Автор Тема: Зеленський і його зграя  (Прочитано 5302 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46764
  • Never give in!
Re: Із зеленським і його бандою перемоги не буде
« Reply #60 : Жовтня 12, 2023, 04:42:22 16:42 »
Зєлєнскій Вова - це найкраще що хуйло має в Україні. І тому для хуйла вигідно щоб зелений імбецил залишався при владі
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46764
  • Never give in!
Re: Із зеленським і його бандою перемоги не буде
« Reply #61 : Жовтня 31, 2023, 06:45:35 18:45 »
Karl Volokh


«Ніхто так не вірить у перемогу, як я!»
Думаю, артикулюючи цю сентенцію, Боневтік відчував себе  героєм і мегапатріотом. А мене шляки трафляють.
Бо пригадую, як він відмовлявся готуватися до вторгнення, бо й там ВІРИВ, що Путін не нападе.
Хіба це не відверта шизофренія, коли цей же «вірянин» на питання, що буде, якщо Захід припинить допомагати, відповідає «ми програємо»?
Тобто, «віра» його не на знанні базується, не на аналізі й тверезому розрахунку, а на безвідповідальній сліпій надії.
Він не формує свої висновки на підставі фактів, а підганяє під забаганки в своїй голові.
Й хіба  здатна вносити корективи в плани людина, котра жодного разу не визнала своїх помилок - навіть найочевидніших і найтрагічніших? Думаєте, шанс перемогти з таким лідером у нас дуже високий?
Міг би пожартувати, що це нам «за те, що не молимося». Але, насправді, - за те, що не думаємо. Принаймні, частина з нас
If you are going through hell, keep going.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4432
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: Із зеленським і його бандою перемоги не буде
« Reply #62 : Жовтня 31, 2023, 07:04:15 19:04 »
Прочитала статтю в Тайм в досить пристойному автоматичному перекладі.

Стаття мерзотна. Але не Саймон Шустер її зробив мерзотною. Вона мерзотна, бо була написана про мерзотників.

 Перше враження: Зє явно вказують на його місце і вочевидь тикають носом в його власні пройоби. Він виглядає немічем, який психує від нестачі допінгу у вигляді овацій і не здатен проконтролювати власну вертикаль, яку так старанно під себе підгрібав всю каденцію. Його оточення виглядає просто паскудами, і це червоною ниткою проходить через всю статтю.

Отже, що ми вичитали проміж строк:
1. П'єдестал Зє сильно потьмянів і завалюється на бік. Красиві палкі слова більше не справляють враження.
2. Зє не авторитет для крадійкуватої чиновницької системи, яку він створював всю свою каденцію. Вони його не бояться, його чайка-стайл менеджмент на них вже не працює.
3. Зє не авторитет для армії. Його намагання продавити самовбивчі воєнні авантюри натикаються на неприйняття та спротив.
4. Зє більше не авторитет для союзників, його відкрито тикають в корупційні скандали як кошеня в калюжу власної сечі.
5. Більше за все Зє боїться не програти війну, а народного гніву та звинувачення у програші війни. Бо знає, що згадають все.
6. Його "радники" чи хто там та безпосереднє оточення шкодять Зє в інтерв'ю більше, ніж ситуація на фронті.  Що ми дізналися від оточення зі статті? Що перемоги ревно прагне тільки він, а його оточення в неї не вірить. Бо без перемоги Зє – політично кранти, а оточення норм випливе і поза політикою (як норм себе почуває Люсінда, до прикладу). Що чиновники крадуть як в останнє в житті, і чхати хотіли на немічні погрози Зє, бо за скажену корупцію нікого не тільки не посадили, а навіть не затримали в країні. Просто звільняють і все, ще й за кордон випускають. Що призов провалено, бо всі не сліпі. А ще виявляється, що черги в військомати в перші дні війни встали не тому, що були готові виборювати рідну землю, а тому, що “Багато хто думав, що можна записатися на швидкий тур і стати учасником героїчної перемоги„. Це ПРЯМА цитата, щоб ви розуміли. Перечитайте її ті, хто пішли в військомат рано вранці 24.02.22. Ви зрозуміли, що вами рухало на думку команди преЗє? Вам ця фраза не тхне?
7. Зє вочевидь звинувачує саме союзників у недостатній результаттвності контрнаступу.
Не себе і свою команду, які створили надмірнв очікування напередодні.
Не себе та свою команду за нестачу боєприпасів, зброї та провал призову.
Не себе та свою команду за надмірні вимоги до військових (підіть і візьміть мені Горлівку! - а ви не охуїли, братці?)
Не себе та свою команду в корупції, яка тирить як востаннє в житті.
А саме союзників! І він їх морально шантажує. "Якщо ви нам не допоможете – ми програємо". Це перекладання відповідальності. Пам'ятаєте слова Голди Меїр, коли вона зверталася до багатих американських євреїв за грошима?  "Якщо в нас буде зброя, ми воюватимемо  зброєю. Якщо в нас її не буде, ми будемо воювати камінням".
Порівняйте ці месиджі.
Той месидж, що звучить у Зє, огидний і нікчемний. Це месидж лузера.

