Автор Тема: Я п'яний і тому щас буду творити страшні речі  (Прочитано 2127 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6528
Re: Я п'яний і тому щас буду творити страшні речі
« Reply #30 : Грудня 12, 2022, 05:41:00 17:41 »
Херово вас, ольгинців, української навчають. Бо відповідь була, просто Ви не в стані її зрозуміти- коґнитивних можливостей не вистачає
Угумсь. Коротше наступного разу голову вмикайте, коли щось там про "здаватися" закортить написати :) так от, потроху, й виправимо ваші когнітивні можливості.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15898
Re: Я п'яний і тому щас буду творити страшні речі
« Reply #31 : Грудня 13, 2022, 11:25:11 11:25 »
Та яка передача прав власності, просто не розумію коли ниють мені в лічку і просять повпливати на модераторів.
Тим більше в такий час.
Він такий по життю, не звертайте уваги. Укі дуже м'який модер, при Гео Йожин би вилетів назавжди

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9411
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Я п'яний і тому щас буду творити страшні речі
« Reply #32 : Грудня 13, 2022, 11:22:18 23:22 »
Та все нормально.Для чого на одного невдоволеного звертати увагу? Йожин взагалі часто всім незадоволений. Така людина.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Значить так. Один юзер мене постійно дойбоує що Укі типа поганий модер його там банить чи шо. І каже - такій тварюці не можна було давати модераторство.

Я пишу Укі (ще задовго до цього) давай типа я дам звєзду комусь ще, наприклад Алі.

Укі каже - ти що! Кому тіки на Алі!

Ну ладно хуй з ним Алі.

Що я хочу сказати. Ми існуємо, і все харашо. Я за 10 років на форум витратив більше тищи баксів.

Якщо якийсь Йожин за Бажин має бажання профінансувати... мілості просім.



Когда, в своё время, Дрейк со Злой Одесситкой приглашали меня перейти в их Одесский Дворик я задал вопрос: почему? Так одной из причин была твоя характеристика. Что ты не просто человек-говно, а банальный мудак. Они не ошибались.

Я его зайобую :fp2

Ты наделил неограниченной ничем властью откровенного пидараза и в нагрузку ещё одну тупорылую овцу. Я тебя попросил разобраться по сути, потому что это мстительное падло попутало свою собственную кухню, где оно может командовать женой, с ФОРУМОМ.
Понимаешь? ФОРУМ. Это место где могут высказываться разные мысли. В том числе и отличные от генеральной линии партии, тем более когда мои утверждения подтверждаются временем и практикой. Эта сука решила пользуясь своей неограниченной властью заткнуть мне рот. Щаз! Ага!  :smilie5:

Ну, а если всё упирается в бабло и ты нищебродствуешь и не тянешь площадку "Демократии и Гласности" в виде "Справжньої" :smilie5: української "правди" :smilie5:, то давай. Я возьму на себя финансовый тягар.
No money No honey

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9411
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові


Когда, в своё время, Дрейк со Злой Одесситкой приглашали меня перейти в их Одесский Дворик я задал вопрос: почему? Так одной из причин была твоя характеристика. Что ты не просто человек-говно, а банальный мудак. Они не ошибались.

Я его зайобую :fp2

Ты наделил неограниченной ничем властью откровенного пидараза и в нагрузку ещё одну тупорылую овцу. Я тебя попросил разобраться по сути, потому что это мстительное падло попутало свою собственную кухню, где оно может командовать женой, с ФОРУМОМ.
Понимаешь? ФОРУМ. Это место где могут высказываться разные мысли. В том числе и отличные от генеральной линии партии, тем более когда мои утверждения подтверждаются временем и практикой. Эта сука решила пользуясь своей неограниченной властью заткнуть мне рот. Щаз! Ага!  :smilie5:

Ну, а если всё упирается в бабло и ты нищебродствуешь и не тянешь площадку "Демократии и Гласности" в виде "Справжньої" :smilie5: української "правди" :smilie5:, то давай. Я возьму на себя финансовый тягар.

Без коментарів.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33425
  • Стать: Чоловіча
Бля, піздєц страсті які, Санта Барбара відпочиває   :weep:

І охота  ото хернею страждати ? Є хворум - пиши собі, якщо маєш що сказати. А який там хуйовий чи класний адмін, модер чи хто там ще, якось абсолютно похер. Тобі з ними що, дітей робити ?

Головне, щоб на форумі не було проституції, тобто не лизали гузно якимось підарасам від політики за подачки. Ну і кацапських пропагандонів  рубали без сантиментів. 

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46733
  • Never give in!
Йожин дуже цікавий дописувач. Так, песиміст. Але песиміст це всього-навсього добре поінформований оптиміст.  :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6528
Є хворум - пиши собі, якщо маєш що сказати.
Ги, це б все звісно гарно звучало, аби його за це не банили  :gigi: причому під соусом що типу розповсюджуються кацапські наративи та всяка зрада. Все б нічого, але потім тут один користувач вельми вагомо довів, що зрадоньку можна лити тупо 24/7/365 без банів та інших незручностей - аби при цьому власне не полемізувати особливо, а просто тулити її з лопати іншим дописувачам у пащу.

