Автор Тема: Ситуація на фронті  (Прочитано 13002 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46833
  • Never give in!
Re: Ситуація на фронті
« Reply #180 : Червня 04, 2024, 04:32:14 16:32 »
.

If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46833
  • Never give in!
Re: Ситуація на фронті
« Reply #181 : Червня 07, 2024, 10:26:36 22:26 »
Дмитро "Калинчук" Вовнянко
  ·
ЗРОБИМО І ОЦІНИМО
А знаєте, ситуація на фронті у нас наразі далеко не критична. Я бачу цьому масу ознак.
Вже очевидно, наступ Москви на Харківському напрямку повністю провалився. Цілей у такого наступу могло бути лише дві – дійти до околиць Харкова і зав’язати бої у місті, або прорватися на Чугуїв і зайти в тил українському угрупуванню під Куп’янськом. Наразі не досягнуто жодної, і судячи з виття російських воєнкорів навіть доповзання до Глибокого і Вовчанська вартувало Москві неймовірних втрат.
Ну так, Москва відволікла з інших ділянок частину наших сил – але вона й сама відволікла частину своїх сил з інших ділянок фронту. Казку про неймовірні й невичерпні людські ресурси Росії розкажіть комусь іншому, порівняйте ритм наступу Червоної Армії у 1944 році з нинішнім російським. За нормами армій Другої Світової війни, сучасна російська від осені 2022 р. не наступала взагалі.
Те саме стосується інших ділянок фронту. Так, ми змушені залишити свої населенні пункти, але давайте не забувати що після звільнення генерала Залужного ми півроку просиділи без допомоги США – не забуваємо що «дипломатія Зеленського – це найкраще з усього що в нас було». Ми й у 2022 році відступали, а потім підемо в наступ. Так, ми відступаємо, але відступаємо дуже повільно (знову таки, привіт стандартам Другої Світової), по-друге ми методично розносимо тилову російську інфраструктуру. Прориву фронту у нас не сталося і я думаю – не станеться.

З чого складається мій оптимізм? Панове, повторю ще раз, я не віру в добру волю країн Заходу, я вірю в жадібність збройних корпорацій. Так, якийсь час нам зброї практично не давали – ми з’їли практично все що нам були здатні дати, а ВПК країн Заходу виявився абсолютно неготовий до війни масштабу нинішньої. Зі ЗМІ ми знаємо західні збройні корпорації протягом року збільшували виробництво боєприпасів і зараз з боєприпасами на фронті стало відчутно краще. Буде ще краще, над цим серед іншого працює наш ключовий союзник – Велика Британія. А у Британії – посол України Валерій Залужний.
Нам уже дозволили бити західною зброєю по російській території. Не по всій – ну ви ж розумієте «дипломатія Зеленського – це найкраще з усього що в нас було». Але посол Залужний (і не тільки він) над цим працюють.

Нам передали шведські літаки радіолокаційної розвідки ASC-890, експерти в один голос волають що це – під передачу Україні F-16. Далі буде.
«А мобілізація?» - запитаєте ви. Ну так, зброю нам нададуть, а хто нею воювати буде? Армія виснажена…
Армія виснажена – підтверджую. Армія була виснажена того дня, коли мене перевели з фронту в навчальну частину – але армія досі воює. І воюватиме ще довго, просто нагадаю скільки часу воювали наші предку у Другу Світову. Історія знала війни тривалістю у 20, у 30, у 100 років. Там теж армії були виснажені – перманентно.
А поповнення? А його наловлять ТЦК. Так, бусиками, бо інакше буде неможливо. Бо в ТЦК – маса вчорашніх фронтовиків, які щиро хочуть допомогти побратимам на фронті. Так, нас продовжать бомбардувати роликами про те як службовцям ТЦК опираються цивільні. До цивільних потім завітає поліція. Окремих нам покажуть в роликах – з каяттям. Більшість не покажуть, з ними поспілкуються окремо.
І ніхто не збуриться. Погляньте на опитування КМІС – всі всім задоволені. Ну так, бухтять московські провокатори, мовляв, «Україна перетворилася на КНДР» - і толку?
Зловлені ТЦК особи потраплять на базову військову підготовку, до моїх товаришів-інструкторів. А ми – не звіри, ми реально хочемо підготувати хлопців до фронту. Научаться, акліматизуються. Потім – бойові бригади.

