Автор Тема: На саммите НАТО Украина узнала, как работает «публичная дипломатия»  (Прочитано 1105 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20580
концептально важная статья
не знаю
трускавецкий плебс прочитает или нет
скорее нет конечно
но вынес в отдельную тему шо бы было всем гостям форума видно

Портников
https://vot-tak.tv/novosti/14-07-2023-zelenskij-na-sammite-nato



Пожалуй, в первый раз украинской власти пришлось убедиться в том, что «публичная дипломатия» работает совсем не так, как можно было подумать в первые месяцы войны. И что помощь Украине была связана не столько с многочисленными обращениями главы украинского государства и других политиков к общественности цивилизованного мира, сколько с тем естественным возмущением, которое вызвали в мире зверства российских оккупантов.
Так что имя этой эмпатии, конечно, не Зеленский. Имя этой эмпатии, к сожалению — Буча, Бородянка, Изюм… И лучше бы страшной символики этих слов не было бы, а были бы просто выступления украинского президента в парламентах стран мира.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33326
  • Стать: Чоловіча
Опариш там однозначно вискочив дурником, як Пилип з конопель   :fp2

Президент Литви Гітанас Науседа розповів про першу реакцію керівників НАТО на слова Володимира Зеленського про те, що невизначеність на запрошення України є ознакою слабкості Альянсу.

Заяву, присвячену цій темі, Науседа зробив в інтерв'ю LRT.

За його словами, багато політиків на саміті у Вільнюсі вважали таку критику незаслуженою.


Президент Литви розповів, якою була реакція лідерів НАТО на критику Зеленського

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33326
  • Стать: Чоловіча
Думаю, там в курсі про його патякання про шашлики на попередження про напад.

І на фактично свідомий злив Півдня.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8299
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17357
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Антон Пшеничний
1 д.  ·
Джон Сміт.
Щоб правильно зрозуміти, треба правильно назвати.
Те, що в нас у країні, це не "корупція, якої і в Європі багато". Це - злочинне кримінальне угрупування, яке захопило державу (див. Звіт ЄС по корупції в Україні за 2021 рік). І Зеленський платить своїй банді за лояльність правом не відповідати по закону. А тому члени банди уникають покарання за яйця по 17 за шт, хоча вся країна бачила злочин, а державний же аудитор підтвердила, що крадіжка була.
"Боротьба з корупцією" в цих умовах це фіговий листочок. Будь-які слова про "невідворотнє покарання", про "президент вимагає" і тд. Це - державне управління побудоване на кримінальних принципах: омерті, круговій поруці і покриванні спільних злочинів. Тому держава робить вигляд, що карає Трухіна за спробу підкупу поліцейського. Але держава це кримінальна банда, а тому Трухін виходить сухим із води (і Мангер, і глава НБУ, і інша сволота), а все це "переслідування" вони розігрували, щоб приховати колективну природу злочину. І дрібного афериста Трубіцина зі шлейфом афер вони брали у партію (банду) з самого початку саме через його таланти. І маріупольського гвалтівника. І покровитель аферистів, які промишляють у образі ворожок і звіздочотів, діма го*дон їх всіх в 2019 просував, бо це один спрут.
Все це Захід прекрасно бачить і розуміє.
Чомусь лише в нас і в путіна західних політиків вважають капловухими адептами марафону. Але дядьки там вчились так як треба, тому мудрість в них своя.
А тому Байден і Волес цю хуцпу не слухають, казки, що це "корупція, якої і в Європі багато", пропускають повз вуха і Байден із посмішкою каже Зеленському: "у мене для вас погана новина - ми від вас не відчепимося".
Захід буде використовувати цих бандитів з великої дороги, як в свої часи винаймав корсарів, щоб ті ризикували своєю шкурою за його інтереси і думали, що вхопили бога за бороду. Але в свою компанію не приймуть (НАТО і ЄС з Зеленським нам не світить). І скільки там при цьому загине українців через підлість цієї банди Захід цікавити не буде. Якщо це не цікавить самих папуасів, то і Захід тим більше.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6442
Опариш там однозначно вискочив дурником, як Пилип з конопель   :fp2

Президент Литви Гітанас Науседа розповів про першу реакцію керівників НАТО на слова Володимира Зеленського про те, що невизначеність на запрошення України є ознакою слабкості Альянсу.

Заяву, присвячену цій темі, Науседа зробив в інтерв'ю LRT.

За його словами, багато політиків на саміті у Вільнюсі вважали таку критику незаслуженою.


