Автор Тема: Обидно, возразить нечего  (Прочитано 1218 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Обидно, возразить нечего
« : Квітня 28, 2014, 10:33:04 10:33 »
Вот за что уважаю Мустафу Найема -- так это за то, что во время боев на Грушевского он поехал в Лондон на курс для выживания журналистов в горячих точках. он знал, что этот курс ему еще пригодится! и вот наступил Славянск, а Мустафа улетел в норвежский Берген. и пусть бросит в меня камень тот, кто скажет, что это не самый лучший для журналиста способ выжить!https://www.facebook.com/svirkoy/posts/630562833686413?stream_ref=5
Предвидя "аргументы" - Мустафу люблю и даже где то уважаю, в отличии от остальных 99% представителей этой древнейшей профессии. Кстати он там не один
Батя, мы стараемся ...

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Re: Обидно, возразить нечего
« Reply #1 : Квітня 28, 2014, 10:41:27 10:41 »
Афганець Мустафа зробив більше для нас українців ніж ми самі. І я думаю на цьому ще не все.

Offline b_ware

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 351
Re: Обидно, возразить нечего
« Reply #2 : Квітня 28, 2014, 10:44:09 10:44 »
Если есть возможность - то че б не полететь в Норвегию? Тем более, я так понял, платит не он. Они ж тоже человеки, не?

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Обидно, возразить нечего
« Reply #3 : Квітня 28, 2014, 10:46:35 10:46 »
Вот согласен с обоими постами, но что то скребет.
Батя, мы стараемся ...

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Обидно, возразить нечего
« Reply #4 : Квітня 28, 2014, 10:53:39 10:53 »
Афганець Мустафа зробив більше для нас українців ніж ми самі. І я думаю на цьому ще не все.

Афганець Мустафа наполягає на тому, що він не меньший громадянин України ніж будь який етнічний українець. І зараз мова якраз про його громадянські вчинки. Так от, що його колега пан Лєщєнко під час буремних подій Майдану повчав майданівців з далеких безпечних країв, що пан Мустафа висуває претензії до політиків у їх недостатніх діях, проте як громадянин сам не вирізняється відважними вчинками.

PS краще б той курс у Лондоні щодо виживання в гарячих точках пройшов би хтось з тих хлопців-журналістів, що попали в розклади у Слов'янську
« Останнє редагування: Квітня 28, 2014, 10:55:50 10:55 від Rost_I »
... і хай Росія згине як держава

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Обидно, возразить нечего
« Reply #5 : Квітня 30, 2014, 12:05:36 12:05 »
нда-с Кукрс виживання для журналістів явно пішов Мустафі на користь. Виживає він непогано... Вчора, наприклад, напару з Сергієм Лєщєнко з успіхом вижив на норвевзькому ток-шоу https://twitter.com/Leshchenkos/status/461402469122064384/photo/1
а і справді, чого його ото пхатись до Луганськів та Слов'янськів усяких, там важко вижити. Краще звинуватити політиків що вони туди мало їздять, а самому в туди де спокійніше. А журналісти нехай дурні туди пруться, ті що дорогі курси на виживання не проходили.
... і хай Росія згине як держава

Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -
Re: Обидно, возразить нечего
« Reply #6 : Квітня 30, 2014, 12:09:17 12:09 »
Вот за что уважаю Мустафу Найема -- так это за то, что во время боев на Грушевского он поехал в Лондон на курс для выживания журналистов в горячих точках. он знал, что этот курс ему еще пригодится! и вот наступил Славянск, а Мустафа улетел в норвежский Берген. и пусть бросит в меня камень тот, кто скажет, что это не самый лучший для журналиста способ выжить!https://www.facebook.com/svirkoy/posts/630562833686413?stream_ref=5
Предвидя "аргументы" - Мустафу люблю и даже где то уважаю, в отличии от остальных 99% представителей этой древнейшей профессии. Кстати он там не один

Привіт Мустафі в Норвегії та Махновцю - з Гуляй Поля, Запорізької, де я зараз працюю :)

Махна тут поважають та пам'ятають  :Prapor2:

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Обидно, возразить нечего
« Reply #7 : Квітня 30, 2014, 12:12:04 12:12 »
Оце тебе закинуло :smilie1: Привіт і успіхів.
Батя, мы стараемся ...

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Re: Обидно, возразить нечего
« Reply #8 : Квітня 30, 2014, 12:18:33 12:18 »
А як і коли він потрапив в Україну і як вивчив українську?
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Обидно, возразить нечего
« Reply #9 : Квітня 30, 2014, 12:19:19 12:19 »
а що за претензії до Мустафи?

1-го грудня він був на Банковій і ковтав газ. 18-го лютого ввечері він був на Майдані і ковтав дим від покришок, і знову газ. та й взагалі перебував у самому пеклі під будинком профспілок.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Re: Обидно, возразить нечего
« Reply #10 : Квітня 30, 2014, 12:25:59 12:25 »
на востоке война .. мустафа не есть военній журналист .. военная журналистика - отдельная профессия .. чего пристали к человеку?
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Обидно, возразить нечего
« Reply #11 : Квітня 30, 2014, 12:30:26 12:30 »
на востоке война .. мустафа не есть военній журналист .. военная журналистика - отдельная профессия .. чего пристали к человеку?

например, чтобы прекратил постить фотки скандинавских картин из музеев. Поехали в Норвегию - молодцы, мы за них с Лещенком очень рады. Нахрена об этом орать на каждом углу? Он прекрасно знает, сколько народу читает его фейсбук и твиттер. Мунк это хорошо, но в данной ситуации эти посты выглядят издевательски и вызывают страшное раздражение у народа.