І ось ще дивне відчуття.
Коли в статті Байден каже про Україну, в його тексті я чую "українська нація". Коли Зє в статті каже про Україну, я чую "моя влада".
Я упереджена, я знаю. Але ось так я читаю написане внутрішнім голосом.

І ні, його не нищать. Якби його нищили, у тексті був би згаданий нововідремонтований літак з "оновленою розважальною системою". Є відчуття, що хана йому б настала одразу, як про це прочитала б американська аудиторія.

Йому дають останній шанс. Розігнати токсичне оточення і дати можливість НАБУ затримати одіозних корупціонерів. Впровадити нагальні зміни в законодавстві. Перестати тиснути на військовиків і втручатися  в роботу армії. Почати жорстко контролювати кошти та карати за зловживання не на словах. Змінити тон в спілкуванні з союзниками і перестати себе поводити як розбещена дитина. Змінити імідж і перестати ліпити з себе найбільшого воюваку в Україні, без якого прямо рухне світ. Це не непідйомні вимоги, вони йому по силах.
От тільки навряд чи по бажанню.
Якщо він нічого не вдіє, в наступних статтях буде розважальний літак і розікрадена гуманітарка. Поки що луплять по оточенню. Не зробить висновки, лупитимуть прицільно по ньому.

Стаття мерзотна. Але всеодно в ній звучить підтримка і щире співчуття народу України. Нас не кинуть. Точніше так: партнери шукають всі можливості для цього, не кинути нас, не зрадити. Але під лежачий камінь вода не тече. 

ЦЕ МОЇ ОСОБИСТІ ВРАЖЕННЯ І ДУМКИ.
Якщо вам щось не до вподоби і ви нидітимете, що це все "проіскі крємля", йдіть лісом одразу. Жоден Кремль чи скажені бабки не змусять редакцію видання з репутацією поставити на обкладинку статтю, з якою вона не згодна.
США втрачають терпіння. Найвеличнішому дають останній шанс.
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27025
Re: Із зеленським і його бандою перемоги не буде
« Reply #63 : Жовтня 31, 2023, 07:19:25 19:19 »
Karl Volokh


«Ніхто так не вірить у перемогу, як я!»
Думаю, артикулюючи цю сентенцію, Боневтік відчував себе  героєм і мегапатріотом. А мене шляки трафляють.
Бо пригадую, як він відмовлявся готуватися до вторгнення, бо й там ВІРИВ, що Путін не нападе.
Хіба це не відверта шизофренія, коли цей же «вірянин» на питання, що буде, якщо Захід припинить допомагати, відповідає «ми програємо»?
Тобто, «віра» його не на знанні базується, не на аналізі й тверезому розрахунку, а на безвідповідальній сліпій надії.
Він не формує свої висновки на підставі фактів, а підганяє під забаганки в своїй голові.
Й хіба  здатна вносити корективи в плани людина, котра жодного разу не визнала своїх помилок - навіть найочевидніших і найтрагічніших? Думаєте, шанс перемогти з таким лідером у нас дуже високий?
Міг би пожартувати, що це нам «за те, що не молимося». Але, насправді, - за те, що не думаємо. Принаймні, частина з нас