Сьогодні його, власне, теж забанили на 20 діб - я так розумію, що за образу на адресу Ліни. Враховуючи той факт, що будь-хто інший тут без жодних проблем може зловити на свою адресу ще й не такі образи - то вигляда це все трохи дивно. Особливо зважаючи на загальну кількість дописувачів, абсолютно коректний (запропонований Маджесті, але проігнорований) мораторій на бан тих хто пише з самої України, й випливаючий з цього факт що наразі єдино потрібні задачі модераторів - це чистка рекламних ботів, й бани у випадках повної неадекватності.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33425
  • Стать: Чоловіча
Нє, ну посилати модера, та ще й жіночої статі, це якби очевидний самовипил   :smilie5:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9411
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Ги, це б все звісно гарно звучало, аби його за це не банили  :gigi: причому під соусом що типу розповсюджуються кацапські наративи та всяка зрада. Все б нічого, але потім тут один користувач вельми вагомо довів, що зрадоньку можна лити тупо 24/7/365 без банів та інших незручностей - аби при цьому власне не полемізувати особливо, а просто тулити її з лопати іншим дописувачам у пащу.

Сьогодні його, власне, теж забанили на 20 діб - я так розумію, що за образу на адресу Ліни. Враховуючи той факт, що будь-хто інший тут без жодних проблем може зловити на свою адресу ще й не такі образи - то вигляда це все трохи дивно. Особливо зважаючи на загальну кількість дописувачів, абсолютно коректний (запропонований Маджесті, але проігнорований) мораторій на бан тих хто пише з самої України, й випливаючий з цього факт що наразі єдино потрібні задачі модераторів - це чистка рекламних ботів, й бани у випадках повної неадекватності.

Комашки, мені все одно, що він там казиться чи матюкається. Це його проблеми. Але є правила поведінки на форумі, щоби нікому не було неприємно чи образливо. Я думаю, що багатьом неприємно спілкуватися з людьми, які обзивать співбесідника лайливими словами. І так, прямі образи теж заборонені. І дії модератора обговорювати в  загальних темах  теж заборонено. Для цього є спеціальний розділ.
Окрім того, Йожин і Семка - схоже, що одна персона. Тобто він завів 2 ніка, що теж заборонено правилами форума. І я вже не буду бити йому під дих, вказувати пальцем звідки його взагалі випиляли . Схоже, що назавжди.
І якщо уважно подивитись на всі дописи, то видно, що він затіяв чергову інтригу, бо раптом вирішив стати модератором. А тепер ще й хоче прикупити цей форум. Цікаво, для чого це йому потрібно? Для мене, власне, бути модератором на суспільних началах не таке вже й велике щастя. Але хитати форум зараз, під час війни, і відавати його непевному типу з сумнівними цілями якась зрада,їй Богу. :smilie8:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15898
Комашки, мені все одно, що він там казиться чи матюкається. Це його проблеми. Але є правила поведінки на форумі, щоби нікому не було неприємно чи образливо. Я думаю, що багатьом неприємно спілкуватися з людьми, які обзивать співбесідника лайливими словами. І так, прямі образи теж заборонені. І дії модератора обговорювати в  загальних темах  теж заборонено. Для цього є спеціальний розділ.
Окрім того, Йожин і Семка - схоже, що одна персона. Тобто він завів 2 ніка, що теж заборонено правилами форума. І я вже не буду бити йому під дих, вказувати пальцем звідки його взагалі випиляли . Схоже, що назавжди.
І якщо уважно подивитись на всі дописи, то видно, що він затіяв чергову інтригу, бо раптом вирішив стати модератором. А тепер ще й хоче прикупити цей форум. Цікаво, для чого це йому потрібно? Для мене, власне, бути модератором на суспільних началах не таке вже й велике щастя. Але хитати форум зараз, під час війни, і відавати його непевному типу з сумнівними цілями якась зрада,їй Богу. :smilie8:
:smiley24:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15898
 У нього щось взагалі дах поїхав, раніше він притомніше себе поводив

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27013
У нього щось взагалі дах поїхав, раніше він притомніше себе поводив

Крыша у него съехала в то время как он здесь истерил весной "русские идут" переродившись с течением времени в полного ублюдка.

