Автор Тема: Я немного в шоке  (Прочитано 933 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Я немного в шоке
« Reply #30 : Вересня 21, 2022, 04:43:37 16:43 »
нет просто ковид показал что общество запугано. соответственно им легко манипулировать с помощью угроз.

І після цього той кому це ковід показав змовився з хуйлом про ядерну загрозу?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5897
Re: Я немного в шоке
« Reply #31 : Вересня 21, 2022, 04:46:06 16:46 »
20 лет назад там было меньше женщин. соответственно больше риска. психология. я люблю женщин но считаю в военных решениях их нельзя допускать.
Коротше кажучи, обхєзалісь як завжди мужичкі, але вам цікаво поговорити про ковід, жінок та кастінг чорношкірих геїв  :gigi:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5897
Re: Я немного в шоке
« Reply #32 : Вересня 21, 2022, 04:50:01 16:50 »
нет просто ковид показал что общество запугано
Все що показав ковід - що на бурудьбу з ним ЄС може всрати 2 трільйони євріков, а на допомогу Україні... такоооє, тут тре паспать, пакакать, падумать, потім може ярд дати в позику.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Я немного в шоке
« Reply #33 : Вересня 21, 2022, 04:59:29 16:59 »
Коротше кажучи, обхєзалісь як завжди мужичкі, але вам цікаво поговорити про ковід, жінок та кастінг чорношкірих геїв  :gigi:
та обхезались усе и продолжают хезатся.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Я немного в шоке
« Reply #34 : Вересня 21, 2022, 06:52:40 18:52 »
Враховуючи що це дві нейтральні країни в мирній та благополучній Європі 60х, які навіть не мають спільного кордону, то єдині тьорки які могли між ними бути це суперечка між шведом і швейцарцем, в чиїй країні життя нудніше. Мабуть навіть в Австрії та Австралії більше шансів на конфлікт.  :gigi:

 :laugh:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Я немного в шоке
« Reply #35 : Вересня 21, 2022, 07:39:35 19:39 »
Виробники бомб настільки впевнені у своїй конструкції, що готові відразу приступити до виробництва, не підриваючи справжню бомбу.
Джуни також інколи впевнені, що шматок коду написаний ними компільнеться і працюватиме згідно їхніх очікуваннь з першого разу. Але є одне але.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Я немного в шоке
« Reply #36 : Вересня 21, 2022, 08:40:07 20:40 »
Доктор Карбер був зовнішнім радником прем'єр-міністра Великої Британії Маргарет Тетчер. Служив радником генсека НАТО Манфреда Вернера. У минулому – радник міністра оборони США. Виступав у парламентських комітетах з оборони Великої Британії, Канади, Данії, Франції, ФРН, Польщі, Південної Кореї, Швеції і Нідерландів. До думки цієї людини нині прислухається більшість лідерів західних демократій. Філіп Карбер – активний провідник проукраїнських позицій у Західній Європі й США.

Радники, яких ми заслужили.  :fp2

Єдина надія що тут щось перекладачі нахомутали. З іншої сторони багато чого стає зрозумілим, якщо такі радники у лідерів західного світу, то чого від самих лідерів очікувати.  :gigi:

Ну.... Ви теж буваєте праві
Але б я навів тут цитату Черчилля про американців, які завжди дістаються правильних рішень... щоправда, спробувавши перед цим усі неправильні...

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Я немного в шоке
« Reply #37 : Вересня 21, 2022, 08:42:45 20:42 »
Те ж саме можна сказати про демократію в цілому. Народовладдя не може не помилятись, це система із зворотнім зв'язком, отже, помилка та виправлення її є системо-утворюючим фактором демократичних режимів

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5897
Re: Я немного в шоке
« Reply #38 : Вересня 21, 2022, 09:37:45 21:37 »
Джуни також інколи впевнені, що шматок коду написаний ними компільнеться і працюватиме згідно їхніх очікуваннь з першого разу. Але є одне але.  :gigi:
Тому може воно й на користь що в Швеції нема ядерної програми  :gigi: