Автор Тема: Заповнюю заявку на Канаду. Ось де дупа, яка не могла навіть наснитись. Неможлива  (Прочитано 1583 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Суцільний маразм, то наш, то канадський. Практично нічого в межах здорового глузду, паралельні світи якісь

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Ось список найбільш близьких до моєї спеціальностей, які можна вставити до форми
Science, General
Science, Applied
Science, Health

У мене було "Експериментальна ядерна фізика"
????
Нічого не підходить

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Не менш весело із громадянством
"Ви були громадянином цієї країни від народження?"
Якої країни, її не було ще тоді

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Вимагається вулиця. на якій університет, що я закінчив. Харківський університет, адмінкорпус, був на площі Дзержинського ( дивом пам'ятаю, такого в доках немає). Тепер це площа Свободи. Номер дома не пам'ятаю, я закінчував фізтех, який взагалі в П'ятихатках. Що писати, що вони будуть перевіряти?

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Причому латинськими літерами. Спробуйте в інеті знайти поштові адреси України для міжнародної пошти- ні хера немає офіційно, суцільна відсебятина
« Останнє редагування: Серпня 18, 2022, 07:11:52 19:11 від Sebastian Brant »

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Я помру за заповненням цієї форми. Її неможливо заповнити, дечого вже немає, а дещо так і не створили- ті ж назви латинськими літерами всіх вулиць. Самі ідіоти навколо

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Maidan Svobody or Freedom Square- that is the question!

Помру як Гамлет від питань без відповідей

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Ось список найбільш близьких до моєї спеціальностей, які можна вставити до форми
Science, General
Science, Applied
Science, Health

У мене було "Експериментальна ядерна фізика"
????
Нічого не підходить

А чому ти вирішив що не підходить

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46466
  • Never give in!
Не істери.
Пиши що знаєш.
Головне - не залишити питань без відповіді.


Пиши applied science. Теоретики нахуй нікому не треба.

Громадянство - yes. Якщо мова не про Канаду.
Maidan Square or Freedom Square.
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Maidan Svobody or Freedom Square- that is the question!
^^^^^^^^^^
Помру як Гамлет від питань без відповідей

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46466
  • Never give in!
Подивись на інтернеті адресу головного корпусу Харківського університету. І впиши.

Головне - не залиш жодного питання без відповіді.
If you are going through hell, keep going.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
я й сам уже здогадавсь поміняти на аплаид. Але спершу інтуїтивно обрав дженерал

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Не істери.
Пиши що знаєш.
Головне - не залишити питань без відповіді.


Пиши applied science. Теоретики нахуй нікому не треба.

Громадянство - yes. Якщо мова не про Канаду.
Maidan Square or Freedom Square.
про Україну. Я гадаю, вони розуміють громадянство як проживання. В анкеті ситизен, а не резидент, але якщо розуміти буквально, то громадянство України може бути лише від 1991 року. Але їх це, скоріш за все, не колихає. Їх якісь свої питання безпеки турбують, отже, мається на думці, що сидів там і сидів, чи звідкись підозріло припхався. Складно зрозуміти логіку північно-американського бюрократа, який ментально перебуває в фортеці, куди всі намагають проникнути. Особливо після вересня 2001 року, дяка арабам

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46466
  • Never give in!
Аплікацію не приймуть якщо є пропущені питання.
 
Дата народження, родинний стан, громадянство, міце проживання, відсутність судимостей. Все інше їм до сраки. Але всі відповіді мають бути.
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
про Україну. Я гадаю, вони розуміють громадянство як проживання. В анкеті ситизен, а не резидент, але якщо розуміти буквально, то громадянство України може бути лише від 1991 року. Але їх це, скоріш за все, не колихає. Їх якісь свої питання безпеки турбують, отже, мається на думці, що сидів там і сидів, чи звідкись підозріло припхався. Складно зрозуміти логіку північно-американського бюрократа, який ментально перебуває в фортеці, куди всі намагають проникнути. Особливо після вересня 2001 року, дяка арабам

