Автор Тема: еще разпро работу с реднеками теперь от амер журналиста  (Прочитано 868 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
🍁 Джейсон Джей Смарт, американский політтехнолог та журналіст, спеціальний кореспондент Kyiv Post:

Вчора сталася маленька, але вагома подія, яка може становити загрозу для допомоги Україні. 19 членів Палати представників уперше проголосували проти надання Україні допомоги. Виходить, що кількість республіканців, які хоча б раз (із шести можливостей) проголосували проти, становить 122 особи.Загалом ситуація дає можливість декому стверджувати, що більшість республіканців проти надання допомоги Україні, а отже, ставити її на голосування буде все важче.

А сьогодні вранці я зустрічався з високопоставленим лобістом-республіканцем, який працював у Конгресі США понад 40 років. Він наголосив, що Київ справді втрачає підтримку – у тому числі, з причини не завжди вдалої політикою самої України.

💬 «Україна має пояснити звичайним американцям, чому вона важлива для неї. Для чого укр. делегації нескінченно приїжджають до Нью-Йорка, до Вашингтона, на заходи Атлантичної ради або Національного фонду за демократію? Це ж марна трата грошей! Українці мають їхати, наприклад, до Огайо, де сенатор Джей Ді Венс виступає проти України. В Огайо проживає величезна кількість етнічних українців та поляків. Там також виробляються танки "Абрамс". То чому ж не подякувати місцевим, розповівши, як підтримка українців створює робочі місця в Огайо?» – зазначив він.

Щоб американці відчували себе партнерами України, а не сторонніми спостерігачами чи благодійниками.                                                     

‼️ Альо, Міністерство закордонних справ! Вам вже прямим текстом кажуть: ваша пихатість та впевненість, що нинішній українській владі винен весь світ, стрімко зводить до нуля всі зусилля ЗСУ та пересічних українців. У вас чомусь Арестович гуляє у складі делегації по Нью-Йорку, а працювати з сенаторами-республіканцями, які все частіше голосують ПРОТИ допомоги Україні, ніхто не хоче. А якщо до влади прийде Трамп? Чи після вас хоть потоп?

Я часто стримую себе у критиці влади. Тому що війна. Тому що на її тлі хочу єднання. Але коли бачу, що зовнішня політика вибудовується не професійними дипломатами, а єрмаками-арестовичами, це бісить. Бо як влада буде дивитись в очі військовим, коли рано чи пізно допомога під благозвучним приводом (ті ж відсутність реформ та корупція) буде зведена до формального "від`єбіться"? Тоді вже не допоможуть ні бутафорські френчі, ні красиві слова про те, що Україна захищає всю планету - швиденько візьміть нас у ЄС та НАТО!

Час грає проти України. І якщо нічого не міняти, його для нас залишилось рік-півтора. Штурхніть там паличкою Верховного...

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
комментарий от Шарпа

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46470
  • Never give in!
Я тут давно писав, що замість того щоб слати прокльони у бік Трампа і його прихильників, українські політики і дипломати мали б добре попрацювати, щоб знайти із ними хоч якусь спільну мову.
Але вони чомусь продовжують слухати BBC та CNN.   :lol: :lol: :lol:

Ось цю хуйню споживають одноклітинні...
https://www.bbc.com/ukrainian/features-65135054

 :weep: :weep: :weep:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33087
  • Стать: Чоловіча
Я тут давно писав, що замість того щоб слати прокльони у бік Трампа і його прихильників, українські політики і дипломати мали б добре попрацювати, щоб знайти із ними хоч якусь спільну мову.
Але вони чомусь продовжують слухати BBC та CNN.   :lol: :lol: :lol:
...

 :weep: :weep: :weep:

Ти слухай свого Какера і не відсвічуй  :smilie7:

А Бидлану писта, нєхер з ним щось домовлятись 

В Нью-Йорку беруть за гузно за афери

Donald Trump liable for business fraud, says judge in New York civil case

В Джорджії подєльнічки зливають спроби змахлювати на виборах 

First plea deal reached in Donald Trump’s historic Georgia indictment

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46470
  • Never give in!
Я б на вашому місці не радів, а готував свої дупи до його президенства. Бо виглядає так, що він повернеться у Білий Дім на Пенсільванія авеню.
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Я тут давно писав, що замість того щоб слати прокльони у бік Трампа і його прихильників, українські політики і дипломати мали б добре попрацювати, щоб знайти із ними хоч якусь спільну мову.
Але вони чомусь продовжують слухати BBC та CNN.   :lol: :lol: :lol:

Ось цю хуйню споживають одноклітинні...
https://www.bbc.com/ukrainian/features-65135054

 :weep: :weep: :weep:

чо то ты жопой вертишь
работать с реднеками это не трампа поддерживать
напротив
выбивать из под него нормальных американцев

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
чо то ты жопой вертишь


Сракою крутиш тут тільки ти. Забанься, балабол.