Автор Тема: Крым-2 или почему Россия останется безнаказанной.  (Прочитано 23489 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6173
Ну, вьі говорите тоже что и я, только другими словами.

В любом случае в существующей системе координат с её качествнньіми характеристиками, Россия остаётся и будет оставаться безнаказанной.
Как бьі нам не хотелось обратного.
Як мінімум, в мене підкреслюється принципова неможливість співіснування виділеного. Це важливо - тут як в функціональному аналізі - відразу видно, за яких умов функція не існує.
Тобто, якщо танцювати від нашого бажання покарання расіюшкі.
Розвиток А: расіюшка намагається продовжувати в тому ж стилі як зараз, але нічого не виходить й нічого не їде. Вона відступає до українського кордону 90року, ми її далі переслідувати не можемо бо партньори/мір/всьо такоє... але на цьому нічого не закінчується. Й не з тієї причини що расіющька хоче влаштувати другу українську війну - а з тієї, що локальну систему пошкоджено, й вона вже не расіющька формату 2021 року. Потужна втрата впливу на радянські республіки (це вже просто зараз видно), внутрішня деморалізація від обсьору - нема ніякої певності в тому, що її вдруге зможуть відгодувати ніжками Буша. А це колапс, конфлікти, втрата статусу священої корови (відповідно, партньори-мір вже не поїде).
Розвиток Å: расіющька нікуди не відступає, продовжує оце все, й це призводить до остаточної декомпозиції поточної світової системи; настає період турбулентності, й реально біс знає що буде коїтися, хто на що матиме вплив, й все таке інше - але одне можна гарантувати залізобетонно, оті ситі пацани-консерватори з бурбонами там біля руля не будуть. Самі клани, котрі вони наразі представляють - може й будуть, але з зовсім іншими людьми та "цінностями". Й недоторканість отвіру рашинькє це, м'яко кажучи, не гарантує (а зовсім навпаки).
Тому на стратегічних перспективах безкарністю рашинькє за те, що вона робить зараз, абсолютно не пахне. Тобто я не кажу що їх хтось буде чпьохати, демонстративно пояснюючи що це за їх дії щодо України - але чпьохати будуть, й причинно-наслідковий ланцюжок саме такий.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Яка нахуй правда.... в твоїх коментах факти тонуть у судженнях....  дуже часто зі спробами підсилити їх хамством.....
А чем тебе мои суждения не нравятся? Или тьі как светочь свободьі слова и права вьібора готов мне в этом отказать?


З усього поносу прокоментую лише це.....
Ти правий: грань між адекватністю та їпонутістю, між демократією та зомботиранією, між свободою та рабством, між життям та смертю дуже тонка..... така природа людини
Але поки ми її маємо треба берегти та захищати...

Что вьі собираетесь делать? :smilie10: "берегти та захищати"?
Та вьі торгуете этим и в открьітую и изпод польі.
В Украине уже видели ваши "грани" в разобраньіх иранских Шахидах.
Захищатєлі херовьі.
Тьху.
No money No honey

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
А чем тебе мои суждения не нравятся? Или тьі как светочь свободьі слова и права вьібора готов мне в этом отказать?

 :smilie8:Вам треба спочатку хоча б усвідомити різницю між "бути незгодним" та "бути готовим отказать"

Что вьі собираетесь делать? :smilie10: "берегти та захищати"?
Та вьі торгуете этим и в открьітую и изпод польі.
В Украине уже видели ваши "грани" в разобраньіх иранских Шахидах.
Захищатєлі херовьі.
Тьху.

Можна подумати вся електроніка йде виключно через уряд США і контрабанди в світі не існує  :fp2

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6173
А там військова електроніка задіяна, чи така?

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
А там військова електроніка задіяна, чи така?

звичайна вроді

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Дик в тому й сенс, що проти них не треба перти. Ви одночасно констатуєте смерть системи на механізмах 20го сторіччя, й кажете про якусь готовність-неготовність (до дій у майбутньому) тих, хто є користувачем та бенефеціарієм системи.
Котра дохне.
Тобто, тут працює щось одне. Пацани, звісно, були б дуже задоволені якби систему вдалося зберегти (якби Україну анексували хоча б так, як Білорусь), й вони б далі мали роскіш бути неготовими до фінансових збитків, тощо. Але це їм поки що не вдається: система швидко деградує. Це, в свою чергу, означає що нікого не хвилює, хто там до чого готовий - бо інтереси пацанів було враховано помираючою системою, а яка там буде наступною, й за скільки десятків років стабілізується - то величезне питання.