Разберем. Итак
1 - Вера всегда базируется не на знании, не на анализе и не на расчете. Вот просто по определению потому как все что базируется на знании анализе и расчете это не вера
2 - Других лидеров у нас для вас нет. Бачилы очи шо купувалы тепер ижте хочь повылазьте
3 - Боневтик ничего не пидганяе и тем более не делает никаких выводов из чего бы то нибыло. Он артист, он так видит, ферштейн? А если серьезно то он просто говорит вслух заученые тексты написанные другими, это его работа.
4 - Какие нахуй планы и тем более коррективы в них? Шо он несет?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27025
Re: Із зеленським і його бандою перемоги не буде
« Reply #64 : Жовтня 31, 2023, 07:20:15 19:20 »
Прочитала статтю в Тайм в досить пристойному автоматичному перекладі.

Статью не читал но осуждаю
Написана пидаром она

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6569
Re: Із зеленським і його бандою перемоги не буде
« Reply #65 : Жовтня 31, 2023, 09:39:21 21:39 »
Статью не читал но осуждаю
Написана пидаром она
А це безнадійно, все одно будуть за обидві щоки аналізувати інфісту інфу. Вже он потроху починають підіймати голови й ті, хто трошки притих в перший рік повномасштабного вторгнення зі своїми хорошимі русскімі інтєрєснимі каналамі для развітія та розваг.
В людей серйозні проблеми з самоповагою та відчуттям відрази; чесно кажучи неясно що з цим робити.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27025
Re: Із зеленським і його бандою перемоги не буде
« Reply #66 : Жовтня 31, 2023, 09:56:28 21:56 »
А це безнадійно, все одно будуть за обидві щоки аналізувати інфісту інфу. Вже он потроху починають підіймати голови й ті, хто трошки притих в перший рік повномасштабного вторгнення зі своїми хорошимі русскімі інтєрєснимі каналамі для развітія та розваг.
В людей серйозні проблеми з самоповагою та відчуттям відрази; чесно кажучи неясно що з цим робити.

Уже ничего. Я тут долго распинался перед народом типа " рот закрыл- рабочее место убрано" объясняя что конвеерное производство за год не делается, тем более при отсутствии финансов. Та с этой ситуацией все еще значительно хуже - личность формируется в первые годы жизни (я уже к сожалению точно не помню, но вроде даже просто в первый год). Тоесть на это, если прямо сейчас сделать все правильно, на исправление уйдут десятилетия.
Поэтому маемо тэ що маемо.
Можно конечно еще много написать по поводу, но уже просто влом. Осточертело все.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9430
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Із зеленським і його бандою перемоги не буде
« Reply #67 : Листопада 01, 2023, 12:26:40 00:26 »
Коте, зміни заголовок. Із зелею чи без, але перемога буде. Такі заголовки сіють зневіру, що зараз зовсім недоречно. :smilie2:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46764
  • Never give in!
Re: Із зеленським і його бандою перемоги не буде
« Reply #68 : Листопада 01, 2023, 01:40:31 01:40 »
Коте, зміни заголовок. Із зелею чи без, але перемога буде. Такі заголовки сіють зневіру, що зараз зовсім недоречно. :smilie2:

Вже пізно. Я такої можливості не маю...

Зміни на " Зелена зграя в дії.
« Останнє редагування: Листопада 01, 2023, 02:14:28 02:14 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33485
  • Стать: Чоловіча
Re: Із зеленським і його бандою перемоги не буде
« Reply #69 : Листопада 04, 2023, 11:06:08 23:06 »
Прочитала статтю в Тайм в досить пристойному автоматичному перекладі.
...

Зденик, ти зробив операцію зі зміни статі ?   :weep: 

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17480
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Із зеленським і його бандою перемоги не буде
« Reply #70 : Листопада 05, 2023, 09:25:46 09:25 »
Зденик, ти зробив операцію зі зміни статі ?   :weep:

Зденка! Вшистко в пожондку! :aj

 
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: