Автор Тема: Ну что? Уже похоронили меня?  (Прочитано 2191 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну что? Уже похоронили меня?
« Reply #30 : Серпня 30, 2023, 09:42:38 09:42 »
Там у сусідній гілці (де йобаного папу носять на хуях) дуже непогане відево від Портникова рівно на цю тему.  :gigi:
О! піду подивлюся.

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 988
Re: Ну что? Уже похоронили меня?
« Reply #31 : Серпня 30, 2023, 11:51:48 23:51 »
смотри какая ситуация
я вот пишу на русском ( вообще считаю русский просто суржиком украинского с болгарским с влиянием финского и тюркского)

но асболютно не приемлю любой кацапский медиапродукт (от песен и плясок до литературы)
прогсто оно мене генетически чужое
кстати западные фильмы специально ищу с украинским дубляжом ( с кацапским опять же воротит на генетическом уровне - не потому что война и пр, а просто для меня на кацапском фильм хуже воспринимается, даже режет слух)
само собой пытаюсь просматривать англомовний медиаконтент ( как сми так и допустим инстограмчики всяких от звезд голливуда и музыки до к примеру Байдена  )


в тоже время знаю полно фруктов  которые абсолютно украиномовние  но кацапский медиапродукт жрут большими ложками  и что хуже в основном только его и жрут

Я не на стороні тих хто постійно розпалює мовні срачі.
Знаю не мало гідних людей російськомовних.

Водночас є речі які я реально не розумію та малоймовірно що колись сприйму за норму.
Це прості речі. Але вони не піддаються розумінню. Швидше викликає обурення. Десь всередині себе.
Без виходу назовні. Я не люблю когось ображати.
Приїжджає людина з Донбасу в Польщу. На заробітки чи біженець. Через кілька місяців він чи вона вже цвірінькає польською, і з кожним місяцем все краще. За рік часу говорить добре. Ніхто ніде там не почує від нього "што єму удобнєє гаваріть па рускі". Такого Просто Не Існує.
Приїхав чех в Україну воювати добровольцем. Вивчив мову За Два Тижні. Пише читає. Каже що " це просто, мова дуже подібна, треба тільки хотіти"
Приїхав чорношкірий з Африки....  всі знають багато прикладів...

Водночас я бачу Кожен День Багато Років умисне приниження української мови наприклад в Одесі:
"- я с адєси, ета рускаязичний горад нам нахуй нє усралась ваша рагулячья мова"

Мені десь по цимбалах якою говорять люди. Говорять Та й говорять. Я не лізу до них в душу.
Але за умисне приниження та зневагу державної мови, в мене спокійної та розважливої людини
Всередині закипає лють
Інший аспект.
Мова це інструмент. Просто інструмент як гайковий ключ чи газонокосарка. Інструмент спілкування.
Якщо люди нормальні. Просто люди. Нормальні люди прагнуть вчитися та пізнавати. В тому числі інші інструменти спілкування. Жести. Звуки. Сигнали. Інші мови.
З російською мовою не все так просто. По перше - це "новояз". Нова програма, що сформувалась кінцевої в 19-му столітті.
Ще тоді різні регіони Росії не розуміли один одного. Знать спілкувалася французькою та німецькою.
Це теж інструмент. Але інструмент направлений чинити зло. Це кватирка (форточка), в яку залазить Зло і перепрограмовуює сервер голови на Зло і ненависть. З малого віку. Це злоносний код, як комп'ютерний вірус.
Дитина будь якої етнічності що кожен день дивиться "Маша і мєдвєді" чи іншу мультидиверсію вже з дитинства в зоні ризику. Програма ненависті та насилля працює за рідкими збоями.
Звичайно не можна казати за всіх. Є винятки. На них не діє. Ось як ти наприклад. Тому я до тебе маю повагу як до людини, що керується розумом та моральними нормами.
Водночас не зовсім розумію як тобі вдалося бути нормальною людиною в такому патогенному середовищі.
В тебе було в рази більше шансів стати російським україноненавистником. Середовище. Але ні.
Проте ти розумієш що твій випадок не типовий для Одеси.
Тому російська мова це інструмент кодування мозку. В прямому антропологічному сенсі.
Кажу це як той, що не любить підтримувати мовні срачі.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну что? Уже похоронили меня?
« Reply #32 : Серпня 31, 2023, 09:12:37 09:12 »
ого. виважено. хотілося дописати щось у підтримку, але це лише погіршить суть. єдине, що - за 19 сторіччя можна б побалакати окремо, а так - дякую, допоможе розкласти думки по полицях.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20314
Re: Ну что? Уже похоронили меня?
« Reply #33 : Серпня 31, 2023, 09:37:49 09:37 »
Я не на стороні тих хто постійно розпалює мовні срачі.
Знаю не мало гідних людей російськомовних.

Водночас є речі які я реально не розумію та малоймовірно що колись сприйму за норму.
Це прості речі. Але вони не піддаються розумінню. Швидше викликає обурення. Десь всередині себе.
Без виходу назовні. Я не люблю когось ображати.
Приїжджає людина з Донбасу в Польщу. На заробітки чи біженець. Через кілька місяців він чи вона вже цвірінькає польською, і з кожним місяцем все краще. За рік часу говорить добре. Ніхто ніде там не почує від нього "што єму удобнєє гаваріть па рускі". Такого Просто Не Існує.
Приїхав чех в Україну воювати добровольцем. Вивчив мову За Два Тижні. Пише читає. Каже що " це просто, мова дуже подібна, треба тільки хотіти"
Приїхав чорношкірий з Африки....  всі знають багато прикладів...

Водночас я бачу Кожен День Багато Років умисне приниження української мови наприклад в Одесі:
"- я с адєси, ета рускаязичний горад нам нахуй нє усралась ваша рагулячья мова"

Мені десь по цимбалах якою говорять люди. Говорять Та й говорять. Я не лізу до них в душу.
Але за умисне приниження та зневагу державної мови, в мене спокійної та розважливої людини
Всередині закипає лють
Інший аспект.
Мова це інструмент. Просто інструмент як гайковий ключ чи газонокосарка. Інструмент спілкування.
Якщо люди нормальні. Просто люди. Нормальні люди прагнуть вчитися та пізнавати. В тому числі інші інструменти спілкування. Жести. Звуки. Сигнали. Інші мови.
З російською мовою не все так просто. По перше - це "новояз". Нова програма, що сформувалась кінцевої в 19-му столітті.
Ще тоді різні регіони Росії не розуміли один одного. Знать спілкувалася французькою та німецькою.
Це теж інструмент. Але інструмент направлений чинити зло. Це кватирка (форточка), в яку залазить Зло і перепрограмовуює сервер голови на Зло і ненависть. З малого віку. Це злоносний код, як комп'ютерний вірус.
Дитина будь якої етнічності що кожен день дивиться "Маша і мєдвєді" чи іншу мультидиверсію вже з дитинства в зоні ризику. Програма ненависті та насилля працює за рідкими збоями.
Звичайно не можна казати за всіх. Є винятки. На них не діє. Ось як ти наприклад. Тому я до тебе маю повагу як до людини, що керується розумом та моральними нормами.
Водночас не зовсім розумію як тобі вдалося бути нормальною людиною в такому патогенному середовищі.
В тебе було в рази більше шансів стати російським україноненавистником. Середовище. Але ні.
Проте ти розумієш що твій випадок не типовий для Одеси.
Тому російська мова це інструмент кодування мозку. В прямому антропологічному сенсі.
Кажу це як той, що не любить підтримувати мовні срачі.

не знаю
в Одессе мало жил
могу за Днепр и Киев говорить
сейчас Днепр в плане украинского подтягивается к Киеву
пренебрежительное отношение сразу проявит сепара - напротив вижу массовый переход на украинский в простых бытовых ситуациях например на кассах среди покупателей

русский перестал быть для нашего населения чем то культурно передовым
напротив все понимают что это язык хуйла, быдла которое свч печи видело впервые в жизни, зеков и бурятов, отсталой космической программы уровня ниже индусов

поэтому русский приречен - ну если не случится грузинского варианта
 




Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
Re: Ну что? Уже похоронили меня?
« Reply #34 : Серпня 31, 2023, 10:26:26 10:26 »
Кадри коли наші хлопці шукають  РЕБи дронами  мене вводять у ступор .  РЕБ  для радиотехнічної розвідки доволі  легка ціль ,  а шукати их засобами проти яких ці РЕБи і працюють наводить на думку ,     що щось у нас не тік-так з радіотехнічною розвідкою.

гугли Gekata Інфозахист
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну что? Уже похоронили меня?
« Reply #35 : Серпня 31, 2023, 04:07:27 16:07 »
гугли Gekata Інфозахист

Погуглив . Цікаве технічне рішення. Ви таким чином мене заспокоюєте? Але  я іншим чином не маю змоги нищити москалів, Ви в мене забрали останній шанс. З іншого  боку заспокоює , що наші хлопці знають , що роблять. 

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну что? Уже похоронили меня?
« Reply #36 : Серпня 31, 2023, 11:03:05 23:03 »
ніхто тебе не заспокоює, повір. можливості скорочуються у всіх, тут вже як карта ляже.
а мене взагалі дуже порадували завзяті технарі останнім часом. здивувався, але був на підйомі в настрої.