Автор Тема: Думки про перспективи у цій війні?  (Прочитано 12246 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Re: Думки про перспективи у цій війні?
« Reply #30 : Грудня 05, 2022, 10:55:10 10:55 »
eact - я з ФУПу.... зареєстрований на ФУПі ще з перших дній його існування

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Re: Думки про перспективи у цій війні?
« Reply #31 : Грудня 05, 2022, 11:07:48 11:07 »
Перспектива у цій війні одна - ми переможемо.

Чому підарас-тс ще не в бані?
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46468
  • Never give in!
Re: Думки про перспективи у цій війні?
« Reply #32 : Грудня 05, 2022, 05:05:23 17:05 »
.




« Останнє редагування: Грудня 05, 2022, 05:13:13 17:13 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46468
  • Never give in!
Re: Думки про перспективи у цій війні?
« Reply #33 : Грудня 05, 2022, 06:23:22 18:23 »
Європа недостатньо сильна протисотяти Росії.
Ми не можемо протистояти Росї без США» - Санна Марін.

https://twitter.com/i/status/1599003729801396231
If you are going through hell, keep going.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Думки про перспективи у цій війні?
« Reply #34 : Грудня 05, 2022, 06:25:44 18:25 »
ЮАР - а чому союзнички не дали Польскі МІГ-ги? Або танки не дають (не радянськи танки)? Теж в грошах справа?

А чому ти заміняєш Йожин бажин своїми антизахідними наративами й дискурсами? Він одержав темний бан, і ваше керівництво вирішило послати тебе, щоб не палити інших агентів впливу РФ на форумі , якби вони почали писати те ж саме, що писав втрачений "боєць"?

1. Ну от дали б МіГи ( і давали- словаки, болгари, трохи македонці),- Ви же почали б кричати,- а де Ф-16? ( добре питання, насправді, я б сам хотів спитати). Ви же завжди будете незадоволені, все рівно- в шапці чи без шапки- чому без шапки й чому в шапці ... Як Ви зараз обурюєтесь, чому чеські танки, а не Абрамс. Як тільки у Вас в одному реченні виходить- і чому без шапки й чому в шапці? Ще та школа, ольгинська

2. Ми не можемо знати достеменно, що дають і чого не не дають. На даному етапі війни це вже закрита інформація, використання якої ворогом знижує ефективність застосування переданої зброї...

3. Що, Ви вважаєте, для нас, українців, має бути важливіше- шашечки чи їхати? Ворог зупинений, ворог відступає, ворог несе втрати, стає питання про деокупацію Криму та всієї захопленої ворогом території України плюс відшкодування збитків, що були спричинені Україні аґресією Росії- відшкодування за рахунок саме  Росії- то що Вам ще треба, якщо Ви дійсно той, за кого себе видаєте- українець, а не ольгинець?
« Останнє редагування: Грудня 05, 2022, 08:44:35 20:44 від Sebastian Brant »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46468
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Думки про перспективи у цій війні?
« Reply #36 : Грудня 05, 2022, 06:45:21 18:45 »
Європа недостатньо сильна протисотяти Росії.
Ми не можемо протистояти Росї без США» - Санна Марін.

https://twitter.com/i/status/1599003729801396231

Є слова-інформативи й слова-перформативи. Перші несуть чисту інформацію, другі є діями.
Коли фінський політик каже,- Європа ( тобто вона й є відповідальною частиною цієї Європи) робить не досить - вона ЗАКЛИКАЄ своїх колег робити більше. Це- перформатив

Ти же береш це як інформацію ( якої насправді там нуль, бо невідомо, скільки є достатньо й наскільки треба зробити більше) й використовуєш для обвалювання європейців, які хоч щось роблять, у лайні- з якою метою?,- щоб вони допомагали ще менше, раз ми такі невдячні свині?. Таке використання теж є перформативом, але з протилежною метою-  бо розпалює в українцях антизахідні настрої, які , як вважають тупі ольгинці, будуть заміщатись із часом настроями проросійськими, з метою "домовитись"

