Автор Тема: 'Шольц, хдє, сцуко, оружіє'(с)  (Прочитано 12756 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17517
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: 'Шольц, хдє, сцуко, оружіє'(с)
« Reply #30 : Листопада 16, 2023, 09:41:07 21:41 »
Цитувати
В немецком концерне Rheinmetall сообщили о готовящейся поставке в Украину первых пяти авиадесантных машин Caracal. таким образом, Украина станет первой страной, которая будет иметь на вооружении эти автомобили.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33529
  • Стать: Чоловіча
Re: 'Шольц, хдє, сцуко, оружіє'(с)
« Reply #31 : Листопада 16, 2023, 09:43:42 21:43 »
В цій версії нема про корупційов та гімняних украйонців, відповідно версія нецікава.

О, прилетіли  :)

То де замовлення від України німцям на сотню гаубиць ?  :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Re: 'Шольц, хдє, сцуко, оружіє'(с)
« Reply #32 : Листопада 16, 2023, 09:45:39 21:45 »
Правдолюб ти наш!
А ти чув, що Шольц вдвічі збільшив допомогу Україні?
Тобто ще додаткові 4 млрд. доларів.

Ну молодець.  :smiley24: А Торуси продовжує шольцювати.  :smiley23:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33529
  • Стать: Чоловіча
Re: 'Шольц, хдє, сцуко, оружіє'(с)
« Reply #33 : Листопада 16, 2023, 09:48:03 21:48 »
Ну молодець.  :smiley24: А Торуси продовжує шольцювати.  :smiley23:

А накуя ті Тауруси, якщо навіть гаубиць не замовляють більше року  :smilie11:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6592
Re: 'Шольц, хдє, сцуко, оружіє'(с)
« Reply #34 : Листопада 16, 2023, 09:48:40 21:48 »
О, прилетіли  :)

То де замовлення від України німцям на сотню гаубиць ?  :smilie7:
Ви хотіли зі мною поспілкуватися? :) Так пишіть наступного разу букафкамі нікнейм, а не ламайтеся як цнотлива пані на казантіпі.
Тепер до питань. Коментар div - почитали? Зрозуміли? Саму статтю, або коментар Йожина щодо неї - почитали? Зрозуміли?
Давайте про всяк випадок повторимо.
Цитувати
Наразі достовірно невідомі причини відмови від замовлення на нові САУ. Це могло бути продиктовано як відсутністю необхідного фінансування, так і зміною пріорітетів у військовому забезпеченні.
Почитали? Зрозуміли?
Тобто, від вас для початку треба просто шість слів, "так" або "ніт". Має бути неважко.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6592
Re: 'Шольц, хдє, сцуко, оружіє'(с)
« Reply #35 : Листопада 16, 2023, 09:52:11 21:52 »
А накуя ті Тауруси, якщо навіть гаубиць не замовляють більше року  :smilie11:
Давайте підтримаю та усугублю (тм) ваше розумне запитання.
Накуя ЮАР робить окопні свічки, якщо навіть гаубиць не замовляють більше року?
Накуя Шарік пішов до ЗСУ, якщо навіть гаубиць не замовляють більше року?
Накуя ще як мінімум троє дописувачів в лавах ЗСУ вже майже два роки, якщо навіть гаубиць не замовляють більше року?
Накуя митися, якщо навіть гаубиць не замовляють більше року?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33529
  • Стать: Чоловіча
Re: 'Шольц, хдє, сцуко, оружіє'(с)
« Reply #36 : Листопада 16, 2023, 09:58:19 21:58 »
Ви хотіли зі мною поспілкуватися? :) Так пишіть наступного разу букафкамі нікнейм, а не ламайтеся як цнотлива пані на казантіпі.
Тепер до питань. Коментар div - почитали? Зрозуміли? Саму статтю, або коментар Йожина щодо неї - почитали? Зрозуміли?
Давайте про всяк випадок повторимо.Почитали? Зрозуміли?
Тобто, від вас для початку треба просто шість слів, "так" або "ніт". Має бути неважко.

