Автор Тема: Як мене це дістало!  (Прочитано 2799 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Як мене це дістало!
« Reply #30 : Березня 02, 2023, 06:02:38 18:02 »
Any evidence of that?  :eyes:

Крым всегда был российским это не мои слова

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 988
Re: Як мене це дістало!
« Reply #31 : Березня 02, 2023, 07:22:19 19:22 »
Я не є ані трампістом, ані пприхильником єблана.

Я свідок епохи.  :smilie5:

При президенті Трампі кацапи не відсвічували. Сиділи під віником.

При президенті Залізному Джо вони вже рік нищать Україну.

Це голі факти. І що ви нафантазуєте із цього приводу мене абсолютно не іпе...  :smilie7:


Вибач, мені одноково, будь хоч трампістом хоч активістом ЛГБТ,  але те що ти пишеш ОБ'єктивно не відповідає реальності.
Дичина.
Я не втручаюся в внутрішню кухню США,
Aле Трумп і його кодла в т.ч. в конгресі це підараси. Видно вже сліпому
Хто є ти тоді ?
Хто є той що виправдовує підарасів ?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46464
  • Never give in!
Re: Як мене це дістало!
« Reply #32 : Березня 02, 2023, 07:44:11 19:44 »

Вибач, мені одноково, будь хоч трампістом хоч активістом ЛГБТ,  але те що ти пишеш ОБ'єктивно не відповідає реальності.
Дичина.
Я не втручаюся в внутрішню кухню США,
Aле Трумп і його кодла в т.ч. в конгресі це підараси. Видно вже сліпому
Хто є ти тоді ?
Хто є той що виправдовує підарасів ?

Я нікого не виправдовую. Мені насрати на всіх. Я наводжу прості усім відомі факти.
А хто що там киздить в пресі чи в конґресі - мені до сраки.
Важливо хто що робить.


If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33071
  • Стать: Чоловіча
Re: Як мене це дістало!
« Reply #33 : Березня 02, 2023, 08:09:42 20:09 »
Я нікого не виправдовую. Мені насрати на всіх. Я наводжу прості усім відомі факти.
...

Які ще нахуй факти ?  Наприклад про те, що в Бидлана вкрали вибори ?  :weep:

Ти ж пиздиш постійно. Проштовхуєш всіляку херню під типу патріотичною риторикою :fp2

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Як мене це дістало!
« Reply #34 : Березня 02, 2023, 11:20:51 23:20 »
Цей форум все більше стає схожиє на "Притулятник"  (((((
...........

На СУП-форумі єдиний нормальний, адекватний форумчанин це  Feral Cat.

Нагадую і підкреслюю - він не є моїм політичним однодумцем з багатьох питань, в т.ч. в оцінці і в ставленні до окремих українських політиків.

Але він, як правило завжди, робить правильну, чітку оцінку і поточних політитичних подій і вплив відомих політиків на хід подій і навіть робить прогнози на майбутнє.

Але головне - оцінки Ферал Кета не якісь політичні марення, а чітка прив"язка до реальності.
........................................
От скажіть більшість з вас, форумні аболтуси, яка вам різниця хто кращий і хто гірший - Дж.Буш, Обама, Трамп чи Дж. Байден ???
Коли був Дж. Буш. - то Хуйло в Грузію навіть свого рила не показував. Хуйло прорахувався на півроку - йому варто було б трохи почекати і в лютому 2009-го він спокійно захопив би всю або більшу частину Грузії ( в т.ч. і Тбілісі).
Якби жорстко не втрутивсся б Буш - то в Грузії все було б як в Донбасі.
ЦЕ-РЕАЛЬНІСТЬ

2014 рік. Хуйло майже мовчки анексував Крим, а з Вашінгтона ні крику ні писку.
Розпочав своїми маріонетками війну на Донбасі - з Вашінгтона ні крику ні писку.

ЦЕ ТЕЖ БУЛА РЕАЛЬНІСТЬ

З січня 2017 року по січень 2021 року Хуйло сидів як хуй на прив"язі.(президенство Трампа).

А з лютого 2021 року Хуйло почав впевнено будувати Північний Потік-2
І в вересні 2021 навіть закінчив те будівництво. Санкції, не санкції, але закінчив. Це при адміністрації Байдена все те було.

ЦЕ ТЕЖ БУЛА РЕАЛЬНІСТЬ.

Якби Хуйло не був би ідіотом ( 24 лютого 2022 р.), то він би той потік ще й зумів би запустить
Але Хуйло -  ідіот безбашенний, зірвався наче "хуй з прив'язі" ( при Байдені !!!) і розпочав проти нас повномасштабну війну.

І ЦЕ ТЕЖ І БУЛА І Є І БУДЕ РЕАЛЬНІСТЬ.
..............................................................................

То хто для України був кращий: пиздобол Трамп при якому було все відносно тихо, чи старий  Байден, при якому в Україні продовжилось ще більше нарощуватись те, що розпочалося  в 2014-му році при Обамі?
Тільки давайте оцінку не з точки зору американців, а з точки зору пересічних українців.

Ферал Кет вам все це в черговий раз роз₴яснив дуже просто, майже "на пальцях".
....................................
Особисто мені по хую всі американські Президенти від всіх їхніх партій.
Але якби Байден не почав би нам давати зброю - то нам давно вже був би натуральний піздєц.

Але якби вдруге був би обраний Трамп, якого ви всі називаєте Бидланом, то Хуйло навіть не ризикнув би підтягувати й роміщати свої війська й озброєння по всьому периметру, навколо України.
...................................................................................................
...............................................................
.................................

Якщо форумчани - критики Ферал Кета навіть зараз не хочуть бачити й розуміти ці очевидні, реалістичні речі,
то між вами й манюпасами з Притулятника нема жодної різниці.



« Останнє редагування: Березня 02, 2023, 11:25:05 23:25 від Бумеранг »

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Як мене це дістало!
« Reply #35 : Березня 02, 2023, 11:23:07 23:23 »
Бумер...ти звідки виліз? Ти теж подався у секту свідків Трампа?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Як мене це дістало!
« Reply #36 : Березня 02, 2023, 11:26:41 23:26 »
Бумер...ти звідки виліз? Ти теж подався у секту свідків Трампа?

Та я ж в кінці попереднього свого посту чітко висловив своє особисте ставлення до всіх американських політиків і президентів.
Почитай уважніше.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Як мене це дістало!
« Reply #37 : Березня 02, 2023, 11:29:33 23:29 »
Та я ж в кінці попереднього свого посту чітко висловив своє особисте ставлення до всіх американських політиків і президентів.
Почитай уважніше.

Гм... але ж твій поважний гуру Кіт :smilie8: - це явний прихильник Трампа.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Як мене це дістало!
« Reply #38 : Березня 03, 2023, 12:04:19 00:04 »
Гм... але ж твій поважний гуру Кіт :smilie8: - це явний прихильник Трампа.

Але, зверни увагу, особисто я тут жодного разу не встрявав в те, щоб давати безпосередню оцінку американським Президентам загалом.

Може той Трамп і дійсно Бидлан і був колись підгодований Хуйлом і Кремлем.
Але при його правлінні Хуйло не ризикував сунути своє рило в Україну.
Трамп може й бидлан і він не давав нам озброєнь і зброї, але в ній і великої потреби не було.

При Байдені зброї нам дають багато і будуть ще давати, але нам її й не вистачає.
...................................................
От тепер і зроби загальну оцінку кожного з них.

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 713
Re: Як мене це дістало!
« Reply #39 : Березня 03, 2023, 12:42:10 00:42 »
Я не є ані трампістом, ані пприхильником єблана.

Я свідок епохи.  :smilie5:

При президенті Трампі кацапи не відсвічували. Сиділи під віником.

При президенті Залізному Джо вони вже рік нищать Україну.


Це голі факти. І що ви нафантазуєте із цього приводу мене абсолютно не іпе...  :smilie7:


Кацапський пропагандончик завів стандартну кацапську пісню "це американці винні у війні." :at

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 713
Re: Як мене це дістало!
« Reply #40 : Березня 03, 2023, 12:50:26 00:50 »
Але, зверни увагу, особисто я тут жодного разу не встрявав в те, щоб давати безпосередню оцінку американським Президентам загалом.

Може той Трамп і дійсно Бидлан і був колись підгодований Хуйлом і Кремлем.
Але при його правлінні Хуйло не ризикував сунути своє рило в Україну.
Трамп може й бидлан і він не давав нам озброєнь і зброї, але в ній і великої потреби не було.

При Байдені зброї нам дають багато і будуть ще давати, але нам її й не вистачає.
...................................................
От тепер і зроби загальну оцінку кожного з них.

І саме тому ферал кет топить за Трампа, за Мета Гейца та Марджорі Гріні, які виступають ПРОТИ допомоги Україні?  :fuck:

Нагадати, що саме кацапський пропагандон ферал кет називав Мета Гейца "адекватним політиком", а Марджорі Гріні "корисною конгресменшою".  :fuck:
Єдина заслуга "адекватного політика" Мета Гейца - це резолюція про "втому від України" з вимогою припинити будь-яку допомогу Україні. :at

Так що кацапському пропагандону ферал кету краще не відсвічувати,  :fuck: бо по його дописах видно як саме він "переймається" долею України.
« Останнє редагування: Березня 03, 2023, 12:57:11 00:57 від Tatus »

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 713
Re: Як мене це дістало!
« Reply #41 : Березня 03, 2023, 12:56:20 00:56 »

Вибач, мені одноково, будь хоч трампістом хоч активістом ЛГБТ,  але те що ти пишеш ОБ'єктивно не відповідає реальності.
Дичина.
Я не втручаюся в внутрішню кухню США,
Aле Трумп і його кодла в т.ч. в конгресі це підараси. Видно вже сліпому
Хто є ти тоді ?
Хто є той що виправдовує підарасів ?

Він проплачений кацапський пропагандон.
Бо навіть до найтупішого вже дійшло б, що трампанзі це вороги України, а він продовжує за них топити.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Як мене це дістало!
« Reply #42 : Березня 03, 2023, 11:42:23 11:42 »
І саме тому ферал кет топить за Трампа, за Мета Гейца та Марджорі Гріні, які виступають ПРОТИ допомоги Україні?  :fuck:

Нагадати, що саме кацапський пропагандон ферал кет називав Мета Гейца "адекватним політиком", а Марджорі Гріні "корисною конгресменшою".  :fuck:
Єдина заслуга "адекватного політика" Мета Гейца - це резолюція про "втому від України" з вимогою припинити будь-яку допомогу Україні. :at

Так що кацапському пропагандону ферал кету краще не відсвічувати,  :fuck: бо по його дописах видно як саме він "переймається" долею України.


Так чи інакше, але ми живемо в Україні (принаймні, я) і життя в Україні до 2014 року було це щось одне, а потім стало щось інше.

А з 24.02.2022 року стало ще щось інше. Змінилось-кардинально. Так кардинально, що мільйони стали біженцями і внутрішніми і закордонними.
Я не збираюсь хвалити чи критикувати Трампа чи Байдена. Я не американець, це не моє діло. Але при правлінні Трампа хоч якесь життя було, а зараз - стало навіть гірше ніж виживання ( в Україні).

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 713
Re: Як мене це дістало!
« Reply #43 : Березня 04, 2023, 01:06:58 01:06 »

Так чи інакше, але ми живемо в Україні (принаймні, я) і життя в Україні до 2014 року було це щось одне, а потім стало щось інше.

А з 24.02.2022 року стало ще щось інше. Змінилось-кардинально. Так кардинально, що мільйони стали біженцями і внутрішніми і закордонними.

Якщо ти і справді живеш в Україні, то тебе в першу чергу хвилювало б хто дає допомогу Україні, а хто виступає проти. І тут все чітко і однозначно, Трамп і трампанзі відкрито проти допомоги Україні і за кацапстан.

Байден і демократи за допомогу Україні і за це їх люто ненавидять трампанзі.


Я не збираюсь хвалити чи критикувати Трампа чи Байдена. Я не американець, це не моє діло. Але при правлінні Трампа хоч якесь життя було, а зараз - стало навіть гірше ніж виживання ( в Україні).

 :fp2
Це ж повна маячня в стилі кацапської пропаганди.
Це як сказати, що при Меркель життя в Україні було класне, а при  Шольцу стало погане.
Або ще краще, при Януковичу було класно, а при Порошенку кацапи Донбас віджали.

Сама цю маячню, що це вина американців, а не кацапів і пробує нав'язати кацапська пропаганда.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Як мене це дістало!
« Reply #44 : Березня 04, 2023, 02:00:51 14:00 »
Tatus

Скажу так.
Якби я в листопаді 2024 якимось чином опинився б в США і мені було б надано право голосувати на виборах за Президента США, то я б не роздумуючи проголосував би тільки за Байдена.

Чому ? Та тому, щоб Білий Дім продовжував би політику щодо України таку, яке є сьогодні, щоб хоча б не переривався весь нині діючий і вже налагоджений процес продовження допомоги Україні ( військово-технічної, перш за все).


А те  що я казав в своїх попередніх постах про американських Президентів загалом, говорячи про результати їх політичної діяльності, які вона мала наслідки конкретно для держави України за останні десятиліття, то то були лише мої особисті, суб'єктивні узагальнюючі висновки.

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 713
Re: Як мене це дістало!
« Reply #45 : Березня 04, 2023, 02:03:07 14:03 »
Для всіх, хто тут заявляє "при Трампу кацапи не нападали", ось почитайте що пише трампіст щодо допомоги Україні.

https://t.me/weshallovercomb/4412

Цитувати
«Как моя работа на Трампа и Джулиани помогала сделать Украину безоружной» - в журнале Тайм вышла всеми незамеченная колонка подельника Руди Джулиани, выходца из Украинской ССР Льва Парнаса, осужденного в США в 2021 году за мошенничество, дачу ложных показаний и незаконные иностранные вливания в штаб Трампа.

Вот самые яркие цитаты из этой крышесносной колонки (на всякий случай напомню, что любое серьезное издание, прежде чем публиковать подобные колонки, проверяет каждое сделанное в ней утверждение, кроме мнений, естественно).

«Меня использовали Трамп и его личный адвокат Руди Джулиани таким образом, что это помогло Путину проложить путь для вторжения в Украину, мою родную землю. Если бы планы Трампа и Джулиани сработали, у украинцев могло бы не быть необходимого оружия, медицинского оборудования и других предметов снабжения, необходимых им для сопротивления….

Моя связь с Трампом возникла через Джулиани, с которым я ранее вел бизнес, и благодаря крупным пожертвованиям на кампанию Трампа. Джулиани, который отчаянно хотел стать госсекретарем, нанял меня, чтобы я помогал ему продвигать интересы Трампа за границей. У меня не было официальной должности, но моей основной задачей было быть их посредником между украинскими и российскими олигархами и чиновниками. Оглядываясь назад, я пришел к выводу, что моя настоящая работа заключалась в подрыве и дестабилизации украинского правительства…

Трамп и Джулиани утверждали, что украинское правительство коррумпировано и настроено антиамерикански, но я считаю, что были другие причины, по которым Трамп затаил на украинцев злобу. Он рассматривал их как политических врагов, которые поддержали Хиллари Клинтон в 2016 году, оскорбив его чувства и вызвав неутолимую жажду мести. Трамп также ненавидел украинское правительство, потому что его ненавидел Путин…

Трамп действовал на основе своей ненависти к Украине, когда пытался улучшить свои шансы на переизбрание в 2020 году. План, который Джулиани и Трамп претворили в жизнь, был прост. Джулиани послал меня собрать компрометирующую информацию о деятельности Хантера Байдена в Украине, которая была у восточноевропейских олигархов, чтобы использовать против Джо Байдена. В мои обязанности также входило убедить новое украинское правительство объявить официальное расследование в отношении Хантера Байдена. Если бы они этого не сделали, США не отправили бы Трампа или вице-президента Майка Пенса на инаугурацию Зеленского, что поставило бы под угрозу авторитет Зеленского внутри страны и его способность противостоять Путину. Трамп также приостановил столь необходимую Украине военную помощь, пока пытался уговорить Зеленского начать расследование в отношении Байдена.

Трампа не волновало, сделало ли бы это Украину уязвимой для России, которая аннексировала Крым у страны в 2014 году. Примерно в то же время Трамп небрежно спросил меня: «Как ты думаешь, как долго Украина сможет продержаться против российского вторжения?» Я ответил: «Недолго, без нашей помощи». В конце концов я понял, что я не только позволял Трампу совершать грязные трюки на выборах 2020 года, но и рисковал тем, что Украина будет фактически безоружна, когда Путин вторгнется.


Трамп ослабил Зеленского, но, к счастью, Байден победил на выборах 2020 года, и Украина получила стабильные поставки оружия. С момента моего ареста я делал все возможное, чтобы помогать народу Украины благотворительностью, но Джулиани все еще продвигает свою версию событий, и даже сейчас политики-республиканцы проводят кампанию, чтобы остановить поставки оружия и медикаментов. Они просто пытаются угодить Трампу, как это делает Джулиани. И осознают они это или нет, но они облегчают Путину и его банде украсть у Украины все, что можно».

А это уже мое примечание к колонке Льва Парнаса: я надеюсь, что работающие на развал отношений между Зеленским и Байденом русские гэбисты под прикрытием либералов будут осуждены в Украине.

https://time.com/6255090/lev-parnas-giuliani-trump-ukraine/


Тут ще цікавий коментар в кінці від автора телеграм каналу,  отим ферал кетам може світити тюрма, якщо вони звичайно в Україні, а не в кацапстані сидять.  :fuck:
« Останнє редагування: Березня 04, 2023, 02:10:35 14:10 від Tatus »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46464
  • Never give in!
Re: Як мене це дістало!
« Reply #46 : Березня 04, 2023, 05:05:03 17:05 »
Складається стійке враження, що адміністрація єблана навмисно не дає Україні потрібних озброєнь із тим щоб затягти війну в Україні до приходу наступної (республіканської) адміністрації і залишити їй цю проблему. Очевидно що єблан не вимагає від Німеччини  збільшити поставку озброєнь в Україну. Він переважно перейнятий тим, що його дегенерат синок має перспективу сісти на кілька років. Та й татко теж напевно загримить під імпічмент щонайменше.
« Останнє редагування: Березня 04, 2023, 05:37:10 17:37 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33071
  • Стать: Чоловіча
Re: Як мене це дістало!
« Reply #47 : Березня 05, 2023, 12:33:20 00:33 »
Іудушка-оналітєг, жалкоє зрєліщє  :fp2

Це тобі куратор таку хуйню спустив озвучувати ?  :smilie7:

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 713
Re: Як мене це дістало!
« Reply #48 : Березня 05, 2023, 04:52:49 04:52 »
Кацапський пропагандончик ферал кет не може відповісти на одне просте питання.
Якщо трампісти так не хочуть щоб їм залишилась ця війна у спадок, то чому врни не приймуть закон і не примусять Байдена надати більше допомоги Україні? :fuck:
Чому замість цього "адекватний" політик і кумир ферал кета Мет Гейц вносить резолюцію про "втому від України"? :punish:

Ну от ніяк не вдасться кацапським пропагандонам переконати українців, що прокацапська наволоч Трамп, Мет Гейц, Марджорі Гріні і т.д, - це краще для України ніж Байден. Тому кацапський пропагандон ферал кет може впевнено пройти курсом кацапського ваєнного карабля.  :fuck:

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 988
Re: Як мене це дістало!
« Reply #49 : Березня 08, 2023, 02:10:16 14:10 »
Бумеранг
Мені дуже шкода, але все що ти писав, пишеш, чи напишеш (сподіваюсь ні) в майбутньому є Брехлива Маячня
Чому ?
- Тому що ти тупорилий варварський ЖУЛЬКОСКОТ

Все що вже ЖУЛЬКОСКОТ - це брехня навіть коли видається правдою.
Наприклад, коли ЖУЛЬКОСКОТ каже що Земля кругла - не вірте. Воно це робить щоб вас обдурити наступним кроком
Хто такий ЖУЛЬКОСКОТ ? (нагадую бо де хто вже забув) - це вид біосміття, яким не відомі ні честь ні правда, жителі вагіни Тімашонки. Хто така Тімашонки сподіваюсь не треба нагадувати ?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46464
  • Never give in!
Re: Як мене це дістало!
« Reply #50 : Березня 08, 2023, 04:36:21 16:36 »
Бумеранг
Мені дуже шкода, але все що ти писав, пишеш, чи напишеш (сподіваюсь ні) в майбутньому є Брехлива Маячня
Чому ?
- Тому що ти тупорилий варварський ЖУЛЬКОСКОТ

Все що вже ЖУЛЬКОСКОТ - це брехня навіть коли видається правдою.
Наприклад, коли ЖУЛЬКОСКОТ каже що Земля кругла - не вірте. Воно це робить щоб вас обдурити наступним кроком
Хто такий ЖУЛЬКОСКОТ ? (нагадую бо де хто вже забув) - це вид біосміття, яким не відомі ні честь ні правда, жителі вагіни Тімашонки. Хто така Тімашонки сподіваюсь не треба нагадувати ?

Охуїтєльна аналітєґа!  :fp2
Тепер запали так само про “Зебілоскот“...  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33071
  • Стать: Чоловіча
Re: Як мене це дістало!
« Reply #51 : Березня 08, 2023, 10:00:22 22:00 »
Іудушка, математично - жулькоскот є підмножиною зелепукінців.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20310
Re: Як мене це дістало!
« Reply #52 : Березня 08, 2023, 10:29:21 22:29 »
даже одесский еврей каже Трамп продажная путинкая шлюшка

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 988
Re: Як мене це дістало!
« Reply #53 : Березня 08, 2023, 11:00:49 23:00 »
Охуїтєльна аналітєґа!  :fp2
Тепер запали так само про “Зебілоскот“...  :gigi:

Ситуація перед війною була непевною для кацапів. Путін, і кацапи взагалі, звичайно завжди хотіли знищити українців та Україну. Фактором стримування була ЗРОЗУМІЛА рішучість українців до спротиву. Кацапи по природі мразі і боягузи. Визнають силу та підкоряються або не лізуть
Момент масового маніфесту дурнів у вигляді перемоги Зеленського "проста пірістать стрілять"  стала для кацапів Знаком, що Україна для них буде відносно легкою здобиччю. Готували безкровний договорняк, який був узгоджений.
Але, Зеленський в Парижі несподівано нічого не підписав. Чому ? Не знаю, і дізнаємся не скоро.
З цього моменту кацапи взяли курс на війну. В 20-му році. Та перешкодив ковід.
Ось чому торжество маси зелебобіків зробило війну неминучою.
Слава Богу в ЗСУ зелебобіків не було

