Автор Тема: Коли Україна поверне Крим і Донбас?  (Прочитано 320 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Коли Україна поверне Крим і Донбас?
« : Травня 15, 2022, 09:43:36 21:43 »
Тут більшість людей, як і в цілому по Україні, очевидно, вважає, що раніше ніж через рік. Але я вважаю це малоймовірним сценарієм. Не настільки, як думка росіян ( "ніколи" ), - бо таки повернеться, й сценарій докси (тут- загальної думки соціуму) росіян має  ймовірність реалізуватись в районі нуля. Адже варіант з 2-2.5 роками, ІМНО, є досить вірогідним ( в районі 100%)

А що ви думаєте?

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4778
  • Стать: Чоловіча
Re: Коли Україна поверне Крим і Донбас?
« Reply #1 : Травня 15, 2022, 09:50:43 21:50 »
Тут більшість людей, як і в цілому по Україні, очевидно, вважає, що раніше ніж через рік. Але я вважаю це малоймовірним сценарієм. Не настільки, як думка росіян ( "ніколи" ), - бо таки повернеться, й сценарій докси (тут- загальної думки соціуму) росіян має  ймовірність реалізуватись в районі нуля. Адже варіант з 2-2.5 роками, ІМНО, є досить вірогідним ( в районі 100%)

А що ви думаєте?
нічого.
між бажанням і реалізацією велика різниця. у мене поки немає відчуття, що вони вже зрівнялися. рано.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Коли Україна поверне Крим і Донбас?
« Reply #2 : Травня 15, 2022, 10:21:42 22:21 »
нічого.
між бажанням і реалізацією велика різниця. у мене поки немає відчуття, що вони вже зрівнялися. рано.

давайте не про зрівняння бажання та реалізації говорити, а про зрівняння військових потуг України та РФ. На мою думку, це відбувається зараз. І навряд чи в цьому році України стане на порядок сильніша за Мордор, щоб проводити широкомасштабні наступальні дії. Тут потрібні переважаючі сили. До того ж, ці "сцикливі нацисти" теж навчаються. Отже, потрібний час на створення такої переваги, перш за все у вогневій потузі

І тут нам допоможе ленд-ліз. І не тільки в озброєннях,- але ще й ... у виробничому обладнанні, щоб виробляти власні зразки зброї, які нам потрібні. Як і СРСР під ІІ Світової Війни одержував від США не лише зброю- але й верстати для її виробництва. А виробничі потужності можна створювати в Чехії, Словаччині, Польщі. Вивозити туди наші кваліфіковані кадри, наймати місцеві. Вони, між іншим, зберегли професійно-технічну освіту, там повно висококваліфікованих робочих і інженерних кадрів. І по менталітету вони- слов'янські німці, вміють робити якісну промислову продукцію. Поляки, наприклад, продають нам нашу же "Онсилу", яка розроблена нами, але в серію не пішла- наші військові забракували через низьку якість. А поляки тут якість дали.
 Я вже не кажу про чеські та словацькі автівки, що Шкода- це той же Фолксваген, але дешевше. Нехай це буде нашим тилом, як колись для СРСР тилом стали Урал, Сибір, Середня Азія.

Інший варіант- розгорнути наші виробничі потужності в самих Штатах, за їхні ж гроші купувати їхнє ж устаткування та виробляти наші Богдани, Грім-2, Вільха, Нептун, Коршун-2, Козак-2, Варта тощо серійно, у великих кількостях. Теж вивезти якусь частину фахівців, а якусь найняти там

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Коли Україна поверне Крим і Донбас?
« Reply #3 : Травня 15, 2022, 10:25:20 22:25 »
Тоді терміни нашої перемоги трохи наблизяться, хоча все одне потрібно багато часу, коли виробництво для ЗСУ досягне партій в тисячі зразків

Саме тому я й визначив, що не раніше, ніж через 1.5 роки в самому кращому випадку, а так, більш реалістично- 2, 2.5 роки

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4778
  • Стать: Чоловіча
Re: Коли Україна поверне Крим і Донбас?
« Reply #4 : Травня 15, 2022, 11:04:11 23:04 »
наведені розрахунки матимуть місце лише за умови активних бойових дій протягом усіх 2-х років.
маю сумніви щодо такої тривалості і такого ж темпу ведення війни як зараз.

і справа не в лендлізі. з цим-то все нормально. справа в людських ресурсах і системі їх підготовки.
а з цим поки що хєрово, бо розмови за "пєрєговори" з кацапами не зникли, тому пошесть має надію все "парєшать" замість нищити ворога.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Коли Україна поверне Крим і Донбас?
« Reply #5 : Травня 15, 2022, 11:47:26 23:47 »
наведені розрахунки матимуть місце лише за умови активних бойових дій протягом усіх 2-х років.
маю сумніви щодо такої тривалості і такого ж темпу ведення війни як зараз.

і справа не в лендлізі. з цим-то все нормально. справа в людських ресурсах і системі їх підготовки.
а з цим поки що хєрово, бо розмови за "пєрєговори" з кацапами не зникли, тому пошесть має надію все "парєшать" замість нищити ворога.

Наведені розрахунки стосувались насамперед темпів виробництва своєї зброї в кількості, що може дати вирішальну перевагу над ворогом. А не темпів знищення ворожого озброєння з метою створення такої переваги. Тут нам може бути в нагоді перевага в якості нових зразків, в розвідці, в зв'язку, в радарах для контрабатарейної боротьби. Але тут я можу з Вами погодитись- я не бачу реалізації цієї переваги в кількості знищених артилерійських систем, РСЗВ, ППО засобів, особового складу. Не використовуються навіть дрони-камікадзе. Це питання