Автор Тема: Союзнички кажуть, що "будуть з нами до кінця"...  (Прочитано 4637 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline гей-гопп-ляляля

• Hero Member
  • Стать: Чоловіча
  • клінічний зрадойоб
Re: Союзнички кажуть, що "будуть з нами до кінця"...
« Reply #60 : Грудня 29, 2022, 02:05:08 14:05 »
:Prapor2:

Offline Lina

• Global Moderator
  • Ветеран форума
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
« Reply #61 : Грудня 29, 2022, 09:55:45 21:55 »
Може краще спитаєш Пелосі, чому вона не поставила голосування щодо допомоги Україні окремим законом а запхала питання до півтора трильйона своїх хотєлок? Ви, блядво, нахабно юзаєте Україну заради своїх хотєлок і щоб обіграти тих, хто вас за це критикує.

Це ще що за звертання? Посиди та відпочинь і поспілкуйся подібним чином зі своїми однопартійцями. :smilie9:

Offline Lina

• Global Moderator
  • Ветеран форума
« Reply #62 : Грудня 29, 2022, 10:13:24 22:13 »
Йобані західні союзнички зараз роблять УСЕ щоб заморозити війну, і їм ПОХУЙ які території будуть окуповані, і скільки українців буде вбито кацапами. Їм потрібно просто все зупинити - це єдине пояснення, чому надають зброю дозовано, бо хочуть зупинки, а не успішного наступу ЗСУ.

Кажу ж тобі, послухай інших аналітиків. Чи просто командування ЗСУ. Західні партнери не дають нам достатньо зброї, бо в них просто немає достатньої кількості. Європейці на розслабоні від періоду потепління вирішили, що так буде завжди і не надто спішили озброюватися.

Offline RG

• Ветеран форума
« Reply #63 : Грудня 29, 2022, 10:17:13 22:17 »
Цього долбойоба ще не забанили ?  :smilie11:

Offline Lina

• Global Moderator
  • Ветеран форума
« Reply #64 : Грудня 29, 2022, 10:20:16 22:20 »
Цього долбойоба ще не забанили ?  :smilie11:

Пропонуєш забанити всю бригаду відразу? :smilie8:

Offline гей-гопп-ляляля

• Hero Member
  • клінічний зрадойоб
« Reply #65 : Грудня 30, 2022, 10:56:54 10:56 »
Кажу ж тобі, послухай інших аналітиків. Чи просто командування ЗСУ. Західні партнери не дають нам достатньо зброї, бо в них просто немає достатньої кількості. Європейці на розслабоні від періоду потепління вирішили, що так буде завжди і не надто спішили озброюватися.

Єблан чітко сказав - не даємо зброї, бо можемо розколоти Європу. Він про наявність і кількість нічого не казав.

Offline гей-гопп-ляляля

• Hero Member
  • клінічний зрадойоб
« Reply #66 : Грудня 30, 2022, 03:18:12 15:18 »
:Prapor2:

Offline Lina

• Global Moderator
  • Ветеран форума
« Reply #67 : Грудня 30, 2022, 11:29:12 23:29 »

Єблан чітко сказав - не даємо зброї, бо можемо розколоти Європу. Він про наявність і кількість нічого не казав.

Слухай більше, що він говорить. Він спочатку і Петріоти не хотів давати. Тут основну партію грає не все-таки не Байден.

Offline гей-гопп-ляляля

• Hero Member
  • клінічний зрадойоб
Слухай більше, що він говорить. Він спочатку і Петріоти не хотів давати. Тут основну партію грає не все-таки не Байден.

а хто грає основну? Хуйло? Сі?

Чи роззброєна європа? НАТО без США - це маленький кусок залупи на тоненькій палочці...

То хто там грає першу скрипку?

Моя відповідь = Ядерна Зброя (тобто - Хуйло)

Offline ЮАР

• Ветеран форума
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Дивись дурко, пише розумна людина з ФУПу. Анатоль (не знаю як він взагалі, но ця думка мудра)

Цитувати
На Байдену відповідальність за світ.
Допустити світову трагедію через хотєлки декого в Україні кавалерістської атаки на Крим він не може.