Ви це серйозно чи підлаштовуєтесь під рівень йожин-бажин? Бенефіціарами старої ялтинсько-потсдамської системи останнім часом були лише дві держави- Китай і РФ. Інших постійних членів РБ давно вже дістало, що ці недемократичні країни мають право вето й постійно торпедують ті рішення РБ, які вважають невідповідним своїм інтересам. Ні США, ні ЮК, ні Францію це вже не влаштовує. Тим більше це не влаштовує країни, які програли ІІ Світову Війну, але піднялись після неї економічно- Японію, Німеччину, Італію. Я вже не кажу про такі, які утворились уже після утворення цієї системи й які у складі своїх метрополій теж воювали проти Гітлера- Канаду, Україну, Індію

А найсмішніше- ялтинсько-потсдамська система перестала влаштовувати навіть ті автократії, які захотіли всього- "бути володаркою морською",- забрати все з рук, як вони вважають, "занепадаючого Заходу",- я маю на думці означені автократії РФ і Китаю. Отже, хтось має капітулювати

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Як мінімум, в мене підкреслюється принципова неможливість співіснування виділеного. Це важливо - тут як в функціональному аналізі - відразу видно, за яких умов функція не існує.
Тобто, якщо танцювати від нашого бажання покарання расіюшкі.
Розвиток А: расіюшка намагається продовжувати в тому ж стилі як зараз, але нічого не виходить й нічого не їде. Вона відступає до українського кордону 90року, ми її далі переслідувати не можемо бо партньори/мір/всьо такоє... але на цьому нічого не закінчується. Й не з тієї причини що расіющька хоче влаштувати другу українську війну - а з тієї, що локальну систему пошкоджено, й вона вже не расіющька формату 2021 року. Потужна втрата впливу на радянські республіки (це вже просто зараз видно), внутрішня деморалізація від обсьору - нема ніякої певності в тому, що її вдруге зможуть відгодувати ніжками Буша. А це колапс, конфлікти, втрата статусу священої корови (відповідно, партньори-мір вже не поїде).
Розвиток Å: расіющька нікуди не відступає, продовжує оце все, й це призводить до остаточної декомпозиції поточної світової системи; настає період турбулентності, й реально біс знає що буде коїтися, хто на що матиме вплив, й все таке інше - але одне можна гарантувати залізобетонно, оті ситі пацани-консерватори з бурбонами там біля руля не будуть. Самі клани, котрі вони наразі представляють - може й будуть, але з зовсім іншими людьми та "цінностями". Й недоторканість отвіру рашинькє це, м'яко кажучи, не гарантує (а зовсім навпаки).
Тому на стратегічних перспективах безкарністю рашинькє за те, що вона робить зараз, абсолютно не пахне. Тобто я не кажу що їх хтось буде чпьохати, демонстративно пояснюючи що це за їх дії щодо України - але чпьохати будуть, й причинно-наслідковий ланцюжок саме такий.
схоже на правду. Лише не зовсім зрозумілим є місце про консерваторів, а так- дуже ймовірно.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46468
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Сторонній

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 640
як вважаєте, чи буде одним із індикаторів готовності покарання параші рішення суду по справі МН17?
https://www.slovoidilo.ua/2022/08/15/novyna/suspilstvo/sprava-shhodo-katastrofy-mh17-stalo-vidomo-koly-sud-niderlandax-oholosyt-rishennya

 