Які вчені гексаподи пішли, просто жах   :smilie5:

Жужану ольгінському я написав і про фінансування і про пріоритети.

Про ламучість буржуйської техніки теж відповів.

Хдє, сцуко, заказ на PzH 2000 ?   :smilie11:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Re: 'Шольц, хдє, сцуко, оружіє'(с)
« Reply #37 : Листопада 16, 2023, 10:01:35 22:01 »
А накуя ті Тауруси, якщо навіть гаубиць не замовляють більше року  :smilie11:

"Зачєм мнє ваш халадільнік, еслі йа нікурю?"  :cp:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33529
  • Стать: Чоловіча
Re: 'Шольц, хдє, сцуко, оружіє'(с)
« Reply #38 : Листопада 16, 2023, 10:02:27 22:02 »
Давайте підтримаю та усугублю (тм) ваше розумне запитання.
Накуя ЮАР робить окопні свічки, якщо навіть гаубиць не замовляють більше року?
Накуя Шарік пішов до ЗСУ, якщо навіть гаубиць не замовляють більше року?
Накуя ще як мінімум троє дописувачів в лавах ЗСУ вже майже два роки, якщо навіть гаубиць не замовляють більше року?
Накуя митися, якщо навіть гаубиць не замовляють більше року?

Даю одну відповідь на всі ідіотські запитання:

Тому що йобані опариші і їхні ставленики в МО пройобують ситуацію по максимуму.

І навіть гаубиці не замовляють більше року  :smilie8:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Re: 'Шольц, хдє, сцуко, оружіє'(с)
« Reply #39 : Листопада 16, 2023, 10:02:28 22:02 »
Хдє, сцуко, заказ на PzH 2000 ?   :smilie11:

Це питання до Шольца?  :Sho_za:


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Re: 'Шольц, хдє, сцуко, оружіє'(с)
« Reply #40 : Листопада 16, 2023, 10:03:56 22:03 »
Даю одну відповідь на всі ідіотські запитання:

Тому що йобані опариші і їхні ставленики в МО пройобують ситуацію по максимуму.

І навіть гаубиці не замовляють більше року  :smilie8:

Ти не натякай, ти прямо кажи: Торуси зажимають, бо опариши не ахвормілі накладную, чи як там у вас бух-халтерів називають оту правильную бамажку.  :bm

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33529
  • Стать: Чоловіча
Re: 'Шольц, хдє, сцуко, оружіє'(с)
« Reply #41 : Листопада 16, 2023, 10:04:52 22:04 »

Ану ж ті Тауруси можуть ламатись  :smilie11:

Краще яєць по 17 грн ще взяти   :idea:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Re: 'Шольц, хдє, сцуко, оружіє'(с)
« Reply #42 : Листопада 16, 2023, 10:18:51 22:18 »
Ану ж ті Тауруси можуть ламатись  :smilie11:

Ніт, шольц не так відмазується. Він каже, що таруси таки пиздець складні, що хахли ніасілят і тому треба німецьких техників присилати - а це ж війна з рассіющькой.  :weep: Хоча це остання версія, що я чув. Може вже ще якось перевзулися.  :smilie8:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33529
  • Стать: Чоловіча
Re: 'Шольц, хдє, сцуко, оружіє'(с)
« Reply #43 : Листопада 16, 2023, 10:33:38 22:33 »
Карочє, наши загранічниє таваріщі всьо расставілі по мєстам  :idea:

Бубочка чотко поставив питання ребром - нам Тауруси бігом, ну і ще  Атакамсів відсипати.

