Автор Тема: Я виїхав з України  (Прочитано 2030 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЮАР

• Ветеран форума
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Я виїхав з України
« Reply #60 : Травня 09, 2022, 07:45:35 19:45 »

Адмін! Що сє коїться??? :smilie10:

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline majesty

• Ветеран форума
« Reply #61 : Травня 09, 2022, 07:46:34 19:46 »

Адмін! Що сє коїться??? :smilie10:

кацапские колбасные боты

Offline Адам Жоржович

• Ветеран форума
« Reply #62 : Травня 09, 2022, 07:47:45 19:47 »
Нє, так не вийде, нє уйдьош! Мої родичі за тебе, сцикло, чому повинні класти свої життя, га? Є чіткі критерії, кого в армію не беруть. Всі решта - правила одинакові для всіх. І не відкрутитесь, бо війна надовго.

Бабло, яке дає якась старенька із своєї пенсії, набагато важливіше брудного бабла так званих українських "патріотів" типу Слава. Який сто раз перевзувався і так само перевзується, коли кацапи захоплять його Тернопіль. Буде у колорадській футболці селфі постити, як це він робив у футболці Партії Регіонів. Його волання про кацапів нікого не хвилюють, бо він і є посконний слабкий кацапорагуль-уклоніст. А лиса кацапська блядюга Турч "воює" на форумі туй-хуй, щодня, навіть у найважчі для України дні, навалюючи лайно тонами. Сподіваюся, хтось надішле посилання його батькові, дружині та дітям. Нехай пишаються, який він у них хєррой.

Хто таке "Слав" я не знаю, а "Турч" дійсно справив враження підараса, коли тут з'являвся.

А тепер про "хулі ти не в армії": шановний, я сподіваюсь, розуміє, що мобілізаційний потенціал України складає близько 7 міліонів народу. Резервістів - міліон. Людей з бойовим досвідом - 400 тисяч. Ну і який сенс доябуватись до отих 7-1-0,4=5,6 міліонів з питаннями "хулі ти не в танку"?Хуй їх хто зараз у той танк візьме, без досвіду і військової спеціальності. Тільки КМБ - це, блядь, півроку. Пропонуєте 5 міліонам одночасно похуярити в армію? А вас хочаб автоматів стільки знайдеться для них, не кажучи вже про все інше?
« Останнє редагування: Травня 09, 2022, 07:51:30 19:51 від Адам Жоржович »

Aleks76

• Гість
« Reply #63 : Травня 09, 2022, 07:47:59 19:47 »
а чего ты не в армии писдобол колбасный?

нет у тебя родичей в армии

точка

Заткни пащу, уйобок! Ти, тварино, і пальця їх не вартий. Хоча тобі, падла, все одно прилетить, бо танцювати на кістках загиблих і казати, що цих смертей не було може лише така кацапська потвора, як ти.

Offline ЮАР

• Ветеран форума
« Reply #64 : Травня 09, 2022, 07:48:14 19:48 »
Я дивлюся воно просто їбануте! :smiley23:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline majesty

• Ветеран форума
« Reply #65 : Травня 09, 2022, 07:48:43 19:48 »
Із жопи. І так, я не соромлюсь, що пишу під проксі. Але я не буду вас надто дратувати своєю тимчасовою присутністю. Просто передайте всім цим Хєрам, Турчам, Мурам та шушобякам, що якщо вони будуть закликати до погроз розправи з іншими українцями (хоч і ватними), я особисто на них кожного накатаю маляву в СБУ за кримінальні погрози самосуду. А на декого ще і за антиукраїнску діяльність і за колаборацію з ворогом. Нехай розслідують, були вони співробітниками ФСБ чи не були.
:fp2

аааа
узнал этого пидараса
это сидор  :fp2

Offline majesty

• Ветеран форума
« Reply #66 : Травня 09, 2022, 07:49:18 19:49 »
Заткни пащу, уйобок! Ти, тварино, і пальця їх не вартий. Хоча тобі, падла, все одно прилетить, бо танцювати на кістках загиблих і казати, що цих смертей не було може лише така кацапська потвора, як ти.

самке своей ро т заткнешь сосунок :fp2

Offline ЮАР

• Ветеран форума
« Reply #67 : Травня 09, 2022, 07:50:14 19:50 »

аааа
узнал этого пидараса

Сідор-підарович?
Схоже!