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6173
як вважаєте, чи буде одним із індикаторів готовності покарання параші рішення суду по справі МН17?
https://www.slovoidilo.ua/2022/08/15/novyna/suspilstvo/sprava-shhodo-katastrofy-mh17-stalo-vidomo-koly-sud-niderlandax-oholosyt-rishennya
Не має.
Ну, тобто це має працювати навпаки. Коли всі навкруги вже карають расіющьку в усі доступні отвори, тоді з'являються яйця у всяких там судів, прокурорів та інших (може навіть ООН заричіт). А не так що всі десь таємно зібралися, підписали кров'ю клятву щодо готовності карати расіющьку, але по жодному з 100500 напрямків де цього в силу різних причин не зроблено, так нічого й не зробили, зате суддя окремої країни побіг "давати сигнали" що типу от вже починаємо, підготуйтеся будь-ласка щоб зменшити наслідки, заради яких ми й караємо.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6173
Ви це серйозно чи підлаштовуєтесь під рівень йожин-бажин? Бенефіціарами старої ялтинсько-потсдамської системи останнім часом були лише дві держави- Китай і РФ.
Бенефіти можна трактувати більш широко. Після другої світової війни, в системі котра склалася, домінують Сполучені Штати Америки. Стратегії багатьох інших країн, наприклад ЮК, були під цю систему скореговані, й все в них чудово працювало - тобто, вони є бенефіціарами системи by design, без потреби її постійно хакати своїми вето. Китай, до речі, теж більш-менш успішно під неї підлаштувався, а обісралася головним чином расіющька, бо вони тупе лаптєносне бидло.
Ні США, ні ЮК, ні Францію це вже не влаштовує.
Коли когось щось не влаштовує, це вкрай неважко помітити з їхніх дій. Коли дій нема, то всіх все влаштовує.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Бенефіти можна трактувати більш широко. Після другої світової війни, в системі котра склалася, домінують Сполучені Штати Америки
Коли когось щось не влаштовує, це вкрай неважко помітити з їхніх дій. Коли дій нема, то всіх все влаштовує.

1. Отже, з мого погляду дії цих країн є, а з Вашого - немає

2. Власне, США почали домінувати після І Світової Війни, досить неочікувано навіть для самих себе. Ніхто не очікував нічого з того, що склалось після І СВ до її початку- тобто до божевільного вчинку Гаврили Принципа.
Що стосується ж після ІІ СВ, то там США якраз розподілили сфери впливу разом із іншими членами Ради Безпеки, й тим самим був трохи повернений світовий порядок до І Світової Війни, коли світ був поділений між країнами-лідерами (ленін називав це стадією імперіалізму, цілком помилково, але образ дає правильну картину самого розподіленння), і всі країни приблизно були однакові за силою

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Ще й Туреччина. Ми зовсім забули про Туреччину. А вона теж демонструє активне несприйняття ялтинського світового порядку, де 5 постійних членів РБ "рівніше за інших" ( с, Орвел)

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6173
1. Отже, з мого погляду дії цих країн є, а з Вашого - немає
Що власне й означає що їх немає - бо коли дії є, то їх неможливо не помітити, навіть якщо дуже старатися. Все інше - анаконда.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Що власне й означає що їх немає - бо коли дії є, то їх неможливо не помітити, навіть якщо дуже старатися. Все інше - анаконда.

я вже повторююсь- Ви це серйозно?
1. Німеччина ніколи після ІІ Світової не відправляла свою зброю в зону конфлікту, навіть є якийсь відповідний закон. Зараз відправляє
2. Франція завжди була "другом" росії. Зараз вони свої "Цезар" відправили в Україні раніше, ніж Німеччина свої Панцергаубице"
3. Японія ніколи не приймала жодних біженців-переселенців, і загалом це досі досить закрита країна. Принаймні, так стверджує наш посол. Тепер приймає й навчає японської- щоб швидше адаптувались. При цьому ще раз нагадали росіянам, що Південні Курили ( "Північні Території" з боку Японії)- їхні, після чого москалі, що вже відправили певний контингент морської піхоти в Україну, зняли їх з поїзда та повезли зворотно, на Сахалін.
4. Про допомогу англосаксів я вже мовчу. Скільки б протрималась Україна, якби її не було?

5. Ви, здається, математик. Мусите мати поняття про різного роду функції, не лише, які Ви приводите у приклад. В тому числі й про ті, що мають релейний характер, коли функція має постійне значення до певного порогу зміни аргументу. Те, що для мене поріг уже пройдено, для Вашої зони чутливості ( а у Вашому разі- нечутливості) він може бути вищим. І до чого тут конспірологія чи "Анаконда"?

