Автор Тема: НАТО  (Прочитано 13947 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: НАТО
« Reply #120 : Березня 23, 2022, 08:03:56 08:03 »
NATO і весь світ чекає поки пукін і параша ослабнуть. У Джо клаймет чейндж на повістці дня. Йому ще багато чого робити.

Україну будуть підтримувати щоб вона остаточно не впала не більше не меньше.

Эту циничную правду большинство хомячков , да и даже думающих людей, не могут воспринят.
На сегодня находятся на стадии отрицания.

А правда эта ох, какая горькая!
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: НАТО
« Reply #121 : Березня 23, 2022, 08:07:08 08:07 »
Проверял сегодня почту, то получил такое письмо (довго сміявсі):

інформація щодо петиції : People around the world ask NATO to close the airspace over Ukraine

Дорогі друзі,
на даний момент ніякої реакції з боку будь яких представників НАТО не було.
24 березня у Брюсселі в штаб-квартирі відбудеться позачерговий саміт НАТО .
Прошу вас тих, хто проти геноциду української нації, хто знаходиться в Брюсселі або має можливість туди дістатись 24 березня організувати мітинг в підтримку закриття повітряного простору над Україною під штаб-квартирою НАТО.
Угорщина буде блокувати будь які рішення на допомогу України і нам потрібно докласти максимум зусиль, щоб врятувати Україну та не пустити війну в Європу. Ми можемо змінити хід історії та зупинити 3 світову, зупинивши війну в Україні!

У пацанов туса на 24 число намечена, а эти шуметь собрались (рука-лицо)!
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: НАТО
« Reply #122 : Березня 23, 2022, 10:09:42 10:09 »
По хуй!
Зеленскому надо отдать приказ о минировании всех оставшихся атомньіх реакторов и критичной инфраструктурьі.
Нахуй этот мир если не будет Украиньі!
............

🔸Турция не намерена поставить российских зенитных ракетных систем С-400 по просьбе США

Об этом заявил глава Управления оборонной промышленности Турции Исмаил Демир

"Это не предмет обсуждения для нас. Этот вопрос мы обсуждали в прошлом, и сейчас мы просто продолжаем. Отказ от этого даже не обсуждается"
No money No honey

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6189
Re: НАТО
« Reply #123 : Березня 23, 2022, 11:58:21 11:58 »
По хуй!
Зеленскому надо отдать приказ о минировании всех оставшихся атомньіх реакторов и критичной инфраструктурьі.
Нахуй этот мир если не будет Украиньі!
............

🔸Турция не намерена поставить российских зенитных ракетных систем С-400 по просьбе США

Об этом заявил глава Управления оборонной промышленности Турции Исмаил Демир

"Это не предмет обсуждения для нас. Этот вопрос мы обсуждали в прошлом, и сейчас мы просто продолжаем. Отказ от этого даже не обсуждается"
Ну США - й НАТО - довго та системно водили Турції по губах; ці С-400 там не просто так з'явилися, і якраз Турцію зрозуміти можна

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33093
  • Стать: Чоловіча
Re: НАТО
« Reply #124 : Березня 23, 2022, 01:57:24 13:57 »
Дрочите ?  :smilie7:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: НАТО
« Reply #125 : Березня 23, 2022, 01:58:19 13:58 »
Канцлер Німеччини Олаф Шольц наполягає, що НАТО не стане учасником війни в Україні.

Про це Шольц заявив у середу у своєму офіційному Twitter-каналі.

"Щодня мені стурбовано пишуть громадяни і громадянки: чи не буде тут у нас війни? На це запитання може бути лише одна відповідь: за 80 років ми уникли немислимого, так і маємо залишатися! НАТО не стане стороною війни в Україні", - заявив Шольц.

==========

согласен про минировании атомных станций. и 40 миллионов беженцев в гермашку и жабоедку

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: НАТО
« Reply #126 : Березня 23, 2022, 02:21:00 14:21 »
Канцлер Німеччини Олаф Шольц наполягає, що НАТО не стане учасником війни в Україні.

Про це Шольц заявив у середу у своєму офіційному Twitter-каналі.

"Щодня мені стурбовано пишуть громадяни і громадянки: чи не буде тут у нас війни? На це запитання може бути лише одна відповідь: за 80 років ми уникли немислимого, так і маємо залишатися! НАТО не стане стороною війни в Україні", - заявив Шольц.

==========

согласен про минировании атомных станций. и 40 миллионов беженцев в гермашку и жабоедку

Ти диви.... так скоро терористом станеш

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: НАТО
« Reply #127 : Березня 23, 2022, 03:18:46 15:18 »
Ти диви.... так скоро терористом станеш

Чего это? С такой постановкою вопроса скорее станеш уважаемьім партнёром.

А вот если будешь отстаивать демократию, свободу и прочие цивилизационньіе ценности, то террористом станеш точно.

Трендьі сейчас такие. Отслеживать надо.
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: НАТО
« Reply #128 : Березня 23, 2022, 03:20:26 15:20 »
Дрочите ?  :smilie7:

Радуемсо!
Полученной помощи в виде пистолетиков и дробовиков.
Так Россию победим!
No money No honey

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: НАТО
« Reply #129 : Березня 23, 2022, 03:32:44 15:32 »
Чего это? С такой постановкою вопроса скорее станеш уважаемьім партнёром.

А вот если будешь отстаивать демократию, свободу и прочие цивилизационньіе ценности, то террористом станеш точно.

Трендьі сейчас такие. Отслеживать надо.
+++. Бомбить беременных - это нормально. потому что идиотам захотелось поиграть в империю а бюргеры не привыкли к дискомфорту.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: НАТО
« Reply #130 : Березня 23, 2022, 06:37:04 18:37 »
Вьі пока тут "ценности" позащищайте, а мьі с другом Владимиром нефть и газ покачаем.
                                           Ваша НАТА!

⚡️ "НАТО не считает себя частью конфликта и не собирается направлять силы в Украину", — генсек НАТО Йенс Столтенберг
No money No honey

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9306
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: НАТО
« Reply #131 : Березня 23, 2022, 09:50:13 21:50 »
Щось вони таки збираються замутити. Поляки пропонують прислати миротворців в Україну.
Може й вийде, але чи потрібно це нам?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: НАТО
« Reply #132 : Березня 23, 2022, 10:45:37 22:45 »
Щось вони таки збираються замутити. Поляки пропонують прислати миротворців в Україну.
Може й вийде, але чи потрібно це нам?
Це буде нове ОБСЕ...
 :smilie7:

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: НАТО
« Reply #133 : Березня 24, 2022, 09:16:12 09:16 »
CNN: Джо Байден прибыл в Брюссель на серию встреч, посвященных войне в Украине.

Президентский борт приземлился в аэропорту в 21:03 по местному времени после 7 часов полета.

Перед вылетом журналисты спросили Байдена, что бы он хотел сказать европейским партнерам. В ответ услышали следующее:

«Я собираюсь сказать это им в лицо. Я собираюсь сказать. Все, что я должен сказать, я скажу, когда доберусь».
.......
Звучит обнадёживающе! (smile)
No money No honey

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17199
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: НАТО
« Reply #134 : Березня 24, 2022, 09:30:21 09:30 »
Вперше зайшов в цю тему.
Я бачу ви дрочите!
А Біблія каже не сійте своє сем'я задарма.

Щоб ми робили без НАТівських Джавелинів, НЛАВів, Стингерів, результатів космічної розвідки, ...
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: НАТО
« Reply #135 : Березня 24, 2022, 09:41:32 09:41 »
Вперше зайшов в цю тему.
Я бачу ви дрочите!
А Біблія каже не сійте своє сем'я задарма.

Щоб ми робили без НАТівських Джавелинів, НЛАВів, Стингерів, результатів космічної розвідки, ...
Йожин би втік до США і звідти б зрадойобив, що Україну ніхто не захищають американці

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: НАТО
« Reply #136 : Березня 24, 2022, 09:45:25 09:45 »
Вперше зайшов в цю тему.
Я бачу ви дрочите!
А Біблія каже не сійте своє сем'я задарма.

Щоб ми робили без НАТівських Джавелинів, НЛАВів, Стингерів, результатів космічної розвідки, ...

Тоже что и сейчас. С не меньшими потерями и кровью.

Пехотное вооружение даётся в том МИНИМАЛЬНО возможном объёме, чтоб вообще не показаться пидарасами даже перед Ассадом или ЬІном.

Вооружения и системьі способньіе качественно переломить ход войньі в пользу Украиньі и тем самьім расстроить Путина, поставлятся в Украину не будут.
Равно как "ленд лиз", "закрьітое небо" и прочая дрочь.

На сегодняшней тусе будет вьірабатьіваться дорожная карта как усмирить эту Украину, которая поломала все планьі жирньім пидарам и в Брюсселе и за Океаном.