Там працює потужна аналітика, оцінка можливих ризиків і загроз.
Тому й вибрана тактика без різких рухів примусити Росію "зробити жест доброї волі",

А ставка на перемогу над ядерною державою - це небезпечна авантюра.
Захід на такі ризики піти не може.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

• Ветеран форума
СлавРедько:

Цитувати
Ставка на поразку Фашераши вже зроблена ще на першому Рамштайні.
Але це не може бути тільки військова поразка. Повинні спрацювати три компоненти - військова, економічна і політична.
Тоді і можна буде відвернути ядерну війну
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

• Ветеран форума
но ця думка мудра
А що, до речі, такого мудрого в цій думці?
Інфантильний онанізм на світлого вселенного батька Байдена - є
Зневажливе ставлення до смішних хахлов з їхніми дитячими хотєлкамі атаки на Крим - є
Кастрований варіант анаконди, де потужні аналітики класу "моджахеди в Афганістані? та звідки?" й "ну да, оні возьмут кієв за три дні" :lol: вже щось не розвал рашинькі роблять, а якісь жести волі - є
Ретрансляція зойків хуйла щодо "та я бєшений, нє шутітє са мной, в ядрьоний пєпєл, всєх порєшу!!11" - є
А це все точно мудрість?  :gigi:

Offline гей-гопп-ляляля

• Hero Member
  • клінічний зрадойоб
Дивись дурко, пише розумна людина з ФУПу. Анатоль (не знаю як він взагалі, но ця думка мудра)

Як по мені, тут закладено зернина повної хєрні, бо ядерній державі дозволено робить геть усе, без розуміння як воно закінчиться. Дуже гарний приклад і наука іншим, В кого поки що нема ядерної зброї. А на підході вибори бидлана. той накерує.

Offline ЮАР

• Ветеран форума
А що, до речі, такого мудрого в цій думці?

А це все точно мудрість?  :gigi:

Хіба нам хтось обіцяв якусь Анаконду?
Ні, ми її самі придумали!
Чи зобов'язаний світ нам допомагати?
Не знаю, світ не допомагає уйгурам, світ не допомагав тутсі, світ не допомагав Грузії, світ не допомагав чеченам, світ не допомагав сирійцям, ...

Але саме нам, світ допомагає.
Нам допомагають грошима, їжею, приймають наших біженців, шлють нам пальне, трансформатори і генератори, ...
Нам надають зброю, дуже багато, дуже сучасну, і не дуже сучасну, але багато.

Я вдячний Америці, Байдену, Європі, Австралії, всьому світу!

А ви просто тупі невдячні свині! :Ganba:

Offline Комашки

• Ветеран форума
Хіба нам хтось обіцяв якусь Анаконду?
Ні, ми її самі придумали!
Чи зобов'язаний світ нам допомагати?
Не знаю, світ не допомагає уйгурам, світ не допомагав тутсі, світ не допомагав Грузії, світ не допомагав чеченам, світ не допомагав сирійцям, ...

Але саме нам, світ допомагає.
Нам допомагають грошима, їжею, приймають наших біженців, шлють нам пальне, трансформатори і генератори, ...
Нам надають зброю, дуже багато, дуже сучасну, і не дуже сучасну, але багато.

Я вдячний Америці, Байдену, Європі, Австралії, всьому світу!

А ви просто тупі невдячні свині! :Ganba:
О, ну слава Богу що хоч з анакондою розібралися, а то тут люди досі на повному серйозі з нею періодично бігають. З іншого - так, ви навели перелік помилок "світу", власне десь так "світ" й догрався до поточної ситуації. Хтось, звісно, намагався щось робити - Україна, наприклад поставляла до Грузії системи "Бук" та "Оса" - але одинично.
Наразі світ все ще поділяється на більшість, котра нічого особливо не робить - та меншість, котра щось вже робить. Рахувати їх "одним пакетом" на весь загал - штука сумнівна.
Моя вдячність, наприклад, стосується тих хто нам допомагає серйозно й системно. Причому це не допомога від "чуваків, котрих взагалі то не стосується, й вони чисто так" - а вклад в спільну невдячну справу зупинки процесів, що ведуть до треьої світової, при тому що вклад України наразі принципово більший.
Ну а ви, звісно, можете розсипатися у вдячності пані Меркель. Вона ж все-таки з Європи :)

Offline ЮАР

• Ветеран форума
Причому це не допомога від "чуваків, котрих взагалі то не стосується, й вони чисто так" - а вклад в спільну невдячну справу зупинки процесів, що ведуть до треьої світової, при тому що вклад України наразі принципово більший.
Ну а ви, звісно, можете розсипатися у вдячності пані Меркель. Вона ж все-таки з Європи :)

Все ж таки поганенько з логікою і математикою.
Кацапам дали можливість схарчити частину Молдови і третя світова не розпочалася.
Потім вони захопили частину Грузії, і знову нічого не трапилося.
Як би їм віддали Україну, третя світова теж не розпочалась би.
І як що б вони (наші союзники) свої гроші витрачали на своє переозброєння, і їх могутність зростала, і врази перевищувала кацапське, то ніякої третьої світової не було б.
Усі розуміють, що росія деградує, і як би вони захопили Україну, швидкість деградації лише б збільшувалася.
А як щоб ще й запустили економічну Анаконду, то взагалі б була дупа, а не третя світова.

Стосовно Меркель, так тупа прохуйловська тварюка. І навіть сама все це визнала.
Але прохуйловських багато, це і Орбан, і Берлусконі, і Кнайсель, і жабоїд дупою крутить, ...
Але собака гавкає, а караван їде, і все це завдячуючи трьом речам - ЗСУ, Народу України і Нашим партнерам з Європи і США, Канади, Австралії, ...

Моя безмежна вдячність нашим партнерам!!!

А з приводу зброї - так, я хочу більше зброї!
А ще я би хотів, щоб НАТО вступило у війну на нашому боці, розхуярила Томагавками кацапів за тиждень, і почався мир і щастя!
Але я реаліст.

А ви мрійники!
Я теж мрійник. Я хочу після війни відправитися в подорож на каяку, можливо аж до Херсону.
І моя мрія реальна.
А виші облудні.

Offline Комашки

• Ветеран форума
Кацапам дали можливість схарчити частину Молдови і третя світова не розпочалася.
Ну, це тому що у вас "третя світова" це чомусь щось дискретне, раз - й почалося, типу там принца якогось десь застрелили. Для мене це довгий процес отакого лайна, як "частина Молдови", "каклєта по-кіівскі" й так далі - котре доходить до кондиції, й коли вже вибухає, то значить справжню точку біфуркації вже роки три як просрано. Від цього трохи різні погляди.
Якщо б Україна була такою хрінню, як сучасна Німеччинка, то її дійсно окупували б за три доби. Борзо озброюватися після цього Ойропка побігла б десь як після Грузії.
Якщо б Україна лишалася Україною, але їй не дали б жодного набоя, й весь спротив згас би разом з закінченням національного запасу БК, то Ойропка може дійсно б почала трохи озброюватися... але знаєте, який тут є нюанс? Тією зброєю ще битися треба. Ну тобто й вбити можуть. Тобто не десь когось там з іноземного легіону, а конкретно трансіка Гансіка. Згідно статистики, двом третинам Німеччини такого в принципі не треба, краще здатися благородним кацапам.
В ЄС це адекватні люди усвідомлюють, неадекватні теж, тому йде підтримка.
Так що коли вам наснилася Європа, котра озброюється й суворо готова протистояти кацапстану - то хоча б про математику там щось розповідати не треба :) варто зосередитись на отій крамолі, котру ви написали щодо прохуйловських тварюк. Якось так виходить, що я дякую адекватним людям, ви дякуєте союзникам. Я зазначаю наявність дегенератів, ви зазначаєте наявність прохуйловських. При цьому я тупа свиня, а ви чоткій  :gigi: Не те щоб я проти, але насправді між "реалізмом" та поділом речей на правильні та неправильні, є велика різниця. Якщо люди реально тупі й роблять реально дурню - то можна звісно сказати, що то все до біса реалістично :) Але от чи правильно.

Offline ЮАР

• Ветеран форума
Комашки, я не знаю мальчик ти чи дівчинка, але тобі треба бути політиком, і вішати локшину на вуха пересічним.
Або писати книжки, як колись написав Френсіс Фукуяма.
Словесні екзерсіси, дуже гарні, а от зміст як у Фукуями.

Offline ЮАР

• Ветеран форума
От бачиш, ти кажеш що німці тупі, розсунуть стегна.

Але:

Цитувати
З 1 січня 2023 року Німеччина стала незалежною від російської нафти, повністю відмовившись від її постачання. Раніше в країні відмовились від російського газу та вугілля.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на офіційну сторінку Федерального уряду Німеччини у Facebook.

"З 1.1.2023 Німеччина більше не отримуватиме російську нафту по трубопроводу - ще один важливий крок на шляху до кліматичного та кризового постачання енергії!", - йдеться в повідомленні.

Уряд Німеччини також зазначає, що раніше 55% всього імпорту газу, 50% імпорту вугілля та 35% імпорту нафти до Німеччини припадало саме на Росію.

Offline Ali(UA)

• Ветеран форума
СлавРедько:

Слав Редько воює лише за те щоб не втратити обличчя як прихильник Байдена. На Україну йому насрати

Offline svit

• Ветеран форума
Слав Редько воює лише за те щоб не втратити обличчя як прихильник Байдена. На Україну йому насрати

Так Слав Редько він же реднек, сам про це писав, ковбой з Техасу, всіми фібрами душі за Трампа.

Offline Uki

• Global Moderator
  • Ветеран форума
Так Слав Редько він же реднек, сам про це писав, ковбой з Техасу, всіми фібрами душі за Трампа.

Ти щось плутаєш. Він з Арканзо. Завжди був завзятим демократом та юльком/зеленню

Offline svit

• Ветеран форума
Ти щось плутаєш. Він з Арканзо. Завжди був завзятим демократом та юльком/зеленню

Він топив за Трампа. Ну, можливо помиляюся, хоча дивно.

PS. щодо гейгопляляля. Це eact з фупу, у нього був тут такий перший нік, ну він це і не приховує, тут доїбатися нема до чого. Лише те що eact з фупу це антиукраїнський елемент, ну тоді ще до війни я його таким знав. Зараз не знаю, може вже і перефарбувався.
« Останнє редагування: Січня 03, 2023, 08:24:50 20:24 від svit »

Offline Uki

• Global Moderator
  • Ветеран форума
Він топив за Трампа.

Там був дуже обмежений проміжок часу у 2016 коли він думамв що якщо Трумп вигра праймеріз, то хіларі його перегра одною лівою. Тоді він міг топити. Я ще, пам'ятаю, посрався з ним. Він стверджував що штати нів'єбєнно круті та Трумп зробить все як треба у відповідності з демократичними традиціями.
Коли все пішло не так, і я нагадав йому про ту суперечку - він чось образвився на мене дуже сильно.

Offline гей-гопп-ляляля

• Hero Member
  • клінічний зрадойоб
Потім вони захопили частину Грузії, і знову нічого не трапилося.
Як би їм віддали Україну, третя світова теж не розпочалась би.
І як що б вони (наші союзники) свої гроші витрачали на своє переозброєння, і їх могутність зростала, і врази перевищувала кацапське, то ніякої третьої світової не було б.
Усі розуміють, що росія деградує, і як би вони захопили Україну, швидкість деградації лише б збільшувалася.
А як щоб ще й запустили економічну Анаконду, то взагалі б була дупа, а не третя світова.

Стосовно Меркель, так тупа прохуйловська тварюка. І навіть сама все це визнала.
Але прохуйловських багато, це і Орбан, і Берлусконі, і Кнайсель, і жабоїд дупою крутить, ...
Але собака гавкає, а караван їде, і все це завдячуючи трьом речам - ЗСУ, Народу України і Нашим партнерам з Європи і США, Канади, Австралії, ...

Моя безмежна вдячність нашим партнерам!!!

А з приводу зброї - так, я хочу більше зброї!
А ще я би хотів, щоб НАТО вступило у війну на нашому боці, розхуярила Томагавками кацапів за тиждень, і почався мир і щастя!
Але я реаліст.

А ви мрійники!
Я теж мрійник. Я хочу після війни відправитися в подорож на каяку, можливо аж до Херсону.
І моя мрія реальна.
А виші облудні.

Рано ти чепчики підкидуєш і надієшся на союзничків

Поки реальність зовсім інша.
Наступальної зброї не дають, і перспектив звільнення вже окупованого - НУЛЬ. (Звісно до поставок зброї, що просить Залужний).

Якщо зброї не дочекаємося - то ніякого звільнення не відбудеться. І в такому разі перспективи України самі темні. Ні ЄС ні НАТО тут не буде. Населення масово буде виїзжати.

Offline svit

• Ветеран форума
Там був дуже обмежений проміжок часу у 2016 коли він думамв що якщо Трумп вигра праймеріз, то хіларі його перегра одною лівою. Тоді він міг топити. Я ще, пам'ятаю, посрався з ним. Він стверджував що штати нів'єбєнно круті та Трумп зробить все як треба у відповідності з демократичними традиціями.
Коли все пішло не так, і я нагадав йому про ту суперечку - він чось образвився на мене дуже сильно.

ну значить я не помиляюся, він мені запамятався саме в той момент. мені вистачило, висновки про нього я зробив. а у нас тут є Ферал та Алі, вони й досі розумними не стали

Offline Uki

• Global Moderator
  • Ветеран форума
Рано ти чепчики підкидуєш і надієшся на союзничків

Ніхто тут "чепчики не підкидує"
То у тебе просто якесь чорно-біле сприйняття дійсності всі або ниють без кінця "всьо прапала" всі підараси та зрадники або якщо ні то значить  "чепчики підкидують"
 :fp2

Offline Комашки

• Ветеран форума
От бачиш, ти кажеш що німці тупі, розсунуть стегна.

Але:
Я кажу, що німці зупиняли свої реактори, аби позручніше сісти на русєнькую нафтогазову бібу (тупі), й що існує сукупна статистика по різних країнах ЄС та не тільки, де дві третини німців на питання "чи станете на захист батьківщини у разі потреби" відповіли "хаптьфу на нійо" (по питання розсування). Як з цим пов'язано "але" про зупинку закупівель русої нафтоньки трубою (підкреслено, бо навіть не хочеться піти й побачити що нафтоньку ганяють танкерами) - мені сказати важко. Про Фукуяму теж важко, бо це здається науково-популярне щось, а я здебільшого по художці.
Якщо це вправа типу "пишемо 'але' - й кидаємо довільну новину про Німеччину", то мені от нещодавно з Берліну хизувалися відосіком  :gigi:
https://youtu.be/F4N6Qb48EL0

Offline гей-гопп-ляляля

• Hero Member
  • клінічний зрадойоб
Ніхто тут "чепчики не підкидує"
То у тебе просто якесь чорно-біле сприйняття дійсності всі або ниють без кінця "всьо прапала" всі підараси та зрадники або якщо ні то значить  "чепчики підкидують"
 :fp2

В даному випадку все якраз чорне і біле. Все інше - вода.
І чому не дають танки - відповіді нема. А виправдання союзничків - то все чистісіньке гівно.
« Останнє редагування: Січня 03, 2023, 09:04:52 21:04 від гей-гопп-ляляля »

Offline svit

• Ветеран форума
В даному випадку все якраз чорне і біле. Все інше - вода.
І чому не дають танки - відповіді нема. А виправдання союзничків - то все чистісіньке гівно.

А танки може й непотрібні, звідки ми знаємо.