Автор Тема: Допомога тим хто потребує  (Прочитано 2008 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline MussKuss

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 146
Допомога тим хто потребує
« : Квітня 25, 2023, 11:45:40 23:45 »
Привіт! Зараз мабуть дуже актуальна тема меценацтва, благодійних фондів і волонтерства. Хочу з вами обговорити це питання. Які благодійні фонди в Україні вам відомі, які найбільш потребують підтримки? Як ви ставитесь до благодійної допомоги, і чи маєте ви досвід пожертвувань?

Offline Zayka

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 257
Re: Допомога тим хто потребує
« Reply #1 : Квітня 27, 2023, 05:03:04 17:03 »
Привіт! Зараз мабуть дуже актуальна тема меценацтва, благодійних фондів і волонтерства. Хочу з вами обговорити це питання. Які благодійні фонди в Україні вам відомі, які найбільш потребують підтримки? Як ви ставитесь до благодійної допомоги, і чи маєте ви досвід пожертвувань?
Привіт! Справді, меценатство та благодійність є дуже важливими питаннями, особливо в сучасних умовах. Щодо благодійних фондів в Україні, мені відомо про декілька з них, наприклад фонд Білоруської https://biloruska.foundation/ такі фонди дійсно потребують нашої уваги та підтримки. Цей фонд займається дуже важливою роботою і хочеться щоб вони змогли допомогти якомога більшій кількості дітей і дорослих. Тим самим змінюючи країну на краще. Щодо моєї особистої думки про благодійність, я вважаю, що це важливо та потрібно, коли ми маємо можливість допомогти тим, хто цього потребує.
Дякую за цікаву тему для обговорення.
« Останнє редагування: Квітня 27, 2023, 11:31:32 23:31 від Zayka »