Автор Тема: чи служить син порошенко? тут є одна концептуальна проблема.  (Прочитано 818 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
Ця проблема полягає в тому що українські бидло-рагулі хочуть поводити себе як бидло але при цьому щоб наслідком цієї поведінки була взаємоповага та високі відносини мііж ними та в суспільстві.

Син порошенко служив у 14-17 році і як українське суспільство на це відреагувало? Як топова бидлота вивалявши його в лайні та насцявши в обличчя бо не так служив не там і взагалі чого живий повернувся.

Тобто поведінка яка номінально визначена як суспільно корисна та схвалювана - служба у ЗСУ, мала наслідком для пороха негатив  ... тобто суспільство захейтило те, що ніби-то вважало правильним.


Суспільні відносини розвиваються на підставі дія-схвалення або дія- не_схвалення.. ті дії, що викликають схвалення - стають норомю і більша частина людей намагається слідувати цій поведінці .. якщо дія не отримує схвалення то її відтворюють лише маргінали.


На прикладі порорха молодшого українське суспільство насрало на приклад правильної дії і замість схвалення, що дало б дивіденди не тільки порошенкам, але й суспільству в цілому - порошенки отримали б рейтинг, а суспілсьтво в цілому меньший відсоток ухилянтів, та відповідно більшу захищеність через вищу боєздатність ЗСУ.

Всього лише треба було АДЕКВАТНО відреагувати на службу пороха в ЗСУ і просто віддати належне  цьому факту - просто схвалити.

Але ж ніт.

Бидло обісрало цей поступок.

І тепер воно вжаране бігає по упячці і питає а чи служить він знову - мабудь щоб обісрати ще раз.
« Останнє редагування: Вересня 19, 2023, 01:03:21 13:03 від kievlyanin »
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26912
Это крик души?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
вопрос в том что у нас уклонист - президент
хочешь достичь успеха в жизни - прячься от призыва
после службы и войны кто у нас достиг успехов?  кто то из нынешних депутатов служил?

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
Это крик души?

Це черговий приклад iбонутостi нашого суспiльства що 2+2 скласти не може системно та наполегливо
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.