Президент Литви розповів, якою була реакція лідерів НАТО на критику Зеленського
:lol:
Бідні пацани, ото дискомфорт. Ну обісралися народити щось окрім комісії (але комісія то потужно), ну з ким не бува. Хотіли хоч так зібратися, посидіти нормально, виборцям відзвітувати що типу все чотко на рівні. А тут приходить невихований Зеленський, й тим самим виборцям (а його читає\слухає манюпас на заході, до речі) ллє до вуха про те, як воно взагалі-то насправді  :gigi:
Якщо окрім жартів, то мені саміт сподобався через те, що НАТО нарешті змогло еволюціонувати до більш адекватного публічного сприйняття реальності. Замість хоботні про "відкриті двері" чітко прозвучало, що банально немає одностайного ставлення до питання серед членів НАТО.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20580
говопят ОП в полной прострации после подзатыльника от Байдена

как бы эти зесучечки не начали пороть какую то куйню , так как они живут парадигмой мы любим себя в Украине

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46625
  • Never give in!
Квартал радо піде на домовленості з хуйлом в разі чого.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33326
  • Стать: Чоловіча
:lol:
Бідні пацани, ото дискомфорт. Ну обісралися народити щось окрім комісії (але комісія то потужно), ну з ким не бува. Хотіли хоч так зібратися, посидіти нормально, виборцям відзвітувати що типу все чотко на рівні. А тут приходить невихований Зеленський, й тим самим виборцям (а його читає\слухає манюпас на заході, до речі) ллє до вуха про те, як воно взагалі-то насправді  :gigi:
Якщо окрім жартів, то мені саміт сподобався через те, що НАТО нарешті змогло еволюціонувати до більш адекватного публічного сприйняття реальності. Замість хоботні про "відкриті двері" чітко прозвучало, що банально немає одностайного ставлення до питання серед членів НАТО.

От тупаки, не осягнули своїми куцими мізками масштабу найвидатнішого лідера сучасності  :Ganba:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6442
От тупаки, не осягнули своїми куцими мізками масштабу найвидатнішого лідера сучасності  :Ganba:
А ви, я так бачу, взагалі себе не дуже комфортно відчуваєте, якщо бесіда не йде в форматі "за/проти Трумпа" або "за/проти Зеленського"? :)
Буває.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6442
Квартал радо піде на домовленості з хуйлом в разі чого.
Хуйлу, в разі чого, домовленості з Україною не потрібні.
Власне в цьому й полягає драма для деяких пацанів з заходу. А то б Макрон вже чотири мирних плани підмахнув в якомусь тбілісєвському форматі

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33326
  • Стать: Чоловіча
А ви, я так бачу, взагалі себе не дуже комфортно відчуваєте, якщо бесіда не йде в форматі "за/проти Трумпа" або "за/проти Зеленського"? :)
Буває.

Запала на хриплого, признавайся  :smilie5:

А в нього Лєнка вже є  :smilie7:

https://twitter.com/i/status/1631706207135182848

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 994
говопят ОП в полной прострации после подзатыльника от Байдена

как бы эти зесучечки не начали пороть какую то куйню , так как они живут парадигмой мы любим себя в Украине

Не зовсім розумію де ви бачите прострацію цієї банди
В мене інше враження. Мені бачиться що їм обсолютно похуй. При чому внаглу і цинічно. Хуцпа.
В мене немає точних цифр, та люди що розуміються кажуть, що банда краде до 30% фінансування армії
Краде сука на крові та нещасті людей
Є також підозра, що діляться де з ким на захід від кордону. В долі.
Тому саме я не бачу признаків прострацію
Бачу наглих цинічних злодіїв яких ще не було в нашій злодійській історії

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6442
Запала на хриплого, признавайся  :smilie5:
А, тобто все ж жартуєте :) фух.
Загалом, як повернутися до змісту статті, я не погоджуюся ані з тим що пише Портніков, ані з подачею зелених, ані з вашою.
Портніков в цьому тексті дууууууже переоцінив реакцію світу на Бучу. Скоріш за все, він це зробив навмисно, але тим не менш.
Про подачу зелених - без коментарів, їжаку зрозуміло що казати "Зеленський вибив постачання зброї" то дурня.
Ваша, яка полягає в тому, що за Байдена ви голосували  :gigi: а за Зеленського ніт, Зеленський все робить погано, то теж таке собі.
Я дотримуюся думки, що "публічна дипломатія" - це єдина користь, яка в принципі існує від Зеленського, й що вона дійсно пожвавлює вирішення тих чи інших питань. Бо виносить власне ті питання в публічну площину. Після чого починається їх обговорення в публічній площині в тому числі політиками. Єдиної думки там немає, це всі бачать й потихеньку приходять до тями, замість кайфувати на розслабончікє типу "всьо під контролем". Суспільні думки хоч якось вертають в адекватне русло.
Оскільки погляд на речі в мене україноцентричний, пов'язані з такою дипломатією проблеми пацанів мене мало обходять. Покайфували за Порошенка, котрий з ними працював на віртуозному рівні класичної дипломатії (й якого всю каденцію намагалися тупо випхати до хуйла на мінські під швайнмаєром, поставляючи "під санкціями" компоненти кацапам ледь не товарняками) - то й годі.
Звісно, для зе-виборців, котрі мріяли що Зеленський промовами здатен наколядувати НАТО, в мене такі ж новини як й до клюбу мантри "до НАТО не беруть через зелень".