А німецькі лохи якісь гаубиці підсовують вже більше року, та ще й сто відсотків  Рєзнікову ніякий відкат не запропонували  :Ganba:

А він же нє користі раді, а для Бубочки і слуг народа старається, копійчину на хліб насущний їм збирав  :smilie7:

Тому нехай ті буржуї гуляють лісом, нам і так харашо  :bch:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6592
Re: 'Шольц, хдє, сцуко, оружіє'(с)
« Reply #44 : Листопада 16, 2023, 10:36:53 22:36 »
Які вчені гексаподи пішли, просто жах   :smilie5:

Жужану ольгінському я написав і про фінансування і про пріоритети.

Про ламучість буржуйської техніки теж відповів.

Хдє, сцуко, заказ на PzH 2000 ?   :smilie11:
Не знаю, особисто для мене це просто кілька варіантів відповіді на питання, чому не замовили.
Можливо нема грошей, бо на ті гроші придбано ірис.
Можливо питання не стільки в грошах, скільки в тому що конкретно ця модель реально більш ламуча менш підходить по умовах експлуатації та сервісу.
Можливо нема грошей бо зʼїлися на загальному корупційному елементі.
Можливо - цю версію тут не озвучили, але як на мене теж реалістично - тупо не подали замовлення хоча ніби й гроші є, й погодження є.
Можливо - теж не озвучили, але теж бува - вчоний ізнасіловал журналіста, й представник концерну не представник концерну, й взагалі наплутав. Наприклад, минулого тижня в Портулагії парламент розпустили через корупційов, бо в телефонній розмові прозвучало імʼя премʼєра; але потім виявилося що не в розмові, не імʼя, і не премʼєра  :smiley24:
З яких радощів, окрім персональних вподобань, ми маємо обирати з цих та інших версій якусь одну, й тюхати її один одному в якості святої істини - не знаю.
Коментувати сьогодні більш не буду, бо спина болить люто й тільки срач розведу зайвий

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33529
  • Стать: Чоловіча
Re: 'Шольц, хдє, сцуко, оружіє'(с)
« Reply #45 : Листопада 16, 2023, 10:56:54 22:56 »
Не знаю, особисто для мене це просто кілька варіантів відповіді на питання, чому не замовили.
Можливо нема грошей, бо на ті гроші придбано ірис.
Можливо питання не стільки в грошах, скільки в тому що конкретно ця модель реально більш ламуча менш підходить по умовах експлуатації та сервісу.
Можливо нема грошей бо зʼїлися на загальному корупційному елементі.
Можливо - цю версію тут не озвучили, але як на мене теж реалістично - тупо не подали замовлення хоча ніби й гроші є, й погодження є.
Можливо - теж не озвучили, але теж бува - вчоний ізнасіловал журналіста, й представник концерну не представник концерну, й взагалі наплутав. Наприклад, минулого тижня в Портулагії парламент розпустили через корупційов, бо в телефонній розмові прозвучало імʼя премʼєра; але потім виявилося що не в розмові, не імʼя, і не премʼєра  :smiley24:
З яких радощів, окрім персональних вподобань, ми маємо обирати з цих та інших версій якусь одну, й тюхати її один одному в якості святої істини - не знаю.
Коментувати сьогодні більш не буду, бо спина болить люто й тільки срач розведу зайвий

Спина - це погано, треба чимось мазюкати.  Я от коліна собі тільки що намазюкав. Воно, звичайно, фіг чимось особливо допомагає, але хоч лежиш з відчуттям, що зробив все, що міг  :)

А по коментарях на завершення на сьогодні - причин можна навести багато, я сам ще з десяток можу придумати. Але  розклад такий, що зброя нам потрібна буд-яка й побільше і перебирати харчами - прямий злочин проти держави. Гроші якби в цій ситуації справа другорядна (але очевидно, що Бубі з шоблою треба кудись їхати й трохи кланятись, а не продовжувати корчити з себе хуй зна кого в футболочках болотного кольору і з виразом охеренної незламності).

