Автор Тема: очень плохие новости  (Прочитано 6108 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20675
Re: очень плохие новости
« Reply #60 : Лютого 09, 2023, 09:45:43 21:45 »
Ну извини.

да как бы все нормально
извения лишнее
я к армии имею самое косвенное отношение, не то что не имею с нее дохода, а в меру сил только расходы
а вообще сладкой службы во время войны в арми вс гражданка нет , очень за редким исключеием,
а люди которых призывают не выбирали профессию солдата,  потеряли свою работу, часто наработанный бизнес, не видят семьи и тд
так что даже в этой плоскости денежное довольствие таких размеров слабая компенсация

есть конечно и иные случаи,  нихера не было, пил , а то и хуже.... армия шанс как то изменить жизнь
но таких процентов 10

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26992
Re: очень плохие новости
« Reply #61 : Лютого 09, 2023, 09:57:19 21:57 »
да как бы все нормально
извения лишнее
я к армии имею самое косвенное отношение, не то что не имею с нее дохода, а в меру сил только расходы
а вообще сладкой службы во время войны в арми вс гражданка нет , очень за редким исключеием,
а люди которых призывают не выбирали профессию солдата,  потеряли свою работу, часто наработанный бизнес, не видят семьи и тд
так что даже в этой плоскости денежное довольствие таких размеров слабая компенсация

есть конечно и иные случаи,  нихера не было, пил , а то и хуже.... армия шанс как то изменить жизнь
но таких процентов 10

Та я все понимаю, я вообще не писал что "слишком много платят"
Просто когда спонсоры говорят "вот вам три рубля" то мы и будем крутиться в сумме трех рублей, как их не дели.
А если ты начнешь им, в своем репертуаре, рассказывать как космические корабли бороздят просторы будапештского меморандума то тебе ответят - "ну извините, мы думаем что для защиты Польши нам хватит и правого берега"
Вот такой пердимонокль :(

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26992
Re: очень плохие новости
« Reply #62 : Лютого 09, 2023, 10:24:21 22:24 »
Пишут к вам мотороллеры полетели

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6498
Re: очень плохие новости
« Reply #63 : Лютого 10, 2023, 12:15:12 00:15 »
ответят - "ну извините, мы думаем что для защиты Польши нам хватит и правого берега"
Я чесно кажучи не розумію, чому ви думаєте що такі гроші які йдуть на зп військовим, когось реально хитають. Тобто, на заході звісно є чуваки котрі були б не проти аби кацапи нас всіх вбили, й через це не хочуть давати грошей в межах своєї влади - але це трохи інший випадок.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26992
Re: очень плохие новости
« Reply #64 : Лютого 10, 2023, 09:42:26 09:42 »
Я чесно кажучи не розумію, чому ви думаєте що такі гроші які йдуть на зп військовим, когось реально хитають. Тобто, на заході звісно є чуваки котрі були б не проти аби кацапи нас всіх вбили, й через це не хочуть давати грошей в межах своєї влади - але це трохи інший випадок.

Я не думаю, а предполагаю. По той причине что эта "инициатива" как то странно во времени совпала с усилением западного финансового контроля. Правда может быть и другая причина - увеличение численности наших силовиков. Грубо говоря нужно старую сумму разделить на большее количество людей

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Re: очень плохие новости
« Reply #65 : Лютого 10, 2023, 10:12:13 10:12 »
Життя і здоров'я українського військового тепер у 5,7 разів дешевше

https://www.pravda.com.ua/columns/2023/02/8/7388470/


ГАВНО а не зрада.... тим хто безпосередньо приймає участь в Б/Д - нічого не змінилося

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2751
Re: очень плохие новости
« Reply #66 : Лютого 10, 2023, 01:04:54 13:04 »
айтишник вообще теряют в зп, думаю специалисты  типа водители комбайнов или эскаваторщиков тоже , дальнобойщики и тп ( в Киеве водилы тролейбусов имеют свои 30к, метро наверно больше)
а вообще две штуки баксов это уровень низших чинов в торговом флоте

метрополітенців не беруть, навіть якщо просяться

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: очень плохие новости
« Reply #67 : Лютого 10, 2023, 01:28:22 13:28 »
Байки про те, як хтось проситься в армію, а його не беруть це мій найулюбленіший жанр усної народної творчості.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2751
Re: очень плохие новости
« Reply #68 : Лютого 10, 2023, 01:29:29 13:29 »
Байки про те, як хтось проситься в армію, а його не беруть це мій найулюбленіший жанр усної народної творчості.  :gigi:

У метрополітеновців 100% бронювання

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: очень плохие новости
« Reply #69 : Лютого 10, 2023, 02:44:02 14:44 »
У метрополітеновців 100% бронювання
У мене також бронювання по лінії УОП. Щось мені здається що воно перебиває метрополітенівське. І все ж я там де є. Причому це уже друга по рахунку моя "бронь" з початку війни. Бо видається вона на 6 місяців, а військове підприємство з яким я працював до війни, продовжує подавати мене в списки до МЕ кожні півроку і все вмовляє повернутись.
А взагалі я просто читаю це все і розумію що утворилось реально два паралельних світи. Світ тих хто в армії, і тих хто ні. Реальний і видуманий світ тих хто відгородився від реальності. При чому з усіх питаннь. Від реального розуміння ситуації в країні і на фронті, до уявленнь як взагалі працює зараз державний апарат і інституції. Бронювання це лише право на відстрочку на 6 місяців. Підприємство раз на півроку подає списки в МінЕкономіки, і там ці списки узгоджують. Чи не узгоджують. А через 6 місяців знову подає. І все спочатку. І в випадку узгодження, піприємство на руки працівнику видає роздруківку "Наказу Мінекономіки про бронювання військовозобов'язаних" і "Витяг зі Списку військовозобов'язаних, яким надається відстрочка від призову" з його ПІБ, посадою, місцем роботи, званням і тд. І цей документ надає ПРАВО на відстрочку. Тобто, якщо тебе викличе ТЦКтаСП, то ти там можеш пред'явити цей документ, і вони можуть дати тобі відстрочку. От і все. А можеш не пред'явити. І підеш служити так що за тобою аж закуриться. І практично будь-кого хто прийде в ТЦК і скаже "Хочу служити", а на ВЛК скаже "Скарг немає" забриють просто одразу.
А ще додам з цікавого, що у мене троє малолітніх дітей. А у мого побратима, який 2 місяці тому загинув під Бахмутом було семеро. І нас наприклад за законом взагалі не мали права мобілізувати. Тобто взагалі-взагалі. Бо згідно "Закону про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" ми підпадаємо під абзаци 1-4 статті 23. І нас не мають права мобілізовувати навіть за нашої письмової згоди. Навіть інвалідів згідно закону можна мобілізувати за їхньої письмової згоди для військової служби за місцем проживання. А багатодітних ні. Це до речі, породило правову колізію, що призивати не можуть, але і звільнитись ти не можеш, бо тебе ніби тут взагалі не мало б бути і тому восени приймали спеціальні правки до закону, згідно з якими багатодітні тепер можуть звільнитись в військовий час. Бо насправді закон ніяк не завадив багатьом багатодітним піти добровольцями. І багатьом хто мав "бронь". І багатьом тих кому більше 60, цих правда майже всіх звільнили, але були одиниці хто реально боровся за те щоб залишитись і деяким навіть вдалось.
Ось тому, знаючи реальну ситуацію, я дуже люблю читати подібні байки. Дуже вже вони потішні. Хоча післясмак виходить дещо гірким.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20675
Re: очень плохие новости
« Reply #70 : Лютого 10, 2023, 04:23:00 16:23 »

ГАВНО а не зрада.... тим хто безпосередньо приймає участь в Б/Д - нічого не змінилося

наша песня хороша начинай сначала
во время аойны вся армия на БД
знаешь скольео погибло бойцов на явировскому полигоне на границе с Польшей?

