Автор Тема: Хочете послом попрацювати? Нема проблем!!!  (Прочитано 685 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46473
  • Never give in!
Dmytro Kuleba
2h  ·
Охочих багато, а готових якісно виконувати таку складну роботу — одиниці. Знайти людину, яка відповідатиме критеріям і вимогам, знатиме мови, буде здатна дати результат —  дуже непросто.
Проблема кадрового голоду зараз добре знайома не лише державним інституціям, але й приватному сектору. МЗС постійно шукає нових сильних кандидатів всередині дипломатичної служби та зовні на відповідальні посади.
Особливо складно з пошуком кандидатів на посади Послів. Шукаю їх в дипломатичній системі. Шукаю в бізнес-середовищі. Шукаю серед науковців. Але зростають і темпи нашої дипломатичної експансії, зокрема в Африці. Тому понад два десятки країн досі без Послів. Єдиний спосіб пришвидшити ці процеси — приймати нестандартні рішення.
Я переконаний, що в Україні є сильні та фахові люди. Проблема лише в тому, що або а) ми їх ще не знайшли, або б) вони самі ще не дізналися про можливість взятися за надскладну, але надзвичайно необхідну, роботу Посла України.
Тому ми йдемо на безпрецедентний крок - створюємо відкритий механізм, який дозволяє і дипломатам зсередини системи, і людям зовні запропонувати свою кандидатуру на посаду Посла. Відповідна сторінка вже створена на сайті МЗС у розділі “Вакансії”.
Я знаю, що ми отримаємо тисячі заявок. Знаю, що переважна більшість не відповідатиме вимогам ані посади, ані часу. Наша задача буде в тому, щоб у морі води знайти дорогоцінну краплю, яка підживить дипломатичну службу. Тому кожен кандидат, в якому ми побачимо потенціал, буде проходити ретельну безпекову, репутаційну, комунікаційну та інші перевірки.
Відкритий пошук Послів - це можливість для системи розширити горизонти, і можливість для гідних кандидатів спробувати себе там, куди раніше можна було потрапити лише через закриті інституційні механізми. Я вперше в історії української дипломатії відкриваю двері, щоб кожен мав рівні можливості спробувати стати сильним менеджером, які зараз так потрібні нашій країні у світі.
Також зазначу, що особливий фокус зараз на країнах Африки. Подача в ці країни автоматично підвищує шанси. Крім того, за умови рівних професійних показників, я надаватиму перевагу жінкам. Просто тому, що дипломатія була багато десятиріч несправедлива щодо кар’єрного зростання жінок.
Наостанок: ви можете звернути увагу, що серед переліку країн немає Китаю, Індії та Бразилії. І будете праві. Це тому, що я вже вніс на розгляд Президента України кандидатури послів у цих країнах. Ви дізнаєтеся їхні імена після оприлюднення відповідних указів. Скажу лише, що в такі особливі країни ми плануємо відправити фахівців з досвідом державної роботи рівня міністрів і заступників міністрів.
Отже, заходьте на сайт МЗС і дивіться розділ «Вакансії». Наразі 21 країна Європи, Латинської Америки, Африки, Близького Сходу, Південного Кавказу та Південно-Східної Азії. Аналізуйте, зважуйте, ухвалюйте рішення. З кращими з кращих зв’яжеться HR-служба МЗС.


 :fp2 :fp2 :fp2 :fp2 :fp2 :fp2 :fp2 :fp2 :fp2
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: Хочете послом попрацювати? Нема проблем!!!
« Reply #1 : Березня 13, 2023, 10:11:08 22:11 »
Та є бажаючі:

я бы был хорошим послом в штатах
американцы меня любят и поважают :rotate:

но английский не на высоком уровне к сожалению
практики очень мало

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17199
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Хочете послом попрацювати? Нема проблем!!!
« Reply #2 : Березня 14, 2023, 09:50:10 09:50 »
Зелені покидьки, вигнали Чалого, вигнали Єлісєєва, вигнали Огризка, Дещицю, ...
А тепер ниють.
Зато призначили некомпетентну Маркарову, вафлістку Ілащук, ...
Купа країн сидить роками без послів.
Хто до них піде? Тільки таке ж лайно, як і усі слуги.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
« Останнє редагування: Березня 14, 2023, 12:22:11 12:22 від Мазепа Київ »
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Хочете послом попрацювати? Нема проблем!!!
« Reply #4 : Березня 14, 2023, 05:20:54 17:20 »
Я о том, что у нас здесь на такую работу - конкурс. 
А в Украине приходится днем с огнем искать. 
Министру лично.