Следите за руками.
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: НАТО
« Reply #137 : Березня 24, 2022, 09:52:10 09:52 »
Йожин би втік до США і звідти б зрадойобив, що Україну ніхто не захищають американці

Если бьі у бабушки бьіл хуй, она бьіла бьі дедушкой.

Вьі позаботьтесь о себе лучше. Я никуда не удрал и пребьіваю в состоянии не лучшем, чем моя страна.

Ну, а то что я назьіваю пидаров пидарами по моему чеснее чем ваш сон разума и пребьівание в стране розовьіх пони и бельіх эльфов.
No money No honey

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: НАТО
« Reply #138 : Березня 24, 2022, 09:58:20 09:58 »
Если бьі у бабушки бьіл хуй, она бьіла бьі дедушкой.

Вьі позаботьтесь о себе лучше. Я никуда не удрал и пребьіваю в состоянии не лучшем, чем моя страна.

Ну, а то что я назьіваю пидаров пидарами по моему чеснее чем ваш сон разума и пребьівание в стране розовьіх пони и бельіх эльфов.
А ви подивіться на нас західними очима: ми обрали під час війни цілковитого профана, який почав красти, обрізати фінансування оборонки, поставив на важливі посади кацапських агентів, весь час заглядував Хуйлу, то під хвоста, то нижче пупка; з останього прохає вивести з - під санкцій Абрамовича. То хто тут підари? Нам фантастично щастить, що нам хоч так допомагають.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: НАТО
« Reply #139 : Березня 24, 2022, 10:13:18 10:13 »
А ви подивіться на нас західними очима: ми обрали під час війни цілковитого профана, який почав красти, обрізати фінансування оборонки, поставив на важливі посади кацапських агентів, весь час заглядував Хуйлу, то під хвоста, то нижче пупка; з останього прохає вивести з - під санкцій Абрамовича. То хто тут підари? Нам фантастично щастить, що нам хоч так допомагають.

Я так вижу, что у вас уже не вьізьівает сомнение тот факт, что после анексии территории Крьіма и развязьівания войньі против Украиньі в 2014 году, в отношении России не бьіло сделано ровньім счётом НИЧЕГО. И ту имитацию бурной деятельности образца 2014-2022 гг. уже санкциями и не назовёшь, правда же?!

Так вот! Пошёл этот Запад вслед за русским кораблём - нахуй! Не этих блядей дело кого мьі вьібираем у себя тут. А то, что они свой проёб в вьікармливании монстра и его умиротворении хотят провести за наш счёт, убеждает в одном - платить они должньі по вмем счетам, а не откупаться жалкими подачками как сейчас.

И я вам уверяю! Заплатять!
No money No honey

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: НАТО
« Reply #140 : Березня 24, 2022, 10:16:54 10:16 »
Я так вижу, что у вас уже не вьізьівает сомнение тот факт, что после анексии территории Крьіма и развязьівания войньі против Украиньі в 2014 году, в отношении России не бьіло сделано ровньім счётом НИЧЕГО. И ту имитацию бурной деятельности образца 2014-2022 гг. уже санкциями и не назовёшь, правда же?!

Так вот! Пошёл этот Запад вслед за русским кораблём - нахуй! Не этих блядей дело кого мьі вьібираем у себя тут. А то, что они свой проёб в вьікармливании монстра и его умиротворении хотят провести за наш счёт, убеждает в одном - платить они должньі по вмем счетам, а не откупаться жалкими подачками как сейчас.

И я вам уверяю! Заплатять!

Те ж саме справедливо і до 2014 року

А ви подивіться на нас західними очима

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: НАТО
« Reply #141 : Березня 24, 2022, 10:18:13 10:18 »

Те ж саме справедливо і до 2014 року

⚡️НАТО не намерено вводить войска в Украину, чтобы конфликт не превратился в полноценную войну Альянса с Россией. Об этом на пресс-конференции заявил генсек НАТО Йенс Столтенберг, передает Reuters.
No money No honey

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33093
  • Стать: Чоловіча
Re: НАТО
« Reply #142 : Березня 24, 2022, 10:43:16 10:43 »
⚡️НАТО не намерено вводить войска в Украину, чтобы конфликт не превратился в полноценную войну Альянса с Россией. Об этом на пресс-конференции заявил генсек НАТО Йенс Столтенберг, передает Reuters.

Чувак, а скажи, нахуя тут саме війська НАТО ? В ЗСУ не вистачає особового складу ?


Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6189
Re: НАТО
« Reply #143 : Березня 24, 2022, 11:10:18 11:10 »
А то, что они свой проёб в вьікармливании монстра и его умиротворении хотят провести за наш счёт
Так головне що нема взагалі такого ставлення. Тобто пацани здебільшого просто незадоволені тим, що в монстра відросла якась вже вкрай поцовата голова, яка не хоче домовлятися нормально - й саме в цьому проблема, а не в існуванні монстра як такого. Монстр ок, він на своєму місці, й навкруги його ареал - просто голова неадекватна, треба іншу, й все добре, їдемо далі.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: НАТО
« Reply #144 : Березня 24, 2022, 11:20:32 11:20 »
Чувак, а скажи, нахуя тут саме війська НАТО ? В ЗСУ не вистачає особового складу ?

Да нахер бьі они тут всрались. Ещё сопли за ними подтирать.

Речь идёт о поставке вооружений. Не пистолетиков! Не дробовиков! А современного тяжёлого вооружения, которое способно качественно повлиять на ход войньі. Ну, это вообще из области фантастики.

А так вооружите хотя бьі пехоту. У нас, блядь, бронеплитьі из рессор варят!
Где ленд лиз? Что тепловизоров нет? Снайперских комплексов? Раций? Тероборона в джинсах и куртках воюет. Резервов нет потому что вооружать нечем!

Ой, ладно. Дрочите дальше на этот брюссельський сходняк.
No money No honey

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: НАТО
« Reply #145 : Березня 24, 2022, 11:29:44 11:29 »
⚡️НАТО не намерено вводить войска в Украину, чтобы конфликт не превратился в полноценную войну Альянса с Россией. Об этом на пресс-конференции заявил генсек НАТО Йенс Столтенберг, передает Reuters.
А який взаємозв'язок з моєю думкою?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6189
Re: НАТО
« Reply #146 : Березня 24, 2022, 11:34:02 11:34 »
А який взаємозв'язок з моєю думкою?
А ваша думка в чому полягає, типу ви згодні що дієвих санкцій 2014-2022 не існувало й пояснюєте, чому колективний захід не уіноуат - чи не згодні, вважаєте що були класні максимально дієві санкції, а про неуіноуатість колективного заходу пояснюєте про всяк випадок?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: НАТО
« Reply #147 : Березня 24, 2022, 11:49:11 11:49 »
А ваша думка в чому полягає, типу ви згодні що дієвих санкцій 2014-2022 не існувало й пояснюєте, чому колективний захід не уіноуат - чи не згодні, вважаєте що були класні максимально дієві санкції, а про неуіноуатість колективного заходу пояснюєте про всяк випадок?
Я пояснював можливу логіку дій Заходу от таким прикладом:
А ви подивіться на нас західними очима: ми обрали під час війни цілковитого профана, який почав красти, обрізати фінансування оборонки, поставив на важливі посади кацапських агентів, весь час заглядував Хуйлу, то під хвоста, то нижче пупка; з останього прохає вивести з - під санкцій Абрамовича. То хто тут підари? Нам фантастично щастить, що нам хоч так допомагають.
Цей приклад по аналогії можна застосувати і до 2014 року. Про винуватість чи невинуватість у даному випадку не йшлося

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6189
Re: НАТО
« Reply #148 : Березня 24, 2022, 11:52:07 11:52 »
Можна застосувати що завгодно до чого завгодно, просто коли є пряме питання - були чи ніт дієві санкції 2014-2022, а замість відповіді пояснення логіки, про яке й не питав ніхто - то це теж відповідь.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: НАТО
« Reply #149 : Березня 24, 2022, 12:05:48 12:05 »
Можна застосувати що завгодно до чого завгодно, просто коли є пряме питання - були чи ніт дієві санкції 2014-2022, а замість відповіді пояснення логіки, про яке й не питав ніхто - то це теж відповідь.
Бо у всього є логіка, рішенню передують логічні обгрунтування засновані на наявній інформації. До речі, а де ваше пряме питання? Оце:
А ваша думка в чому полягає, типу ви згодні що дієвих санкцій 2014-2022 не існувало й пояснюєте, чому колективний захід не уіноуат - чи не згодні, вважаєте що були класні максимально дієві санкції, а про неуіноуатість колективного заходу пояснюєте про всяк випадок?
?
 Щось не схоже. Не могли б ви переформулювати коротше і зрозуміліше?