Продовження вже завтра (якщо буде бажання). Зранку ще на службу треба йти  :smilie8:   

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20853
Re: 'Шольц, хдє, сцуко, оружіє'(с)
« Reply #46 : Листопада 16, 2023, 11:01:03 23:01 »
давайте логически подумаем
в каком случае зескот не спросят за украденные миллиарды? ( а мы уже видим что именно миллиарды по окрытой справе даже зелеными слидчимы по заступнику МО )

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33529
  • Стать: Чоловіча
Re: 'Шольц, хдє, сцуко, оружіє'(с)
« Reply #47 : Листопада 16, 2023, 11:32:36 23:32 »
давайте логически подумаем
в каком случае зескот не спросят за украденные миллиарды? ( а мы уже видим что именно миллиарды по окрытой справе даже зелеными слидчимы по заступнику МО )

Та відпетляють, нє впєрвой. Ну здадуть якихось пару передастів середньої руки, на яких ланцюжок і закінчиться.

Тут проблема в тому, щоб  зараз перестали гребти як не в себе хоча би заради інстинкту самозбереження. Не від своїх, а від кацапні, якщо все просруть не дай бог. Ті ж їх в хвашисти вже записали без варіантів.

Але хапальний рефлекс перемагає все на світі  :smilie9:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Re: 'Шольц, хдє, сцуко, оружіє'(с)
« Reply #48 : Листопада 17, 2023, 12:05:49 00:05 »
нам Тауруси бігом, ну і ще  Атакамсів відсипати.


І що тут неправильно?  popcorn1 popcorn2

Тобі, блядь, сам Залужний написав (ну добре, не тобі, а саюзнічкам), що просто продовжуючи воювати існуючими видами озброєння, є шанси заїхати в позиційний глухий кут і там застрягти надовго. З цієї точки зору "трохи більше гавубиць" мало що міняє.  :idea:

PS. Зовсім за своїм деревом, на котрому мріють повішати бубачьку, лісу не бачать вже.  :fp2 Бубочка їм, блядь, "природу замінив".  :alen

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17517
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: 'Шольц, хдє, сцуко, оружіє'(с)
« Reply #49 : Листопада 17, 2023, 06:55:22 06:55 »
Боже, які дебати!
Місяць тому так само волали - де Атакамси!!!
Вже є.

Питання Таурусів зараз дебатується, шанс є.
Але нагадаю, як що хтось не в курсі - їх існує лише 600 штук. Це дуже мало, можуть і не дати.

Нам все ж таки краще Атакамси на 500 км.

А бубочка мудень і ворог.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33529
  • Стать: Чоловіча
Re: 'Шольц, хдє, сцуко, оружіє'(с)
« Reply #50 : Листопада 17, 2023, 07:27:39 07:27 »

... бубочка мудень і ворог.

...  в футболочці й з ореолом незламності

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6592
Re: 'Шольц, хдє, сцуко, оружіє'(с)
« Reply #51 : Листопада 17, 2023, 10:14:53 10:14 »
Спина - це погано, треба чимось мазюкати.  Я от коліна собі тільки що намазюкав. Воно, звичайно, фіг чимось особливо допомагає, але хоч лежиш з відчуттям, що зробив все, що міг  :)

А по коментарях на завершення на сьогодні - причин можна навести багато, я сам ще з десяток можу придумати. Але  розклад такий, що зброя нам потрібна буд-яка й побільше і перебирати харчами - прямий злочин проти держави. Гроші якби в цій ситуації справа другорядна (але очевидно, що Бубі з шоблою треба кудись їхати й трохи кланятись, а не продовжувати корчити з себе хуй зна кого в футболочках болотного кольору і з виразом охеренної незламності).

Продовження вже завтра (якщо буде бажання). Зранку ще на службу треба йти  :smilie8:
Ну, коли просто дають, як наприклад атакамси - так, будь-яка зброя потрібна, й перебирати на рівні "та то всього на 180км, треба на 300, а це заберіть" неможна.
Коли є бюджет, й на нього можна замовити або сто панцероф, або двісті крабів (я не розуміюся на зброї, хіба що трохи в виробництві ну й на волонтерсько-нульовому рівні), то треба робити правильний вибір, а не перше-ліпше.
Наприклад, якщо я правильно розумію новину, і якщо вона коректна (див. випадок з Португалією), то Буба якраз покатався й покланявся, тому власне шольци й виписали дозвіл. Гроші, коли справа стосується конкретно замовлення, штука абсолютно не другорядна - й чесно кажучи, я не думаю що Буба якраз на це реально впливає.
Всім, хто думає що Буба якраз дужо впливає, доведеться дякувати Бубі що повпливав  :gigi: й визнавати, що як Президент він кручє за Пороха, котрий от не повпливав. Я, звісно, вважаю що ані Порох, ані Зеля тут особливої ролі не грають, й саме тому першому не було нічого, аби як він там на зовнішньополітичному фронті пахав - а другому є все, хоча він вміє тільки вдягати мілітарі та штовхати промови.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6592
Re: 'Шольц, хдє, сцуко, оружіє'(с)
« Reply #52 : Листопада 17, 2023, 10:19:04 10:19 »
давайте логически подумаем
в каком случае зескот не спросят за украденные миллиарды? ( а мы уже видим что именно миллиарды по окрытой справе даже зелеными слидчимы по заступнику МО )
В будь-якому. Це якщо без фантазій про фбр, сінагогу й брюсельську комісію по підкупу лукашенкі.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: 'Шольц, хдє, сцуко, оружіє'(с)
« Reply #53 : Листопада 17, 2023, 01:09:31 13:09 »
------------------------>

Бха-ха-ха-..... :smilie5:

Что и требовалось доказать.

No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: 'Шольц, хдє, сцуко, оружіє'(с)
« Reply #54 : Листопада 17, 2023, 01:20:56 13:20 »
Як в кацапєрдяніна пукан знатно запалав   :moskali:

Фінансування  - німці як мінімум спокійно дадуть кредит на це замовлення, а цілком можливо що й у вигляді прямої допомоги можна все провести. Тільки от для опаришів це непосильне завдання таке організувати, але це вже інша проблема, ольгінців вона не стосується.

А пріоритети - ну так іншим пріоритетом є тільки 'сойтісь посєрєдінє', за який ти тут сраку рвеш по принципу 'хахли, Запад вас прєдал, давайтє всьо забудєм і вмєстє ім отомстім'.

Тебе, гандона, за кілометр легко розпізнати. Так що можеш йти смоктати в своїх кадировсько-бурятських кураторів, тут з тобою вже все ясно  :smilie7:

 

Тебя, мразь, я уже несколько лет назад раскусил. Дешёвый провокатор, который рядится под патриота. Яркое комсомольское прошлое не пропьёшь. Модель поведения один в один как у твоей коллеги - старой коммуняцкой пизды Фарионши. Одна методичка. Пламенные лозунги, вскрытие "троцкистского" подполья, навешивание ярлыков.
Твоя задача очень проста: раздувать огонь войны, чтоб Украина была вся укрыта полями могил с украинскими флагами, воевать до последнего украинца, "быть с Украиной до конца".
А как запахнет жареным, сразу найдётся будёновка, трахнутая молью или ещё лучше - кацапский аусвайс. От тебя, сука, трупами несёт, которыми ты прикрываешь своё никчёмное существование.
No money No honey

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15906
Re: 'Шольц, хдє, сцуко, оружіє'(с)
« Reply #55 : Листопада 17, 2023, 01:23:42 13:23 »
Тебя, мразь, я уже несколько лет назад раскусил. Дешёвый провокатор, который рядится под патриота. Яркое комсомольское прошлое не пропьёшь. Модель поведения один в один как у твоей коллеги - старой коммуняцкой пизды Фарионши. Одна методичка. Пламенные лозунги, вскрытие "троцкистского" подполья, навешивание ярлыков.
Твоя задача очень проста: раздувать огонь войны, чтоб Украина была вся укрыта полями могил с украинскими флагами, воевать до последнего украинца, "быть с Украиной до конца".
А как запахнет жареным, сразу найдётся будёновка, трахнутая молью или ещё лучше - кацапский аусвайс. От тебя, сука, трупами несёт, которыми ты прикрываешь своё никчёмное существование.
Згадав чогось програму "Панорама" радянських часів з оглядом міжнародних новин

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: 'Шольц, хдє, сцуко, оружіє'(с)
« Reply #56 : Листопада 17, 2023, 01:30:17 13:30 »
Німецька техніка завжди була досить складною, це вже традиційно. Але з іншого боку це дає кращі її параметри в порівнянні з конкурентами.

Ці гаубиці випускаються вже не перший рік, є на озброєнні в багатьох країнах. Так що навряд чи там так все трагічно.

Зрозуміло, що якісь проблеми завжди мають місце бути, але в даному випадку якраз добре, що техніка вже була випробувана і можна було разом з виробником працювати над вузькими місцями в процесі виконання контракту. 

Думаю, що проблема більше в нашому МО і там просто немає кваліфікованих кадрів, які це могли би це потягнути на достойному рівні. Просто є певний досвід знайомства з державними закупівлями (не військовими, але думаю, що там ситуація нічим не краща, якщо не навпаки). Бо це все-таки не яйця по 17 грн купувати через прокладки.

Ты, падло, хоть бы матчасть выучило и не палилось. МО выполняет заявки, которые формирует Генштаб. Или это такой способ дискредитации Залужного. Залужному САУ не нужны.

То, что касается этих САУ. Уже сейчас при наявном количестве есть снарядный голод. На один ствол выдаётся 3-5 выстрелов в сутки. В сутки, блядь! Чем стрелять из этих пушек если даже всратый ОДИН миллион снарядов не могут предоставить.
Теперь о цене. Один 155-мм выстрел стоит около 3300 Евро за штуку. При коэффициенте поражения 0,7 для гарантированного поражения надо 2 выстрела, а ещё лучше 3.
Один хороший FPV-дрон с зарядом стоит 500 долларов за штуку. И выносит подобные САУ практически со 100% вероятностью. Можно посмотреть, сколько наши дронщики набили МСТА-С.
Так что актуальней? На что деньги тратить?
Залужный чётко дал ориентиры в своей статье.
Но провокаторам этого не надо. Им воду надо мутить.
No money No honey

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27038
Re: 'Шольц, хдє, сцуко, оружіє'(с)
« Reply #57 : Листопада 17, 2023, 01:31:45 13:31 »
Німецька техніка завжди була досить складною, це вже традиційно. Але з іншого боку це дає кращі її параметри в порівнянні з конкурентами.

Ці гаубиці випускаються вже не перший рік, є на озброєнні в багатьох країнах. Так що навряд чи там так все трагічно.

Да лана
Шо уж тада за французкую говорить.
А насчет других стран то назови мне хоть одну с такой интенсивностью

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: 'Шольц, хдє, сцуко, оружіє'(с)
« Reply #58 : Листопада 17, 2023, 01:31:57 13:31 »
А, ну так, у нас же найчесніше влада, корупцію вже поборола

Ну, до Шрёдеро-Меркалевских масштабов нам ещё расти и расти.
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: 'Шольц, хдє, сцуко, оружіє'(с)
« Reply #59 : Листопада 17, 2023, 01:37:06 13:37 »
Згадав чогось програму "Панорама" радянських часів з оглядом міжнародних новин

А ты видел как мать чернеет за сутки? Ты видел таблички на крестах с 2003, 2004 и уже 2005 годом рождения?
Что? Надо безоговорочно поддерживать риторику лицемерных ублюдков, которые ничем не отличаются от кацапов и с благодарностью принимать похлопывание по плечу?

No money No honey