Если у тебя в дипломатии не закрыто двадцать вакансий, и ты не можешь найти на них никого, кроме тренера по минету, потому что умные и патриотичные теперь к тебе больше не идут и связываться со всем этим зеленым балаганом почему-то не хотят, и ты вынужден сам лично давать объявление в газете «Требуется посол третьего разряда» - это и называется та самая «потеря управления», о которой Дед блажил еще три года назад. 
Причем, в самом прямом смысле слова потеря - управлять некем. 
Разбежались все дипломаты. 

Я надеюсь, инициатива Дмитра Кулебы принесет положительные результаты. И эта дыра в дипломатии будет заштопана. 
Ну, другие-то могут, ну мы то что ж, не сможем что ли?? 
Но… Но вот вам, короче, еще проёбанные вщент три года. 
Ваш Дед. 

В рамках проекта "Журналистика без посредников".
Если вы считаете, что свою писательскую жизнь я живу не зря, что мои тексты заставили задуматься, пересмотреть какие-то решения, принять их, взглянуть на мир по-новому, засмеяться, заплакать, сопереживать, улучшить свои навыки по критическому восприятию информации или иным способом были полезны, то все как всегда.
Подписывайтесь на меня на Патреон:
https://www.patreon.com/babchenko
Спасибо.
https://t.me/babchenko77/7429

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Re: Хочете послом попрацювати? Нема проблем!!!
« Reply #5 : Березня 14, 2023, 09:08:11 21:08 »
 Кулеба - підар.
По темі - від серпня в Чехії, країні, яка в процентному відношенні прийняла найбільше українських біженців в світі, немає посла України.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46473
  • Never give in!
Re: Хочете послом попрацювати? Нема проблем!!!
« Reply #6 : Березня 14, 2023, 09:17:53 21:17 »
Юрій Бутусов
  ·
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба зробив об'яву, що у МЗС великий кадровий голод, тому створюється на сайті МЗС розділ "Вакансії", щоб шукати через інтернет кандидатури... послів України!
Після такої заяви на сайті МЗС, складається враження, варто створити розділ "Вакансії" не тільки для пошуку послів, але і  для пошуку міністра.
Під керівництвом міністра Кулеби з 4 березня 2020-го - тобто вже цілих три роки, працюють сотні дипломатів у складі 3 директоратів, 6 департаментів, 6 територіальних департаментів МЗС, у системі МЗС працює Академія дипломатичної служби, багато наших закладів готують дипломатів та мають серед викладачів професійних дипломатів - це Інститут міжнародних відносин, де працює чотири факультети, і який закінчив сам пан Кулеба, працюють й інші наукові центри - Києво-Могилянська академія, Львівський університет, тощо. На все це витрачаються міль'ярди державних коштів щорічно.
Судячи з заяви міністра, за три роки пан Кулеба розвалив кадрову роботу в МЗС, і тепер там рівень дипломатів настільки низький, що вже нема кого призначати, і треба просто скорочувати витрати, і набирати по оголошенню, разом з міністром, бо інакше навіщо ми утримуємо таку масу персоналу.
МЗС посла в Китаї два роки не може призначити, у одну з наддержав, у якої з Україною достатньо тісні відносини та величезний товарообіг. То я так розумію, у Китай зібрались по об'яві шукати посла?
Яких послів шукає МЗС по об'явам ми чудово бачимо.
Послом України у Словенію призначили 68-річного екс-міністра оборони Андрія Тарана, який два роки поспіль на посаді зривав виконання Державного оборонного замовлення, і якого треба судити за злочинну бездіяльність.
А послом у Болгарію призначили чиюсь подругу або коханку, яка не має ніякого стосунку ні до державного управління ні до дипломатії, ні до Болгарії взагалі, і займається ніби "приватною психологічною практикою". І таку випадкову людину призначили послом у країну, яка є одним з найбільшим важливих для нас виробників озброєння.
Який сенс цього допису міністра МЗС?
1. Можливо, міністру знов треба призначити чиюсь дівчину у якусь комфортну країну послом, і цей допис - це таке недолуге прикриття для чергового призначення  далекої від державних справ людини?
2. Можливо, міністр бачить своє майбутнє як актор "95 кварталу", бо дійсно, номер з пошуком послів по об'яві в інтернеті буде дуже ржачним.
3. А можливо це просто безвідповідальність та некомпетентність.
Що робити? Я б  порадив міністру хоча б один раз вибратись з інтернету. Щоб повернутись у реальність міністру треба з'їздити у Бахмут, і подивитись які наслідки має
призначення МЗС та президентом випадкових людей на посади послів для, наприклад, постачання озброєння. На велику нестачу  артилерийських снарядів та мін, які ми досі не можемо постачати з-за кордону у необхідних кількостях внаслідок безвідповідальності влади. В наших окопах серед піхоти та артилерії багато інтелектуальних людей з вищою освітою та великим управлінським досвідом, які щоденно віддають життя та втрачають товаришів, шукайте послів України саме там.
If you are going through hell, keep going.