Автор Тема: Ядерний сценарій перейшов у стан «реальна ймовірність»  (Прочитано 1115 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4324
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Ядерний сценарій після Каховки вже тиждень як перейшов із рубрики «залякувальний блеф» у рубрику «реальна ймовірність». Із цим Захід без приховувань, без прихорошень, без харахольства працює щодня.

Місяць тому, ще до Каховки, з’явилося дослідження Королівського Інституту Міжнародних Справ Chatham House (Велика Британія) про ефективність ядерного залякування з боку росії. Його основна тези була така: ядерні погрози росії реально працюють, саме вони діють чи не найбільше.

«Західні ядерні держави дали москві підстави для впевненості, що дзеркальної атаки (відплати) не буде в разі ядерного удару по Україні; у США та їхніх союзників наразі немає консенсусу щодо рішучості адекватно відповісти на використання ядерної зброї».

Все лишається, як і було на старті абсолютно асиметричної, диспаритетної, дисбалансної війни: «позаяк ворог ядерний, то ядерна безпека для України як полігону цивілізаційної битви є ключовим питанням сьогодення».

Ось така аналітика, цілком твереза й адекватна, проводиться на Заході, й ніхто від цієї теми не сахається і в домік не забивається. Тому: орієнтація на Захід. Зловживання страшилками – така ж крайність, як і голову в пісок.

(С)Остап Дроздов
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19214
Перекладаю з хуєпльотського: продовжують сцятися хуйла.  :smilie8:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Пєдік (в поганому значенні) Дроздов отримав підігрів від кацапів ?   :moskali:

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4324
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Пєдік (в поганому значенні) Дроздов

Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4324
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Зеленський заявив, що "світ знайде спосіб як ліквідувати путіна, якщо він і далі погрожуватиме ядерною зброєю ...
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46635
  • Never give in!
Олексій Балов
52m  ·
Я не знаю, зможу чі я на пальцях розказати про ядерну бонбу. Це дійсно не просто. Бо просто було довести що трегубов, маленький шматочок смердючого лайна, яке марить стати всесвітньо відомою скульптурою якутського скульптора, а от розказати про тактичну ядерну зброю так щоб не заблукати в тіх кілотонах та рівнях радіаційного забруднення- то бля важкувато. Але спробую.
    Отже. Тактична ядерна зброя має потужніть заряду від 1 кілотони ( 1 тисяча тон тротілу), до 100 кілотон ( 100 тисяч тон тротілу). Далі по потужностям вже йде стратегічна ядерна зброя. Це вже кінец світу.
   Так от, їхній сраний кінджал несе заряд потужністю 25 кілотон.
  Якуж він може нанести розруху, якщо його не збити Петріотом. Доречі при збитті ядерної ракети силами ППО, ядерного вибуху в небі не буде. Так воно не спрацьовує. Там неймовірно складна система запобіжників, які приводять до ядерного вибуху тільки в запрограмований точці вибуху. А якщо збити ракету, то вона впаде як шмат лайна і налякає слона в зоопарку.
Отже розглянемо ситуацію якщо кінджал проскочив скрізь наше ППО і такі кудись влучив.
   Що буде.
 В діамерті кола 580 мертів, буде зона 100 відсоткової розрухи і спалення усього живого.
В діаметрі кола 2.5 кілометра, будинки будуть суттєво пошкоджені. Ну це пожари, часткові обвали, але вони встоять.
В діаметрі кола 6 кілометрів, повилітають шибки, попадають меблі, може люстра хрустальна наєбнуця.
 А от радіація нашкодить в колі діаметром 3 кілометра. А якщо селфіця на фоні ядерного вибуху, в колі 3 кілометра, то наступну пасху будете справляти з самим апостолом Петром.  А якщо ви людина опитна і розумна сховаєтесь в своєму улюбленому калідорчику, то таке. Потім обережно знімить з себе одяг і викінте його в смітник, а самі помийтеся з милом.
   Тобто далі чим за 3 кілометра від епіцента вибуху, ви більш меньш не постраждаєте від того тактичного ядерного вибуху.
    Це вже як Бог вас любить, де ви будете під час вибуху.
    А Бог доречі любить усіх українців, не зважаючи на їх національність, вибір релігії, та блять вибір зеленої влади.
   Отже усіх обняв приподняв. Не сцить. Доречі якщо посцяти на опік, то біль вгомовуєця. Бо там кажуть, якісь корисні від опіку хімікалії  є. Майте дома запас води і горілки. Кажуть якщо нажертися добре, то радіація та не терпить перегару і не бере.
      З повагою до усіх друзів та підписників. Слава Україні.
                     Аллах над нами.
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19214
Доречі якщо посцяти на опік, то біль вгомовуєця. Бо там кажуть, якісь корисні від опіку хімікалії  є.

Не бреше.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19214
"Туда-сюда-абратна, обожє как пріятна!":

Цитувати
Наразі США не бачать жодних ознак готовності президента РФ Володимира Путіна до застосування ядерної зброї.

Про це заявив координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Ми продовжуємо спостерігати за цим дуже й дуже уважно. Ми бачили багато безрозсудної риторики з російського боку, ми уважно стежимо за цим", - зауважив представник Білого дому.

Водночас, Кірбі підкреслив, що в Вашингтоні досі "не бачили жодних ознак того, що Путін має будь-який намір застосувати ядерну зброю" в Україні чи будь-де в іншому місці.

"І я можу вас запевнити, що ми не робили нічого, щоб змінити нашу власну позицію стратегічного стримування в контексті цієї потенційної загрози",- зауважив представник адміністрації Байдена.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17367
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Олексій Балов
52m  ·
Я не знаю, зможу чі я на пальцях розказати про ядерну бонбу. Це дійсно не просто. Бо просто було довести що трегубов, маленький шматочок смердючого лайна,

Я не зрозумів, що Трегубов зробив не так?
Чи то ЗеСкот Демсокиру нищить?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: