Автор Тема: Ну як Вам, ці, як то пом'якше сказати... ці, хто буде з нами...  (Прочитано 8783 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17501
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17501
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Комашки, будемо допомагати голодуючім гаїтянським братам?



:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6590


Ти хоч розумієш глибину цієї маячні?
Припустимо маєчня, без проблем. По інших тезах щось маєте сказати?

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6590
Комашки, будемо допомагати голодуючім гаїтянським братам?
В мене ніби доволі ясно та коротко прописано про гаїтян. Ви промовчали, й тепер кидаєте якісь шпальти. Вам є щось сказати по моїм тезам?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
"Вони хотіли дати всьо аж до йадрьоної бімби, але єрмак примусив зєлупу неправильно ахворміть заявку"(с) рос-сінагого-гвардія :alen

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Комашки, будемо допомагати голодуючім гаїтянським братам?



Порт в Газі вже будують (без жодних голосувань у Конгресі), то може і гаітянцям щось перепаде. Пріорітети! :bg

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33514
  • Стать: Чоловіча
"Вони хотіли дати всьо аж до йадрьоної бімби, але єрмак примусив зєлупу неправильно ахворміть заявку"(с) рос-сінагого-гвардія :alen

Ти вже за Хуйла проголосував ?   :smilie7:

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
Сенатор Ліндсі Грем закликав Україну відправити молодь молодше 25 на фронт і швидше прийняти закон про мобілізацію, — The Washington Post.

"Я сподіваюся, що ті, хто має право служити в українській армії, приєднаються. Я не можу повірити, що це у 27 років. Ви боретеся за своє життя, тому вам слід служити, а не у 25 чи 27 років. Потрібно більше людей", — сказав він журналістам.

Він також закликав українців не засновувати свої рішення щодо мобілізації на підставі того, чи продовжують їх підтримувати США.

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
Франція підтримала вимогу Польщі обмежити імпорт аграрної продукції з України, – Politico

Франція приєдналася до вимог Польщі посилити обмеження на імпорт української сільськогосподарської продукції до ЄС, погрожуючи зірвати переговори про продовження торговельних пільг для України ще на рік.

Про це президент Франції Еммануель Макрон і прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск домовилися під час саміту "Веймарського трикутника" наприкінці минулого тижня, пише Politico із посиланням на трьох європейських дипломатів.

За оцінками Єврокомісії, запропоновані Польщею та Францією зміни до угоди позбавлять Україну 1,2 мільярда євро доходів від торгівлі з ЄС, стверджують двоє співрозмовників видання.

"Це величезне зменшення для країни, яка потребує всієї можливої допомоги", – сказав один із дипломатів.

Він зауважив, що таким чином країни ЄС, які "найбільше демонструють свою підтримку Україні, також завдають країні найбільшої шкоди".


"Ми працюємо з Польщею, щоб знайти рішення, яке дозволить нам продовжити тимчасові заходи, враховуючи їхню стурбованість", – підтвердив речник Постійного представництва Франції при ЄС.

Як повідомлялося, 13 березня Європарламент підтримав поправки до пропозиції Єврокомісії щодо продовження лібералізації торгівлі з Україною до 5 червня 2025 року. Це означає, що влада ЄС знову має повернутися до обговорення параметрів оновленої угоди.

Зокрема, євродепутати пропонують встановити квоти на імпорт українського цукру, птиці та яєць. Очікувалось, що ці пропозиції будуть підтримані більшістю країн ЄС і погоджені без змін.

Однак після берлінської зустрічі Франція приєдналася до меншості країни на чолі з Польщею, яка наполягає на посиленні обмежень для українського імпорту. Вони вимагають поширити квоти на низку зернових культур та мед, а також змінити базовий період для розрахунку цих квот на рік, щоб вони охоплювали період 2021-2023 років.

Саме останній пункт був би найбільш згубним для українського експорту, адже до повномасштабного вторгнення обсяги постачання агропродукції з України до ЄС були значно меншими.


Заходи, які Варшава, а тепер і Париж, просуває на рівні ЄС, відображають поправки, ухвалені Європейським парламентом і подані близьким соратником Туска, правоцентристським депутатом Європарламенту від Польщі Анджеєм Галіцьким з Європейської народної партії. Джерело: https://biz.censor.net/n3479514

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46777
  • Never give in!
Щодо експорту сільськогосподарської продукції з України, то треба розуміти дві речі:

1. Європейці ставитимуть інтереси власних виробників вище інтересів українських трейдерів.
2. Дивись пункт 1.
If you are going through hell, keep going.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6590
Щодо експорту сільськогосподарської продукції з України, то треба розуміти дві речі:

1. Європейці ставитимуть інтереси власних виробників вище інтересів українських трейдерів.
2. Дивись пункт 1.
Треба розуміти одну річ.
Сенс євросоюзу, окрім смоктати прутні, в тому що це союз.
Цей союз, приймаючи в свої лави ті чи інші країни, має з того стратегічні бенефіти після фази "перетравлення" нового члена.
Тому ніхто, приймаючи туди Нідерланди, не бився в судомах "ах курва якжиж наші порти, більша ж частина двіжуїхі піде через них!!!111". Це для прикладу. Кого не влаштовує приклад, хай поміняє порти на тюльпани.
Тобто, якщо без дебілізму, то якийсь фермерський стратегічний резерв кожна країна ЄС тримає свій, але все інше має взагалі-то з кайфом імпортувати з тих членів ЄС, в кого воно росте вдесятеро. Це називається справжня ринкова економіка, й розумний підхід.
Оскільки Байден не є президентом ЄС, на форумі практично всі визнають, що все ж в питанні посмоктати прутня ЄС дещо шарить. Замість робити бодай якусь інформаційно кампанію, вони дозволяють це робити кацапам. Тому обісцяний польський "фермер"-хоббіст з 10 гектарами поля, одночасно:
1) Заздрить улюбленцю РГ, Гансіку-трансіку, бувшому німецькому фермеру, котрий здав свої поля під інші справи, й кайфує в той час, як бідний польсикий фермер везе своє дешеве м'яско-млєко до Німеччини
2) Люто бздить що його трахне й не помітить фермер з України
Так й живемо.
А Турція тим часом йде замість членства у ЄС до дупи, бо йде до дупи  :gigi:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33514
  • Стать: Чоловіча
З іншого боку, не дуже зрозуміло, якого хріна вчепились в ті продажі зерна в ЄС. Раніше ж набагато більші кількості продукції продавали по всьому світу без всілякої вільної торгівлі з Європою.

Думаю, що наші опариші просто тупо некомпетентні, щоб якось узгодити інтереси сторін + мабуть ще й тупо бикують, як можна судити з відголосків в медіа.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6590
З іншого боку, не дуже зрозуміло, якого хріна вчепились в ті продажі зерна в ЄС.
Ще до початку двіжухі сказано було ясно, що іпана русня ту двіжуху активно робить.
Але давайте нести кілька років хоботню про зеля-зеля-опариш-трумп, а потім в відосінькє ікспєртіка побачити ПРАВДУШКУ, що ВИЯВЛЯЄТЬСЯ ту двіжуху робила іпана русня.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33514
  • Стать: Чоловіча
Ще до початку двіжухі сказано було ясно, що іпана русня ту двіжуху активно робить.
Але давайте нести кілька років хоботню про зеля-зеля-опариш-трумп, а потім в відосінькє ікспєртіка побачити ПРАВДУШКУ, що ВИЯВЛЯЄТЬСЯ ту двіжуху робила іпана русня.

Щось та русня якась всюдисуща, вже й Макрона з Туском завербувала   :fp2

А кацапщина  якраз  полягає в криках, що клятий Захід (ЄС, Штати - потрібне підставляти по контексту) нас зливає  (на чолі з найвидатнішим лідером, що сам бореться за весь світ).

Так що не треба так явно просувати тут незламну подоляківщину  :smilie7:

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6590
Щось та русня якась всюдисуща, вже й Макрона з Туском завербувала   :fp2

А кацапщина  якраз  полягає в криках, що клятий Захід (ЄС, Штати - потрібне підставляти по контексту) нас зливає  (на чолі з найвидатнішим лідером, що сам бореться за весь світ).

Так що не треба так явно просувати тут незламну подоляківщину  :smilie7:
Вам реально по кайфу ходити й писати дурню? Це, типу, "іранічний камєнт", чи що воно таке? Розслабляє, мабуть?
Зважаючи на те, що ви можливо в стресі й щиро не віддупляєте, тримаю в курсі, що:
1) Нє, Макарона з Туском ніхто не вербував, вони просто тупорилі, й русня їх може спокійно хитати на виборах, влаштовуючи отакі фермерські, або жилєтні антимайдани, та контролюючи їх.
2) Без всіх відосінєк святих, без ікспєрдіков вумних. Ви бачили бидлотку антимайдану? Як вона організується, бачили? Зарплаткі за стояніє, проєздік, бутєри, оце усьо спостерігали? Відкрийте очі, подивіться на "фермерів", особливо командировочних "фермерів" з всяких Чехій та Румуній.
3) На пальцях, повна картина двіжухі. Афільована з кацапчікамі персона практично відкрито зустрічається з масовіками-затєйніками в Польщі. В масовіков-затєйніков з'являються грошенятка щоб платити бидлоті. Бидлота стоїть та робить двіж. Межі двіжухі промацуються, наприклад чисто випадково з'являється муділа на трахтурі з прапором срср, й всім оточуючим то було норм поки копи не забрали. В рамках кацапської кампанії про "Україну зливають", фсб організовує дружні візити ще кількох бомжів з Чехії, Румунії та інших країн ображених фермерів. Всім їм теж оплачують квитки, зарплатку, бутєри. Двіжуха набирає обертів, стає інструментом політичного впливу, тобто знаходить джерела локального фінансування. Також досягається реальна масовість. За чумодан з рублікамі на старті, кацапи отримують фінансований локально протестний рух, що діє в потрібному їм напрямку. Чи продовжують його курацію, та як - вже неважливо. Наступає весна, українські фермери виходять в поля з мінами та обстрілами, але не "фермери ЄСа" - їм пОсраць (винайдене мною польське слово, означає високий рівень резистивності).

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
"Червоні лінії" у використанні F-16 Україною - в межах її суверенної території, - речник Пентагону Райдер  :fp2

f-16
Західні партнери мають певні застереження щодо використання F-16 українськими військовими.

Про це заявив речник Пентагону Патрік Райдер в інтерв'ю Радіо Свобода, інформує Цензор.НЕТ.

Відповідаючи на запитання про те, чи існують застереження для України щодо F-16, речник Пентагону зазначив, що Захід бачить використання винищувачів Україною лише в межах її суверенної території.

Водночас Райдер зауважив, що Україна, отримавши F-16, матиме "унікальний повітряний потенціал". Джерело: https://censor.net/ua/n3479652

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17501
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
"Червоні лінії"

Всегда бьіть в маске, судьба моя.

В лайні копатись, стезя твоя! :Ganba:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
Сенатор Ліндсі Грем закликав Україну відправити молодь молодше 25 на фронт і швидше прийняти закон про мобілізацію, — The Washington Post.

"Я сподіваюся, що ті, хто має право служити в українській армії, приєднаються. Я не можу повірити, що це у 27 років. Ви боретеся за своє життя, тому вам слід служити, а не у 25 чи 27 років. Потрібно більше людей", — сказав він журналістам.

Він також закликав українців не засновувати свої рішення щодо мобілізації на підставі того, чи продовжують їх підтримувати США.


Ци м ПІДАРАСАМ - а мабуть і іншим "Союзничкам" - потрібно щоб поскоріше кацапи винищили тут усіх (бо як інакше це буде виглядати, без надання нам зброї - це звичайне винищення)

Щоб у майбутньому не залишилося нікого з українців, щоб міг навіть претензіями комусь дорікнути, за наше знищення.  :smilie9:

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
Доречі... я не просто так підводжу риски - що союзнички сплять і бачать коли нас знищать.

Я заппропонував план - що потрідно терміново робити вже зараз, на випадок нашого знищення - а він абсолютно реальний, і на сьогодні реальніший ніж будь коли!

Є гілка на ФУПі, де я розписав цей план повністю.

Хто не ледайчий - знайде її.




Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
Всегда бьіть в маске, судьба моя.

В лайні копатись, стезя твоя! :Ganba:


Ти для цього поважного господаря лайно: На - послухай і почитай уважніше. Це наш так званий "союзничок"
https://ukrpravda.net/index.php?topic=69446.0


Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17501
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Ти раз на місяць (інколи частіше) волаєш - Ми все умрем!

Читати не буду!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46777
  • Never give in!
Ось тут у тему.

If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33514
  • Стать: Чоловіча
Вам реально по кайфу ходити й писати дурню? Це, типу, "іранічний камєнт", чи що воно таке? Розслабляє, мабуть?
Зважаючи на те, що ви можливо в стресі й щиро не віддупляєте, тримаю в курсі, що:
1) Нє, Макарона з Туском ніхто не вербував, вони просто тупорилі, й русня їх може спокійно хитати на виборах, влаштовуючи отакі фермерські, або жилєтні антимайдани, та контролюючи їх.
2) Без всіх відосінєк святих, без ікспєрдіков вумних. Ви бачили бидлотку антимайдану? Як вона організується, бачили? Зарплаткі за стояніє, проєздік, бутєри, оце усьо спостерігали? Відкрийте очі, подивіться на "фермерів", особливо командировочних "фермерів" з всяких Чехій та Румуній.
3) На пальцях, повна картина двіжухі. Афільована з кацапчікамі персона практично відкрито зустрічається з масовіками-затєйніками в Польщі. В масовіков-затєйніков з'являються грошенятка щоб платити бидлоті. Бидлота стоїть та робить двіж. Межі двіжухі промацуються, наприклад чисто випадково з'являється муділа на трахтурі з прапором срср, й всім оточуючим то було норм поки копи не забрали. В рамках кацапської кампанії про "Україну зливають", фсб організовує дружні візити ще кількох бомжів з Чехії, Румунії та інших країн ображених фермерів. Всім їм теж оплачують квитки, зарплатку, бутєри. Двіжуха набирає обертів, стає інструментом політичного впливу, тобто знаходить джерела локального фінансування. Також досягається реальна масовість. За чумодан з рублікамі на старті, кацапи отримують фінансований локально протестний рух, що діє в потрібному їм напрямку. Чи продовжують його курацію, та як - вже неважливо. Наступає весна, українські фермери виходять в поля з мінами та обстрілами, але не "фермери ЄСа" - їм пОсраць (винайдене мною польське слово, означає високий рівень резистивності).

Ну, дурню тут не я пишу кілометровими простирадлами   :smilie8:

Не треба тут лякати всемогутніми кацапами, вони значно більші долбойоби, ніж західні діячі. І рублішки їхні не так вже й багато можуть.

А щодо наших хитровиїбаних опаришів, на яких тут дехто оргазмує, то люди в світі все прекрасно бачать. І логічно думають: якщо ці підараси наживаються на своїй воюючій країні, то з хера нам ущемлятись на повну котушку.

Он молдаванам все схвалили без обмежень, а по Україні є питання.

Європейський парламент схвалив продовження лібералізації торгівлі для Молдови до 5 червня 2025 року, а також вніс поправки до аналогічної пропозиції щодо України. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.
...
Ліібералізаційні заходи залежать від поваги з боку України демократичних принципів, прав людини, верховенства права та її постійних зусиль у боротьбі з корупцією та організованою злочинністю», — йдеться в заяві.


Європарламент вніс зміни до пропозиції про безвізову торгівлю з Україною


Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6590
Ну, дурню тут не я пишу кілометровими простирадлами   :smilie8:

Не треба тут лякати всемогутніми кацапами, вони значно більші долбойоби, ніж західні діячі. І рублішки їхні не так вже й багато можуть.

А щодо наших хитровиїбаних опаришів
Пробачте, весь час забуваю що для вас більш за три строчки - кілометрове простирадло.
Будемо лякатися всемогунтіми опаришами.
Трумп трумп, гии, опариш, гааа, зеля зеля.  :smiley15:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17501
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Пробачте, весь час забуваю що для вас більш за три строчки - кілометрове простирадло.
Будемо лякатися всемогунтіми опаришами.
Трумп трумп, гии, опариш, гааа, зеля зеля.  :smiley15:

Дуже слушна думка. Для мене теж більше трьох строк, то вже графоманство.

А те що Трамп і Опариш гівно, це 150%. При чому Опариш значно гірше.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6590
Дуже слушна думка. Для мене теж більше трьох строк, то вже графоманство.
Без образ, хлопці, але так й виглядає деградація через твітор та "бухтєлку на фонє". Я не знаю, чи там зберіглися архіви ФУПу за 2004-2013 рік, але якщо так - то можете туди сходити, подивитися на свої дописи, та на дописи тих, кого ви читали та відповідали.
Втім, звісно, може це просто ваша дружня допомога дружбанє РГ в епічній бурудьбі, котру ви невідомо з ким ведете :) тоді все нормально.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17501
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Без образ, хлопці, але так й виглядає деградація через твітор та "бухтєлку на фонє". Я не знаю, чи там зберіглися архіви ФУПу за 2004-2013 рік, але якщо так - то можете туди сходити, подивитися на свої дописи, та на дописи тих, кого ви читали та відповідали.


На тобі мої відповіді і діалоги на ФУПі у 2009 році:

Ну все, комедия фенита
Я выпил чашу всю до дна,
Кто хоть однажды видел это
Тот не забудет ни хрена!

Я создал ветку на прощанье
"Спокойной ночи, малыши!"
Хоть в местных герлах я не чаял
Своей трепещущей души!

Вдогонку понеслись стенанья,
Синдром покинутой жены,
Немного мата в три наката,
И пожелания весны.

Собрала ветка, чтоб простится
Моих заклятых всех подруг
И их портовые тирады
Ласкали мой нежнейший слух.

Мне пожелали харакири
Меня послали на Дурдом,
Летели нежные миазмы
Как белый лебедь над прудом.

Ромашки сорваны, завяли лютики,
Вода холодная в реке рябит.
Сказали вы мине, всего хорошего
И хор Турецкого, пропел гамбит!

А я, красивый, стройный и высокий
Один как перст, остался на заре
Как будто парус в море одинокий,
Как будто Ленин Вова в Октябре.

По вам, родные, я рыдал в подушку
Среди цветущих, сочных трав.
Ходил, вокруг, как кот учёный,
Как не пришей, пардон, рукав.

Мне снился рокот космодрома
Я был все время весь не свой
И мне Господь сказал на ухо:
Бери шинель, иди домой!

И я вернулся к вам фупчеги
В красивых тапках и пальте
И все бендюжники вставали
При виде Ёлки, в декольте.

И думал я, невольник чести,
Что не воротишь время вспять,
И меньше, чем рублей за двести
Лисуалису мне не снять...

Тигренка заслужить прощенье
Уже навряд ли и смогу,
Заполучи, фашист, гранату!
И больше не гони пургу.

Рыдала на плече Athena
Шепча на ухо мне: сепука
Какая боль, какая мука
Рифмуется лишь слово сука!

А скромность красит человека
Сказала Барина во след,
И я ответил: Рад стараться,
Всегда готов! Физкульт привет!

А вы надменные потомки
Хозяин, GarryN, Sunderland
И даже Сашенька Сергеев
Доставший всех уже до гланд

А также Гражданин и Slavik
С дурацким игриком в конце,
Стабильность и Реформы вижу
Я в вашем каменном лице.

А в Украине – дуб весь синий,
И тридцать витязей при нем (29),
Табачник Дима, кот ученый
И Вася, бывший агроном.

Вода качается и плещет
И разделяет нас вода,
Но видно вдруг ясней, чем прежде
Бюджет попилят как всегда!

Hикто не даст нам избавленья -
Hи бог, ни царь и не герой,
Добьемся мы освобожденья
Своею собственной рукой.

Так взвейтесь, ночи синие, кострами
И снова нам вести незримый бой
In God We Trust, вернее он над нами
Кто мне не рад, ап стену головой!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17501
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Зараз за 2004 рік пошукаю.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17501
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
На тобі за 2004 рік (щоб ти розуміла, що графоманство це не гарно):

Об ошибках и правилах, бане и банщиках.

                                            Как-то на дороге, девятого числа
                                            встретил добрый человек, человека зла.
                                            Добрый взял гранатомет, бах - и нет козла.
                                            Все-таки добро-то посильнее зла!
                                                              (автор неизвестен)

Я на форуме сказал, что мол зуб нарисовал
Разобиделся он страшно, и на кнопочку нажал.
Он меня на ноль помножил, плюнул в душу, дал под дых,
запретил мой IP-адрес, убедился, что затих.

Было детство не простое,
В в преферанс он не играл,
Термин «зуб щас нарисую»
Никогда не понимал.

Видно принял за угрозу, безобидный сей пассаж
Думал, что весь ихний офис, я возьму на абордаж
Думал, форум, что попорчу, вирус мейлом отошлю
И Притулу, мол Алену ни за что я загублю.

Спутал он меня с Усамой
Дал решительный отпор,
В черный бан меня отправил,
Навсегда мой ник затер.

Жизнь моя теперь не сладка, Крися стала забывать
Lol и Шнур по мне скучают, некому их щас пинать,
Губерман с обидой звонит, он трибуны ведь лишен
Начал портится характер, стал угрюм я и смешон.

Дорогой Администратор!!!
Ты сияешь выше туч,
Я теперь уж точно знаю
И велик ты и могуч!

Ну прости, меня засранца, ну разбань меня родной!
Не толкай на самогубство, не оставь жену вдовой.
Впредь не буду никогда я, даже мысли допускать,
Тяжела моя дорога, трудно мне, ядрена мать!!!

На последок, форумчанам
Я хочу советы дать:

Пить нельзя, курить, ругаться,
Нюхать дурь, глотать, ширятся,
По албански изъяснятся,
И под мышками чесаться.
Бить ногами по коленке,
Запускать на форум пенки,
Пить с Atasom медовуху,
Ром, текилу и сивуху.
Обижать нельзя Селетку,
Обсуждать нельзя пилотку,
На СовБезе нельзя драться,
Под столом нельзя валятся,
Ковырятся у носе,
И стриптизить на шоссе.
Тему сисек раскрывать,
Всех подряд тащить в кровать,
И бригаду наших братьев
Никогда не обижать.
Поиск требовать нельзя
Жили ж без него князья!
А вообще то нам убогим
Лучше место свое знать,
И святейшую элиту
Никогда не обижать:
Хамом звать нельзя премьера,
Теневого флибустьера,
Югой звать ментов министра,
А то вам он вломит быстро,
Селюками обзываться,
И над пчелами стебаться.
И Пельменя Боевого
Бурятиной не дразнить,
Министерством Обороны
Сможет он руководить.
Фото Пискуна постить,
Всем нам нужно запретить.
Он не Сеня Могилевич,
Сколько можно говорить.
Анну Герман проституткой,
Никогда не называть,
А Василию, Херою,
С кракадилом, орден дать,
На заборах новостроек
Имена их написать,
Или в самом крайнем разе
Из гранита изваять.
И Натаху, генератор,
Не должны мы посылать,
Кто ж нас будет от тиранов
Из Альянса защищать.
И от Руди отстебаться,
Ведь он может обо-ся,
Петю, ПЕНИСом нельзя
Обзывать мои друзья,
Обижать нельзя Мороза
Он и так поел навоза,
Обсуждать нельзя Медведа,
Он ведь член политсовета,
Украины лучший друг!
(Блин!, Одни друзья вокруг).

Ну и главное родные,
Тайну вам хочу открыть,
И вас всех, на всякий случай
Я хочу предупредить:

Приставать нельзя к Алене,
Ведь она сидит на троне,
Модератора, красаву,
Вам советую любить,
И поздравить с годовщиной
Коллектив весь не забыть.
Обижать нельзя Админа,
Он ведь нам роднее сына,
Он любимей чем жена,
Вот за них, и выпьем стоя!
Много раз и все до дна!

 
С Любовью ко всем форумчанам (а так же администраторам, модераторам, персонально АП, их заокеанским хозяевам и всей мировой закулисе)
                                                                           
ЮАР
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6590
На тобі за 2004 рік (щоб ти розуміла, що графоманство це не гарно):
Якщо чесно, я не дуже розумію, про що мова. По-перше тому, що графоманія та дописи на форумах - це різні всесвіти. По-друге, я в курсі що ви періодично розважаєтеся римуванням, й особливого гріха в тому не бачу.
Чому я взагалі реагую на страждання про "я не можу запхати в голову більш ніж три рядка" - бо двадцять років тому це був гарантований жарт, а зараз це може означати, що людина реально хворіє. Мені б не хотілося реготати над людиною, котра справді хворіє; гадаю що це нормально.