Автор Тема: надо создавать в ТРО  (Прочитано 6107 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20310
Re: надо создавать в ТРО
« Reply #30 : Жовтня 05, 2022, 09:27:12 21:27 »
VS ціль мопеда...

так может лучше с охотничих ружей мочить?
тем более пво не справляется в силу покрытия

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20310
Re: надо создавать в ТРО
« Reply #31 : Жовтня 05, 2022, 09:28:37 21:28 »
Ви знаєте принцип работи іранських мопедів. Бо знаєте що долетіло до Білої Церкви, знаєте що запущено вочевидь не з Броварів, знаєте радіус дії віддаленого управління - відповідно розумієте що дрон пролетів 100+ км, зробити це міг тільки в автономному режимі. Відповідно, орієнтувався по супутниках. Оскільки впав не в Румунії, то відповідно не по ГЛОНАСС. Таким чином GPS, і єдиним питанням може стояти - чи військовим (оскільки це Іран, то нібито неможливо - але оскільки в ЦРУ, як й скрізь, сидять дебіли, то може й можливо).

именнло

запущенно с Херосна
и могло быть уинчтоженно в степях Украины

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6167
Re: надо создавать в ТРО
« Reply #32 : Жовтня 05, 2022, 09:30:54 21:30 »
я лично видел пару мопедов в воздуже
Чесно кажучи, ми свій фантом про не особливо бачили навіть коли відомо де він приблизно, коли висота 2+ км (а оскільки там максимум 5-6, й шахід літає не нижче...)
Тобто якщо ця хрінь пре не до вас, а кудись повз, й на висоті - то практично нереально. Та й нащо, хіба стаціонарні радари таке не бачать?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: надо создавать в ТРО
« Reply #33 : Жовтня 05, 2022, 09:31:13 21:31 »
Люблю тезу Маджесті щодо того, що типу достатньо подати ідею - а далі воно якось докотиться та втілиться. Воно так не працює, але є в цьому щось чисте та високе :)
Коротше, робити треба так. Дрон наводиться за GPS. Як взагалі працює GPS? Ловить сигнали з купи супутників, фільтрує за рівнем сигналу, обирає там якусь кількість, робить триангуляції, розуміє де знаходиться.
Ставимо на землі пристрої, що передають лівий сигнал GPS (або ретранслюють справжній сигнал з якихось супутників, що теж збиває наведення завдяки затримці), дрон хабіб-кєбаб ловить, розвертається згідно нових координат, відлітає за межі сигналу, розвертається знову, й так поки пального стачить.
P.S.
Це називається spoofing, сам принцип досить розповсюджений в ІТшних атаках, але працює й на ГПС
P.P.S.
Підозрюю що по всіх важливих об'єктах це й так стоїть, а де не стоїть там тупо не вистачило систем
P.P.P.S.
На сучасні західні військові GPS-приймачі це впливати не повинно, тож якщо такі приймачі кєбаб-хаттаби можуть масово ставити в шахід-машина - то пріскорбно
1) Крім Navstar GPS є ще 3 глобальні системи ГЛОНАСС, Galileo та BeiDou. Як правило будь-який 20ти баксовий чіп дозволяє працювати з усіма. Тобто глушити або спуфити треба не одну систему а 4, що на кілька порядків важче. При цьому можливо "мопеди" мають модифікацію для використання мілітарі ГЛОНАСС, що унеможливлює спуфінг, і залишає лише варіант глушіння.
2) Системи навігації використовують не чисту супутникову навігацію, а симбіоз супутникової навігації з інерційкою. https://en.wikipedia.org/wiki/GPS/INS Тому загалом їм до жопи спуфінг/глушіння. Їм достатньо щоб кілька разів під час свого польоту система отримала корекцію, усе інше зробить інерційка.
3) Навіть якщо б уявити що така річ працювала б, то глушити чи спуфити на великій території (хоча б великі міста) це абсолютно непідйомно економічно - це десятки мільярдів доларів, не кажучи уже що це призведе до величезних економічних втрат і техногенних катастроф враховуючи масовість використання супутникової навігації. Глушити ж окремі об'єкти - це тільки шкодити, розкриваючи зайвий раз їхню цінність.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20310
Re: надо создавать в ТРО
« Reply #34 : Жовтня 05, 2022, 09:32:43 21:32 »
Чесно кажучи, ми свій фантом про не особливо бачили навіть коли відомо де він приблизно, коли висота 2+ км (а оскільки там максимум 5-6, й шахід літає не нижче...)
Тобто якщо ця хрінь пре не до вас, а кудись повз, й на висоті - то практично нереально. Та й нащо, хіба стаціонарні радари таке не бачать?