П.с. Трумп - підарас

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46464
  • Never give in!
Re: Як мене це дістало!
« Reply #54 : Березня 08, 2023, 11:29:08 23:29 »
Ситуація перед війною була непевною для кацапів. Путін, і кацапи взагалі, звичайно завжди хотіли знищити українців та Україну. Фактором стримування була ЗРОЗУМІЛА рішучість українців до спротиву. Кацапи по природі мразі і боягузи. Визнають силу та підкоряються або не лізуть
Момент масового маніфесту дурнів у вигляді перемоги Зеленського "проста пірістать стрілять"  стала для кацапів Знаком, що Україна для них буде відносно легкою здобиччю. Готували безкровний договорняк, який був узгоджений.
Але, Зеленський в Парижі несподівано нічого не підписав. Чому ? Не знаю, і дізнаємся не скоро.
З цього моменту кацапи взяли курс на війну. В 20-му році. Та перешкодив ковід.
Ось чому торжество маси зелебобіків зробило війну неминучою.
Слава Богу в ЗСУ зелебобіків не було

П.с. Трумп - підарас

Мені Трамп нецікавий як особистість і політик.
Але при ньому кацапи не смикалися, а в українців був час на озборєння і підготовку.

Байден і його дегенерат синочок насрали укйраїнцям більше за всіх від 2014 року починаючи. Саме через цих двох підарасів Україна отримала таке хуйове реноме перед 24 лютого 2022 року. А ви в Україні їм дупи облизуєте.  :fp2
If you are going through hell, keep going.

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 713
Re: Як мене це дістало!
« Reply #55 : Березня 09, 2023, 01:02:06 01:02 »
Мені Трамп нецікавий як особистість і політик.
Але при ньому кацапи не смикалися, а в українців був час на озборєння і підготовку.

Байден і його дегенерат синочок насрали укйраїнцям більше за всіх від 2014 року починаючи. Саме через цих двох підарасів Україна отримала таке хуйове реноме перед 24 лютого 2022 року. А ви в Україні їм дупи облизуєте.  :fp2

Байден і демократи дають Україні зброю, тому українці їх і люблять.
Саме тому ви в кацапстані так і ненавидите Байдена.

І саме тому кацапський пропагандончик постійно смокче у довбойоба Трампа, що виступає за хуйла.  :fuck:

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 713
Re: Як мене це дістало!
« Reply #56 : Березня 09, 2023, 01:15:57 01:15 »
Мені Трамп нецікавий як особистість і політик.
Але при ньому кацапи не смикалися, а в українців був час на озборєння і підготовку.

А сам довбойоб Трамп каже, що здав би Україну кацапам.  :fuck:
Цитувати
During a radio interview with Fox News host (and longtime confidant) Sean Hannity on Monday, the twice-impeached ex-president finally revealed how he personally would have prevented the war. According to Trump, all he needed to do was let Russia “take over” parts of Ukraine.
https://www.thedailybeast.com/fox-news-edits-out-donald-trump-saying-he-mightve-let-russia-take-over-parts-of-ukraine?source=articles&via=rss

Важка робота у кацапських пропагандонів, їм треба довести українцям, що довбойоб Трамп і трампанзі, які постійно топлять за кацапів, - це добре, а Байден, що дає зброю для війни з кацапами, - це погано.  :fuck:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33071
  • Стать: Чоловіча
Re: Як мене це дістало!
« Reply #57 : Березня 09, 2023, 07:12:50 07:12 »
Мені Трамп нецікавий як особистість і політик.
...

Іудушка, не пизди.

Давай краще про вкрадені вибори  :weep:

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6169
Re: Як мене це дістало!
« Reply #58 : Травня 09, 2023, 10:30:13 10:30 »
Any evidence of that?  :eyes:
Після добровільних камінаутів трумпа це вже нікому не цікаво.