище шукати антураж. в бучі, під шумок відновлення, керівництво будує своє. тож кіна вистачає.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Війна
« Reply #2236 : Травня 24, 2023, 07:27:05 19:27 »
насрать якось, на ту кацапську інформацію і те, що вони вважають.
та нажаль, зе-постановками зараз полюбляють займатися на місціях, що в бучі, що в ірпені, що в бородянці. і це не до дій кацапії, це стосується навмисних гальм у відновленні. дуже полюбляють возить гостей на горіле шоу поряд з києвом.  :smiley23: шмигаль мав робить свій рекламний ролик юнайтед-24 у нашому дворі, то йому не сподобалося, що ми своїм рахунком відновили дах і стіні - поїхав на інше згарище шукати антураж. в бучі, під шумок відновлення, керівництво будує своє. тож кіна вистачає.

Это не то про что мы говорим. Такого везде хватает. Более того. Думаю то что ты описал характерно не только для зелепукинцев. Вспомни хотя бы как наши бывшие руководители раздували чернобыльскую трагедию в расчете на выдавливание западной помощи. В результате чего у нас вместо 200 тыс чернобыльцев резко образовалось 2000 тыс. Все политики себя так ведут

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #2237 : Травня 24, 2023, 07:31:13 19:31 »
Хорошо
Скажи. Зачем ты читаешь/слушаешь кацапские источники или источники основанные на кацапских?
@FluteMagician не є кацапським "істочніком", а те, що він їх використав, не є пропагандою версій кацапії, навіть навпаки. ти помилився й стосовно інших джерел, які були мною згадані, програми "врємя"  там нема.
а про втрати, диверсійники вже згадували самі, правда називаючи їх незначними, але питання ж не в тім.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #2238 : Травня 24, 2023, 07:32:35 19:32 »
Это не то про что мы говорим. Такого везде хватает. Более того. Думаю то что ты описал характерно не только для зелепукинцев. Вспомни хотя бы как наши бывшие руководители раздували чернобыльскую трагедию в расчете на выдавливание западной помощи. В результате чего у нас вместо 200 тыс чернобыльцев резко образовалось 2000 тыс. Все политики себя так ведут
так і я не про те і не на твою адресу відповів.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Війна
« Reply #2239 : Травня 24, 2023, 07:44:03 19:44 »
@FluteMagician не є кацапським "істочніком", а те, що він їх використав, не є пропагандою версій кацапії, навіть навпаки. ти помилився й стосовно інших джерел, які були мною згадані, програми "врємя"  там нема.
а про втрати, диверсійники вже згадували самі, правда називаючи їх незначними, але питання ж не в тім.
Я не говорю что они агитаторы, я говорю что их выводы не заслуживают доверия так как основаны на ложной информации. Причем на преднамеренно ложной - созданной специально для введения в заблуждение

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
Re: Війна
« Reply #2240 : Травня 24, 2023, 07:50:29 19:50 »
Я не говорю что они агитаторы, я говорю что их выводы не заслуживают доверия так как основаны на ложной информации. Причем на преднамеренно ложной - созданной специально для введения в заблуждение

Це наслідок того, що у бажанні бути "максимально обʼєктивними" вони надають однакової ваги інформації з усіх джерел, чим користується кацапська машина пропаганди, генеруючи скажену кількість "версій", не переймаючись тим, щоб вони одна одній не протирічили. Це ж класичне "нє всьо так адназначна".  :eyes:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Війна
« Reply #2241 : Травня 24, 2023, 07:56:04 19:56 »
Це наслідок того, що у бажанні бути "максимально обʼєктивними" вони надають однакової ваги інформації з усіх джерел, чим користується кацапська машина пропаганди, генеруючи скажену кількість "версій", не переймаючись тим, щоб вони одна одній не протирічили. Це ж класичне "нє всьо так адназначна".  :eyes:
Вот в этом и ошибка. Инфа должна предварительно верифицироваться

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #2242 : Травня 24, 2023, 08:07:25 20:07 »
Я не говорю что они агитаторы, я говорю что их выводы не заслуживают доверия так как основаны на ложной информации. Причем на преднамеренно ложной - созданной специально для введения в заблуждение
ну, ось дивись, перша фраза у наведеного мною @FluteMagician звучить так:
1) The Russian government released this photo of the alleged Belgorod insurgents vehicles after a battle. I used to be a tow truck operator. This is staged. These vehicles didn’t crash into that trench. I’ll explain why..

у перекладі так:
1) Російський уряд оприлюднив цю фотографію нібито техніки білгородських повстанців після бою. Раніше я був оператором евакуатора. Це зрежисовано. Ці машини не врізалися в ту траншею. Я поясню чому..
і т.д.

для чого додумувать інше? через кілька годин цей допис разом з фото переписали "брати по зброї" в своєму телеграмі, а звідтам новина розлетілося уже по нашому сегменту як "разоблачєніє". нема про що говорить.


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Війна
« Reply #2243 : Травня 24, 2023, 09:41:15 21:41 »
ну, ось дивись,
(click to show/hide)
нема про що говорить.

Дывлюсь
Цитата: irpin
джерелом і акумулятором версій поки лишається цей канал

OSINTdefender
Цитувати
Вторжение в Белгородскую область на западе России, по-видимому, завершилось, так как российские силы отбили контрольно-пропускной пункт на границе Грайворон, до сих пор «Легион свободы России» и Русский добровольческий корпус заявляли, что во время атаки они не понесли потерь, однако российская служба безопасности Силам удалось захватить / уничтожить несколько бронетранспортеров, используемых Группой, в том числе:
-3 американских HMMWV
-2 американских MRAP MaxxPro
-1 украинский КРАЗ COBRA
-1 польский АМЗ Дзик-2

ну, втрати все ж є, техніку втрачено й не одну одиницю. про людей впевненості немає, але вихід в нуль, заявлений речниками всіх калібрів, віри не йме, вибачте.
 
ще можу зрозуміти, якби очікувалися відповідні дії кацапів, які б потім були використані, а так хуйня якась. поки що все нагадує бездарну гру 95-го кварталу у виконанні буданова.

Точно нема про шо говорить?

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #2244 : Травня 24, 2023, 10:29:26 22:29 »
ну і? еволюція пошуку та самостійний вихід на джерело, яке в цьому списку згадано першим. причому, жодного московицького агітпропу.

наших привести на той же час? будь ласка:
1. "Мы придем снова. Белгород, Брянск, Курск, Воронеж, Ростов, Москва — ждите нас": Легіон "Свобода России" повідомив про двох загиблих і 10 поранених в результаті рейду
2. У добровольчих формувань, які зайшли у Бєлгородську область, втрат немає - командир РДК
3. Командир Російського добровольчого корпусу із позивним White Rex розповів, що після проведення спецоперації у Білгородській області у них двоє поранених, загиблих немає. ну і т.д. 5-й канал, цензор, букви, плюс загадкові буданов&подоляк з усмішкою зверхності та льошик, який намолов чепухи зверху.

тому питання: а) які цілі (хоча б офіційна інтерпретація); б) чи були вони частиною загальної операції; в) чи була ця провокація узгоджена з гш; д) чому, на заявлені кацапами втрати, відповідь за добу так і не надана?
поки що, все виглядає як дурня і непокоїть більше, ніж "просвітницька" битва за мою пропалу душу.
« Останнє редагування: Травня 24, 2023, 10:45:41 22:45 від irpin »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Війна
« Reply #2245 : Травня 24, 2023, 10:57:29 22:57 »
тому питання: а) які цілі (хоча б офіційна інтерпретація); б) чи були вони частиною загальної операції; в) чи була ця провокація узгоджена з гш; д) чому, на заявлені кацапами втрати, відповідь за добу так і не надана?


а - Ты реально уверен что ГШ должен всем вокруг докладывать реальные цели всякой проводимой операции? (Например - мы проводим наступление на направлении С, но вы не переживайте это отвлекающий маневр. Настоящее наступление будет днем позже на направлении В)
б - Да. Эпоха атаманов аля 14 год давно закончена
в - Это не провокация. И да, любая военная операция согласуется с ГШ. Вернее выполняется в рамках определенных ГШ
д - язык не казенный на каждую кацапскую брехню его амортизировать тем более что "заявлений речниками всіх калібрів, віри не йме, вибачте."

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #2246 : Травня 24, 2023, 11:15:32 23:15 »
а - б - в - д -
дякую за відповіді, тепер чекатиму просвітлення з боку владних структур. добраніч.

Пізніший додаток, щоб не розгалужувати епізоду. Тарас Чорновол добре розмислив тему, мені подобається його інтерпритація подій.

« Останнє редагування: Травня 25, 2023, 11:04:14 11:04 від irpin »

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
Re: Війна
« Reply #2247 : Травня 24, 2023, 11:42:26 23:42 »
Залупоголовий стогне що поклав 20 тисяч кацабонів під Бахмутом.  :bo :bpn: :bp

Offline zhudyuk

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 93
Re: Війна
« Reply #2248 : Травня 25, 2023, 12:14:59 00:14 »
Російське ГРУ прислало спецпризначенців для диверсій на кордоні з Сумщиною. Зокрема, прибули групи спеціального призначення 3 окремої гвардійської бригади спеціального призначення (Тольятті, Самарська область) та 22 окремої гвардійської бригади спеціального призначення (Степовий, Ростовська область). Основні завдання: контрдиверсійна діяльність в прикордонній смузі та проведення диверсій. Місцева новина від опівдня 20.05, можна співставити подальші події.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #2249 : Травня 25, 2023, 07:25:39 07:25 »