ага
а Ким дал репортаж нереальный?

с какого хрена 2 плюс
я видел ну метров 200 на глаз

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20310
Re: надо создавать в ТРО
« Reply #35 : Жовтня 05, 2022, 09:34:09 21:34 »
писи
характерно что все слышат звук мопеда
это возможно слышать только на малых высотах - двигатель там маломощный что бы на километры высоты звучать

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: надо создавать в ТРО
« Reply #36 : Жовтня 05, 2022, 09:35:21 21:35 »
VS ціль мопеда...

та марно
там повна дисоціація свідомості

іноді мені здається що слово "ідея" походить від слова "ідіот" :fp2
Mocsia delenda est

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19074
Re: надо создавать в ТРО
« Reply #37 : Жовтня 05, 2022, 09:35:49 21:35 »
так может лучше с охотничих ружей мочить?
тем более пво не справляется в силу покрытия

Бакшотом воно дістає не далі 70-75 метрів. Чи можна завалити мопед бакшотом - це невідомо (я гадаю що ніт). Жакан ефективний на більшу відстань, але хуй попадеш у рухому ціль. Групою з автоматичного - ще туди-сюди (якщо пощастить), а один з рушницею - це прожектерство.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6167
Re: надо создавать в ТРО
« Reply #38 : Жовтня 05, 2022, 09:37:44 21:37 »
так может лучше с охотничих ружей мочить?
Хіба що це буде робити Ріп ван Вінкль в тій версії казки, де він став вомпіром-телекінетиком
Якщо б це все легко бачилося та валилося з ружбайки, ми б не мали 100500 прикольних відосів з фронту (мій фаворит на поточний момент - тактичне защоканство від скрєпної парочки), й не було б потреби в здорових антидронних ручних граблях в парі з системою наведення

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20310
Re: надо создавать в ТРО
« Reply #39 : Жовтня 05, 2022, 09:38:08 21:38 »
https://t.me/dumskaya_net/44372

вот нашел видео пролета
что тут сбивать особенно с противодроновым ружьем?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20310
Re: надо создавать в ТРО
« Reply #40 : Жовтня 05, 2022, 09:40:24 21:40 »
та марно
там повна дисоціація свідомості

іноді мені здається що слово "ідея" походить від слова "ідіот" :fp2


гонятся с300 за дронами с разамхом крыла 2,5 м  - вот где идиотизм
и невозможно все закрыть ПВО
БЦ тому пример ( а БЦ  это не простой город в плане обороны)

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: надо создавать в ТРО
« Reply #41 : Жовтня 05, 2022, 09:41:53 21:41 »
сиди ровно на жопе клоун
я лично видел пару мопедов в воздуже
будешь докуя писдеть  ничтожестов расскажу правду о том кто тебя зачал
Підарок, я тобі уже колись пропонував зустрітись, але ти ріденько обісрався. Якщо продовжиш в тому ж дусі, то я собі нагадування поставлю, щоб після дємбєля одного чмоню таки знайти і навчити ввічливості.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6167
Re: надо создавать в ТРО
« Reply #42 : Жовтня 05, 2022, 09:43:59 21:43 »
ага
а Ким дал репортаж нереальный?
Реально й корабель Градом накрити, й ППОшний крейсер занептунити. Мені здавалося, що в гілці розглядається щось менш віртуозне й більш системне.
с какого хрена 2 плюс
я видел ну метров 200 на глаз
Тут скоріш питання "на біса дрону летіти з Херсону степами на низьких висотах, якщо він вочевидь може це робити на високих"

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20310
Re: надо создавать в ТРО
« Reply #43 : Жовтня 05, 2022, 09:46:21 21:46 »
Підарок, я тобі уже колись пропонував зустрітись, але ти ріденько обісрався. Якщо продовжиш в тому ж дусі, то я собі нагадування поставлю, щоб після дємбєля одного чмоню таки знайти і навчити ввічливості.  :gigi:

 :weep:

чего? чего? 
запомни старое ничтожество

во первых  я с пидарами не встречаюсь априори  -  ты блять для меня никто
во вторых а что ты ждешь от встречи со мной? отсосать? пизд.лен получить?  так я немощных в силу своего воспитания не трогаю
ты спортом хоть в свое йжизни занимался хоть там типа настольным теннисом?  а ?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6167
Re: надо создавать в ТРО
« Reply #44 : Жовтня 05, 2022, 09:48:02 21:48 »
1) Крім Navstar GPS є ще 3 глобальні системи ГЛОНАСС, Galileo та BeiDou. Як правило будь-який 20ти баксовий чіп дозволяє працювати з усіма. Тобто глушити або спуфити треба не одну систему а 4, що на кілька порядків важче. При цьому можливо "мопеди" мають модифікацію для використання мілітарі ГЛОНАСС, що унеможливлює спуфінг, і залишає лише варіант глушіння.
2) Системи навігації використовують не чисту супутникову навігацію, а симбіоз супутникової навігації з інерційкою. https://en.wikipedia.org/wiki/GPS/INS Тому загалом їм до жопи спуфінг/глушіння. Їм достатньо щоб кілька разів під час свого польоту система отримала корекцію, усе інше зробить інерційка.
3) Навіть якщо б уявити що така річ працювала б, то глушити чи спуфити на великій території (хоча б великі міста) це абсолютно непідйомно економічно - це десятки мільярдів доларів, не кажучи уже що це призведе до величезних економічних втрат і техногенних катастроф враховуючи масовість використання супутникової навігації. Глушити ж окремі об'єкти - це тільки шкодити, розкриваючи зайвий раз їхню цінність.
Тоді таки ідея Жоржовича - хай підлітає інший дрон з сіткою та скида її шахіду на пропеллера  :gigi:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20310
Re: надо создавать в ТРО
« Reply #45 : Жовтня 05, 2022, 09:49:07 21:49 »
кстати а чем моя идея отличается от секторов расчетов по фронту со стингерами и прочее?
только тем что в гоубь территории такие сектора будут у ТРО

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6167
Re: надо создавать в ТРО
« Reply #46 : Жовтня 05, 2022, 09:51:49 21:51 »
https://t.me/dumskaya_net/44372

вот нашел видео пролета
что тут сбивать особенно с противодроновым ружьем?
Ви ж мабуть здогадуєтеся що це знятий в Одесі дрон, що націлений на щось в Одесі й вже знизився?
Тобто так, якщо стояти з протидронним ружжом десь біля цілі дрону, то збити можна. Але ж мова ніби про якісь села на просторах країни, повз яких дрон просто кудись там далеко летить?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20310
Re: надо создавать в ТРО
« Reply #47 : Жовтня 05, 2022, 09:54:22 21:54 »
Ви ж мабуть здогадуєтеся що це знятий в Одесі дрон, що націлений на щось в Одесі й вже знизився?
Тобто так, якщо стояти з протидронним ружжом десь біля цілі дрону, то збити можна. Але ж мова ніби про якісь села на просторах країни, повз яких дрон просто кудись там далеко летить?

не здогадуюсь

вся проблема именно в низких высотах на которых летит дрон
никода не видели как по фронту летают вертушки и штурмовики?  по верхушкам деревьев
знаете почему?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6167
Re: надо создавать в ТРО
« Reply #48 : Жовтня 05, 2022, 09:54:47 21:54 »
кстати а чем моя идея отличается от секторов расчетов по фронту со стингерами и прочее?
только тем что в гоубь территории такие сектора будут у ТРО
Тим що лінія фронту дещо коротша за гіпотетичні концентричні кола по всій країні, й стінгерів навіть там не вагон на солдата. А за винятком цього нюансу - мабуть нічим  :gigi:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20310
Re: надо создавать в ТРО
« Reply #49 : Жовтня 05, 2022, 09:56:45 21:56 »
Тим що лінія фронту дещо коротша за гіпотетичні концентричні кола по всій країні, й стінгерів навіть там не вагон на солдата. А за винятком цього нюансу - мабуть нічим  :gigi:

коротша
та неужели

но смотрите стартовый пост
это не будут армейские расчеты
а расчеты ТРО которые живут в свое хате и подымаются с берданками по тревоге в своем секторе

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6167
Re: надо создавать в ТРО
« Reply #50 : Жовтня 05, 2022, 09:57:22 21:57 »
не здогадуюсь
Ну, це пічально :)
никода не видели как по фронту летают вертушки и штурмовики?  по верхушкам деревьев
знаете почему?
Тому що я в 1600 км від лінії фронту, чи ви хочете розповісти про те як вони ховаються від радарів?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20310
Re: надо создавать в ТРО
« Reply #51 : Жовтня 05, 2022, 09:58:38 21:58 »
Ну, це пічально :)Тому що я в 1600 км від лінії фронту, чи ви хочете розповісти про те як вони ховаються від радарів?
сорри
вы уже занимаетесь писдобольством


Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: надо создавать в ТРО
« Reply #52 : Жовтня 05, 2022, 09:58:54 21:58 »
Тоді таки ідея Жоржовича - хай підлітає інший дрон з сіткою та скида її шахіду на пропеллера  :gigi:
Ця задача також практично невирішувана. Цей дрон перехоплювач має бути швидшим (значно) щоб мати змогу наздогнати. Він має бути керованим, щоб навестись на ціль. Він має мати суперову оптику і систему передачі відеосигналу. І це керування і передача сигналу має відбуватись на досить великі відстані. А отже він має бути більшим, складнішим і дорожчим на кілька порядків ніж шахід-мопед. При цьому сітка (чи навіть дробовик/кулемет/гармата) не гарантують надійного знищення шахід-мопеда. Тільки близький самопідрив.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6167
Re: надо создавать в ТРО
« Reply #53 : Жовтня 05, 2022, 09:59:15 21:59 »
коротша
та неужели

но смотрите стартовый пост
это не будут армейские расчеты
а расчеты ТРО которые живут в свое хате и подымаются с берданками по тревоге в своем секторе
Дик ніби про існування "ТРО" та ефективність берданок вже вище було...

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20310
Re: надо создавать в ТРО
« Reply #54 : Жовтня 05, 2022, 10:00:21 22:00 »
То есть он представляет угрозу для украинских городов, а не для ВСУ.

Обнаружить Шахид-136 можно визуально, так как летит он низко, поэтому россияне запускают их ночью, чтобы усложнить эту задачу. Сбить тоже не составляет труда благодаря низкой скорости и высоте полета даже из стрелкового оружия.

На дату написания этой статьи можно сделать предварительный вывод, что при используемой тактике сбивается до 75% дронов камикадзе Shahed-136. С наработкой опыта по борьбе с такими целями, процент наверняка будет расти.

Но все сказанное выше, не делает иранский дрон «игрушкой». Если в россию их было поставлено много, то россияне могут применить тактику «насыщения ПВО», то есть запустить больше беспилотников, чем физически можно успеть сбить.