6. "Анаконда" давала набагато адекватнішу картину подій, ніж Ваша власна, на мою думку. Не Вам її використовувати як загальне місце, в неґативному сенсі

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Трохи про "Анаконду"
Урсула ван дер Лаиан, Президент Єврокомісії ( в 2014 році- міністр оборони Німеччини) у перші ж години інвазії РФ до України, ще 24 лютого, одразу ж заявила, що ЄС приймає українських біженців у кількості, скільки треба. А Німеччина буде приймати в необмеженій кількості. Це дія чи не дія? І як таке можна казати без попереднього узгодження з усіма європейськими країнами? Якщо було узгодження, то коли? Якщо відчутно раніше за 24 лютого, то хіба це не план дій? Залишилось лише назву дати. Ну... хай буде "Анаконда"


Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6173
я вже повторююсь- Ви це серйозно?
1. Німеччина ніколи після ІІ Світової не відправляла свою зброю в зону конфлікту, навіть є якийсь відповідний закон. Зараз відправляє
2. Франція завжди була "другом" росії. Зараз вони свої "Цезар" відправили в Україні раніше, ніж Німеччина свої Панцергаубице"
3. Японія ніколи не приймала жодних біженців-переселенців, і загалом це досі досить закрита країна. Принаймні, так стверджує наш посол. Тепер приймає й навчає японської- щоб швидше адаптувались. При цьому ще раз нагадали росіянам, що Південні Курили ( "Північні Території" з боку Японії)- їхні, після чого москалі, що вже відправили певний контингент морської піхоти в Україну, зняли їх з поїзда та повезли зворотно, на Сахалін.
4. Про допомогу англосаксів я вже мовчу. Скільки б протрималась Україна, якби її не було?

5. Ви, здається, математик. Мусите мати поняття про різного роду функції, не лише, які Ви приводите у приклад. В тому числі й про ті, що мають релейний характер, коли функція має постійне значення до певного порогу зміни аргументу. Те, що для мене поріг уже пройдено, для Вашої зони чутливості ( а у Вашому разі- нечутливості) він може бути вищим. І до чого тут конспірологія чи "Анаконда"?

6. "Анаконда" давала набагато адекватнішу картину подій, ніж Ваша власна, на мою думку. Не Вам її використовувати як загальне місце, в неґативному сенсі
Так, серйозно.
Німеччина відкрито відправляла зброю тим самим курдам, Франція не стала ворогом расіі, плюс в нас різна трактовка одних й тих самих подій. Якщо ви в діях США-Франції-Німеччини вбачаєте незадоволення системою що склалася після 2 світової, то я в цих діях бачу змушену, дуже запізнілу реакцію, націлену на її збереження. Оця підтримка "англосаксів" є абсолютно недостатньою та запізнілою саме тому, що вони дуже-дуже-дуже хочуть обмежитися лише абсолютно необхідним. Оці німецькі приколи "віддамо нові танки ну кому завгодно, аби не в Україну" - звідти ж.
Я не вважаю "англосаксів" суперменами, але з того як в кацапів виходить воювати з нами - у випадку, коли "англосаксам" реально захочеться діяти, я расіющці дам десь два тижні до повної капітуляції, це разом з перемовинами по її змісту.
Що Японія з радістю позбудеться обмежень, з якими жила після 2 світової - то не питання, але мова йде про США/ЮК/Франсе.
Чутливість, чесно кажучи, тут зовсім ні до чого. Просто тому, що вона ніяк не впливає на розмови. Аргументи на кшталт "в мене суперове розуміння ментальності англосаксів, в у вас ніт" ніхто не сприймає за визначенням, бо якщо на співбесідника так моляться, що такі аргументи проходять - то це вже не діалог а проповідь, ну й зазвичай люди один одному не поклоняються (за виключенням випадків, коли мова про хорошево руссково швєца: швєц, чи принаймі гордон - то точно бог).
Тому все зводиться до дуже простих речей. Наприклад, до літаків.
На початку війни Польща демонструє ідею передачі Україні літаків. Видно що є бажання, ну й якісь дії.
Коли всі інші починають демонструвати анакондочку, тут все зрозуміло навіть тим, в кого релейний характер ще з 2014го заважає бачити дебілізм та нездатність до довгострокових стратегій ключових сил західного істеблішменту.
Так що анаконда не дає адекватну картину подій, вона просто трохи заспокоює "простий нарід" на рівні "всьо буде добре, я узнавала". Ще "простий нарід" заспокоюється ледокаїном гетьмана, й арестовичем. Оскільки тут на форумі таким ніби ніхто не страждає, я в популярності анаконди вбачаю тільки любов людей до гіперускладнення там, де це абсолютно не потрібно.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6173
Трохи про "Анаконду"
Урсула ван дер Лаиан, Президент Єврокомісії ( в 2014 році- міністр оборони Німеччини) у перші ж години інвазії РФ до України, ще 24 лютого, одразу ж заявила, що ЄС приймає українських біженців у кількості, скільки треба. А Німеччина буде приймати в необмеженій кількості. Це дія чи не дія?
Просто скажіть мені відверто, в ЄС були якісь інші варіанти, й особливо в Німеччини? Ну, як на вашу думку?
Бо на мою думку, у випадку коли Німеччина каже "оцих хахлов шоб ми тут ні відєлі, в них ковід та блохі" стається наступне.
1) Біженці з України все одно їдуть на західний кордон, бо не просто так вони туди їхали в страшні дні вторгнення.
2) Польща аж ні разу не збирається (й не може, але головне - відверто не збирається, зовсім навпаки) заважати українським біженцям перетинати кордон.
3) Німеччинка... йой... зненацька не має ніякої прикордонної служби окрім два-три поліцай що можуть (ніт) ковід-шлагбаум штенге клатц-клатц, ферпіссен зі бітте.
4) Населення Німеччини, котре не менш зненацька згідно опитувань на 70% за прийняття не те що біженців, а України до ЄС, таких мансів взагалі не оцінить.

Тобто я не збираюся приписувати конкретно Урсулі якусь українофобію чи щось таке, але не варто подавати просто адекватну реакцію як Дію з великої літери.

З недавнього, вчора здається, промову видав Борель. Щодо того що "бла бла, наше багатство базувалося на рашинькє (як дешевій енергії) та кхєтаю (як ринку/дешевому виробництву), наша безпека досі базується на США, й зараз, у 2022 році до нас, інтелектуалів, дійшло що це все якось ризиковано, й треба з цим щось робити". З цим можна теж носитися як з Дією, але насправді це все те що й раніше - сувора реальність бере тучних бюргерів за шкіряка, й попри слізоньки та пручання змушує їх ворушити копитами в хоча б відносно адекватному напрямку.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Як мінімум, в мене підкреслюється принципова неможливість співіснування виділеного.

А почему это принципиально невозможно? По-моему, очень даже да! По крайней мере, практика, как критерий истины, нам это подтверждает ежедневно.

Вот смотрите, случилась фундаментальная вещь, которая по идеи должна была потрясти существующий миропорядок до основ: полноценная кровопролитная война в Европе и повторная аннексия четверти территории суверенного государства? И что?

А ничего!

Россия не понесла никакого сколь-нибудь зримого наказания, равно как и система не претерпела никаких изменений. То есть, нет даже намёка на изменения в системе в будущем для того чтоб наказать виновника.

Более того, даже те рефлекторные подрагивания тела пациента на раздражитель, в основе своей направлены на то, чтоб сгрести всё под ковёр и сделать всё для того чтоб было "эз южиал".

"Тому на стратегічних перспективах безкарністю рашинькє за те, що вона робить зараз, абсолютно не пахне. Тобто я не кажу що їх хтось буде чпьохати, демонстративно пояснюючи що це за їх дії щодо України - але чпьохати будуть, й причинно-наслідковий ланцюжок саме такий."

Со стратегией всё очень плохо.
Ну, нет у них стратегии. Вообще нет!
Ни то что в отношении России, а даже в отношении Украины.
Рефлекторные подёргивания по минимально возможным ценам - на этом пока всё!


No money No honey

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46468
  • Never give in!
На жаль, в даному разі Йожин правий.  :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33072
  • Стать: Чоловіча
Хуйня якась

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46468
  • Never give in!
Росія, Білорусія, та Іран - союзники. Білорусія та Іран беруть участь у війні проти України на боці Росії. Здавалося б все максимально зрозуміло. Але Захід (насамперед США) не виробив і не виробляє жодної стратегії як із цим злом боротися. По Ірану прокотилися масові протести, які не отималии жодної підтримки від керівництва західних країн. І якщо Європу можна зрозуміти через її страх перед ісламськими терористами, то позиція США взагалі ганебна.
В Москві це бачать як бачать і те, що ядерний шантаж з боку Москви таки дає результати. На восьмому місяці війни, яка має всі ознаки геноциду,керівництво США відмовляєтяяся надати Україні потужнішу та ефективнішу зброю.
« Останнє редагування: Жовтня 17, 2022, 05:39:42 17:39 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Хуйня якась

Не парься. Это не твоего ума дело.
Иди богатей, приєднуй Кубань и Таганрог.
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Росія, Білорусія, та Іран - союзники. Білорусія та Іран беруть участь у війні проти України на боці Росії. Здавалося б все максимально зрозуміло. Але Захід (насамперед США) не виробив і не виробляє жодної стратегії як із цим злом боротися. По Ірану прокотилися масові протести, які не отималии жодної підтримки від керівництва західних країн. І якщо Європу можна зрозуміти через її страх перед ісламськими терористами, то позиція США взагалі ганебна.
В Москві це бачать як бачать і те, що ядерний шантаж з боку Москви таки дає результати. На восьмому місцяці війни, яка має всі ознаки геноциду,керівництво США відмовляєтяяся надати Україні потужнішу та ефективнішу зброю.

Пока так:
.......

"Мы будем искать конкретные доказательства участия Ирана в войне", - заявил глава дипломатии ЕС Жозеп Боррель.
........

Администрация президента США Джо Байдена будет учитывать использование россией иранских дронов-камикадзе. Это касается планирования и принятия будущих решений, - CNN.

Как сообщает издание, это решение, в частности, включает продолжение обсуждения вопроса о предоставлении Украине систем противовоздушной обороны.
.......

Продолжение обсуждения вопроса!

Понятно?

Вот так вот! Жжоско! На отмаш!

Главное чтоб бьіло "топливо для лікарень"  и что пожрать у сомалийских абизян и соотечественников смуглого нобелевского лавреата.
No money No honey

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6173
А почему это принципиально невозможно? По-моему, очень даже да!
Бо: (старий світопорядок)->(росію гарантовано не чіпають)
(росія руйнує старий світопорядок)->(новий світопорядок)
(новий світопорядик)->(невідомо що від слова зовсім)
(невідомо що від слова зовсім)!=(росію гарантовано не чіпають)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33072
  • Стать: Чоловіча
Не парься. Это не твоего ума дело.
Иди богатей, приєднуй Кубань и Таганрог.

Тут вже вас, кацапоєзиких і так задохера, нахера нам більше  :weep: 

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Бо: (старий світопорядок)->(росію гарантовано не чіпають)
(росія руйнує старий світопорядок)->(новий світопорядок)
(новий світопорядик)->(невідомо що від слова зовсім)
(невідомо що від слова зовсім)!=(росію гарантовано не чіпають)

Но ведь уже сейчас действует модель:
(старий світопорядок)->(росію гарантовано не чіпають)
(росія руйнує старий світопорядок)->(новий світопорядок) (старый миропорядок в уродливой форме, но! старый)
(старый миропорядок в уродливой форме, но! старый)=(росію гарантовано не чіпають).

Есть два чётких маркера, которые это подтверждают.
1-й. Ситуация с ЗАЕС.
2-й. Поставки вооружений в минимально возможном количестве (Зеленский говорил о 10% от необходимого) и хроническое отсутствие в поставках дальнобойных средств вооружений.

Думаю, что делается это осознанно.
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Тут вже вас, кацапоєзиких і так задохера, нахера нам більше  :weep:

Делом займись!

Вон набирают в отряды "Охотников за Шахедами". Пробуй.
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Из нашей постоянной рубрики: "Заметки на полях".
.....
Красный Крест не приехал на линию разграничения, где его ждала украинская делегация, - Дмитрий Лубинец.

Отмечается, что визит на линию разграничения Украина планировала совершить вместе с Международным Комитетом Красного Креста для того, чтобы побудить его добиться от россии доступа к колонии в Еленовке, чтобы посетить украинских военнопленных.
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Жжоско :smilie10:

Кацапьі, наверное, сгорят от стьіда.
.......
Посольство США назвало сегодняшние атаки рф позорными и отчаянными

«Очередные отчаянные и позорные атаки рф сегодня утром против мирных жителей и гражданской инфраструктуры», - заявили в посольстве.
No money No honey