Те питання їм для того щоб знати чи міняв ти громадянство чи ні..... Ти не міняв - от і пиши що народився громадянином України.... Вони не ідіоти... прекрасно розуміють що це означа

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1492
Canada це країна де перемогла бюрократія. Коли ви зрозумієте чому розігнали Freedom Convoy то прийдете до висновку що марно приїхали. До речі, будьте обережні в цьму мультикультурному світі.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46466
  • Never give in!
Остап має рацію.
Якщо не хочете несподіваних проблем у Канаді (зрештою як і в США) то мовчіть і приглядаєтеся до навколишнюго середовища. Ніколи не висловлюйте вголос своїх політічних уподобань, не жартуйте в звичному вам стилі, ні в якому резі не зачіпайте якихось расових чи релігійних питань. Відвертість і щирість повинно буде сховати на тривалий час. Зрештою це буде природньо, бо на відміну від України, до вас нікому не буде діла і ви швидко дійдете до висновку, що вам тут загалом усе чуже. Але гору візьме вже ж комфорт самотності і відносного спокою.
If you are going through hell, keep going.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6170
Панове Ферал та Остап тривалий час живуть у Канаді?  :gigi:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46466
  • Never give in!
Панове Ферал та Остап тривалий час живуть у Канаді?  :gigi:

В США вже понад 20 років.
Насолоджуюся тим, що до мене нікому нмає діла, і мені ні до кого теж.  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Панове Ферал та Остап тривалий час живуть у Канаді?  :gigi:

Просто є тут категорія американців, які вважають що знають про канаду більше чим самі канадці..... 

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46466
  • Never give in!
Просто є тут категорія американців, які вважають що знають про канаду більше чим самі канадці.....

Я в Канаді трохи жив. У Кінгстоні. Неподалік Торонто.
If you are going through hell, keep going.

Offline brolisviking

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 63
  • Стать: Чоловіча
Остап має рацію.
Якщо не хочете несподіваних проблем у Канаді (зрештою як і в США) то мовчіть і приглядаєтеся до навколишнюго середовища. Ніколи не висловлюйте вголос своїх політічних уподобань, не жартуйте в звичному вам стилі, ні в якому резі не зачіпайте якихось расових чи релігійних питань. Відвертість і щирість повинно буде сховати на тривалий час. Зрештою це буде природньо, бо на відміну від України, до вас нікому не буде діла і ви швидко дійдете до висновку, що вам тут загалом усе чуже. Але гору візьме вже ж комфорт самотності і відносного спокою.

Центр - Исаеву - штандартенфюрер, война закончилась в 1945 .....

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1492
Я в Канаді трохи жив. У Кінгстоні. Неподалік Торонто.

то ми були майже сусідами :smiley15: я трохи жив у довоєнному Берліні. Від тих часів приємні спогади про LCBO  :smilie1:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Суцільний маразм, то наш, то канадський. Практично нічого в межах здорового глузду, паралельні світи якісь


....Бо нєхуй шастать!  :gigi: :gigi: :gigi:

А хто ж тоді в Україні житиме? Для кого ж ця країна була створена в 1991 році, врешті-решт, за для чого ж тоді й сьогодні триває війна, вже 9-й рік поспіль ???
Для того, щоб комусь було комфоротніше мігрувати туди, де комфоротнішеж ити ?

То взагалі нічого було не потрібно. В 1991 році в Україні в закордоннному вже паспорті ставився штамп: "Дійсний для виїзду в усі країни світу". Причому, тоді ще навіть на бланку совєцького зразка.

Навіть в Росії і сьогодні ставиться такий само штамп, для більшості її громадян в закордонному паспорті. ( крім тих, хто міцно пов"язаний з ФСБ чи з Міноборони РФ).

В Україні окуповано близько 21-22% територій. Але решта - не буде вже окупована ніколи.
В Україні є багато регіонів, де приймають своїх біженців і де є робочі місця.
І зовсім не обов"язково мігрувати до Канади чи ще в якісь нетрі.
Жити треба в своїй країні, розвивати й розбудовувати свою країну тут, а не там, де на кожен кв.м.  є 1 біла людина, 2 африканці, 2 азіяти, і 1 людина ще  х.з. якого расового походження.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6170
В Україні окуповано близько 21-22% територій. Але решта - не буде вже окупована ніколи.
Ого, круто. Добре що шановні західні партнери не в курсі, а то б без хімарсів вже сиділи  :gigi:
Жити треба в своїй країні, розвивати й розбудовувати свою країну тут, а не там, де на кожен кв.м.  є 1 біла людина, 2 африканці, 2 азіяти, і 1 людина ще  х.з. якого расового походження.
Людині зазвичай видніше, де їй жити - особливо коли ідеї славянської расової чистоти не чухаються

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Ого, круто. Добре що шановні західні партнери не в курсі, а то б без хімарсів вже сиділи  :gigi:Людині зазвичай видніше, де їй жити - особливо коли ідеї славянської расової чистоти не чухаються


Для мене особисто ідеї расової чистоти важливі.
Для кого не важливі, то тому не варто й сидіти на політ.форумах, балагурячи про тяжку українську долю, про перспективи Україниі т.п.

Я не розумію сенс існування України, якщо тут наявнаетно-расова ідентичність помітно зміниться.
Якщо тут буде значна кількість таких, як Жан Беленюк, або Мустафа Найєм, або тут по вулицях бродитимуть різні чеченці. угрофінського кореня кацапи, буряти, якути, тувинці, узбеки, таджики, грузини, афганці, китайці, пакистанці, нігерійці і т.д.і т.п.

Така Україна для мене ніколи не матиме цінність. Я просто не бачитиму сенсу в її існуванні.
.......................................

Якщо хтось вважає, що людині  зазвичай видніше де їй жити, - то особисто я так не вважаю.

Я не вважаю що чеченці й буряти мають право тут жити, але я й не вважаю, що негри й монголоїдно-папуаські суб"єкти мають прово вибирати Україну як місце свого постійного проживання.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6170
Для мене особисто ідеї расової чистоти важливі.
Для кого не важливі, то тому не варто й сидіти на політ.форумах, балагурячи про тяжку українську долю, про перспективи Україниі т.п.

Я не розумію сенс існування України, якщо тут наявнаетно-расова ідентичність помітно зміниться.
Це круто, просто з чого ви взяли що через ваше нерозуміння того чи іншого моменту хтось щось повинен робити чи не робити :) це ж ваше нерозуміння й ваше світосприйняття

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153

....Бо нєхуй шастать!  :gigi: :gigi: :gigi:

А хто ж тоді в Україні житиме? Для кого ж ця країна була створена в 1991 році, врешті-решт, за для чого ж тоді й сьогодні триває війна, вже 9-й рік поспіль ???
Для того, щоб комусь було комфоротніше мігрувати туди, де комфоротнішеж ити ?

То взагалі нічого було не потрібно. В 1991 році в Україні в закордоннному вже паспорті ставився штамп: "Дійсний для виїзду в усі країни світу". Причому, тоді ще навіть на бланку совєцького зразка.

Навіть в Росії і сьогодні ставиться такий само штамп, для більшості її громадян в закордонному паспорті. ( крім тих, хто міцно пов"язаний з ФСБ чи з Міноборони РФ).

В Україні окуповано близько 21-22% територій. Але решта - не буде вже окупована ніколи.
В Україні є багато регіонів, де приймають своїх біженців і де є робочі місця.
І зовсім не обов"язково мігрувати до Канади чи ще в якісь нетрі.
Жити треба в своїй країні, розвивати й розбудовувати свою країну тут, а не там, де на кожен кв.м.  є 1 біла людина, 2 африканці, 2 азіяти, і 1 людина ще  х.з. якого расового походження.

Як не крути, а Україна стає частиною західного суспільства. Тепер люди будуть постійно переміщатись в обидва боки.....

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1492
То треба поїздити по світу і пожити в multicultural hell щоб зрозуміти цінність національних держав. Людина почуває себе комфортно серед собі подібних. Основна проблема України в тому що ще небуло проукраїнської влади. До речі, це і є основна причина неготовності до війни і засилля кротів у всіх ланках влади.