Автор Тема: План Маршала дав тільки 10-20% коштів на які відродувалась Європа  (Прочитано 1077 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5897
це до жопи на даному етапі.
Це до дупи в принципі, без поділу на етапи. Шукати якісь проблеми в Україні - хибна справа апріорі. Проблема називається "расія", й вирішуватися має саме вона. Якщо проблему під назвою "расія" буде вирішено, в Україні все буде ок. Що з планом Маршала, що без нього. Тому власне він й буде - бо за таких умов він банально взаємовигідний.
Але про вирішення проблеми "расія" мови наразі банально не йде.
Відповідно замість цього всякі Гейтси з Масками несуть хрінь під оплески.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3999
Це до дупи в принципі, без поділу на етапи. Шукати якісь проблеми в Україні - хибна справа апріорі. Проблема називається "расія", й вирішуватися має саме вона. Якщо проблему під назвою "расія" буде вирішено, в Україні все буде ок. Що з планом Маршала, що без нього. Тому власне він й буде - бо за таких умов він банально взаємовигідний.
Але про вирішення проблеми "расія" мови наразі банально не йде.
Відповідно замість цього всякі Гейтси з Масками несуть хрінь під оплески.


проблеми в україні є і вони великі - вас до сьоогдні рітувала агресивна меньшість
а в агресивній меньшості була ще меньша меньшість яка взагалі розуміла що відбувається а не просто лозунги кидала..

так от або ви всі зміните цінності і зміните патерналіський підход до держави на реальний ..що призведе до зміни парадигми будування країні від соціалістичного до ринкового

або втратите країну

зараз на столі просте рішення - або перестати бути українцями та в пакеті йде весь той соціялістичний брєд з газом по піісят та пенсіями

або відмова від соціалізму та власна держава.

і якщо вам здається що я пербільшую то ні

нащастя так і є

це саме той вибір який вже на толі .. ви може його ще не розгледіли, але він вже тут

і ви вже маєте визначатись
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5897

проблеми в україні є і вони великі - вас до сьоогдні рітувала агресивна меньшість
а в агресивній меньшості була ще меньша меньшість яка взагалі розуміла що відбувається а не просто лозунги кидала..

так от або ви всі зміните цінності і зміните патерналіський підход до держави на реальний ..що призведе до зміни парадигми будування країні від соціалістичного до ринкового

або втратите країну

зараз на столі просте рішення - або перестати бути українцями та в пакеті йде весь той соціялістичний брєд з газом по піісят та пенсіями

або відмова від соціалізму та власна держава.

і якщо вам здається що я пербільшую то ні

нащастя так і є

це саме той вибір який вже на толі .. ви може його ще не розгледіли, але він вже тут

і ви вже маєте визначатись
Мені здебільшого здається що ви замість розмов виришили встати в позу ментора, й когось "нас" повчити.
Трохи сумніваюся, що це дешеві понти комусь цікаві - тож робіть передній інтерфейс папрощє, й починайте писати щось розумне, а не пафосну хрінь від "гуру".

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3999
Мені здебільшого здається що ви замість розмов виришили встати в позу ментора, й когось "нас" повчити.
Трохи сумніваюся, що це дешеві понти комусь цікаві - тож робіть передній інтерфейс папрощє, й починайте писати щось розумне, а не пафосну хрінь від "гуру".

час розмов пройшов ви на них 30 років витратили
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5897
час розмов пройшов ви на них 30 років витратили
Час розмов з тими, для кого українці це "вони" - ніколи й не наставав.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16962
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!

вас до сьоогдні рітувала агресивна меньшість


Не нас, а вас.
Я і є та агресивна меншість.

А ти просто Кияша.
І як би у мене працював пошук на ФУПі, я би тобі процитував що ти писав ще 5 років тому.
Соромно тобі б не було, але лише тому, що таким як ти не буває соромно.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3999
, я би тобі процитував що ти писав ще 5 років тому.

приблизно те саме що й зараз і 10 років тому
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.