А далі – побачимо. Я ніде не писав, що стало гарно. Але ситуація не критична. Так, Сирський – не Бонапарт. На жаль, він навіть не Залужний. Зате, пам’ятайте - «дипломатія Зеленського – це найкраще з усього що в нас було». Результати дипломатії – оцінимо.
If you are going through hell, keep going.

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1784
Re: Ситуація на фронті
« Reply #182 : Червня 08, 2024, 05:52:44 17:52 »
ситуація на внутрішньому фронті


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46833
  • Never give in!
Re: Ситуація на фронті
« Reply #183 : Червня 12, 2024, 11:38:50 23:38 »
⚡️New 🇷🇺Russian fortifications 2.7 km from 🇺🇦Vovchansk. As always, wherever the Russians go, huge defensive lines appear.

Unfortunately, they know how to dig very well, although this time things are not so easy - 20-30 military excavators were destroyed by FPV drones in a month, but this is still not enough



If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33598
  • Стать: Чоловіча
Re: Ситуація на фронті
« Reply #184 : Червня 13, 2024, 07:18:17 07:18 »
⚡️New 🇷🇺Russian fortifications 2.7 km from 🇺🇦Vovchansk. As always, wherever the Russians go, huge defensive lines appear.

...

Де там наш спец по фортифікаціях jia  :smilie9: 

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27057
Re: Ситуація на фронті
« Reply #185 : Червня 13, 2024, 11:11:38 11:11 »
Де там наш спец по фортифікаціях jia  :smilie9:

Цитувати
Відео від бійців 57 ОМБр, які демонструють роботу своїх FPV-дронів по робочій техніці московитів. На жаль, у ворога є велика кількість людей та інженерних машин, щоб нехтувати втратами та продовжувати свої роботи. Противник користується всіма можливостями, щоб копати, вони копають всюди і тут в них є перевага.

У нас тоже дохерища людей и машин?

Я уже мочу про то что "фортификации" понятие растяжимое. От ДОТа со стальной стенкой толщиной в метр до окопа по пояс

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20913
Re: Ситуація на фронті
« Reply #186 : Червня 13, 2024, 01:27:21 13:27 »
У нас тоже дохерища людей и машин?

Я уже мочу про то что "фортификации" понятие растяжимое. От ДОТа со стальной стенкой толщиной в метр до окопа по пояс

у нас было время и дозера времени
а Вовчанск хочу напомнить жил вполне себе мирной жмзнью
а ткхники у нас дохера
в днепробласти усилиями местныз воастей за месяц все вскопали
а сам Днепр релутами и ежами усеяли

просто страной руководят дурилки картонные ( вдумайся в глубину и точность этого сленгового вырадения)



Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33598
  • Стать: Чоловіча
Re: Ситуація на фронті
« Reply #187 : Червня 13, 2024, 10:00:28 22:00 »
У нас тоже дохерища людей и машин?

Я уже мочу про то что "фортификации" понятие растяжимое. От ДОТа со стальной стенкой толщиной в метр до окопа по пояс

Тек не було ж інтенсивних бойових дій там рік чи більше, можна вважати практично затишшя на кордоні. Копай-бетонуй скільки хочеш.

Але мабуть недарма Кірюшу Тімошенка єрмаки на фортифікаційні потоки поставили   :smilie2:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46833
  • Never give in!
Re: Ситуація на фронті
« Reply #188 : Червня 13, 2024, 11:21:31 23:21 »
І це при тому, що практично мінобони не дало їм нічого із того, що потрібно. .

« Останнє редагування: Червня 13, 2024, 11:24:54 23:24 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2761
Re: Ситуація на фронті
« Reply #189 : Червня 14, 2024, 07:28:52 07:28 »
Де там наш спец по фортифікаціях jia  :smilie9:

Я не спец по фортифікації, але я давно зрозумів, що коли в заголовку написано одно - майже ніколи не значить, что в самому тілі статті не буде про інше
Ти ж тупо читаєш заголовок і , як завжди, хаваєш прості емоції, бо задуматись нічим

Даю наводку.
Де в посиланні вище хоча б слово про ФОРТИФІКАЦІЇ?
Канави на окраїні лісосмуги?
Хто тобі сказав, що у нас там не було канав?

Це буде важко, але подумай
Наскільки важко-легко вести постачання тої канави кацапні і було б нам?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33598
  • Стать: Чоловіча
Re: Ситуація на фронті
« Reply #190 : Червня 15, 2024, 07:48:55 07:48 »
Я не спец по фортифікації, але я давно зрозумів, що коли в заголовку написано одно - майже ніколи не значить, что в самому тілі статті не буде про інше
Ти ж тупо читаєш заголовок і , як завжди, хаваєш прості емоції, бо задуматись нічим

Даю наводку.
Де в посиланні вище хоча б слово про ФОРТИФІКАЦІЇ?
Канави на окраїні лісосмуги?
Хто тобі сказав, що у нас там не було канав?