Offline majesty

• Ветеран форума
« Reply #68 : Травня 09, 2022, 07:52:02 19:52 »
Сідор-підарович?
Схоже!

оно
купил я этого гандона на айпи
айпишники только админ знает

Aleks76

• Гість
« Reply #69 : Травня 09, 2022, 07:55:13 19:55 »
Хто таке "Слав" я не знаю, а "Турч" дійсно справив враження підараса, коли тут з'являвся.

А тепер про "хулі ти не в армії": шановний, я сподіваюсь, розуміє, що мобілізаційний потенціал України складає близько 7 міліонів народу. Резервістів - міліон. Людей з бойовим досвідом - 400 тисяч. Ну і який сенс доябуватись до отих 7-1-0,4=5,6 міліонів з питаннями "хулі ти не в танку"?Хуй їх хто зараз у той танк візьме, без досвіду і військової спеціальності. КМБ - це, блядь, півроку.

В українській мові нема слова міліон. Йдеться не про факт того, що наразі не всі задіяні, а про хитродупість і хитровимаханість декого. Правила одні для всіх. Якщо ти призовного віку і не підпадаєш під винятки, ти повинен залишатися в Ураїні. Потім ці хитрожопі навіть на соціал сідають в інших країнах, замість того, щоб бути чоловіками. Якщо тобі більше 60, хворий чи 3 дітей, питань нема. Всі інші - правила одні для всіх. Крапка.

Слав - це Слав Каланчій, малописьменний "бізнесмен" із Тернополя, який за бабло тестя купив кнопку на фупі уже вдруге. Корупція у найгіршому прояві, це так по-українськи. Не соромиться писати, що йому в окопах робити нічого. Ну так, бабло є, щоб відкупити себе (ще не старий, в районі 50) і синулю. Нехай хтось інший помирає, а він буде вальяжно називати цих людей ватниками та кацапами та банити їх в ніколи. Я бачу, вам це дуже подобається.

Aleks76

• Гість
« Reply #70 : Травня 09, 2022, 07:56:18 19:56 »

аааа
узнал этого пидараса

Бля ... як ти мене так швидко розкусив?? офігіти.

Offline svit

• Ветеран форума
« Reply #71 : Травня 09, 2022, 08:03:42 20:03 »
Це стосується чоловіків призивного віку та жінок-воєннозобов"язаних. Жінки та діти та старі можуть виїхати за бажанням. Бо не дай Бог, окупанти захоплять місто чи село - самі знаєте, що може бути. А в разі безпосередньої небезпеки(ворог близько підійшов до населеного пункту) то без сумніву, потрібно виїздити.

Я мав мати вивезти, бо вона дуже погано ходить, а у нас поверх високий, ліфти не працюють, в підвал бігати неможливо, гроші закінчилися, вижити було проблемою.

Поїхали на Львів, добу на вокзалі, практично без їжі, поки чекали москалі скинули три бомби десь поблизу вокзалу, всі на підлогу попадали, паніка, кудись біжуть, потім мене в поїзд брати не хотіли, всі влізли, я мати запхнув, а сам з речами залишився на пероні, в неї ні грошей, ні одягу, нічого, все в мене. Провідниця каже - йди шукай інший вагон, поки я бігав, поїзд почав їхати. Якимось дивом вліз в вагон.
« Останнє редагування: Травня 09, 2022, 08:10:23 20:10 від svit »

Offline Адам Жоржович

• Ветеран форума
« Reply #72 : Травня 09, 2022, 08:42:20 20:42 »
В українській мові нема слова міліон. Йдеться не про факт того, що наразі не всі задіяні, а про хитродупість і хитровимаханість декого. Правила одні для всіх. Якщо ти призовного віку і не підпадаєш під винятки, ти повинен залишатися в Ураїні. Потім ці хитрожопі навіть на соціал сідають в інших країнах, замість того, щоб бути чоловіками. Якщо тобі більше 60, хворий чи 3 дітей, питань нема. Всі інші - правила одні для всіх. Крапка.

Ну одні для всіх і хулі? Ти прям знаєш хто на що хворий і у кого скільки дітей? Тіліпат шолє?  :smilie8:

Слав - це Слав Каланчій, малописьменний "бізнесмен" із Тернополя, який за бабло тестя купив кнопку на фупі уже вдруге. Корупція у найгіршому прояві, це так по-українськи. Не соромиться писати, що йому в окопах робити нічого. Ну так, бабло є, щоб відкупити себе (ще не старий, в районі 50) і синулю. Нехай хтось інший помирає, а він буде вальяжно називати цих людей ватниками та кацапами та банити їх в ніколи. Я бачу, вам це дуже подобається.

"Вам" - це кому? Тут немає ніякого "слава".  :Sho_za: То, схоже, більше вам подобається, би ви явно прибігли звідти, де він є.  :pooh_lol:

« Останнє редагування: Травня 10, 2022, 04:16:24 16:16 від Адам Жоржович »

Offline Outlander

• Hero Member
« Reply #73 : Травня 10, 2022, 01:18:19 01:18 »
Судячи з нав'язливого використання дебілоїдного терміну єблівушка, який легко гуглиться, оці всі Алекси це якийсь Slawv з УПячки, нещодавно навіть на притулятнику забанений за ідіотизм (аналог "вигнаний з РосГвардії за жорстокість").

ЗІ Наші новоявлені біженці Чупа з оптімістом ні разу не здивували. Приблизно так собі їх поведінку в нинішніх умовах і уявляв. :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Lina

• Global Moderator
  • Ветеран форума
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
« Reply #74 : Травня 10, 2022, 02:18:42 02:18 »
Ці всі Алекси - це один дописувач?

Offline RG

• Ветеран форума
« Reply #75 : Травня 10, 2022, 03:42:36 03:42 »
Судячи з нав'язливого використання дебілоїдного терміну єблівушка, який легко гуглиться, оці всі Алекси це якийсь Slawv з УПячки, нещодавно навіть на притулятнику забанений за ідіотизм (аналог "вигнаний з РосГвардії за жорстокість").

ЗІ Наші новоявлені біженці Чупа з оптімістом ні разу не здивували. Приблизно так собі їх поведінку в нинішніх умовах і уявляв. :gigi:

Ну, на рахунок Чупса ти не правий.

Якщо в тебе на руках неповносправна людина, то було б абсолютно безглуздо сидіти в Харкові, по якому жорстко херачать і немає ніякої впевненості, що його не захоплять кацапи. 

А Оптімізд здається з ЗУ. Тоді гівнюк, звичайно, якщо здриснув в призовному віці і без перерахованих в законі підстав.

Offline optimist

• Ветеран форума
« Reply #76 : Травня 10, 2022, 01:50:43 13:50 »

А Оптімізд здається з ЗУ. Тоді гівнюк, звичайно, якщо здриснув в призовному віці і без перерахованих в законі підстав.

Ні, я з Києва.
Не здриснув а переїхав з родиною в Німеччину. На кордоні поставили штамп у паспорт з датою виїзда.
Думаєш дав хабаря? У мене ані грошей таких ані бажання давати хабарів.
Адам Жоржович правильно вище писав - якого буя присікуватися до тих мильонів що не в армії.
Що немає іншіх способів армії допомогти?

Offline RG

• Ветеран форума
« Reply #77 : Травня 10, 2022, 02:08:14 14:08 »
Ні, я з Києва.
Не здриснув а переїхав з родиною в Німеччину. На кордоні поставили штамп у паспорт з датою виїзда.
Думаєш дав хабаря? У мене ані грошей таких ані бажання давати хабарів.
Адам Жоржович правильно вище писав - якого буя присікуватися до тих мильонів що не в армії.
Що немає іншіх способів армії допомогти?

Ну якщо були законні підстави, то ок

Offline majesty

• Ветеран форума
« Reply #78 : Травня 10, 2022, 02:55:31 14:55 »
я тоже выехал
сейчас в Лондоне

Offline Комашки

• Ветеран форума
« Reply #79 : Травня 10, 2022, 03:02:18 15:02 »
Ну якщо були законні підстави, то ок
Якби не відчуття що феміністичні срачі не на часі, ми б тут ще окремо поспілкувалися стосовно того, чому наприклад жінка хвору мати може вивезти, не кваплячись облаштувати її закордонне перебування, а потім за власним бажанням - повернутися, чи ні. Але наприклад якщо так зробить чоловік, то він чомусь автоматом чмо, боягуз та уклоніст - й це не дивлячись на відсутність бодай якихось документів чи ознак що він потрібен ЗСУ.

