Автор Тема: Нуланд наголошує на безпекових запевненнях, а не гарантіях для України  (Прочитано 710 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8677
  • Стать: Чоловіча
"Зараз тривають переговори між урядами, які є не публічними, і я можу лише сказати, що США ведуть переговори з Києвом про безпекові запевнення, які Україна може отримати ", - сказала Вікторій Нуланд.
Вона підкреслила, що йдеться саме про запевнення навіть після уточнюючого запитання.

"Я сказала саме так, як сказала. І це наразі все, що я можу повідомити публічно", - зазначила вона.

"Безпекові запевнення" – це термін Будапештського меморандуму, який передбачає відсутність зафіксованих гарантій захисту чи колективної оборони.

Як відомо, ​​Україна домагається від Заходу гарантій безпеки, як для країн НАТО.

За словами президента Зеленського, Україна поки що не отримала список країн з їхньою підтвердженою згодою про надання гарантій безпеки, але вочевидь різні держави готові надавати різні гарантії.

Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17440
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
На таке можна йти лише в одному випадку - Як що нас остаточно не приймають в НАТО, але озброять, так, щоб кацапи сцялися у штани при будь якій думці про Україну.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27021
На таке можна йти лише в одному випадку - Як що нас остаточно не приймають в НАТО, але озброять, так, щоб кацапи сцялися у штани при будь якій думці про Україну.

Смысл идти на фейковые гарантии?
Если их не дают то надо так прямым текстом и говорить - гарантий нет

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17440
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Ти уважно прочитав те, що я написав?
Прочитай ще раз.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15899
На таке можна йти лише в одному випадку - Як що нас остаточно не приймають в НАТО, але озброять, так, щоб кацапи сцялися у штани при будь якій думці про Україну.
Ти уважно прочитав те, що я написав?
Прочитай ще раз.
Куйня все одно, боєкомплект і ремонт коштує значно дорожче власне озброєння, а утримувати нашу армію ніхто не буде

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17440
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Тю блять!

Я обома руками і ногами за вступ у НАТО.

Але, як що ...Читай вище.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8677
  • Стать: Чоловіча
oлаф Шольц заявив, що Німеччина готова стати гарантом безпеки України. :lol: :smilie9:
 Для цього держава зробить все необхідне.


Про це канцлер Німеччини заявив у інтерв'ю. Він наголосив, що зараз найважливіше це припинити вогонь в Україні та вивести російські війська.

Має бути мирний договір, який дозволить Україні захистити себе в майбутньому. Ми зробимо все необхідне, щоб гарантувати її безпеку. І ми доступні у ролі гарантів,
– наголосив Шольц.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6551
Це такий самий симулякр симулякру, як хрестна хода Папи та інша хоботня.
"А давайте зробимо вигляд що мир можливий".
ніт