Це буде важко, але подумай
Наскільки важко-легко вести постачання тої канави кацапні і було б нам?

Да-да, фортифікації нєнастоящіє... канави якісь 

Тільки наші чомусь через ті канави пройти далі не можуть.

Клоун, бля, подоляківський, не неси хуйні   :fp2


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33598
  • Стать: Чоловіча
Re: Ситуація на фронті
« Reply #191 : Червня 15, 2024, 07:52:39 07:52 »
До речі, подоляківщина в мережах вже активно розганяє ті самі установки (як нащ клован jia):

- це просто якісь канави москалі викопали

- ми всю техніку успішно вибили

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46833
  • Never give in!
Re: Ситуація на фронті
« Reply #192 : Червня 15, 2024, 09:37:12 21:37 »
Надійшла інфа про здачу в полон кількох сотень кацапів під Вовчанськом.
If you are going through hell, keep going.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2761
Re: Ситуація на фронті
« Reply #193 : Червня 16, 2024, 10:14:29 10:14 »
Да-да, фортифікації нєнастоящіє... канави якісь 
Тільки наші чомусь через ті канави пройти далі не можуть.
Клоун, бля, подоляківський, не неси хуйні   :fp2

А наші пробують пройти?
Хто тобі сказав, що таких канав не було і у нас на тій ділянці?
Іменно канав, а не лінії оборони і фортифікацій?

Ктоун тут ти. Среш повсюти по темах, в яких нічого не розумієш.
Емоційна тьолка

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33598
  • Стать: Чоловіча
Re: Ситуація на фронті
« Reply #194 : Червня 16, 2024, 03:16:42 15:16 »
А наші пробують пройти?
Хто тобі сказав, що таких канав не було і у нас на тій ділянці?
Іменно канав, а не лінії оборони і фортифікацій?

Ктоун тут ти. Среш повсюти по темах, в яких нічого не розумієш.
Емоційна тьолка

Фортифікації та укріплення - це і системи окопів теж. Тобто 'канави', по подоляківських методичках  :fp2

А так як найвеличніший сказав в минулому році що треба рухати фронт, а не якась там оборона, то бабло на ті укріплення там просто попилили. Причому пилили навіть фірми, якими заправляли кацапи.

Будівництвом фортифікацій на Харківщині займалися фірми, які були зареєстровані у 2022-2023 роках, а засновники яких мають російське або кримінальне минуле. Про це йдеться у новому матеріалі «Главкома».

Хто нажився на зведенні фортифікацій на Харківщині? Силовики назвали фірми і прізвища


 

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33598
  • Стать: Чоловіча
Re: Ситуація на фронті
« Reply #195 : Червня 16, 2024, 03:22:18 15:22 »
Тут ще трохи для подоляківського щура

Оборонний вал на Харківщині. Великий «розпил» у деталях

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2761
Re: Ситуація на фронті
« Reply #196 : Червня 16, 2024, 08:47:26 20:47 »
Ти упоротий

Канави наші не оброняють вже давно, якщо нема де під землею сховатись
Твоє обмежене бачення цієї війни сильно загузло на совкових фільмах про атєчественную

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33598
  • Стать: Чоловіча
Re: Ситуація на фронті
« Reply #197 : Червня 16, 2024, 09:52:33 21:52 »
Ти упоротий

Канави наші не оброняють вже давно, якщо нема де під землею сховатись
Твоє обмежене бачення цієї війни сильно загузло на совкових фільмах про атєчественную

Та ясно, всі в протиатомних бункерах сидять  :fp2

Канави - це якраз і є під землею. Їх ще зверху прикрити можна, тоді така річ, як бліндаж вийде. Можеш розказати це єрмакам з подоляками.

Так що там з баблом на укріплення, пиздили його сінєгубов і компашка, чи всьо іпсо ?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15914
Re: Ситуація на фронті
« Reply #198 : Червня 17, 2024, 08:20:19 08:20 »
Ти упоротий

Канави наші не оброняють вже давно, якщо нема де під землею сховатись
Твоє обмежене бачення цієї війни сильно загузло на совкових фільмах про атєчественную
Якщо вибили з позицій аж бігом обороняють але і втрати чималі