Я вообще сильно подозреваю что ник либо перекуплен или украден. Уж больно он отличается от старого йожинсбажина. Тот както был нормальным человеком.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6528
Нє, ну посилати модера, та ще й жіночої статі, це якби очевидний самовипил   :smilie5:
Так й мій допис не про те, що треба посилати модерів (щоправда не знаю, до чого тут стать)  :gigi:
І якщо уважно подивитись на всі дописи, то видно, що він затіяв чергову інтригу, бо раптом вирішив стати модератором.
Чупа написав незрозумілий допис та отримав відповідний коментар, які там інтриги/розслідування.
Це маленький інтернет-ресурс де кілька (буквально) людей за старою звичкою спілкуються, причому я так підозрюю що половина це робить здебільшого на ФУПі, й майже ще половина це залюбки б робила аби не бан :) Тому я здебільшого про те, що може не варто нарід з першого копняка відправляти до бану на два-три тижні? Звісно, якщо в людини єдина мета входу на форум - це демонстративно послати модера, то такого скарбу нікому не треба. Але ж можна спершу на короткий термін, а вже потім так.
Але є правила поведінки на форумі, щоби нікому не було неприємно чи образливо.
Ну будемо відверті, той самий гопляля всіх забодав вже так, що наші основні дописувачі його відверто принижують аби він типу сам пішов. Я ж сподіваюся що їх на двадцять діб до бану не відправлять?  :gigi: Бо тоді можна буде в принципі й форум на той самий строк прикрити. Загалом-то я такі цькування не підтримую, але війна, нерви й все таке.
У нього щось взагалі дах поїхав, раніше він притомніше себе поводив
Дик війна все ж таки. Я наприклад по ФУПу нічого поганого про Eact не пам'ятаю, а зараз він свідомо сидить в спільноти на нервах бо його це мабуть заспокоює-відволікає. Чупа, он, розмовляти перестав практично.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Ох і страсті...фігасє...

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9411
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Комашки, ніхто гоплю в бан особливо не відправляв, одного часу він був аж особливо нервовий й почав панікувати.
Розумієш, не потрібно піддаватися паніці, бо вона передається іншим людям.  Відповідно, перепочив трохи й зараз спілкується більш-менш нормально. І приниження тут ні до чого. Хлопці як хлопці - виясняють свої позиціїї з різних питань. Тим більш, що гопля фактично нова людина.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9411
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Ох і страсті...фігасє...

Життя вирує :smilie5:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Та бачу

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46733
  • Never give in!
Та бачу

Слава Богу, ти живий-здоровий!  :smiley24:
If you are going through hell, keep going.

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1663
Слава Богу, ти живий-здоровий!  :smiley24:
:smiley24: :smiley24: :smiley24:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15898
Так й мій допис не про те, що треба посилати модерів (щоправда не знаю, до чого тут стать)  :gigi:Чупа написав незрозумілий допис та отримав відповідний коментар, які там інтриги/розслідування.
Це маленький інтернет-ресурс де кілька (буквально) людей за старою звичкою спілкуються, причому я так підозрюю що половина це робить здебільшого на ФУПі, й майже ще половина це залюбки б робила аби не бан :) Тому я здебільшого про те, що може не варто нарід з першого копняка відправляти до бану на два-три тижні? Звісно, якщо в людини єдина мета входу на форум - це демонстративно послати модера, то такого скарбу нікому не треба. Але ж можна спершу на короткий термін, а вже потім так.Ну будемо відверті, той самий гопляля всіх забодав вже так, що наші основні дописувачі його відверто принижують аби він типу сам пішов. Я ж сподіваюся що їх на двадцять діб до бану не відправлять?  :gigi: Бо тоді можна буде в принципі й форум на той самий строк прикрити. Загалом-то я такі цькування не підтримую, але війна, нерви й все таке.Дик війна все ж таки. Я наприклад по ФУПу нічого поганого про Eact не пам'ятаю, а зараз він свідомо сидить в спільноти на нервах бо його це мабуть заспокоює-відволікає. Чупа, он, розмовляти перестав практично.
Взагалі, конкретний модер сам вирішує на скільки кого забанити засновуючись на власному розумінні справедливості і межі прийнятного

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17406
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!

Окрім того, Йожин і Семка - схоже, що одна персона.

 :consul

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6528
Взагалі, конкретний модер сам вирішує на скільки кого забанити засновуючись на власному розумінні справедливості і межі прийнятного
Воооу, та ну?  :smilie10: Добре що є кому помітити й описати текстом настільки тонкі й неочевидні нюанси життя.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15898
Воооу, та ну?  :smilie10: Добре що є кому помітити й описати текстом настільки тонкі й неочевидні нюанси життя.
І головне - коротко

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46733
  • Never give in!
Воооу, та ну?  :smilie10: Добре що є кому помітити й описати текстом настільки тонкі й неочевидні нюанси життя.

А потім той нарід дивується, чому все йде в країні через сраку.  :lol: :lol: :lol:

“Бо модер сам вирішує  модер сам вирішує на скільки кого забанити засновуючись на власному розумінні “...  :fp2
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33425
  • Стать: Чоловіча
А потім той нарід дивується, чому все йде в країні через сраку.  :lol: :lol: :lol:

“Бо модер сам вирішує  модер сам вирішує на скільки кого забанити засновуючись на власному розумінні “...  :fp2

Ну, бидлан так Штатами намагався правити  :smilie5:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9411
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
:consul

Якщо хтось ходить як качка, крякає як качка....

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9411
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Якщо хтось ходить як качка, крякає як качка....

Проте...можливо, я помиляюсь. Можливо, вони просто з однієї пісочниці. :smilie8: