Автор Тема: В розкладі поїздки президента США до Європи візиту до Київа немає  (Прочитано 1426 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17193
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Поки що найбільше досягнення візиту.
Бляді Зєлєнскій і Єрмак використають Джо для зміцнення особистої влади в Україні.  :gigi:



:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Небо над Україною таки частково прострелюється дальніми ракетами повітря-повітря з кацапських винищувачів Су-щось-там, тому час від часу вони примудряються збивати наші літачки не перетинаючи лінію фронта, бо та хуйня дістає кілометрів на 300, якщо з великої висоти запускається.

Осетра уреж нолик убери

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 713
Виступ єблана у Варшаві - це якась неймовірно маразматична ода персонально Зебілові. Це просто лютий пиздець, панове. 🤣

Єблан сидить в своєму маєтку в Мага-Лаго і максимум спускає гази через ТрусСоціал.  :fuck:

А найкращий предидент США з часів другої світомої війни приїжджав в Київ.  :usa

Таке враження, що цьому ферал кету методички складають на основі телеграм каналу Мєдвєдєва. Риторика та сама.  :at

Кацапський пропагандон вже навіть не криється що прямо працює на кацапів.  :fuck:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19077
Осетра уреж нолик убери

Не можу. Р-37 ця хуйня називається.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Не можу. Р-37 ця хуйня називається.

 Я знаю. Но у них и Армата есть :)

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19077
Я знаю. Но у них и Армата есть :)

Ну Світан вірить, що вони нею стріляли по наших літачках, а він ж справжній військовий льотчик, на відміну від нас з тобою.  :gigi:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Ну Світан вірить, що вони нею стріляли по наших літачках, а він ж справжній військовий льотчик, на відміну від нас з тобою.  :gigi:

Та что то он у меня доверия не вызывает. Хотя обосновать не могу.
Это не только по ракетам, вообще

По ракетам хоть Вику глянь. По американским везде написано "произведено" и цифирка.
А по этим что, глубокомысленное молчание? Разработка 14го года если помниться. Скорее всего фуфел, максимум десяток склепали. ПО характеристикам тоже жесть. От 200 до 400 км. А не дохуяли разность.
Кстати. По дальности радара на их сушках не нашел так ничего с наскока. Что то у меня сомнения что он на такую дальность бъет

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19077
Та что то он у меня доверия не вызывает. Хотя обосновать не могу.
Это не только по ракетам, вообще

По ракетам хоть Вику глянь. По американским везде написано "произведено" и цифирка.
А по этим что, глубокомысленное молчание? Разработка 14го года если помниться. Скорее всего фуфел, максимум десяток склепали. ПО характеристикам тоже жесть. От 200 до 400 км. А не дохуяли разность.
Кстати. По дальности радара на их сушках не нашел так ничего с наскока. Что то у меня сомнения что он на такую дальность бъет

Відстань однозначно залежить від висоти: якщо хуярити сильно зверху по чомусь, що тримається біля землі (а саме так зараз літає наша авіація), плюс якщо носій розігнаний до максимуму, то дальність збільшується. 200 - це у неї паспортна дальність, котру мабуть рахують як горизонтальний пуск з нульової швидкості.

14й - це типу постановка на озброєння А розробка - 80ті з фінальними випробуваннями у ранні 90ті.

Але хз, може і пиздить той Світан.
« Останнє редагування: Лютого 23, 2023, 12:58:50 00:58 від Адам Жоржович »

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19077
Карочі чув сьогодні у омериканському подкасті (Malcontent News), що наші знайшли практично непошкоджену Р-37, котра не самоліквідувалася після промаху по цілі, і передали її в Штати.