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Думки про перспективи у цій війні?
« Reply #37 : Грудня 05, 2022, 07:08:41 19:08 »
Да... Вони лікують симптоми. А на лікування причини хвороби не дають НІЧОГО. Що вже казать про ПВО... Дали два "Хавк"и 50-х років. За Петріоти зовсім промовчу, бояться ескалації. Цирк на дроті

Вони кажуть, що бояться ескалації. Ви також можете щось казати

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46468
  • Never give in!
Re: Думки про перспективи у цій війні?
« Reply #38 : Грудня 05, 2022, 07:15:15 19:15 »
Є слова-інформативи й слова-перформативи. Перші несуть чисту інформацію, другі є діями.
Коли фінський політик каже,- Європа ( тобто вона й є відповідальною частиною цієї Європи) робить не досить - вона ЗАКЛИКАЄ своїх колег робити більше. Це- перформатив

Ти же береш це як інформацію ( якої насправді там нуль, бо невідомо, скільки є достатньо й наскільки треба зробити більше) й використовуєш для обвалювання європейців, які хоч щось роблять, у лайні- з якою метою?,- щоб вони допомагали ще менше, раз ми такі невдячні свині?. Таке використання теж є перформативом, але з протилежною метою-  бо розпалює в українцях антизахідні настрої, які , як вважають тупі ольгинці, будуть заміщатись із часом настроями проросійськими, з метою "домовитись"

Are you a employed, or political science - history major?  :smilie7:
Besides, на відміну від тебе, чи Санна, чи Портніков, чи Бутусов, чи Портніков мають в своїх мізинцях мізків більше, ніж ти в своїй голові.
Тебе на аутизм ніколи не перевіряли, до речі?  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Думки про перспективи у цій війні?
« Reply #39 : Грудня 05, 2022, 08:52:55 20:52 »
Are you a employed, or political science - history major?  :smilie7:
Besides, на відміну від тебе, чи Санна, чи Портніков, чи Бутусов, чи Портніков мають в своїх мізинцях мізків більше, ніж ти в своїй голові.
Тебе на аутизм ніколи не перевіряли, до речі?  :gigi:

Тобто ти нічого в моєму пості не зрозумів і вирішив свої вади приписати мені? Типово москальский прийом
П.С. Як же ви стали легко палитись, "перші спецслужби світу"... такі ж перші, як ваша армія- друга

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Re: Думки про перспективи у цій війні?
« Reply #40 : Грудня 05, 2022, 08:58:53 20:58 »
"Ахуєнні" в нас союзнички

США таємно модифікували передові ракетні пускові установки Himars, які вони передали Україні, щоб їх не можна було використовувати для обстрілу Росії ракетами великої дальності. Адміністрація Байдена каже, що це запобіжний захід, необхідний для зменшення ризику більшої війни з Москвою
https://www.wsj.com/articles/u-s-altered-himars-rocket-launchers-to-keep-ukraine-from-firing-missiles-into-russia-11670214338?mod=hp_lead_pos5

Але пускові установки Himars мають унікальну функцію, яка не дозволяє їм стати ще більш потужними бойовими системами.  Офіційні особи США кажуть, що Пентагон модифікував пускові установки, щоб вони не могли запускати ракети великої дальності, включно з ракетами тактичної ракетної системи армії США або ATACMS, радіус дії яких становить майже 200 миль.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Думки про перспективи у цій війні?
« Reply #41 : Грудня 05, 2022, 09:07:17 21:07 »
"Ахуєнні" в нас союзнички

США таємно модифікували передові ракетні пускові установки Himars, які вони передали Україні, щоб їх не можна було використовувати для обстрілу Росії ракетами великої дальності. Адміністрація Байдена каже, що це запобіжний захід, необхідний для зменшення ризику більшої війни з Москвою
https://www.wsj.com/articles/u-s-altered-himars-rocket-launchers-to-keep-ukraine-from-firing-missiles-into-russia-11670214338?mod=hp_lead_pos5

Але пускові установки Himars мають унікальну функцію, яка не дозволяє їм стати ще більш потужними бойовими системами.  Офіційні особи США кажуть, що Пентагон модифікував пускові установки, щоб вони не могли запускати ракети великої дальності, включно з ракетами тактичної ракетної системи армії США або ATACMS, радіус дії яких становить майже 200 миль.

Алі вже тему запостив. Обговорюють
Ви тільки писати вмієте, а як читач- не дуже?

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Re: Думки про перспективи у цій війні?
« Reply #42 : Грудня 05, 2022, 09:12:30 21:12 »
Вимушений читати тільки свою гілку, вибірково. Нема світла і зв'язок гімно.

Але по суті є шо сказати?

Бережуть Вові Хуйло літцо - дають можливість вові-хуйло безкарно нищити Україну :smilie2:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Думки про перспективи у цій війні?
« Reply #43 : Грудня 05, 2022, 09:18:36 21:18 »
Я тобі пропаную послухати Петра Черника, він тобі багато чого пояснить. Це вчорашній ефір:



Бажано прослухати все, але відповідь тобі буде у другій половині, можеш слухати з середини (як що бовдур, бо розумних людей треба слухати повністю)

Ну от я послухав.
1. Ґеополітика вважається лженаукою. І найбільш характерні приклади тут- писанина Гантинґтона й повна маячня Дугіна
2. Цю лженауку створювали саме для виправдання воєн
3. Зараз дійсно настав час, коли війна вже іде. І, очевидно, вона мала бути. Але теза, що війни завжди будуть необхідними- є бездоказовою.
4. Бік ( на якому боці воювати) обрали правильний, згоден, це дуже важливо. А у нас був вибір?
З кінцем пост-ялтинського ( пост-потсдамського) світу також згоден. І з багатьма речами. Не згоден лише із суттю, з тим, що стоїть за лаштунками всіх цих процесів. Але не бачу сенсу викладати тут своє бачення. Лише демонструю сумнів і здоровий скептицизм

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Думки про перспективи у цій війні?
« Reply #44 : Грудня 05, 2022, 09:24:45 21:24 »
Вимушений читати тільки свою гілку, вибірково. Нема світла і зв'язок гімно.

Але по суті є шо сказати?

Бережуть Вові Хуйло літцо - дають можливість вові-хуйло безкарно нищити Україну :smilie2:

Гілка про перспективи війни чи про підлий Захід?
Перспектива тут одна- Захід буде готовий включитись у війну по повній лише з кінця 2028 року- початку 2029 року.
Я про це багато разів уже писав. Причому бути готовим і включитись- не одне й те ж. Перемовна позиція буде іншою- з позиції сили. І Росія буде ослаблена, і Захід буде відмобілізований, з новими, реформованими Збройними Силами, з більшою їхньою чисельністю, зовсім іншою кількістю та якістю зброї, зовсім іншою військовою промисловістю

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46468
  • Never give in!
Re: Думки про перспективи у цій війні?
« Reply #45 : Грудня 05, 2022, 09:28:32 21:28 »
Тобто ти нічого в моєму пості не зрозумів і вирішив свої вади приписати мені? Типово москальский прийом
П.С. Як же ви стали легко палитись, "перші спецслужби світу"... такі ж перші, як ваша армія- друга

Хулі тебе розуміти. Ти простий як підлога з кінського кізяка.
Ця війна - війна на виснаження. Unless  США радикально змінять свою позицію і вирішать надати Україні ту зброю, що швидко зламає кацапів.

Твій потік свідомості (чи то несвідомості) тут нікого не іпе...
If you are going through hell, keep going.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Думки про перспективи у цій війні?
« Reply #46 : Грудня 05, 2022, 09:46:47 21:46 »
Хулі тебе розуміти. Ти простий як підлога з кінського кізяка.
Ця війна - війна на виснаження. Unless  США радикально змінять свою позицію і вирішать надати Україні ту зброю, що швидко зламає кацапів.
як важко буває з ідіотами. Ти ж філолог, маєш розуміти сенс слів. Виснаження- це вже кінець, остаточно фаза, після якої хоч давай зброю, хоч ні- немає кому давати. Але може бути імітація ПРОЦЕСУ виснаження. Коли в полум'я підкидають палки, коли воно починає згасати. І по хер, за великим рахунком, яка буде зброя, якщо ми обговорюємо кінець війни. Саме кінець. Кінець наступить лише тоді, коли Росія буде окупована. Україна з будь-якою зброєю сама не зможе це зробити- потрібно буде значно більше людей і значно більша економіка. Можеш знищити скільки завгодно кацапів на території України за допомоги якої завгодно вундервафлі- вони відповзуть і будуть плюватись ракетами, готуючись до нової війни.
Москалі вже програли війну на території України. Вундервафлі можуть лише зменшити втрати України та збільшити втрати Росії- втримати Україну наразі Росія не може- саме на території України

Твій потік свідомості (чи то несвідомості) тут нікого не іпе...