Offline div

• Ветеран форума
« Reply #80 : Травня 10, 2022, 03:08:32 15:08 »
Якби не відчуття що феміністичні срачі не на часі, ми б тут ще окремо поспілкувалися стосовно того, чому наприклад жінка хвору мати може вивезти, не кваплячись облаштувати її закордонне перебування, а потім за власним бажанням - повернутися, чи ні. Але наприклад якщо так зробить чоловік, то він чомусь автоматом чмо, боягуз та уклоніст - й це не дивлячись на відсутність бодай якихось документів чи ознак що він потрібен ЗСУ.

Потому что женщина до сих пор не воспринимается обществом как военнообязанный
Им полностью доступ ко всем военным специальностям разрешили всего как год или два как.
Мужчина тоже может вывезти недееспособного родственника, но это сложнее. Нужна официальная регистрация в собесе по досмотру и справка оттуда

Offline Комашки

• Ветеран форума
« Reply #81 : Травня 10, 2022, 03:43:10 15:43 »
Им полностью доступ ко всем военным специальностям разрешили всего как год или два как.
Мужчина тоже может вывезти недееспособного родственника, но это сложнее. Нужна официальная регистрация в собесе по досмотру и справка оттуда
Це зрозуміло, просто ще один приклад того як суспільству роками "не на часі, тут шашличкі та сушикі", а в результаті всі шишки має на собі меншість, якій просто пощастило жити в нероздупленому суспільстві.
P.S.
Приятелю з дружиною-інвалідом допомагали з Авдіївки потрапити за кордон, ті ще пригоди з оформленням тих реєстрацій на протилежному боці країни без документів.

Offline svit

• Ветеран форума
« Reply #82 : Травня 10, 2022, 04:04:55 16:04 »

Якби ви знали які єбучі пьозди понаїхали в Німеччину ви б офігелі. І тут ситуація така що мені просто пощастило вивезти нещасну маму сюди, і то що divу не пощастило, хоча він з його мамою на те заслуговує, ви б зрозуміли наскільки недосконалий закон.

Я от просто прошу шановне турпориле свободівське братство, яке сиділо в окопах всі революції сказати мені, що я мав робити коли мати вмре без того що я зробив? Чи не охуїли ви, га? Я цю тему і створив щоб вас скотів поставити на місце.
« Останнє редагування: Травня 10, 2022, 04:09:49 16:09 від svit »

Offline optimist

• Ветеран форума
« Reply #83 : Травня 10, 2022, 04:25:28 16:25 »
Якби ви знали які єбучі пьозди понаїхали в Німеччину ви б офігелі. І тут ситуація така що мені просто пощастило вивезти нещасну маму сюди, і то що divу не пощастило, хоча він з його мамою на те заслуговує, ви б зрозуміли наскільки недосконалий закон.

Знаємо. Німеччина надає прихисток всім українцям не цікавлячись їх моральними якостями.

Я от просто прошу шановне турпориле свободівське братство, яке сиділо в окопах всі революції сказати мені, що я мав робити коли мати вмре без того що я зробив? Чи не охуїли ви, га? Я цю тему і створив щоб вас скотів поставити на місце.

А ось це було зайве.

Offline majesty

• Ветеран форума
« Reply #84 : Травня 10, 2022, 04:30:07 16:30 »
оптимист с какого числа ты чухнул?
чего не дождался шашлычков на майские?

Offline medved

• Ветеран форума
« Reply #85 : Травня 10, 2022, 05:18:26 17:18 »
реальний випадок,  стою в черзі на пошті в Чехії, переді мною в пєссста в шортах-бікіні, звертається до співробітника пошти - мужчіна.
Я кажу - не мужчіна, а пан.
Ну й запитав - звідкіля ви,  відповідь  - с кієва.
Кажу - а чо тоді кацапською спілкуєтесь?
Відповідь - а мнє так удобнєє.

Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline svit

• Ветеран форума
« Reply #86 : Травня 19, 2022, 10:30:17 22:30 »
Знаємо. Німеччина надає прихисток всім українцям не цікавлячись їх моральними якостями.

А ось це було зайве.

Я так не думаю.

Offline medved

• Ветеран форума
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline svit

• Ветеран форума
« Reply #88 : Вересня 20, 2022, 07:49:14 19:49 »
Есі шо я в Німеччині.

Offline Ali(UA)

• Ветеран форума
« Reply #89 : Вересня 21, 2022, 12:34:27 00:34 »
і шо там багато Українців у Німеччині