Тем не менее преимущество дронов Шахид-136 именно в их количестве. Они опасны, только когда их действительно много.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20310
Re: надо создавать в ТРО
« Reply #55 : Жовтня 05, 2022, 10:02:38 22:02 »
с кем вы спорите иксперды
даже не представляете с кем :laugh:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6167
Re: надо создавать в ТРО
« Reply #56 : Жовтня 05, 2022, 10:05:50 22:05 »
Ця задача також практично невирішувана. Цей дрон перехоплювач має бути швидшим (значно) щоб мати змогу наздогнати. Він має бути керованим, щоб навестись на ціль. Він має мати суперову оптику і систему передачі відеосигналу. І це керування і передача сигналу має відбуватись на досить великі відстані. А отже він має бути більшим, складнішим і дорожчим на кілька порядків ніж шахід-мопед. При цьому сітка (чи навіть дробовик/кулемет/гармата) не гарантують надійного знищення шахід-мопеда. Тільки близький самопідрив.
Так, тому сенсу немає бо це де-факто хіпстерська версія С300 буде. Просто цікаво, якщо ці дрони бачать наші ППО та можуть відрізнити від ракети, то може щось можна запускати на перехоплення назустріч його курсу, щоб не треба було наздоганяти. Теоретично, якщо шахіди з такими крилами, то літають вони повільніше за тих кіллєрдронів від США що як ракети практично - й вразливі до пошкодження гвинтів/крил

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: надо создавать в ТРО
« Reply #57 : Жовтня 05, 2022, 10:09:12 22:09 »
:weep:

чего? чего? 
запомни старое ничтожество

во первых  я с пидарами не встречаюсь априори  -  ты блять для меня никто
во вторых а что ты ждешь от встречи со мной? отсосать? пизд.лен получить?  так я немощных в силу своего воспитания не трогаю
ты спортом хоть в свое йжизни занимался хоть там типа настольным теннисом?  а ?
Від зустрічі я звісно нічого не чекаю. Бо ти, сцикло, ніколи на таку зустріч не прийдеш. Але раптом би колись пересіклись, то я б тобі в зрозумілій формі пояснив би, чому у чоловіків в їхній розмові не прийнято переходити на образи батьків чи членів сім'ї, незалежно від того як далеко зайшла їхня особиста розмова. Це те чому людина вчиться ще в дитинстві. Але чмонь це схоже не стосується.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6167
Re: надо создавать в ТРО
« Reply #58 : Жовтня 05, 2022, 10:14:02 22:14 »
с кем вы спорите иксперды
даже не представляете с кем :laugh:
Ну, особисто я тішу себе бесідою з дописувачами форуму (в цьому, типу, сенс існування форумів  :gigi:) Але наведений вами текст належить якомусь айтішнику-колумністу з сайту фінанс.уа, якщо хвилинка гуглу не підвела.
От якби швєцу або арєстовичу - тоді була б інша справа...

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20310
Re: надо создавать в ТРО
« Reply #59 : Жовтня 05, 2022, 10:15:28 22:15 »
Від зустрічі я звісно нічого не чекаю. Бо ти, сцикло, ніколи на таку зустріч не прийдеш. Але раптом би колись пересіклись, то я б тобі в зрозумілій формі пояснив би, чому у чоловіків в їхній розмові не прийнято переходити на образи батьків чи членів сім'ї, незалежно від того як далеко зайшла їхня особиста розмова. Це те чому людина вчиться ще в дитинстві. Але чмонь це схоже не стосується.

еще дальше зайдет если будешь свинствовать
так что сиди ровно на жопе кацап
сначала хамски себя ведешь а потом визжишь как свинья

еще раз спрошу херой ты каким спортом в жизни занимался?  я как бы ущербных не трогаю
могу пожертовать там денег на лечение если нуждаешься