Автор Тема: Я виїхав з України  (Прочитано 2031 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЮАР

• Ветеран форума
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Я виїхав з України
« Reply #30 : Травня 08, 2022, 08:30:36 20:30 »
Ок.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

• Ветеран форума
« Reply #31 : Травня 08, 2022, 10:21:56 22:21 »
А якби всі отак повиїжджали б, хто не в армії і не в теробороні?
Ну, хто саме? Якщо якісь професійні мамочки з ногтікамі - то на чорта вони, пробачте, потрібні під час війни навіть у тилу. Якщо людина працює, або допомагає ТРО/ЗСУ як от Задарма, то це інша справа.

Offline svit

• Ветеран форума
« Reply #32 : Травня 08, 2022, 10:55:07 22:55 »
Якщо ви не знали, певна категорія громадян може виїхати навіть під час воєнного стану.

Перелік
« Останнє редагування: Травня 08, 2022, 10:58:29 22:58 від svit »

Offline Uki

• Global Moderator
  • Ветеран форума
« Reply #33 : Травня 08, 2022, 11:50:20 23:50 »
Якщо ви не знали, певна категорія громадян може виїхати навіть під час воєнного стану.

Перелік

Ти все це вивчав перед тим як рушити?

Offline Комашки

• Ветеран форума
« Reply #34 : Травня 09, 2022, 12:25:59 00:25 »
Хочу поділитися, але чи варто.
Якщо хочете, то варто :)

Offline Lina

• Global Moderator
  • Ветеран форума
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
« Reply #35 : Травня 09, 2022, 01:13:24 01:13 »

Перелік

Це стосується чоловіків призивного віку та жінок-воєннозобов"язаних. Жінки та діти та старі можуть виїхати за бажанням. Бо не дай Бог, окупанти захоплять місто чи село - самі знаєте, що може бути. А в разі безпосередньої небезпеки(ворог близько підійшов до населеного пункту) то без сумніву, потрібно виїздити.

Offline Бувалий

• Ветеран форума
« Reply #36 : Травня 09, 2022, 08:18:13 08:18 »
Це стосується чоловіків призивного віку та жінок-воєннозобов"язаних.
Жінки та діти та старі можуть виїхати за бажанням.
Бо не дай Бог, окупанти захоплять місто чи село - самі знаєте, що може бути.
А в разі безпосередньої небезпеки(ворог близько підійшов до населеного пункту) то без сумніву, потрібно виїздити.
:smiley24:
Центр Киiва...
Два тижня тому на Артема гепнулася рекета - десять будинкiв почало трясти - всюди скло трiснуло...
У нас... трохи далi вiд Артема - лише квартал - не задiло, але у декого скло вилитiло...
Уявiть собi, що оселя пуста, скла немае - поруч - бомжатник, повно бродяг, запригнути на 1 поверх - не проблема...
Тому й сидимо дома й нiкуда не iдемо...
« Останнє редагування: Травня 09, 2022, 08:22:18 08:22 від Бувалий »

Offline div

• Ветеран форума
« Reply #37 : Травня 09, 2022, 08:56:11 08:56 »
:smiley24:
Центр Киiва...
Два тижня тому на Артема гепнулася рекета - десять будинкiв почало трясти - всюди скло трiснуло...
У нас... трохи далi вiд Артема - лише квартал - не задiло, але у декого скло вилитiло...
Уявiть собi, що оселя пуста, скла немае - поруч - бомжатник, повно бродяг, запригнути на 1 поверх - не проблема...
Тому й сидимо дома й нiкуда не iдемо...

Если уезжаешь в эвакуацию дом надо консервировать. Сливать технические жидкости и воду. Выключать газ и электрику. Окна и двери закрывать ставнями или щитами

Offline Бувалий

• Ветеран форума
« Reply #38 : Травня 09, 2022, 09:14:20 09:14 »
Если уезжаешь в эвакуацию дом надо консервировать.
Сливать технические жидкости и воду.
Выключать газ и электрику.
Окна и двери закрывать ставнями или щитами
Заодно вывозить... мебель, вещи, картины, иконы, технику, валенки и самовары...
Бомжи у нас все тащут - они ж как тараканы - пролезет один - пройдут другие...
Хату ни на день нельзя оставить...  - было время, в марте... как-то никого не было...
А в мае... снова начали гулять - блок-постов уже нет, Тер. оборона их не трогает, Полиции они даром не надо...
 :smilie7:

Online RG

• Ветеран форума
« Reply #39 : Травня 09, 2022, 09:29:45 09:29 »
Так куди Чупс хоч виїхав ?

Aleks21

• Гість
« Reply #40 : Травня 09, 2022, 05:19:49 17:19 »
Я теж, а що ділитися?
Роблю теж саме що і в Україні тільки без повітряних тривог.

Ти ба, які патріоти. Нехай інші під тривогами сидять та життя свої кладуть, а я буду по форумах патріотити, ісчі дурака!
Так само як Слав великий патріот, за бабло відкупив себе та свого виблядка від армії, купив знову кнопочку на фупі, підкинув кілька кісточок в АТО, а вони йому відсмоктують у прямому ефірі. Пише - ну з мене в окопі мало користі. Тобто з якогось бідного сільського дядька чи 20-річного юнака на контракті користь є, хай йдуть, вмирають за мільйонера Слава, бо у Слава є бабло.
Ну, про патріотизм чупса писати не будемо. Впевнений, виїхав навіть не через західний кордон, а через єблівушку. Так, чупс? І в тебе не троє дітей і ти не інвалід, тварюка ти продажна.
Про решту дописувачів цього файного форуму мовчу. За деякими випадками, патріотять по Чехіях з Польщами. Тьфу, мєрзость.

Online RG

• Ветеран форума
« Reply #41 : Травня 09, 2022, 05:22:26 17:22 »

Aleks21

• Гість
« Reply #42 : Травня 09, 2022, 05:34:13 17:34 »
Особливо вставляє, як забугорні патріоти, що сцються та серуться навіть заїхати в Україну на день, рвуть на собі віртуальну вишиванку, аж сраки тріщать. Тут ваш дружок Плзень так борзо скакав на цужику під ніком vladio, лякав ватну мамашку-дурепу розправою. Приїхати в Україну цей патріот із Чехії сцить, аж очі на лоб вилазять, патріотить по форумах. І перед тим, як погрожувати розправою ватникам, яких в Україні мільйони, розберися з фупівськими зрадниками - тим же Турчиновим, який прославляв і всяко хвалив руський мір по форумах вже 20 років, який можливо працював на єблівушку, бо практично не вилазив звідти, який вів бізнес з ними, і чий близький родич у вищому керівництві єблівушки особисто забезпечив, щоб Україну не взяли у нато.

Ну і всім бажаючим влаштувати самосуд - подумайте про долю власних родин і дітей у Чехії і не тільки, бо у аліскиного чоловіка руки довгі. І не тільки руки. І не тільки у аліскіного. Ще  раз побачу погрози розправи і самосуду чи тут, чи на фупі - особисто напишу в СБУ, щоб закрили нахуй і форуми і Мурів з Хєрами і Турчами. Так цим тварям і передайте.

Offline Yuras Yuras

• Ветеран форума
« Reply #43 : Травня 09, 2022, 05:46:14 17:46 »

aleks26

• Гість
« Reply #44 : Травня 09, 2022, 06:07:12 18:07 »

Я такий гандон, у якого родичів уже або вбито, або поранено, їм іще 30 нема. В той час як такі, як ви, відсиджуються або дезертирують за їх спинами. Хоч би позатикали пиздаки, бо замість того, щоб рити окопи чи ліпити вареники на фронт, заповнюєте ефіри таким лайном що читати неможливо. В моєму регіоні якщо раніше привозили одного-двох на тиждень, то зараз майже кожен день один-два повертаються назавжди. А йому, бачите, програмувати під час повітряних тривог некомфортно.

Поки ви не зрозумієте, що зараз повинні бути всі рівні і кожен має віддати свій борг, ніхто не виграє ніяку війну.  І так, я шкодую, що кацапи змішали із землею театр з дітьми у Маріуполі, а не Козин і Новопечерські Липки. Бо тоді в України ще був би шанс очиститись. А українцем і таким, що має право щось віщати на цю тему, вважаю лише тих, хто у 1991 році голосував за Чорновола. Всі інші частково долучилися до того, що маємо на сьогоднішній момент, і повинні понести моральну відповідальність.

Offline Yuras Yuras

• Ветеран форума
« Reply #45 : Травня 09, 2022, 06:14:07 18:14 »
Я такий гандон, у якого родичів уже або вбито, або поранено, їм іще 30 нема. В той час як такі, як ви, відсиджуються або дезертирують за їх спинами. Хоч би позатикали пиздаки, бо замість того, щоб рити окопи чи ліпити вареники на фронт, заповнюєте ефіри таким лайном що читати неможливо. В моєму регіоні якщо раніше привозили одного-двох на тиждень, то зараз майже кожен день один-два повертаються назавжди. А йому, бачите, програмувати під час повітряних тривог некомфортно.

Поки ви не зрозумієте, що зараз повинні бути всі рівні і кожен має віддати свій борг, ніхто не виграє ніяку війну.  І так, я шкодую, що кацапи змішали із землею театр з дітьми у Маріуполі, а не Козин і Новопечерські Липки. Бо тоді в України ще був би шанс очиститись. А українцем і таким, що має право щось віщати на цю тему, вважаю лише тих, хто у 1991 році голосував за Чорновола. Всі інші частково долучилися до того, що маємо на сьогоднішній момент, і повинні понести моральну відповідальність.
Зелі гузно лижеш?

Offline Feral Cat

• Ветеран форума
  • Never give in!
« Reply #46 : Травня 09, 2022, 06:16:25 18:16 »

Я думаю, що тут всі, хто ходив на вибори в 1991, голосували за Чорновола. Тоді за нього віддали стільки ж голосів скільки за Порошенка в 2019.
Якби президентом був Порох, то Хуйло б не напало. Але яки й напало, то Україна була б готова відбити удар.

Мій свояк у 54 роки на дзвінок із військкомату зібрався за годину і пішов. Вже два місяці на фронті. А молоді бугаї в його містечку сидять вдома.
« Останнє редагування: Травня 09, 2022, 06:20:43 18:20 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline jia

• Hero Member
« Reply #47 : Травня 09, 2022, 06:31:26 18:31 »
2.5 тижні живу дома в Ірпені
На роботу в Київ їздити перестав - палива нема

Offline ЮАР

• Ветеран форума
« Reply #48 : Травня 09, 2022, 07:10:55 19:10 »
Ти Алекс даремно репетуєш.
Звідки ти знаєш хто що робить для перемоги?
Ти впевнений, що ти вареників наліпив, більше ніж я?
Я впевнений що навпаки.

І ще. Не кожен чоловік, навіть в 30 може бути воїном, і від таких на фронті більше шкоди.
Не від кожного чоловіка на фронті більше користі, ніж від тих, хто активно працює у тилу.

І ще, щоб запобігти зайвих дебатів, мені 65.
Але і в 2014 році, коли мені було 58 мене в армію не взяли.

І останнє, тут не ФУП і не ЦУГ, усі культурні і ввічливі.
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

• Ветеран форума
« Reply #49 : Травня 09, 2022, 07:15:11 19:15 »
Я не зрозумів!
Нових Алексів два.
Алекс 21 і Алекс 26. :smilie10:

Offline majesty

• Ветеран форума
« Reply #50 : Травня 09, 2022, 07:15:20 19:15 »

не будет никогда равенства
такова жизнь
дает славко бабло и на том спасибо
ну а турчинов работает на оборону напямую

возмите себя в руки
а то посты очень для кацапской перепечатки подходят
писи
козин так себе место было
бабахало там больше чем во многих районах Киева

Aleks76

• Гість
« Reply #51 : Травня 09, 2022, 07:20:54 19:20 »
Зелі гузно лижеш?

Я і кажу - краще б вареники ліпив, бо з аналітикою в тебе так само. Ті, що голосували за Чорновола, в принципі не могли голосувати за сайтісь пасєрєдінє і прінімать са всєх старон. Я віддаю належне зебілу, що він не звалив і залишився із своїм народом (на відміну від деяких програмістів та власників форумів). Але воно як було, так і залишилося кострубатомовним читачем промов і не більше. Ну і недобрі чутки ходять, що були нєкіє дагаварьонності (дехто згадує слова Патрушев і Оман), в результаті чого пройобано (С) південь. І не тільки.

Offline Feral Cat

• Ветеран форума
  • Never give in!
« Reply #52 : Травня 09, 2022, 07:21:08 19:21 »

Offline majesty

• Ветеран форума
« Reply #53 : Травня 09, 2022, 07:22:40 19:22 »
Я і кажу - краще б вареники ліпив, бо з аналітикою в тебе так само. Ті, що голосували за Чорновола, в принципі не могли голосувати за сайтісь пасєрєдінє і прінімать са всєх старон. Я віддаю належне зебілу, що він не звалив і залишився із своїм народом (на відміну від деяких програмістів та власників форумів). Але воно як було, так і залишилося кострубатомовним читачем промов і не більше. Ну і недобрі чутки ходять, що були нєкіє дагаварьонності (дехто згадує слова Патрушев і Оман), в результаті чого пройобано (С) південь. І не тільки.
ты откуда пишешь

с канады?

Offline Feral Cat

• Ветеран форума
  • Never give in!
« Reply #54 : Травня 09, 2022, 07:23:39 19:23 »

Коломойський його з Києва не випустив. Бо без нього Коломойскому пизда.

Aleks76

• Гість
« Reply #55 : Травня 09, 2022, 07:27:59 19:27 »
Я думаю, що тут всі, хто ходив на вибори в 1991, голосували за Чорновола. Тоді за нього віддали стільки ж голосів скільки за Порошенка в 2019.
Якби президентом був Порох, то Хуйло б не напало. Але яки й напало, то Україна була б готова відбити удар.

Мій свояк у 54 роки на дзвінок із військкомату зібрався за годину і пішов. Вже два місяці на фронті. А молоді бугаї в його містечку сидять вдома.

Шана Вашому свояку. У моєму регіоні був вражений смертю 59-річного бійця (буквально декілька місяців не вистачило до 60-річчя). У той час як уйобище кацапське лисе смерділо, що нема кому в Києві йому каву подати, обслуга, бачите, звалила вся.

Голосувало за Чорновола з тутешніх може, жменька людей. Сумніваюсь, що ЮАР (смердючий юльок), всілякі стантони та ліни та маджесті та діви та 99 відсотків вупу (ще недевно всі писали суто мовою окупанта роками) голосували за нього. А саме тут корінь всіх бід, а не у голосуванні за Янука, як розпинається на фупі папіна радосць. Бо якби вірний вибір було зроблено, то давно Україна була б і в НАТО, і в Євросоюзі, та і оборонна стратегія була іншою, а  не флатам бить, флатам дружить і "братній народ"  :smilie9:.
« Останнє редагування: Травня 09, 2022, 07:37:53 19:37 від Aleks76 »

Offline majesty

• Ветеран форума
« Reply #56 : Травня 09, 2022, 07:33:33 19:33 »
таки колбасник
айпи не украинский

Aleks76

• Гість
« Reply #57 : Травня 09, 2022, 07:37:22 19:37 »
не будет никогда равенства
такова жизнь
дает славко бабло и на том спасибо
ну а турчинов работает на оборону напямую

возмите себя в руки
а то посты очень для кацапской перепечатки подходят
писи
козин так себе место было
бабахало там больше чем во многих районах Киева

Нє, так не вийде, нє уйдьош! Мої родичі за тебе, сцикло, чому повинні класти свої життя, га? Є чіткі критерії, кого в армію не беруть. Всі решта - правила одинакові для всіх. І не відкрутитесь, бо війна надовго.

Бабло, яке дає якась старенька із своєї пенсії, набагато важливіше брудного бабла так званих українських "патріотів" типу Слава. Який сто раз перевзувався і так само перевзується, коли кацапи захоплять його Тернопіль. Буде у колорадській футболці селфі постити, як це він робив у футболці Партії Регіонів. Його волання про кацапів нікого не хвилюють, бо він і є посконний слабкий кацапорагуль-уклоніст. А лиса кацапська блядюга Турч "воює" на форумі туй-хуй, щодня, навіть у найважчі для України дні, навалюючи лайно тонами. Сподіваюся, хтось надішле посилання його батькові, дружині та дітям. Нехай пишаються, який він у них хєррой.

Offline majesty

• Ветеран форума
« Reply #58 : Травня 09, 2022, 07:43:44 19:43 »
Нє, так не вийде, нє уйдьош! Мої родичі за тебе, сцикло, чому повинні класти свої життя, га? Є чіткі критерії, кого в армію не беруть. Всі решта - правила одинакові для всіх. І не відкрутитесь, бо війна надовго.

Бабло, яке дає якась старенька із своєї пенсії, набагато важливіше брудного бабла так званих українських "патріотів" типу Слава. Який сто раз перевзувався і так само перевзується, коли кацапи захоплять його Тернопіль. Буде у колорадській футболці селфі постити, як це він робив у футболці Партії Регіонів. Його волання про кацапів нікого не хвилюють, бо він і є посконний слабкий кацапорагуль-уклоніст. А лиса кацапська блядюга Турч "воює" на форумі туй-хуй, щодня, навіть у найважчі для України дні, навалюючи лайно тонами. Сподіваюся, хтось надішле посилання його батькові, дружині та дітям. Нехай пишаються, який він у них хєррой.

а чего ты не в армии писдобол колбасный?

нет у тебя родичей в армии

точка

Aleks76

• Гість
« Reply #59 : Травня 09, 2022, 07:45:32 19:45 »
ты откуда пишешь

с канады?

Із жопи. І так, я не соромлюсь, що пишу під проксі. Але я не буду вас надто дратувати своєю тимчасовою присутністю. Просто передайте всім цим Хєрам, Турчам, Мурам та шушобякам, що якщо вони будуть закликати до погроз розправи з іншими українцями (хоч і ватними), я особисто на них кожного накатаю маляву в СБУ за кримінальні погрози самосуду. А на декого ще і за антиукраїнску діяльність і за колаборацію з ворогом. Нехай розслідують, були вони співробітниками ФСБ чи не були.