Ну то заігнор мене й вся справа. Раз розуму не вистачає переробляти потік інформації більше ніж три літери й із застосуванням логіки- чого ти себе катуєш, за це ж тобі не платять.. ти ж у нас робоча конячка, сама себе забезпечуєш у важкій праці бійця "інформаційного фронту", ти навіть пишаєшся тим, що заробляєш гроші... То не звертай на мене, аматора, своєї коштовної, високо-баксової уваги


Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Думки про перспективи у цій війні?
« Reply #47 : Грудня 05, 2022, 09:54:59 21:54 »
Хулі тебе розуміти. Ти простий як підлога з кінського кізяка.
 

Ти, схоже, хворий на кацапізм головного мозку. Я не напрошувався тобі не розуміння "великої російської душі", щоб бухати з тобою та питати- ти мене поважаєш? Я мав на думці тільки логіку моїх аргументів. Ти надто тупий, щоб міркувати логічно- ось що я мав на думці- ти в принципі не здатний розуміти співрозмовника, тобі за це не платять і ти на це й не здатний. Був би здатний- пішов би в математики, фізики, інженери,- зараз був би програмістом і заробляв би гроші чесно

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46468
  • Never give in!
Re: Думки про перспективи у цій війні?
« Reply #48 : Грудня 05, 2022, 09:56:41 21:56 »
як важко буває з ідіотами. Ти ж філолог, маєш розуміти сенс слів. Виснаження- це вже кінець, остаточно фаза, після якої хоч давай зброю, хоч ні- немає кому давати. Але може бути імітація ПРОЦЕСУ виснаження. Коли в полум'я підкидають палки, коли воно починає згасати. І по хер, за великим рахунком, яка буде зброя, якщо ми обговорюємо кінець війни. Саме кінець. Кінець наступить лише тоді, коли Росія буде окупована. Україна з будь-якою зброєю сама не зможе це зробити- потрібно буде значно більше людей і значно більша економіка. Можеш знищити скільки завгодно кацапів на території України за допомоги якої завгодно вундервафлі- вони відповзуть і будуть плюватись ракетами, готуючись до нової війни.
Москалі вже програли війну на території України. Вундервафлі можуть лише зменшити втрати України та збільшити втрати Росії- втримати Україну наразі Росія не може- саме на території України

Ну то заігнор мене й вся справа. Раз розуму не вистачає переробляти потік інформації більше ніж три літери й із застосуванням логіки- чого ти себе катуєш, за це ж тобі не платять.. ти ж у нас робоча конячка, сама себе забезпечуєш у важкій праці бійця "інформаційного фронту", ти навіть пишаєшся тим, що заробляєш гроші... То не звертай на мене, аматора, своєї коштовної, високо-баксової уваги

Я не філолог.  :gigi:
Твоя проблема - нерозуміння того, про що ти пишеш. Ти, як і більшість виборців Зеленського та Тягнибока (зрештою як і більшість виборців Порошенка) не маєш розумової здатності встановлювати причинно-наслідкові зв“язки.

Тому пишеш і пишеш...   :lol:
Тут таких більшість. За винятком хіба що мене, Жоржовича, Алі, та Бумера...  :weep:
If you are going through hell, keep going.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Думки про перспективи у цій війні?
« Reply #49 : Грудня 05, 2022, 10:01:32 22:01 »
Я не філолог.  :gigi:
Твоя проблема - нерозуміння того, про що ти пишеш. Ти, як і більшість виборців Зеленського та Тягнибока (зрештою як і більшість виборців Порошенка) не маєш розумової здатності встановлювати причинно-наслідкові зв“язки.