а как считать расчет ппо , как хуи пинающих глубоко в тылу? а охрану  логистики западной техники от границ Польши до базы?
и эти люди тоже покинули свои семьи и несут службу , а нести службу это для тех кто с этим не сиалкивался вещь непонятная , и вещб это часто более тяжелая чем быть на нуле на спокойном участке фронта

впрочем каждый счииающий бабло в кармане солдата, может заменить его


Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2751
Re: очень плохие новости
« Reply #71 : Лютого 10, 2023, 04:25:52 16:25 »
а как считать расчет ппо , как хуи пинающих глубоко в тылу?

По ППО все вказано в наказі

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20675
Re: очень плохие новости
« Reply #72 : Лютого 10, 2023, 04:58:25 16:58 »
По ППО все вказано в наказі

водитель бензовоза, который доставояет топливо для техники ппо,  команда которая транспортирует ракеты до расчета и прочая прочая, сколько должны получать?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6498
Re: очень плохие новости
« Reply #73 : Лютого 10, 2023, 06:54:36 18:54 »
Байки про те, як хтось проситься в армію, а його не беруть це мій найулюбленіший жанр усної народної творчості.  :gigi:
В мого близького родича таке було на самому початку повномасштабного наступу кацапів. Прийшов, я так розумію, за місцем приписки (Київ, не Донецьк  :gigi:), сказали що типу наразі не треба, як буде треба "ми вам пазванім". Враховуючи його характер, ставлення до кацапів та інші фактори (одиним з яких є те, що він за два тижні після цього вже був в ЗСУ, хоча й через геть інший воєнкомат), брехати він би не став. Хоча міг затупити якось  :gigi: Хоча в контексті "хто затупить з більшою вирогідністю" моя ставка буде все ж на воєнкомат.
Тобто щось таке мабуть все ж буває.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: очень плохие новости
« Reply #74 : Лютого 10, 2023, 07:07:10 19:07 »
В мого близького родича таке було на самому початку повномасштабного наступу кацапів. Прийшов, я так розумію, за місцем приписки (Київ, не Донецьк  :gigi:), сказали що типу наразі не треба, як буде треба "ми вам пазванім". Враховуючи його характер, ставлення до кацапів та інші фактори (одиним з яких є те, що він за два тижні після цього вже був в ЗСУ, хоча й через геть інший воєнкомат), брехати він би не став. Хоча міг затупити якось  :gigi: Хоча в контексті "хто затупить з більшою вирогідністю" моя ставка буде все ж на воєнкомат.
Тобто щось таке мабуть все ж буває.
Ви ж тільки що у виділеному підтвердили саме те що я і писав.  :gigi:

Звичайно що разово можуть когось послати. Але якщо людина "проситься" то візьмуть. Причому варіанти коли "посилали" були характерні для більш раннього періоду, коли ще всі служби від "шашликів" відійти не могли. У мене товариш з ОР-1, який згідно мобілізаційного розпорядження сам прибув в військомат (не Київ) в перші дні, в частину його призначили аж через 2 місяці, а до того він просто ходив раз в пару днів туди відмічатись. Інколи щось там допомогав, типу при комендантській роті.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6498
Re: очень плохие новости
« Reply #75 : Лютого 11, 2023, 04:23:41 16:23 »
https://www.obozrevatel.com/ukr/politics-news/schonajmenshe-53-9-mlrd-grn-mozhna-pererozpodiliti-na-zsu-u-es-znajshli-dzherela-dlya-povernennya-doplat-vijskovim.htm
Цитувати
"Ми зареєстрували проєкт №9006 про внесення змін до Державного бюджету на 2023 рік", – зазначає Геращенко. Законопроєкт передбачає спрямувати 53,9 млрд гривень на снаряди, боєприпаси та безпілотники, відтак зекономлені гроші з бюджеті Міноборони можна використати для повернення скасованих грошових доплат військовим.

У "Євросолідарності", зокрема, пропонують скоротити корупційні, лобістські та непріоритетні видатки бюджету:

51,1 млрд грн дорожнього фонду з будівництва доріг (75%);

1,7 млрд грн з єдиного телемарафону;

0,7 млрд грн з прокуратури (в тому числі за рахунок скорочення "підвищення кваліфікації");

0,4 млрд грн з ДБР (в тому числі за рахунок скорочення власних поточних витрат).

"Це дозволить зберегти спрямування вже передбачених у Міністерстві оборони коштів на фінансування протягом всього 2023 року додаткових грошових виплат військовослужбовцям та забезпечити підвищення виплат військовослужбовцям у районах бойових дій", – зазначає Геращенко.

"У грудні 2021 – на початку лютого 2022 року ми закликали владу припинити будівництво доріг і вбухувати гроші в канал "РАДА" та спрямувати всі наявні ресурси для підвищення обороноздатності держави. Нас не почули. Можливо, не варто зараз наступати на граблі?", – зауважує співголова "Європейської Солідарності".

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33371
  • Стать: Чоловіча
Re: очень плохие новости
« Reply #76 : Лютого 11, 2023, 04:45:17 16:45 »
1,7 млрд грн з єдиного телемарафону;

На святе зазіхають 

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20675
Re: очень плохие новости
« Reply #77 : Лютого 11, 2023, 04:59:56 16:59 »
 берем 20 которую предлагают
ну если военносоужащий служит в родном городе ладно и то на четверых копейки ( яйца хоть и не по 17 но 70 десяток)

а если   далеко от семьи? сколько женщине с двумя детьми надо на прожить? а если снимать квартиру которая от 15к щас?

и почему собственно семья солдата должна жить в рамках "прожить"?


Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2751
Re: очень плохие новости
« Reply #78 : Лютого 11, 2023, 05:08:16 17:08 »
водитель бензовоза, который доставояет топливо для техники ппо,  команда которая транспортирует ракеты до расчета и прочая прочая, сколько должны получать?

Це абсолютно тилова робота
Некваліфікована

У мене напарник з вищою освітою, цілодобово в дозорі сидить в телекомі (мобоператор), будує канали звязку для армії і іншихспецзвязків, сидить прямо жопою на центрах комутації
(кацапи били по точках обміну трафіком інет і поки не попадали по центрах комутації мобільних мереж) - він отримує менше. Думаєш у нього ризик менше? Чи сімю не треба кормить і давать житло?

Притому йому держава надає тільки накази (оператори під повним державним контролем), але не давала навіть бронювання двічі поспіль... може після нового розпорядження (50%) щось зміниться

І ти уяви! Він не скаржиться і не ниє. Він просто працює на перемогу (заявки держави) і для створення звязку мобла (що б водій бензовозу хаймарс міг позвонить дружині чи його дитина онлайн вчилась)... а ситуація з енергетикою збільшила навантаження НА ОДНОГО ІНЖЕНЕРА НА ПОРЯДКИ

ЗІ. А ще він платить податки, в тому числі на ЗП водію бензовозу
« Останнє редагування: Лютого 11, 2023, 05:24:56 17:24 від jia »

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20675
Re: очень плохие новости
« Reply #79 : Лютого 11, 2023, 06:13:59 18:13 »
Це абсолютно тилова робота
Некваліфікована

У мене напарник з вищою освітою, цілодобово в дозорі сидить в телекомі (мобоператор), будує канали звязку для армії і іншихспецзвязків, сидить прямо жопою на центрах комутації
(кацапи били по точках обміну трафіком інет і поки не попадали по центрах комутації мобільних мереж) - він отримує менше. Думаєш у нього ризик менше? Чи сімю не треба кормить і давать житло?

Притому йому держава надає тільки накази (оператори під повним державним контролем), але не давала навіть бронювання двічі поспіль... може після нового розпорядження (50%) щось зміниться

І ти уяви! Він не скаржиться і не ниє. Він просто працює на перемогу (заявки держави) і для створення звязку мобла (що б водій бензовозу хаймарс міг позвонить дружині чи його дитина онлайн вчилась)... а ситуація з енергетикою збільшила навантаження НА ОДНОГО ІНЖЕНЕРА НА ПОРЯДКИ

ЗІ. А ще він платить податки, в тому числі на ЗП водію бензовозу


узнайтетсколько получает водител ь безовоза на гражланке
того самого что на азс возит топливо
от штуки баксов

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: очень плохие новости
« Reply #80 : Лютого 11, 2023, 08:36:39 20:36 »
02.02.23
https://tsn.ua/ru/svit/kolichestvo-bezhencev-iz-ukrainy-v-evrope-prevysilo-otmetku-8-millionov-v-kakih-stranah-bolshe-vsego-2256712.html

    Количество беженцев из Украины в Европе превысило отметку 8 миллионов: в каких странах их больше всего
Агентство ООН насчитало 18,1 миллиона выездов из страны на украинских границах, а также 9,9 миллиона возвращений с 24 февраля прошлого года и по сей день.

4,8 миллиона украинских беженцев уже включены в разные европейские программы защиты. Страной с наибольшим количеством беженцев из Украины продолжает оставаться Польша – 1,5 миллиона, за ней идут Германия – 1 миллион, Чехия – 486 тысяч, Италия – 169 тысяч, Испания – 161 тысяча и Великобритания – 158 тысяч.

Страны, где зарегистрировано более 100 тысяч беженцев из Украины – это Республика Молдова, Румыния, Словакия и Франция.
---------------------------------------
и сейчас мы услышим причитания как
как мужья тут, помогают содержать свои семьи там ...


Кроме прибывших в другие страны беженцев, более 6,5 миллиона украинцев являются внутренне перемещенными лицами из-за войны.

...

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6498
Re: очень плохие новости
« Reply #81 : Лютого 11, 2023, 09:35:05 21:35 »
І ти уяви! Він не скаржиться і не ниє.
Це звісно круто, але взагалі-то так, він мав би отримувати за це надбавку.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20675
Re: очень плохие новости
« Reply #82 : Лютого 11, 2023, 09:51:26 21:51 »
02.02.23
https://tsn.ua/ru/svit/kolichestvo-bezhencev-iz-ukrainy-v-evrope-prevysilo-otmetku-8-millionov-v-kakih-stranah-bolshe-vsego-2256712.html

    Количество беженцев из Украины в Европе превысило отметку 8 миллионов: в каких странах их больше всего
Агентство ООН насчитало 18,1 миллиона выездов из страны на украинских границах, а также 9,9 миллиона возвращений с 24 февраля прошлого года и по сей день.

4,8 миллиона украинских беженцев уже включены в разные европейские программы защиты. Страной с наибольшим количеством беженцев из Украины продолжает оставаться Польша – 1,5 миллиона, за ней идут Германия – 1 миллион, Чехия – 486 тысяч, Италия – 169 тысяч, Испания – 161 тысяча и Великобритания – 158 тысяч.

Страны, где зарегистрировано более 100 тысяч беженцев из Украины – это Республика Молдова, Румыния, Словакия и Франция.
---------------------------------------
и сейчас мы услышим причитания как
как мужья тут, помогают содержать свои семьи там ...


Кроме прибывших в другие страны беженцев, более 6,5 миллиона украинцев являются внутренне перемещенными лицами из-за войны.

...

тебе сказать сколько снять квартиру в днепре ?
я про европу молчу
или ты считаешь семьи солдат должны ютиться по общагам?

впрочем многое станет ясно если мы узнаем где ты служишь и где твоя семья
вот тогда и будут точки над и
пока сплошное блабла от чувака которы позавидовал солдатскому хлебу

дальше куча матов и презент в виде помады


Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: очень плохие новости
« Reply #83 : Лютого 11, 2023, 10:00:19 22:00 »
тебе сказать сколько снять квартиру в днепре ?
я про европу молчу
или ты считаешь семьи солдат должны ютиться по общагам?

впрочем многое станет ясно если мы узнаем где ты служишь и где твоя семья
вот тогда и будут точки над и
пока сплошное блабла от чувака которы позавидовал солдатскому хлебу

дальше куча матов и презент в виде помады

хамло, тебе выслать ящик с помадой ?
 у тебя явно какие-то проблемы с этим ))

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20675
Re: очень плохие новости
« Reply #84 : Лютого 11, 2023, 11:39:43 23:39 »
хамло, тебе выслать ящик с помадой ?
 у тебя явно какие-то проблемы с этим ))

иногда я и по ипалу могу
знаещь ли нервы ни к черту деовочка

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: очень плохие новости
« Reply #85 : Лютого 11, 2023, 11:47:49 23:47 »
иногда я и по ипалу могу
знаещь ли нервы ни к черту деовочка

может, у тебя без помады бизнес не поднимается там ...
ну если тебе надо в табло дать, то, так и говори
я всегда готов помогать людям, даже и гандонам )

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20675
Re: очень плохие новости
« Reply #86 : Лютого 11, 2023, 11:51:39 23:51 »
может, у тебя без помады бизнес не поднимается там ...
ну если тебе надо в табло дать, то так и говори
я всегда готов помогать людям, даже и гандонам )

а папашка твой гандоном не озаботился :fp2

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: очень плохие новости
« Reply #87 : Лютого 11, 2023, 11:54:37 23:54 »
а папашка твой гандоном не озаботился :fp2

намекаешь, что у твоего папки был дырявый ?)
нищета ... она такая, да

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: очень плохие новости
« Reply #88 : Лютого 12, 2023, 12:30:30 00:30 »
З цієї гілки я дізнався, що під час військового стану найнебезпечніше бути працівником телекому чи інтернет-провайдера, водопровідником, електриком чи хлібопіком. А найбільш безпечні місця це штаби батальйонів на лінії зіткнення. Також дізнався що 100 тисяч придумав Порох і що народ в Києві зажрався, як ті мурзіки. Зажрався навіть більше за айтішніків, у яких жодної кваліфікації. Що ті хто пішли в армію, пішли туди явно не за бабками, тому нехай в'ябують і не пиздять. А от ті хто не пішли, так це тому що у них 100% бронь. А якщо навіть немає броні, то вони все одно не підуть, бо військкомат все одно їх не візьме. Да і навіщо йти, якщо вони уже і так на своєму найненбезпечнішому робочому місці кожного дня ризикують. Ще й майже задаром. І при цьому платять таку гору податків, що утримують цих гадів, які ховаються в своїй безпечній армії від роботи на небезпечних цивільних посадах.
Одного тільки з цієї гілки я не зрозумів: чого ж тоді усі так тих повісток сцуться...  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20675
Re: очень плохие новости
« Reply #89 : Лютого 12, 2023, 12:38:23 00:38 »
З цієї гілки я дізнався, що під час військового стану найнебезпечніше бути працівником телекому чи інтернет-провайдера, водопровідником, електриком чи хлібопіком. А найбільш безпечні місця це штаби батальйонів на лінії зіткнення. Також дізнався що 100 тисяч придумав Порох і що народ в Києві зажрався, як ті мурзіки. Зажрався навіть більше за айтішніків, у яких жодної кваліфікації. Що ті хто пішли в армію, пішли туди явно не за бабками, тому нехай в'ябують і не пиздять. А от ті хто не пішли, так це тому що у них 100% бронь. А якщо навіть немає броні, то вони все одно не підуть, бо військкомат все одно їх не візьме. Да і навіщо йти, якщо вони уже і так на своєму найненбезпечнішому робочому місці кожного дня ризикують. Ще й майже задаром. І при цьому платять таку гору податків, що утримують цих гадів, які ховаються в своїй безпечній армії від роботи на небезпечних цивільних посадах.
Одного тільки з цієї гілки я не зрозумів: чого ж тоді усі так тих повісток сцуться...  :gigi:

ну не перегибай
один-два долбоепа которые считают деньги в кармане солдата
куй его знает мотивацию этих бухгалтеров
у меня только на уме, что это пенсы - там 30к в месяц это на равне небожителей