Автор Тема: Ердогаша каже  (Прочитано 262 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Ердогаша каже
« : Вересня 20, 2022, 05:25:11 17:25 »
... що хуйло вже хоче "завершити все це якомога швидше":

Цитувати
In Uzbekistan, I got together with President Putin, and we had very extensive discussions with him. And he is actually showing me that he's willing to end this as soon as possible. That was my impression, because the way things are going right now are quite problematic; 200 hostages will be exchanged upon an agreement between the parties.

I think a significant step will be taken forward.

Цитувати
В Узбекистані я зустрівся з президентом Путіним, і ми провели з ним дуже широкі дискусії. І він фактично показує мені, що він готовий покінчити з цим якомога швидше. Це було моє враження, тому що те, як зараз йдуть справи, досить проблематично; За домовленістю сторін буде обміняно 200 заручників.

Думаю, буде зроблено значний крок вперед.

https://www.pbs.org/newshour/show/turkey-president-erdogan-on-russias-invasion-of-ukraine-and-the-future-of-nato


Це, звичайно, робиться для того, щоб всілякі підараси почали притримувати постачання зброї у надії, що "воно зараз само розсмокчеться".


Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Ердогаша каже
« Reply #1 : Вересня 20, 2022, 05:40:01 17:40 »
мабуть ступінь цього хотіння занизька.....

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Ердогаша каже
« Reply #2 : Вересня 20, 2022, 05:45:39 17:45 »
І ще:

Цитувати
За інформацією Financial Times, казначейство Туреччини отримало 25 млрд дол з невідомого джерела. Передбачається, що це інвестиції із Росії.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Ердогаша каже
« Reply #3 : Вересня 20, 2022, 05:46:59 17:46 »
мабуть ступінь цього хотіння занизька.....

Хоче відпетляти із шматком зпижженого або, на крайняк, хоча б не платити репарації (як у 1905).

PS. Насправді це просто дурілка картонна і "exit" для підарасів, схильних гальмувати допомогу.
« Останнє редагування: Вересня 20, 2022, 07:14:32 19:14 від Адам Жоржович »