Тому пишеш і пишеш...   :lol:
Тут таких більшість. За винятком хіба що мене, Жоржовича, Алі, та Бумера...  :weep:

Доведи логікою. Тобто причинно-наслідковоими зв'язками. Я- доводжу. Але ти не здатний встановлювати ,- та що там встановлювати,- хоча б сприймати причинно-наслідкові зв'язки навіть тоді, коли вони даються тобі готовими. Тому й гониш хУцпу, що чорне- це біле, а біле- чорне. Аби платили

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46468
  • Never give in!
Re: Думки про перспективи у цій війні?
« Reply #50 : Грудня 05, 2022, 10:03:32 22:03 »
Доведи логікою. Тобто причинно-наслідковоими зв'язками. Я- доводжу. Але ти на здатний встановлювати ,- та що там встановлювати, хоча б сприймати причинно-наслідкові зв'язки навіть тоді, коли вони даються тобі готовими. Тому й гониш хУцпу, що чорне- це біле, а біле- чорне. Аби платили

Ти абсолютно нічого не доводиш.
Необгрунтовані фантазії не можуть бути аргументами. Факти і певні історичні аналогії можуть, а твої фантазії - ні.  :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Думки про перспективи у цій війні?
« Reply #51 : Грудня 05, 2022, 10:37:25 22:37 »
Ти абсолютно нічого не доводиш.
Необгрунтовані фантазії не можуть бути аргументами. Факти і певні історичні аналогії можуть, а твої фантазії - ні.  :smilie2:

Та у мене практично всі речення типу- якщо... то...
Тому так багато слів і виходить. Всі теореми більше за аксіоми за розміром, філолух. Навіть тобі це має бути відомо- тебе ж у школі примушували їх розуміти. Оце було для тебе катування

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46468
  • Never give in!
Re: Думки про перспективи у цій війні?
« Reply #52 : Грудня 05, 2022, 10:39:42 22:39 »
Та у мене практично всі речення типу- якщо... то...
Тому так багато слів і виходить. Всі теореми більше за аксіоми за розміром, філолух. Навіть тобі це має бути відомо- тебе ж у школі примушували їх розуміти. Оце було для тебе катування

“Якщо, то“ - це тип “мислення“ кретинів, які ніхуя не розуміють і не володіють жодною інформацією.
If you are going through hell, keep going.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Думки про перспективи у цій війні?
« Reply #53 : Грудня 05, 2022, 10:44:51 22:44 »
“Якщо, то“ - це тип “мислення“ кретинів, які ніхуя не розуміють і не володіють жодною інформацією.
та ні, це типова логічна конструкція. Застосовується в усіх мовах програмування, як базова. Без неї просто ніяк не можна, жодного алгоритму, крім послідовного виконання команд ( тобто структури каменю, що тупо падає) не побудуєш

Та в усіх природничих науках, математиці...

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Думки про перспективи у цій війні?
« Reply #54 : Грудня 05, 2022, 10:46:19 22:46 »
Ну добре, якщо ти так вважаєш, то сперечатись з тобою немає сенсу. Камінь- він і є камінь, з ним не сперечаються, коли він падає- просто відходять набік

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46468
  • Never give in!
Re: Думки про перспективи у цій війні?
« Reply #55 : Грудня 05, 2022, 10:50:30 22:50 »
та ні, це типова логічна конструкція. Застосовується в усіх мовах програмування, як базова. Без неї просто ніяк не можна, жодного алгоритму, крім послідовного виконання команд ( тобто структури каменю, що тупо падає) не побудуєш

Та в усіх природничих науках, математиці...

Тому займайся програмуванням. Не пхайся в те, про що не маєш понятя, клоуне.
If you are going through hell, keep going.

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Re: Думки про перспективи у цій війні?
« Reply #56 : Грудня 06, 2022, 10:52:18 10:52 »
Черник каже (казав), що озвучують 20% від того, що дають. Хотілося-б йому вірити.  :Prapor2:


Але ще більше всяких кажуть, що дають недостатньо.
Не дають гарної наступальної зброї.
Бояться ударів по РФ - це взагалі річ, яку пояснити неможливо. Жодного пояснення логічного цьому я не чув. Жодного.
Висновок один - тримачам Ядерної Зброї можна в цьому світі геть усе. Наприклад нищити державу і влаштовувати геноцид, а тим хто відмовився від ядерної зброї не дають конвенційної в достатній кількості.


Дехто пиздить, що "Патріоти, довго інтегрувати в систему існуючу - це піздьож, відмазки сцикунів. Танки, яких теж не дають, нікуди інтегровувати не треба. А їх НЕ ДАЮТЬ

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Думки про перспективи у цій війні?
« Reply #57 : Грудня 06, 2022, 11:58:12 11:58 »
 :smilie3:
Черник каже (казав), що озвучують 20% від того, що дають. Хотілося-б йому вірити.  :Prapor2:


Але ще більше всяких кажуть, що дають недостатньо.
Не дають гарної наступальної зброї.
Бояться ударів по РФ - це взагалі річ, яку пояснити неможливо. Жодного пояснення логічного цьому я не чув. Жодного.
Висновок один - тримачам Ядерної Зброї можна в цьому світі геть усе. Наприклад нищити державу і влаштовувати геноцид, а тим хто відмовився від ядерної зброї не дають конвенційної в достатній кількості.


Дехто пиздить, що "Патріоти, довго інтегрувати в систему існуючу - це піздьож, відмазки сцикунів. Танки, яких теж не дають, нікуди інтегровувати не треба. А їх НЕ ДАЮТЬ
Недостатньо для чого?
Щоб до літа взяти Крим, як проґнозує Буданов, шеф ГУР? І закінчити цю війну ще влітку? Звісно, не досить, хоча й точні деталі нам не відомі. Але швидке закінчення війни, на мій розум, було б малоймовірне й тому разі, якби амери давали все, що просили наші. В достатній кількості- а там має рахунок йти на сотні й тисячі, а не одиниці.
Все одне малоймовірне, щоб там не казали поважні експерти

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Re: Думки про перспективи у цій війні?
« Reply #58 : Грудня 06, 2022, 03:11:57 15:11 »
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав Німеччину продемонструвати лідерство і напереш ті передати Україні танки Leopard 2, системи Patriot і  БМП Marder.

Про це повідомив глава МЗС Дмитро Кулеба під час онлайн-брифінгу, пише "Європейська правда".

Кулеба висловив вдячність Німеччині за рішення посилити протиповітряну оборону України та передати додатково сім зенітних установок Gepard. Він згадав про відео її ефективної роботи проти російських ракет і сказав, що відправив це відео німецькій колезі зі словами вдячності.

Водночас, за словами міністра, українські дипломати продовжують докладати зусиль у переговорах з німецькою стороною щодо передачі Україні танків Leopard 2 та системи ППО Patriot.

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Re: Думки про перспективи у цій війні?
« Reply #59 : Грудня 06, 2022, 03:31:07 15:31 »
Дозованим постачанням зброї захід хоче добитися двох цілей. Щоб закінчилася війна пошвидше, і при цьому зберегти лице хуйлу (у вигляді нових територій). Щоб Українці покірно пішли на перемовини з хуйлом з цього приводу. Бо їм це вигідно. Їм потрібно закінчити війну. І їм насрать на втрати України.

У заходу буде відмазка - ми зброю давали і допомагали як тільки могли, Українці самі так вирішили.

Що я пропоную - так це починати жорсткий шантаж. Розконсервовувати чорнобильську АС і включати її в роботу. Дати поняти - з втратою територій- тут буде десятки чорнобилів на всіх атомних станціях, достанеться всім. Суки - забрали Ядерну Зброю - давайте звичайне озброєння.
Потрібно щось робити жорстке.
Інакше союзнички доведуть до загибелі України.

З втратою територій і миру на умовах хуйла - Україна в перспективі загине. Без людей, бо виїзжатимуть всі хто зможе, без інвестицій, без НАТО ... Якщо вони допускають загибель бувшої ядерної держави, то потрібно дати зрозуміти що підемо дуже гучно.

Ось венгри вже заблокували 18 млрд. І вся ця давка як грошима так і недостатнісю зброї буде погіршуватися.